زمانبندی پیشنهادی تقسیم سود سهام سال ۱۴۰۱

موضوع: زمانبندی پرداخت سود سهام مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ به گزارش رصد روز جناب آقای سلطانی ریاست   محترم اداره نظارت بر ناشران    گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار موضوع: زمانبندی پرداخت سود سهام مربوط ب...

موضوع: زمانبندی پرداخت سود سهام مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش رصد روز

جناب آقای سلطانی

ریاست   محترم اداره نظارت بر ناشران    گروه صنعتی و معدنی

سازمان بورس و اوراق بهادار

موضوع: زمانبندی پرداخت سود سهام مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

با سلام،

   احتراماً به استحضار می رساند سود تقسیمی مصوب مجمع عمومی با همکاری شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سهامی عام) از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به سهامداران پرداخت می گردد. لذا سهامداران محترمی که تاکنون ثبت نام خود در سامانه سجام را نهایی ننموده اند ضروری است به منظور دریافت سود سهام خود، در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و یا تکمیل مشخصات خود در سامانه سجام اقدام نمایند. همچنین به منظور  رعایت مفاد ۱۲ دستور العمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، برنامه پیشنهادی زمانبندی پرداخت سود سهامداران محترم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو(سهامی عام) که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه سهامدار این شرکت می باشند، به شرح ذیل اعلام می گردد:

الف . سهامداران حقیقی و صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها  :

  • جهت تسهیل امور سهامداران، سود سهام سهامداران حقیقی و صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سهامی عام) به شماره حساب معرفی شده در سامانه سجام، از تاریخ ۲۱/۰۵/۱۴۰۲  از طریق سامانه سجام پرداخت می گردد.
  • سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکردند از تاریخ ۲۱/۶/۱۴۰۲  و مراجعه حضوری به کلیه شعب بانک سپه پرداخت می گردد.
  • سود سهامداران صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها   که در سامانه سجام ثبت نام نکردند از تاریخ ۲۱/۶/۱۴۰۲  با ارائه درخواست کتبی و اعلام شماره حساب بانکی متعلق به شخص حقوقی پرداخت می گردد.

ب . سهامداران حقوقی:

سود سهامداران حقوقی شرکت حداکثر ظرف مهلت قانونی در ماده ۲۴۰ اصلاحیه قانون تجارت و اساسنامه شرکت از طریق سامانه سجام پرداخت می گردد.

*هر نوع تغییر آتی در نحوه و یا زمانبندی پرداخت سود سهام، بر اساس هماهنگی با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه متعاقبا اعلام خواهد گردید.

                                                                                                                                                                                                                                                                                امیر علی طاهرزاده

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           مدیر   عامل  و عضو  هیأت   مدیره 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط