زمانی که تلویزیون در تسخیر رضویان و غفوریان بود!+ ویدیو

سکانسی خنده‌دار و به یادماندنی از سریال حرف تو حرف با حضور مهران غفوریان، جواد رضویان و ارژنگ امیرفضلی را مشاهده خواهید کرد.

به گزارش رصد روز،  زمانی تلویزیون محل تولید آثاری بود که خنده‌ی از ته دل را به لب بیننده می‌نشاند. مثل ساعت خوش، پاورچین، شب‌های برره یا حرف تو حرف.

 

در ادامه سکانسی خنده‌دار و به یادماندنی از سریال «حرف تو حرف» با حضور مهران غفوریان، جواد رضویان و ارژنگ امیرفضلی را مشاهده خواهید کرد.

سید جواد رضویان (زادهٔ ۶ مرداد ۱۳۵۳) بازیگر، کارگردان و خواننده ایرانی است.

زندگی
رضویان از پدری یزدی و مادری قمی در شهر قم زاده شد. او به‌طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. رضویان در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه‌خواه هم‌کلاس بود و به کمک آن‌ها وارد این رشته شده‌است. رضویان از سال ۱۳۷۳ در عرصه بازیگری مشغول به کار شده‌است. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد؛ ولی با مجموعه پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ مجدداً به کارگردانی مدیری این موفقیت را تکرار کرد. بازی او در سریال در حاشیه و در حاشیه ۲ به کارگردانی مدیری باعث محبوبیت بیش از پیش رضویان شد. رضویان یکی دو تجربه کارگردانی هم از جمله مجموعه صفر بیست و یک داشته که البته نتوانست در این زمینه موفقیت‌هایی که در عرصه بازیگری به‌دست آورده بود را تکرار کند. وی تاکنون در چند تله‌فیلم نیز بازی کرده و تا به حال چند آلبوم نیز بیرون داده‌است که آخرین آن کار آن با نام لحاف‌دوزی است. وی تنها یک فرزند دختر به نام یامین رضویان دارد.

رضویان، شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ در آخرین روز سال ۱۳۹۴ پس از آنکه به عنوان یکی از سه بازیگر برگزیده برنامه سه ستاره معرفی شد با بغض اعلام کرد که دیگر در تلویزیون کار نخواهد کرد و برای همیشه خداحافظی کرد. اما مدتی پس از این ماجرا در مجموعه همسایه‌ها و صفر بیست و یک به ایفای نقش پرداخت و دوباره به تلویزیون برگشت.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار