زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ و مراحل برندگان

“جواب لاتاری 2022 کی میاد ؟؟” این سوال خیلی از کسایی که بعد از ثبت نام توی لاتاری میپرسند.

به گزارش رصد روز، “جواب لاتاری ۲۰۲۲ کی میاد ؟؟” این سوال خیلی از کسایی که بعد از ثبت نام توی لاتاری میپرسند ، مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۹ تمام شد! افرادی که موفق به ثبت نام در این دوره شدند می توانند نتیجه لاتاری خود را در تاریخ ۱۸ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ مشاهده کنند. نتایج لاتاری ۲۰۲۲ تا اعلام نتایج دوره بعد (یعنی لاتاری ۲۰۲۳-حدودا اوایل اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ) قابل مشاهده است.

تاریخ و ساعت دقیق اعلام نتایج لاتاری 2022

نحوه استعلام نتیجه لاتاری

کسانی که از طریق برتر مهاجر اقدام نکرده اند میتوانند برای استعلام نتیجه لاتاری از طریق وب سایت ما اقدام کنند

کافیست وارد لینک زیر بشین و اطلاعات ثبت نامی خودتونو وارد کنین تا نتیجه لاتاری براتون پیامک بشه

https://bartarmohajer.com/checkdv

آدرس استعلام نتیجه لاتاری

 

تاریخ دقیق اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۲

در دوره قبل به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ تاریخ اعلام نتایج به تعویق افتاد. مطابق اعلامیه وزارت امور خارجه زمان اعلام نتایج ۲۰۲۲، ۱۸ اردیبهشت است که الیته این تاریخ به احتمال زیاد به تعویق می افتد.البته جای هیچ نگرانی نیست و اگر تغییری در تاریخ اعلام نتایج لاتاری رخ دهد حتما در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامی مجموعه برتر مهاجر اعلام خواهد شد. اگر قصد دارید از تاریخ دقیق و اطلاعیه های مربوط به لاتاری و مهاجرت به آمریکا مطلع شوید حتما در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

آدرس کانال تلگرام برتر مهاجر: bartarmohajer

توجه داشته باشید که افرادی که از طریق مجموعه برتر مهاجر ثبت نام خود را انجام دادند نتایج لاتاری به صورت رایگان برای آن ها ارسال خواهد شد و کسانی که از طریق این مجموعه ثبت نام نکردند می توانند درخواست شان را در لینک زیر ثبت کنند تا نتایج برای آنها ارسال شود.

اگر دنبال اسامی برندگان لاتاری در ایران هستید باید خدمتتون عرض کنم که اسامی برندگان لاتاری در لیستی ارائه نمیشه و هر فرد با داشتن اطلاعات ثبت نام خودش فقط می تواند نتیجه لاتاری خودش رو مشاهده بکنه. برای مشاهده نتیجه لاتاری خود به اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، کد کانفرمیشن نامبر و سال تولد نیاز دارید. توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی خود را دقیقا مطابق آن چیزی که هنگام ثبت نام وارد کردید ارسال کنید.

در ضمن افرادی که برای لاتاری ۲۰۲۲ ثبت نام کرده بودند می توانند از طریق لینک بالا نتایج خود را مشاهده کنند.

 

میتوانید سوالات خود را در خصوص ثبت نام لاتاری و مشاهده نتایج از طریق بخش نظرات یا تماس تلفنی از کارشناسان مجموعه برتر مهاجر بپرسید. همچنین اگر جزو برندگان لاتاری هستید تجربیات خود را در خصوص انجام مصاحبه ،وقت سفارت و تمام مراحل بعد از برنده شدن با ما در میان بگذارید تا افراد برنده بتوانند از این تجربیات استفاده کنند و راحت تر مسیر دریافت ویزا و گرین کارت را طی کنند.

 

راهنمای فرم مخصوص برندگان لاتاری
 راهنمای جامع تکمیل فرم DS-260 همراه با ویدیو و تصویر

سوالات متداول در خصوص اعلام نتایج لاتاری:

کد کانفرمیشن نامبر چیست؟ Confirmation Number در برگه ثبت نام لاتاری به چه معناست.

بعد از اتمام ثبت نام لاتاری تاییدیه ای مبنی بر ثبت نام موفق یا غیر موفق لاتاری صادر می شود. در صورت موفق بودن فرآیند ثبت نام لاتاری شما کد کانفرمیشن نامبر یا کد رهگیری ثبت نام لاتاری منحصر به فردی برای شما صادر می شود.این کد ۱۶ رقمی بوده و بهاین معنی است که ثبت نام لاتاری شما با موفقیت ثبت شد. ( توجه داشته باشید که داشتن کد کانفرمیشن نامبر به معنی ثبت نام درست و اصولی شما نیست ، حتی اگر عکس مخصوص لاتاری شما یا سایر اطلاعات موقع ثبت نام دقیق و اصولی ثبت نشودند و شما به خاطر اشباهات رایج هنگام ثبت نام از روند قرعه کشی حذف شوید  بازهم در انتها فرآیند در صورت ثبت شدن اطلاعات کد رهگیری ثبت نام یا کانفرمیشن نامبر به شما تعلق میگیرد.)

این مطلب را هم بخوانید  حقوق و مسئولیت دارندگان گرین کارت آمریکا

۴ رقم اول کانفرمیشن نامبر نشان دهنده دوره ای است که در آن دوره در لاتاری ثبت نام کرده اید. برای مثال اگر کانفرمیشن نامبر شما ۲۰۲۲۶T5WNXTRUCQB  باشد به این معنی هست که در لاتاری ۲۰۲۲ شرکت کرده اید یا اگر کانفرمیشن نامبر شما با ۲۰۲۲ شروع شده نشان دهنده این است که شما در لاتاری ۲۰۲۲ شرکت کرده اید. شاید براتون جالب باشه که بدونید چون فرایند لاتاری یک فرآیند حدودا ۲ ساله است در واقهع شما هر سال میلادی که در لاتاری شرکت بکنید دوره لاتاری شما دقیقا با عنوان لاتاری ۲ سال بعد شناخته میشه . برای فهم بهتر موضوع مثلا اگر شما در سال ۲۰۲۰ میلادی در لاتاری شرکت کرده اید پس در واقع شما متقاضی برای ویزای مهاجرتی سال ۲۰۲۲ هستید.(۲۰۲۰+۲=۲۰۲۲) و به همین ترتیب اگر همین امروز و در سال ۲۰۲۲ در لاتاری شرکت کنید در واقع شما متقاضی لاتاری ۲۰۲۳ شناخته میشوید.

با داشتن کد کانفرمیشن نامبر و نام و نام خانوادگی و سال تولد به میلادی شما می توانید نتیجه لاتاری خود را چک کنید. به همین خاطر لطفا بعد از اتمام ثبت نام کد کانفرمیشن نامبر خود را تا پایان زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارد.

اگر فایل ثبت نامی خود را گم کرده باشیم چطور می توانیم نتایج لاتاری خود را چک بکنیم؟

خوشبختانه سایت اداره مهاجرت امکان بازیابی کانفرمیشن نامبر را برای تمامی افراد ثبت نامی فراهم کرده است. در صورتی که کانفرمیشن نامبر خود را گم کرده اید برای چک کردن نتیجه لاتاری خود نیاز به بازیابی کانفرمیشن نامبر و اطلاعات ثبت نام خود دارید. برای بازیابی کد رهگیری ثبت نامی باید دوره ثبت نام لاتاری، نام، نام خانوادگی، تاریخ دقیق تولد و آدرس ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کرده اید را به طور صحیح در این صفحه وارد بکنید.

 

فقط توجه داشته باشید که حتما تیک گزینه ” Confirmation Number را فراموش کرده ام” را بزنید. در صورتی که در سایت برتر مهاجر اقدام به ثبت نام کرده اید نیازی به بازیابی نبوده و میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود کانفرمیشن نامبر و تمامی اطلاعات ثبت نامی خود را مشاهده بکنید.

از زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ تا چه زمانی امکان تکمیل فرم DS-260 هست؟

اولین کاری که برندگان لاتاری باید بعد از برنده شدن انجام دهند تکمیل فرم DS-260 هست. تکمیل این فرم به شدت مهم و حیاتی است چرا که تاثیر بسیار زیادی در چگونگی انجام مصاحبه در سفارت و پذیرش یا ریجکت شدن شما دارد بنابر این پیشنهاد میکنم برای تکمیل این فرم اصلا عجله نکنید و با مشاوران و کارشناسان مهاجرتی در خصوص تکمیل فرم ds 260 صحبت بکنید یا دوره آموزشی اخذ ویزای لاتاری را خریداری کنید

 

برنده شدن در لاتاری گرین کارت

برنده های لاتاری یک سری امور و مشاوره ها و هماهنگی ها نیاز دارند که میتونن تمامی این امور رو به برترمهاجر بسپارند

راهنمای برندگان لاتاری 2022

نکته :هنگام اعلام برنده شدن به شما صدای مکالمه تلفنی ضبط میشود تا با آن ویدئو ساخته شود.

برنده نشدن در لاتاری

برنده نشدن در لاتاری پایان دنیا نیست! و بلکه باید بدونین که این برنامه هر سال هست و ناامید نشین ما کسانی رو میشناسیم که ده سال ثبت نام کردن و بعد برنده شدن و الان هم مقیم آمریکا هستند ، لاتاری یک قرعه کشی شانس دریافت اقامت آمریکاست نه چیز دیگر ، البته همین هم چیزی کمی نیست پس نا امید نشو و دوباره ثبت نام کن ، راستی برتر مهاجر کار ثبت نام لاتاری رو هم انجام میده. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت برتر مهاجر مراجعه کنید.

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

 

اقتصاد ۲۴

مطالب مرتبط