زمان برنامه‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها در صداوسیما مشخص شد + جدول

image_pdfimage_print
به گزارش رصد روز، برنامه‌های تبلیغاتی کاندیدا‌های سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی پس از برگزاری مراسم قرعه کشی مشخص شد.

با اعلام نظر شورای نگهبان در خصوص صلاحیت نامزد‌های سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، قرعه­ کشی برنامه­‌های قانونی تبلیغات نامزد‌های سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری امشب ساعت ۲۲ در سالن همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم رئیس سازمان صداوسیما، معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی، معاون سیما، دادستان کل کشور، رئیس و دبیر ستاد انتخابات کشور و نمایندگان شورای نگهبان قانون اساسی و شورای نظارت بر صداوسیما و نمایندگان نامزد‌های احراز صلاحیت شده حضور داشتند.

در ادامه مراسم قرعه کشی برگزار شده و امیرحسین قاضی زاده هاشمی اولین کاندیدایی بود که نام او از گردونه خارج شده و شماره ۱۱ به او تعلق گرفت. دومین کاندیدا محسن رضایی بود که نام او از گردونه بیرون آمد و شماره ۱۳ را به خود اختصاص داد.

گوی سوم این قرعه کشی نیز به علیرضا زاکانی تعلق گرفت و شماره ۱۷ به وی اختصاص یافت. گوی چهار نیز به حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی اختصاص یافت که شماره ۱۵ به آن تعلق یافت. گوی پنجم نیز به محسن مهرعلیزاده اختصاص یافت که شماره ۱۶ متعلق به آن بود.

گوی ششم در این مراسم قرعه کشی به عبدالناصر همتی اختصاص یافت و شماره ۱۲ را به خود اختصاص داد. گوی هفتم و آخر این مراسم نیز به سعید جلیلی با شماره ۱۴ اختصاص یافت.

در ادامه تصویر جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها در تلویزیون و رادیو قایل مشاهده است:

همچنین طبق جدول ارائه شده، مناظره‌های میان کاندیدا‌ها در ۳ نوبت در روز‌های دوشنبه ۱۷ خرداد، جمعه ۲۱ خرداد و سه شنبه ۲۵ خرداد برگزار خواهد شد.

مناظرات
مناظرات
اقتصاد ۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا