زمان واکسیناسیون دانش‌آموزان اعلام شد

استاندار تهران از​ آغاز پوشش وسیع و کامل دانش آموزان از صبح روز پنجشنبه ۱۵ماه مهر خبر داد و گفت: از همه ظرفیت‌ها در این خصوص استفاده خواهیم کرد که در واقع برای واکسیناسیون دانش آموزان استان تهران ۹۹ پایگاه و برای کلان شهر تهران ۱۰۰ پایگاه...

به گزارش رصد روز، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در جلسه ستاد کرونای استان تهران اظهار کرد: پوشش وسیع و کامل دانش آموزان از صبح روز پنجشنبه ۱۵ مهر ماه شروع خواهد شد.

استاندار تهران افزود: البته از ششم مهرماه واکسیناسیون دانش آموزان بالای ۱۲ سال شروع شده بود، اما اکنون این اقدام به صورت وسیع انجام خواهد شد تا دانش آموزان برای ورود به چرخه آموزش با مشکل مواجه نشوند.

وی گفت:​ از همه ظرفیت‌ها در این خصوص استفاده خواهیم کرد که در واقع برای واکسیناسیون دانش آموزان استان تهران ۹۹ پایگاه و برای کلان شهر تهران ۱۰۰ پایگاه در مدارس در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که تزریق واکسن دانش آموزان بصورت تک دز خواهد بود برآورد می‌شود که طی دو سه روز بتوان با کمک سه دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران کار واکسیناسیون دانش آموزان را انجام داد. ضمن اینکه باید از ظرفیت شبکه شاد و صدا و سیما برای اطلاع رسانی در این خصوص استفاده کرد هرچند که صدا و سیما در بحث کرونا در این مدت سنگ تمام گذاشته است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار