زیبایی عجیب همسر اول علی دایی+ عکس

به گزارش رصد روز، عکسی جالب و دیدنی از همسر اول علی دایی و مادر ونیز دایی در فضای مجازی با چهره ای مدلینگی و بسیار جوان منتشر شد. علی دایی دست در دست کی‌روش در بهار سال ۱۳۹۷،‌ علی دایی با برخوردی صمیمانه کارلوس کی‌روش را برای حضور در جام ...

به گزارش رصد روز، عکسی جالب و دیدنی از همسر اول علی دایی و مادر ونیز دایی در فضای مجازی با چهره ای مدلینگی و بسیار جوان منتشر شد.

جوانی عجیب و روز به روز "همسر اول علی دایی"/ عکس

علی دایی دست در دست کی‌روش

در بهار سال ۱۳۹۷،‌ علی دایی با برخوردی صمیمانه کارلوس کی‌روش را برای حضور در جام جهانی بدرقه کرد.

جام جهانی فوتبال چه قبل از مسابقات و چه هنگام برگزاری، خاطرات زیادی به یادگار می‌گذارد. این پدیده عظیم جهانی همیشه با تصاویر تلخ و شیرین در اذهان باقی می‌ماند.

فوتبال ایران تاکنون پنج بار در جام جهانی حضور داشته است؛ حالا از آن همه شور و هیجان، این تصاویر هستند که برای ما به جا مانده‌اند.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷: مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور اصحاب هنر و ورزش در تالار وحدت برگزار شد. در این مراسم که با حضور بازیکنان و کادر فنی تیم ملی به همراه اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال انجام شد.

در این مراسم علی دایی و کارلوس کی‌روش با یکدیگر برخورد گرمی داشتند و دایی با برخوردی صمیمانه کی‌روش را بدرقه کرد. تصویر این دو چهره مطرح فوتبال دست در دست هم قابل توجه بود.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار