ساختمان مرکزی بیمه سرمد با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیرعامل بانک صادرات افتتاح شد.

همزمان با هفته دولت ساختمان مرکزی بیمه سرمد (ساختمان سردار حاج قاسم سلیمانی) با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیرعامل بانک صادرات افتتاح شد. به گزارش رصد روز، روابط عمومی بیمه سرمد، با بهره برداری کامل از ساختمان مرکزی بیمه سرمد تجمیع تمامی ...

همزمان با هفته دولت ساختمان مرکزی بیمه سرمد (ساختمان سردار حاج قاسم سلیمانی) با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیرعامل بانک صادرات افتتاح شد.

به گزارش رصد روز، روابط عمومی بیمه سرمد، با بهره برداری کامل از ساختمان مرکزی بیمه سرمد تجمیع تمامی واحدهای مدیریت ستادی به صورت کامل انجام شده است.

در این مراسم که صبح امروز برگزار شد، مدیران ارشد صنعت بیمه و اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت بیمه سرمد حضور داشتند. در مراسم امروز‌ ابتدا محمدمهدی بهشتی‌نژاد مدیرعامل بیمه سرمد گزارشی از روند شاخص‌ها و برنامه‌های آتی شرکت ارائه کرد و سپس مجید بهزادپور رئیس‌کل بیمه مرکزی در سخنانی به تشریح وضعیت صنعت بیمه کشور پرداخت.

سیدضیاء ایمانی مدیرعامل بانک صادرات نیز با اشاره به حمایت جدی این بانک (به عنوان سهامدار عمده) از بیمه سرمد، از اقدامات انجام گرفته در دوران مدیریت بهشتی‌نژاد تشکر کرد. ایمانی در مراسم افتتاح ساختمان مرکزی بیمه سرمد گفت ظرفیت‌های خوبی برای هم‌افزایی میان بانک صادرات با ۲۴۰۰ شعبه در سراسر کشور و بیمه سرمد وجود دارد که با برنامه‌ریزی دقیق در حال تحقق آن هستیم. در ادامه این مراسم سید محمد کریمی دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران با اشاره به روند‌ رو به رشد شاخص‌ها از تحول ایجاد شده در بیمه سرمد تقدیر کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار