ساعت گران قیمت بهنوش طباطبایی توجه ها را به خودش جلب کرد+ ویدیو

ساعت لاکچری بهنوش طباطبایی در اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه زندگی، توجه‌ها را به خود جلب کرده است.

به گزارش رصد روز، ساعت لاکچری بهنوش طباطبایی در اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه زندگی، توجه‌ها را به خود جلب کرده است.

 

ساعتی که این بازیگر به دست دارد از برند ‌Frédérique Constant، یک کمپانی ساعت‌سازی سوئیسی است که در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد. این مدل ساعت دارای دو بند است که قیمتش در سایت بین ۳ هزار تا ۳/۵۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است.

نقطه تمایز ساعت‌های فردریک کنسانت، استفاده از شیشه‌هایی با جنس یاقوت است. ممکن است که شما با شنیدن اسم یاقوت یاد رنگ‌های قرمز، کبود یا زرد بیافتید اما یاقوت سفید با دادن حرارت به یاقوت‌های زرد، صورتی یا قهوه‌ای بدست می‌آید. سبک طراحی این برند کلاسیک و الگانت هست.

 

بهنوش طباطبایی (زادهٔ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰) بازیگر ایرانی است. وی دانش‌آموختهٔ دکترای روان‌شناسی بالینی است[۲] و یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده‌است. او برای ایفای نقش در فیلم ماجرای نیمروز ۲: ردّ خون نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی‌وهفتمین جشنوارهٔ فیلم فجر (۱۳۹۷) شد.

زندگی‌نامه
بهنوش طباطبایی، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ در محلۀ یوسف‌آباد تهران به دنیا آمد. پدرش سید ناصر طباطبایی کارشناس عمران در وزارت مسکن و شهرسازی پیشین (راه و شهرسازی کنونی) و مادرش آموزگار بود. وی فرزند دوم خانواده است و تنها یک خواهر بزرگتر بنام تینوش دارد.

وی در دورهٔ دبستان با مهراوه شریفی‌نیا هم‌درس بود و به‌ویژه با دیدن بازی شریفی‌نیا در فیلم دزد و عروسک‌ها (۱۳۶۸) بیش از پیش، به بازیگری علاقه‌مند شد و با پافشاری‌های بسیار خود سرانجام توانست در سال ۱۳۷۲ در مدرسهٔ هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان، دورهٔ بازیگری را آغاز کند.

او همچنین در رشتهٔ مهندسی رایانه دارای دانشنامهٔ کارشناسی و در رشتۀ روان‌شناسی دارای دانشنامهٔ دکترا در گرایش روان‌شناسی تربیتی است. او یک دورهٔ بازیگری را نیز در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده‌است.

طباطبایی به‌واسطهٔ بازی در فیلم مصائب دوشیزه با مهدی پاکدل، بازیگر، آشنا شد و این دو در ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ با یکدیگر ازدواج کردند و پس از ۶ سال زندگی مشترک، در سال ۱۳۹۵ از یکدیگر جدا شدند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط