سایپا نیاز جامعه را ارزیابی و تولیدات خود را به سمت آن جهت داده است

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در سالن گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه بین المللی خودرو تبریز از توانمندی ها و محصولات گروه بازدید کرد. به گزارش رصد روز به نقل از سایپانیوز، زین العابدین رضوی خرم در بازدید از توانمندی ها و محصولات گروه ...

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در سالن گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه بین المللی خودرو تبریز از توانمندی ها و محصولات گروه بازدید کرد.

به گزارش رصد روز به نقل از سایپانیوز، زین العابدین رضوی خرم در بازدید از توانمندی ها و محصولات گروه خودروسازی سایپا حضور این گروه خودروساز را مناسب دانست و گفت: تنوع تولید قطعات، موتور و محصولات گروه سایپا قابل تقدیر است و گروه سایپا آنچه مورد نیاز مردم در ناوگان شهری است را در حال تولید دارد.

او افزود: سایپا نیاز جامعه را خوب ارزیابی کرده و تولیدات خود را به سمت آن جهت داده و با تولید خودروهای تجاری سبک، سنگین و مسافری و افزایش کیفیت علاوه بر ایجاد اشتغال توانسته نسبت به گذشته تغییرات خوبی را در این حوزه ایجاد کند.

استاندار استان آذربایجان شرقی گفت: سایپا وضعیت بازار را به خوبی شناخته و در بازار رقابت توانسته از دیگر خودروسازان سبقت بگیرداو با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی قطب قطعه سازی کشور است، خاطر نشان کرد: در حال ساخت شهرکی در حوزه قطعه سازی در این استان هستیم و گروه خودروسازی سایپا می تواند جهت حضور فعال تر در حوزه قطعه سازی در این استان پیش قدم شود و در این شهرک با قطعه سازان خود حضور مناسبی داشته باشد که در گفتگو با مدیرعامل گروه سایپا این آمادگی در این گروه خودروساز وجود دارد.

رضوی خرم تصریح کرد: سایپا با حضور و همراهی با قطعه سازان این استان می تواند در تامین قطعات خودرو در داخل و خارج کشور موثرتر عمل کند.

او با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا با همکاری شرکت های دانش بنیان جهت تطبیق بیشتر محصولات با فناوری های نوین می تواند شرایط مناسب تری را در تولید دنبال کند گفت: در استان آذربایجان شرقی دانشگاه های فنی خوبی وجود دارد و سایپا در تعامل بیشتر با دانشجویان دانشگاه های صنعتی و قطعه سازان این استان می تواند هم افزایی بیشتری در قطعه سازی داشته باشد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار