سحر زکریا به سیم آخر زد/ حمله خانوم بازیگر به جوکر+ عکس

سحر ذکریا، بازیگر مشهور تلویزیون با انتشار یک استوری تند، نسبت به رقص دسته‌جمعی شرکت‌کنندگان رئالیتی‌‌شوی «جوکر» واکنش نشان داد.

به گزارش رصد روز، سحر ذکریا، بازیگر مشهور تلویزیون با انتشار یک استوری تند، نسبت به رقص دسته‌جمعی شرکت‌کنندگان رئالیتی‌‌شوی «جوکر» واکنش نشان داد.

 

او در این استوری نوشت: “هی می‌خوایم چیزی نگیم نمی‌شه، این اگر ابتذال نیست پس چیه؟چرا سطح درک مردم رو اینقدر پایین می‌بینید، این حق رو از کجا آوردید؟ ای لعنت به جهل.”

0 103

 

سحر زکریا (زادهٔ ۲۸ آذر ۱۳۵۲) بازیگر ایرانی است. او با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی در پناه تو (۱۳۷۴) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تئاترهای گوناگون آزمود. اما با بازی در فیلم مردی از جنس بلور (۱۳۷۷) و نقش همسر رابین هود در مجموعهٔ قطار ابدی (۱۳۷۸–۱۳۷۹) و مجموعه پاورچین (۱۳۸۱–۱۳۸۲) به شهرت رسید. همچنین کارهای دیگر او شامل مجموعه‌های تلویزیونی مرد دوهزارچهره (۱۳۸۸)، قهوه تلخ (۱۳۸۹)، در حاشیه (۱۳۹۳-۱۳۹۴) می‌باشد.

حاشیه‌ها
ممنوع‌الفعالیت شدن
در بهمن ۱۳۹۹ سحر زکریا در پی درگذشت علی انصاریان در صفحه شخصی خود به نخریدن واکسن کرونا اعتراض کرد که باعث واکنش تند در ۲۰:۳۰ شد. او در فروردین ۱۴۰۰ با انتشار ویدیویی اعلام کرد که به دلیل این اعتراض ممنوع‌الفعالیت شده‌است.

عدم دریافت دستمزد
در فروردین ۱۴۰۰ سحر زکریا با انتشار ویدیویی از عدم پرداخت دستمزد خود برای بازی در سریال قهوه تلخ گفت. وی همچنین در صفحه اینستاگرام خود نمونه‌ای از تهدیدها از سوی اطرافیان مهران مدیری را نشان داد.

برداشتن حجاب
زکریا در جریان خیزش ۱۴۰۱ ایران کشف حجاب کرد و نوشت «الان حدود یک ماه است که موهایم را زده ام نمی‌خواستم اعلام کنم چون خجالت میکشیدم ولی اگر دردی دوا می‌شود من هم هستم.»

احضار به دادگستری
در آذر ۱۴۰۲ سحر زکریا به همراه صبا کمالی و دانیال مقدم به دلیل انتشار ترانه حوری به دادگستری احضار شدند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار