سحر قریشی به دوبی مهاجرت کرد؟ | توهین وقیحانه تتلو به سحر قریشی

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز،  تصمیم سحر قریشی پس از جدایی همه را شوکه کرد! سحر قریشی خانه تتلو در استانبول را ترک کرده و به دوبی مهاجرت کرده است. امیر تتلو  خبر داد که سحر قریشی پس از جدایی تصمیم گرفته است به دبی  مهاجرت کند.

امیر تتلو درباره جدایی از سحر قریشی نوشت: دوستان خانم قریشی اصرار داشتن برن منم با دوتا از هوادارا فرستادم گفتم هرجا میرن ببرن سالم تحویلیشون بدن دوبی ایران هرجا پول هم گذاشتم پیششون باشه و رفتن

حالا ایشون میگن من خودم تنها میخوام برم دوبی و ما به زور نمیتونیم واسه ایشون همراه بذاریم پس به هوادارا میگم همونجوری که میخواد بذارن تنها سفر کنه هرچیشون شد پای خودشون من هزار بار گفتم هرجا میری برو ولی بذار برسونت سالم برسی وقتی خودش نمیخواد نمیتونیم که بازور باهاش بریم اینکه خونه مارو ترک کردن صبح و الانم میگن میخوان اون دوتا هوناداری که گذاشتیم بادیگارد و به خواسته خودشون ترک کنن از اینجا به بعد من دیگه مسئولیتی از ایشون به عهده نمیگیریم هر مشکلی براشون پیش اومد خودشون میدونن و خانواده شون

همچنین چندی پیش امیر تتلو با انتشار یک عکس نوشته در اینستاگرام توهین وقیحانه ای به سحر قریشی کرد.

خواننده ایرانی مقیم ترکیه سحر قریشی را متهم به دوست شدن و روابط با ۱۰ ها سلبریتی کرد و این اقدام بازیگر زن سابق سینمای ایران را برای معروف شدن دانست.

تتلو معروف شدن خود را مدیون تلاش و پشتکار عنوان کرد اما در توهینی عجیب به سحر قریشی، مشهور شدن امثال او را به دوستی با چهره های سرشناس نسبت داد.

واکنش سحر قریشی به خبر مهاجرتش

درحالی شایعات در فضای مجازی درباره جدایی سحر قریشی از تتلو مطرح می شود که این بازیگر زن هنوز هم عکس هایی از تتلو منتشر می کند و در بیوی اینستاگرام خود به رابطه با تتلو اشاره کرده است.

سحر قریشی اخیرا صورت امیر تتلو را به نمایش گذاشته است، که تتو های تازه صورت این خواننده را نشان می دهد. بسیاری از کابران فضای مجازی نوشته های تتلو درباره جدایی از سحر قریشی را تلاشی برای جلب توجه دوباره می دانند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا