سحر قریشی فیلم بازی می کند ؟! / خانم بازیگر : من ممنوع التصویر نیستم ! + عکس

به گزارش رصد روز،   رکنا نوشت؛ سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران است. سحر قریشی در یک خانواده‌ی کم جمعیت متولد شد، مادر ایشان ندا افشار نام دارد. سحر قریشی ۴ رابطه جنجالی عاشقانه را رقم زد که همه آن‌ها به جدایی خت...

به گزارش رصد روز،   رکنا نوشت؛ سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران است. سحر قریشی در یک خانواده‌ی کم جمعیت متولد شد، مادر ایشان ندا افشار نام دارد. سحر قریشی ۴ رابطه جنجالی عاشقانه را رقم زد که همه آن‌ها به جدایی ختم شد.  سحر قریشی سال ۱۳۸۳ و در ۱۷ سالگی با شخصی بنام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این زندگی در سال ۸۸ به طلاق ختم شد.  سحر قریشی اخیرا نیز با تتلو ازدواج کرد که چندی پیش طلاق گرفت.

در حالی که سحر قریشی تاکید دارد ممنوع الکار نیست در یک استوری دو پهلو اعلام کرد دیگر قصد فیلم بازی کردن ندارد.

سحر قریشی فیلم بازی کردن را کنار گذاشت.

سحر قریشی فیلم بازی می کند ؟! / خانم بازیگر : من ممنوع التصویر نیستم ! + عکس

قریشی در این استوری‌ها از رابطه با امیر تتلو اعلام پشیمانی کرد و گفت متوجه اشتباه خود شده و راه دیگری در پیش گرفته است.

گفتنی است تتلو ادعا‌هایی در مورد قریشی در فضای مجازی در مورد مصرف مواد بیان کرد که برای او بسیار سنگین بود.

هرچند این ادعا‌ها اثبات نشد، اما همین که حرفش زده شد موجب شد در بین کاربران این حرف‌ها مطرح شود و حتی در یک موزیک به طنز به این مساله اشاره شود  «کردی کچلمون مثل قمیشی زدی تا سحر مثل قریشی»

قریشی ممنوع الکار نیست

ایسنا: تهیه‌کننده فیلم «بانک‌زده‌ها در جواب به ممنوع‌الکار بودن یا نبودن سحر قریشی اظهار کرد: فکر نمی‌کنم جایی اعلام شده باشد که ایشون ممنوع‌الکار شده است.

تهیه کننده فیلم «بانک‌زده‌ها» با اشاره به آماده‌سازی آن برای پایان ماه صفر، درباره بازیگرانی مثل سحر قریشی و اینکه فیلم با وجود او دچار مشکل شده یا خیر، بیان کرد که مشکلی پیش نیامده و جایی هم اعلام نشده که سحر قریشی ممنوع‌الکار است.

علی رویین‌تن – تهیه‌کننده فیلم «بانک‌زده‌ها» – در گفتگو با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش در پاسخ به اینکه برای اکران فیلم خود به خاطر سحر قریشی دچار مشکل ممیزی شده است یا خیر بیان کرد:

سحر قریشی در این فیلم ۲ نقش متفاوت دارد. او تلاش کرد بازی متفاوتی داشته باشد که به هر حال مشکلاتی پیش می‌آید و سختی‌هایی هم دارد.

وی در جواب به ممنوع‌الکار بودن یا نبودن قریشی اظهار کرد: فکر نمی‌کنم جایی اعلام شده باشد که ایشون ممنوع‌الکار شده است.

رویین‌تن درباره نام آوردن از سحر قریشی در بیلبورد‌های تبلیغاتی فیلم نیز گفت: وزارت ارشاد در نهایت احترام با ما برخورد کرد و ما هیچ مشکلی نداشتیم.

او در پایان بیان کرد: هنوز بیلبورد‌ها آماده نشده که بخواهم بگویم مشکلی داشتیم یا خیر، ولی جز برخورد مهربانانه از وزارت ارشاد چیزی ندیدیم.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار