سخنگوی شورای ائتلاف: انتشار مصاحبه ظریف در رسانه معاند یک گاف ساده نیست

به گزارش رصد روز، امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره فایل صوتی منتشر شده از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه گفت: بسیار متاسف هستیم که رئیس دستگاه دیپلماسی کشور، با القای یک شبهه افکنی تاریخی، سناریو نویسی میکند. همچنین هیچ عاقلی باور نمیکند انتشار این مصاحبه در رسانه ای معاند یک گاف ساده باشد.

وی پیرامون نحوه انتشار این فایل صوتی نیز افزود: فایل مصاحبه در امنیتی ترین نهاد دولت و زیر نظر امنیتی ترین چهره دولت ضبط شده اما به سادگی به دست خبیث ترین رسانه ضد انقلاب رسیده است. به نظر میرسد دولت گرفتار سرطان تدبیر نیز هست.

سخنگوی شورای ائتلاف تصریح کرد: جریان ضد انقلاب خارج نشین و غرب گرای داخلی به دنبال ایجاد دو قطبی بر سر مسائل سیاست خارجی آن هم در آستانه انتخابات پیش رو هستند از این رو شورای ائتلاف با هوشمندی در این دام گرفتار نخواهد شد و از همه فعالان انقلابی در سراسر کشور درخواست می کند که هوشمندانه به دام این دو قطبی نیفتند و موضوع اصلی کشور که معیشت مردم و اقتصاد است را فراموش نکنند. دوقطبی سازی ترفندی ست که دولت روحانی هنوز به آن امیدوار است.

رسولی با بیان اینکه فصل پاسخگویی دولت برای همه ناکارآمدی ها، نابسامانی ها و بی عرضگی های دولتمردان فرا رسیده است، گفت: هیچ موضوعی نباید و نمی تواند جای این موضوع را در فضای رسانه ای کشور بگیرد.

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا