سرپرست بانک ملی ایران در بازدید از صرافی ملی و شعبه مستقل فردوسی؛ روند مبادلات ارز را در واحدهای بانک با قیمت های مصوب بانک مرکزی مورد بررسی و ارزیابی قرار داد

دکتر ابوالفضل نجارزاده در بازدید از شعبه مستقل فردوسی و صرافی ملی ضمن گفت و گوی صمیمانه با مشتریان و کارکنان، خواستار معاملات و مبادلات ارزی در صرافی ملی و شعب بانک براساس قیمت های مصوب و اعلام شده توسط بانک مرکزی شد. به گزارش رصد روز، به...

دکتر ابوالفضل نجارزاده در بازدید از شعبه مستقل فردوسی و صرافی ملی ضمن گفت و گوی صمیمانه با مشتریان و کارکنان، خواستار معاملات و مبادلات ارزی در صرافی ملی و شعب بانک براساس قیمت های مصوب و اعلام شده توسط بانک مرکزی شد.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، ابوالفضل نجارزاده به همراه جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران ضمن بازدید از این واحدها، از نزدیک در جریان فعالیت های ارزی آن ها قرار گرفت و در ادامه با ارائه رهنمودهای لازم بر ضرورت ارتباط موثر کارکنان با مشتریان و توجه به نیازهای آن ها در حوزه خرید و فروش ارز با قیمت های مصوب و اعلام شده توسط بانک مرکزی تاکید کرد.

سرپرست بانک ملی ایران در جریان این بازدید ها با بیان این که بانک ملی ایران در شبکه بانکی از امکانات ارزی منحصر به فردی برخوردار است، اظهارداشت: مدیران و کارکنان شعب بانک باید پر شتاب در راستای رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات بهینه ارزی به آحاد جامعه اقدام کنند.

نجارزاده در این بازدیدها ایجاد جذابیت و توجه به نیاز مشتریان بویژه تولیدکنندگان در حوزه خرید و فروش ارز را با توجه به قیمت های مصوب بانک مرکزی مورد توجه قرار داد و در ادامه توسعه عملیات ارزی، خرید و جذب منابع جدید و گسترش و تقویت فعالیت های ارزی را از جمله اولویت‌های اجرایی شعب و صرافی ملی عنوان کرد.

وی در این بازدید ها بر گسترش شعب صرافی ملی ایران در مراکز استان ها تاکید کرد و خواستار توسعه و گسترش عملیات ارزی بانک شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار