سلفی جدید روناک یونسی در کنار همسرش+ عکس

به گزارش رصد روز،  در ادامه تصویری از روناک یونسی در کنار همسرش را می‌بینید. بیوگرافی روناک یونسی   نام:روناک نام خانوادگی:یونسی تاریخ تولد:۹ دی ۱۳۵۹ محل تولد:تهران پیشه:بازیگر همسر:محسن میری فرزندان:مهرسام، مهراز زندگینامه روناک یون...

به گزارش رصد روز،  در ادامه تصویری از روناک یونسی در کنار همسرش را می‌بینید.
سلفی جدید روناک یونسی در کنار همسرش+ عکس

بیوگرافی روناک یونسی

 

  • نام:روناک
  • نام خانوادگی:یونسی
  • تاریخ تولد:۹ دی ۱۳۵۹
  • محل تولد:تهران
  • پیشه:بازیگر
  • همسر:محسن میری
  • فرزندان:مهرسام، مهراز
روناک یونسی

روناک یونسی و همسرش

زندگینامه روناک یونسی

————————-

زندگی شخصی روناک یونسی

روناک یونسی دی ماهی است و در سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شده ، او بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. خانم یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.

دوران کودکی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد، به جز اینکه بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می کرده، اما از آنجا که مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع، جلوی دفتر دبیرستان می ایستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطایش چشم پوشی می کردند. می گوید:به خاطر تقلبی که در امتحان به دوستم رسانده بودم، سه روز اخراج شدم و نمره ام صفر شد.

زندگی روناک یونسی

زندگی شخصی روناک یونسی

ازدواج و همسر روناک یونسی

یونسی سال ۱۳۹۱ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال ۹۶ متولد شد.

محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد ۲۰ آبان ۱۳۶۴ در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

عکس های روناک یونسی

عکس روناک یونسی

معنی اسم پسر روناک یونسی

مهرسام به معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه در مهر ماه بدنیا آمده تصمیم گرفته یک نام ایرانی زیبا که همان مهرسام باشه برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید :او یک مدل خیلی خوب میشود که بازیگراست.

شغل مورد علاقه روناک یونسی

دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی – نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

شوهر روناک یونسی

روناک یونسی در کنار همسرش

نحوه بازیگر شدن روناک یونسی

به مانند اکثر بازیگرا به پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال ۱۳۸۵ بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که برای بازی در سریال رستگاران سال ۸۸ بعنوان نفر اول انتخاب شد که وی را به شهرت رسانید.

فیلم های روناک یونسی

فیلم ها و فعالیت های حرفه ای روناک یونسی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار