سهمیه بنزین مرداد ماه امشب واریز می شود

به گزارش رصد روز ،سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین برای مرداد ماه ۱۴۰۰ نیمه شب امشب و بدون تغییر نسبت به ماههای گذشته در کارت سوخت صاحبان خودروهای شخصی و موتورسیکلت واریز می شود.

فاطمه کاهی با بیان اینکه در ماه جاری نیز مانند ماه های گذشته ۶۰ لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودروهای شخصی و ۲۵ لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت ها با قیمت ۱۵۰۰ تومان پرداخت می شود ، اظهار داشت: سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی طبق برنامه و جدول سهمیه مدیریت مصرف سوخت واریز می شود.

وی افزود: طبق مهلت ۹ ماهه تعیین شده برای ذخیره سهمیه سوخت خودرو ، سهمیه سپرده سوخت خودروهای شخصی که سقف ۹ ماهه آنها تکمیل شده و به سقف ذخیره ۵۴۰ لیتری رسیده است ، اضافه نمی شود ؛ بنابراین ، مالک هر خودرو فقط می تواند سهمیه ۹ ماه گذشته (۵۴۰ لیتر برای خودروهای سواری و ۲۲۵ لیتر برای موتورسیکلت ها) را در کارت سوخت شخصی خود پس انداز کند.

سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی با تأکید بر اینکه ۹ ماه این مدت کاهش نیافته است ، گفت: هموطنان همچنان می توانند سهمیه واریزی خود را تا ۹ ماه در کارت های سوخت پس انداز و مصرف کنند.

  ایرادات شورای نگهبان به طرح آزادسازی واردات خودرو چیست؟

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا