سه نماینده منتخب بیمه های زندگی بیمه تعاون

نمایندگان منتخب بیمه های زندگی بیمه تعاون در خردادماه معرفی شدند

به گزارش رصد روز،  ،  به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، برترین نمایندگان و اعضای سازمان فروش بیمه های زندگی بیمه تعاون در خردادماه معرفی شدند.
بر این اساس، آمنه صالحی از اهواز؛ عصمت امینی زاده از کرمان و نساء داداش زاده از رشت؛ سه بانویی بودند که موفق شدند عناوین نمایندگان برتر بیمه های زندگی را به خود اختصاص دهند.
گفتنی است همواره نمایندگان فروش تأثیر به سزایی در توسعه بازار محصول و نیز فرهنگسازی بهره مندی از محصول دارد و بر طبق پژوهشی که «روسندو ربوس» و «مارتین داویلا» در سال ۲۰۱۵ انجام داده اند، مشتری گرایی فروشنده بر عملکرد نیروی فروش تأثیر مثبت و معنادر داشته و فروشنده، نقش میانجی را در دستیابی به گرایش مناسب در بازار ایفا می کند.
از دیگر سو انتخاب سه نماینده برتر فروش از بین بانوان را می توان مطابق با پژوهش مجیدی قهرودی در سال ۱۳۹۱ تحلیل کرد که طبق بررسی او، فروشندگان زن به دلیل برخورداری از هوش هیجانی، روحیه انعطاف پذیر و مسئولیت پذیری بیشتر، می توانند قدرت کنترل و مدیریت بیشتری در رفع تعارضات و ابهام نقش داشته باشند.

شایان ذکر است که نساء داداش زاده از رشت برای دومین ماه متوالی به عنوان نماینده منتخب معرفی شده است. همچنین پیش از این سه بانو از کرمانشاه؛ دو بانو از رشت و یک بانو از سمنان موفق به دریافت رتبه‌های برتر در ماه های فروردین و اردیبهشت شده بودند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا