سوپرایز تولد نفس بازغی+ عکس

نفس بازغی عکسی از جشن تولد ساده و خودمانی خود در اینستاگرام منتشر کرد.

به گزارش رصد روز، نفس بازغی عکسی از جشن تولد ساده و خودمانی خود در اینستاگرام منتشر کرد.

2 97
نفس بازغی متولد سال ۱۳۸۷ می باشد. او دختر پژمان بازغی مجری و بازیگر سینما و تلویزیون و مستانه مهاجر تدوینگر و کارگردان سینما و تلویزیون می باشد.  نفس بازغی با سریال گناه فرشته به شهرت رسید.

نفس بازغی دختر زیباروی مستانه مهاجر کارگردان و تدوین گر و پژمان بازغی بازیگر و مجری مشهور برای اولین بار جلوی دوربین ظاهر شده و در یک نقش کلیدی در سریال گناه فرشته بازی کرده است.

بیوگرافی نفس بازغی
نفس بازغی متولد سال ۱۳۸۷ می باشد. او دختر پژمان بازغی مجری و بازیگر سینما و تلویزیون و مستانه مهاجر تدوینگر سینما و تلویزیون می باشد.

شروع فعالیت هنری

دختر مستانه مهاجر و پژمان بازغی کار هرنی خود را از تئاتر خانمِ آقاى جورج کلونى و سریال گناه فرشته در شبکه نمایش خانگی آغاز کرده و در فیلم سینمایی جوجه تیغی به کارگردانی مادرش نیز حضوری کوتاه داشته است.

در سال های اخیر همواره شایعاتی درباره ی جدایی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر، تدوینگر مشهور سینما، از یکدیگر مطرح بود، مهاجر در گفتگوی جدیدی با برنامه ی اینترنتی علی ضیا، برای نخستین بار پایان زندگی مشترکش با پژمان بازغی را تأیید کرده است.

والدین مشهور نفس بازغی
پژمان بازغی متولد ۱۹ دی ۱۳۵۳ در تهران،  فارغ التحصیل لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر می باشد که از ۱۹ سالگی با فیلم «اعتراف» جلوی دوربین رفت و با سریال «مرد هزار چهره» به شهرت رسید

وی در شهر تهران و در یک خانواده لاهیجانی به دنیا آمد، مادرش خانه دار و پدرش بازنشسته نیروی دریایی می باشد.

یک برادر بزرگتر از خود به نام پیام و یک برادر کوچک تر بنام پرهام دارد که هر سه تحصیلکرده دانشگاه امیرکبیر هستند، پیام شیمی و پرهام مهندسی صنایع خوانده است.

نفس بازغی و پدرش
مستانه مهاجر متولد سال ۱۳۵۳ در تهران و فارغ التحصیل رشته‌ی تدوین از دانشگاه سوره است. وی از سال ۱۳۷۲ وقتی ۱۹ ساله بود کار تدوین را در یک شرکت فیلم سازی آغاز کرد و سپس در دانشگاه نیز این رشته را ادامه داد. مستانه مهاجر از سال ۱۳۸۱ با تدوین فیلم «آبادان» به کارگردانی مانی حقیقی فعالیت خود را به صورت مستقل پی گرفت.

او در سال ۱۳۹۵ برای نخستین بار تهیه کنندگی را با فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و با بازی پژمان بازغی تجربه کرد و پس از آن نیز تهیه کنندگی چند فیلم دیگر را برعهده گرفت.

عکس های اینستاگرام نفس بازغی
مهاجر در سال ۱۳۹۹ اولین فیلم بلند خود به نام «جوجه تیغی» را ساخت که علاوه بر کارگردانی، تهیه کنندگی آن را هم برعهده داشت و پژمان بازغی از بازیگران آن بود. در ادامه بیوگرافی نفس بازغی وی در فیلم جوجه تیغی نیز بازی کرده است.

ازدواج و جدایی مستانه مهاجر و پژمان بازغی
مستانه مهاجر در سال ۱۳۸۴ وقتی ۳۱ ساله بود با پژمان بازغی (متولد سال ۱۳۵۳) ازدواج کرد که ثمره ی این زندگی دختری به نام نفس بود که در سال ۸۷ به دنیا آمد.

مستانه مهاجر و دخترش نفس بازغی
مهاجر در مصاحبه ای درباره ی نحوه ی آشنایی اش با پژمان بازغی گفته بود: «من عاشق پژمان شدم، ما اولین بار در یک جشنواره سینمایی یکدیگر را دیدیم، دوست مشترکی داشتیم که ما را به هم معرفی کرد که این آشنایی در نهایت در سال ۸۴ منجر به ازدواج شد.»

گفتنی است مستانه مهاجر تدوین‌ گر مشهور سینما، در قسمت اول این برنامه مهمان علی ضیا شد و از مبتلا شدن به سرطان رحم تا جدایی‌ اش از پژمان بازغی صحبت کرده بود.

بیوگرافی نفس بازغی بازیگر سریال گناه فرشته
با انتشار تصاویر مهدی سلطانی، دیبا زاهدی و نفس بازغی، از بازیگران سه شخصیت اصلی دیگر «گناه فرشته» رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی سریال، تصاویر مهدی سلطانی، دیبا زاهدی و نفس بازغی ایفاگر سه شخصیت از شخصیت های اصلی مجموعه «گناه فرشته» منتشر شد.

پیش از «گناه فرشته»، مهدی سلطانی و دیبا زاهدی در سریال «آقازاده» نیز روبه‌روی هم بازی کرده بودند. این دو بازیگر در سریال تازه‌شان دو نقش‎ کلیدی را به عهده دارند که در پیشبرد داستان تاثیر بسزایی دارد.

لادن مستوفی و نفس بازغی در نمایی از گناه فرشته
نفس بازغی دختر پژمان بازغی بازیگر و مستانه مهاجر تدوینگر مطرح سینما، دیگر بازیگر «گناه فرشته» است که نخستین تجربه بازی در یک سریال را پشت سر می‌ گذارد.

شهاب حسینی، امیر آقایی و لادن مستوفی دیگر بازیگران معرفی شده «گناه فرشته» هستند.

سریال گناه فرشته به کارگردانی، نویسندگی، طراحی و تهیه‌ کنندگی حامد عنقا ساخته شده و جدیدترین اثر او در شبکه نمایش خانگی محسوب می‌ شود که پس از سریال جنجالی آقازاده قرار است روز جمعه ۱ دی ماه از پلتفرم فیلیمو پخش شود.

بازیگران سریال گناه فرشته
داستان سریال مرتبط با دنیای جرم و جنایت است و شخصیت اصلی سعی دارد قاتلان سریالی را شناسایی و دستگیر کند. این سریال با ترکیب عناصر هیجانی، رمز و راز، و جذابیت فراوان، تماشاگران را به خود جذب می‌ کند. ساختار داستانی سریال به گونه‌ای است که هر قسمت با اتفاقات جدید و پیچیده‌ای که به جلب توجه و حماسه آن را افزایش می‌ دهد، پیش می‌ رود.

ازیگران دیگری مانند پردیس پور عابدینی، امیر آقایی و سایر بازیگران نیز در سریال حضور دارند و نقش‌ های مهمی را در این داستان ایفا می‌ کنند. شهاب حسینی، پردیس پورعابدینی، امیر آقایی، سامیه لک، مهدی سلطانی و پژمان بازغی از بازیگرانی هستند که تاکنون جلوی دوربین رفته اند.

نفس بازغی در سریال گناه فرشته
ظاهرا حامد عنقا این بار هم به سراغ تیم بازیگری که بارها با او کار کرده می‌ رود اما تفاوتش این است که افراد جدیدی هم چون شهاب حسینی نیز به پروژه او اضافه شده‌ اند.

نفس بازغی
این اطلاعات غیررسمی است؛ بر اساس آنچه در تیزینگ ابتدایی سریال گناه فرشته شنیده می‌ شود، بازیگران این سریال؛ شهاب حسینی، بهروز رضوی، مهدی سلطانی سروستانی، لادن مستوفی، امیر آقایی و پردیس پورعابدینی هستند و البته با توجه به تصاویر جدیدی که منتشر شده است باید «نفس بازغی» دختر پژمان بازغی را به لیست بازیگران این سریال اضافه کنیم.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط