سکوت رامبد جوان درباره حواشی زندگی‌اش شکسته شد+ ویدیو

رامبد جوان با انتشار یک ویدئو قدیمی و متن در اینستاگرام  به انتقادها درباره برنامه خندوانه و سفر جنجالی‌اش به کانادا پاسخ داد.

به گزارش رصد روز، رامبد جوان با انتشار یک ویدئو قدیمی و متن در اینستاگرام  به انتقادها درباره برنامه خندوانه و سفر جنجالی‌اش به کانادا پاسخ داد.

 

رامبد جوان نوشت: هیچ وقت نه وقت و نه حوصله‌ی کل‌کل با کسانی را دارم که از سر ناآگاهی و عصبانیت به خندوانه تاختن و انتقادهای غلط کردند. هیچ وقت هم از شنیدن نقد درست طفره نرفتم چون همیشه به کیفیت و پیشرفت خودم و فرهنگم و آثارم و گروه بزرگی که با من همکاری می‌کنند، اهمیت می‌دهم. این توضیحات مربوط به اوایل سال ۱۴۰۱ می‌شود.

‌ آقایی از سر دلخوری‌های شخصی‌اش روزی به سفر ما و تصمیم خانوادگی‌مان تاخت و من مثل بیشتر اوقات از او هم گذشتم. ولی طفلک گرفتار نقد خودش شد و….با انتشار این ویدیو قصد ندارم همچنان پاسخ شخص مشخصی رو بدهم ولی بد نیست آنهایی که بدون اطلاع و آگاهی و تماشای دقیق و درست خندوانه تحلیل‌های غلط و تعابیر اشتباهی را ابراز می‌کنند، این توضیحات مختصر را ببینند و برای عصبانیت‌هایشان دلایل درست و منطقی و به‌جایی پیدا کنند. خندوانه هم که دیگر خبری ازش نیست و احتمالا نخواهد بود. ارادتمند شمای عزیز. رامبد جوان. ۸ آذر ۱۴۰۲. آرزوی سلامتی و برکت و امنیت و آرامش برای همه دارم.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط