شایعه‌سازی هدفمند برای آشفته کردن افکار عمومی/ دروغی که باز هم تکرار شد

داستان تکراری شایعه‌سازی رسانه‌های خارجی و ضدانقلاب درباره سلامتی رهبر انقلاب باز هم اتفاق افتاد. این بار هفته‌نامه آمریکایی نیوزویک در حساب توییتری خود، خبر از اوضاع نابسامان جسمی رهبر انقلاب داد! توهم این رسانه آنقدر بالا گرفت که موضوع ...

به گزارش رصد روز ، داستان تکراری شایعه‌سازی رسانه‌های خارجی و ضدانقلاب درباره سلامتی رهبر انقلاب باز هم اتفاق افتاد.

این بار هفته‌نامه آمریکایی نیوزویک در حساب توییتری خود، خبر از اوضاع نابسامان جسمی رهبر انقلاب داد! توهم این رسانه آنقدر بالا گرفت که موضوع انتقال قدرت را هم مطرح کرد!

امّا برای اینکه سناریوی ساختگی ضدانقلاب، طبق برنامه پیش برود و این خبرسازی، تأثیر خود را بر افکار عمومی ایران بگذارد، سایر اضلاع نیز دست‌به‌کار شدند و خط شایعه‌سازی درباره رهبر انقلاب را در داخل کشور، پی گرفتند تا همه چیز واقعی جلوه داده شود.

بر همین اساس، از صبح امروز تصویری جعلی از زیرنویس شبکه خبر در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شد که از جلسه فوری مجلس خبرگان رهبری خبر می‌داد.

در واکنش به این خبرسازی‌ها، ابتدا عضو دفتر رهبر معظّم انقلاب در توییتی، از سلامتی کامل رهبر انقلاب خبر داد و شایعه رسانه‌های خارجی را تکذیب کرد.

در ادامه، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در اطلاعیه‌ای، برگزاری جلسه فوری این مجلس را تکذیب کرد.

دست آخر، شبکه خبر نیز در خبر کوتاهی، توضیح داد که تصویری که در شبکه‌های اجتماعی درباره زیرنویس شبکه خبر از جلسه فوری مجلس خبرگان، پخش شده، ساختگی است و چنین خبری صحت ندارد.

به‌نظر می‌رسد، خبرسازی‌های گاه و بی‌گاه درباره سلامتی رهبر انقلاب، یکی از اضلاع اصلی جنگ همه‌جانبه دشمن علیه کشور را شامل می‌شود که هدف آن آشفته‌کردن افکار عمومی و تضعیف روحیه مردم و ایجاد حس بی‌ثباتی در کشور است.

 

 

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

فارس

مطالب مرتبط

آخرین اخبار