شایعه جدایی سپهر حیدری از همسرش تکذیب شد+ جزئیات

خبر جدایی سپهر حیدری از همسرش منتشر شده بود که به تازگی این خبر تکذیب شد.

به گزارش رصد روز، خبر جدایی سپهر حیدری از همسرش منتشر شده بود که به تازگی این خبر تکذیب شد.

 

به گفته وکیل سپهر حیدری بازیکن سابق پرسپولیس خبر جدایی وی از همسرش صحت ندارد و کذب محض است.

اخیراً خبری مبنی بر جدایی سپهر حیدری بازیکن سابق پرسپولیس از همسرش آرام جوینده در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده است که به تازگی این خبر توسط وکیل سپهر حیدری تکذیب شد.

 

 

سپهر حیدری (زادهٔ ۲۹ خرداد ۱۳۵۹) بازیکن فوتبال سابق اهل ایران است.

دوران باشگاهی
او در فصل ۸۶–۸۷ در حالی که کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن بود به پرسپولیس تهران پیوستو توانست همراه با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یابد.

حیدری در سال ۱۳۹۰ به باشگاه فوتبال مس کرمان پیوست، وی در سال ۱۳۹۱ به تیم سابق خود باشگاه فوتبال ذوب‌آهن بازگشت.

گل قهرمانی
تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران نیز توانست به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند. در این دوره از مسابقات نیز پرسپولیس رقابت بسیار شدیدی با تیم فوتبال سپاهان اصفهان داشت و این دوتیم در حالی در آخرین مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند که سپاهان با کسب تساوی نیز به عنوان قهرمانی دست پیدا می‌کرد، اما تیم پرسپولیس با گل دقیقه ۹۶ سپهر حیدری توانست با نتیجه ۲ بر ۱ سپاهان را شکست دهد و اولین تیمی باشد که ۲ بار به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یافته‌است.

در حال حاضر
در حال حاضر او در کیش کارهای مربوط به آکادمی فوتبالش به نام سرخ‌پوشان سپهر کیش فعالیت می‌کند، مدیرعامل این تیم هم خود او هست و اعضای هیئت مدیره آن هم از بزرگان باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن هستند، سپهر حیدری در مصاحبه ای با سایت ورزش۳ اعلام کرد رسماً از فوتبال خداحافظی کرده‌است.

حواشی
وی در صفحه اینستاگرامش در واکنش به برد ۶ بر ۱ استقلال در برابر هوادار گفت که استقلال در این بازی با هوادار تبانی کرده‌است که با واکنش شدید بازیکن هوادار مواجه شد.
افتخارات
لیگ برتر۱۳۸۶–۸۷ قهرمان با پرسپولیس تهران
۱۳۸۳–۸۴ نایب قهرمان با ذوب‌آهن اصفهان
جام حذفی۱۳۸۱–۸۲ قهرمان با ذوب‌آهن اصفهان
۱۳۸۸–۸۹ قهرمان با پرسپولیس تهران
۱۳۸۹–۹۰ قهرمان با پرسپولیس تهران

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط