شرط حذف نام نوید محمدزاده برای صدور مجوز | علت حذف چیست ؟

به گزارش رصد روز ، اجرای نمایش «شب شک» به تهیه کنندگی نوید محمدزاده پس از اولین اجرا در پردیس تئاتر شهرزاد متوقف شده است. سایت فروش بلیت نمایش «شب شک»، به تهیه کندگی نوید محمدزاده همه اقلام تبلیغاتی و اطلاعات این نمایش به تهیه کنندگی نوید محمدزاده و کارگردانی امیرحسین بریمانی را حذف کرد.«شب شک» تندیس بازیگر نقش اول و تندیس کارگردانی بیست و سومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران را دریافت کرده است. در ادامه جزییات بیشتری از تئاتر نوید محمدزاده می‌خوانید:

شرط حذف نام نوید محمدزاده برای صدور مجوز!

امیرحسین بریمانی، کارگردان شب شک اعلام کرده است که به او گفته شده تنها با حذف نام نوید محمدزاده مجوز می‌گیرد: «از طرف شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی به ما اعلام شده است که اگر نام نوید محمدزاده را حذف کنیم دوباره اجازه اجرا خواهیم داشت.

نوید محمدزاده چندبار به ما اعلام کرده است که اگر با حذف نام من می‌توانید دوباره اجازه اجرا بگیرید این کار را انجام داده و به اجراهایتان ادامه دهید.حذف نام نوید محمدزاده را کاری اخلاقی تلقی نمی‌کنیم و اگر راه دیگری جز این برایمان نباشد دیگر نمایش را اجرا نخواهیم کرد.

شرط حذف نام نوید محمدزاده برای صدور مجوز | علت حذف چیست ؟

پاسخ نوید محمدزاده به بوسه روی فرش قرمز کن 

پیش از این نوید محمدزاده درباره دلیل کارش گفته بود: زنمه دوست داشتم ماچش کنم. واکنش‌ها خیلی مثبت بوده. ضمن اینکه لازم است در این دنیا به عشق احترام بگذاریم.

ماجرای ممنوع الکاری  نوید محمدزاده و فرشته حسینی

خبر ممنوع الکاری  نوید محمدزاده و فرشته حسینی پس از توقیف فیلم برادران  لیلا بر سر زبان‌ها افتاد.  سازمان سینمایی اعلام کرده بود که پروانه نمایش فیلم سینمایی “برادران لیلا” به دلیل تخلفات و سرپیچی از مقررات از سوی تهیه‌کننده و کارگردان آن صادر نمی‌شود. این خبر به هیچ عنوان به صورت رسمی اعلام نشده است و تنها مبتنی بر حدس و گمان است.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی ممنوع الکار شدند؟

برادران لیلا  با بازی سعید پورصمیمی، ترانه علیدوستی، پیمان معادی، نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی و…در جشنواره کن جایزه فیپرشی را دریافت کرد.

اگرچه پس از آن یزدان عشیری رییس روابط عمومی معاونت سینمایی این خبر را تکذیب کرد و گفت: «ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرشان موضوع جداگانه دیگری است. رفتار محمدزاده حرکت غیرشرعی نبود اما مغایر عرف بود که ممکن است کسانی هم عصبانی شوند. این حرکت تنبه می خواهد نه تنبیه.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا