شستا هفته بعد بازگشایی و به ازای هر سهم ۱۲۰ تومان سود تقسیم خواهد کرد / همه چیز درباره مجمع شستا

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به خرداد 99 و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره، مقرر شد از 2741 ریال سود محقق شده هر سهم، 1200 ریال سود نقدی معادل 44 درصد...

به گزارش رصد روز ، اولین مجمع سالانه سرمایه گذاری تامین اجتماعی بعد از حضور در بورس صبح چهارشنبه ۲۳ مهر باحضور اکثریت ۸۸.۶ درصد سهامداران در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به خرداد ۹۹ و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره، مقرر شد از ۲۷۴۱ ریال سود محقق شده هر سهم، ۱۲۰۰ ریال سود نقدی معادل ۴۴ درصد توزیع شود.

اهم اقدامات اعلامی در مجمع

– برنامه عرضه سیمان آبیک را در دستور کار قرار دارد و چهارشنبه هفته آتی جلسه هیات پذیرش این شرکت برگزار خواهد شد.

– تبدیل بدهی ارزی به ریالی ستاره خلیج فارس مصوبه هیات امنای صندوق توسعه ملی را گرفت و ۴.۴ میلیارد یورو بدهی با مساعدت بانک مرکزی و بانک های عامل در حال حل شدن است.

– رایتل از زیان به سود خالص ۱۳۰ میلیارد تومانی رسیده و به زودی مقدمات عرضه اولیه آن آماده می شود.

– هلدینگ صدر تامین در تلاش برای اکتشاف ذخیره قطعی طلا در حدود ۲۰ تا ۳۰ تن است.

– شستا از ۴۰ شرکت زیان ده به ۸ شرکت رسیده که ۴۳ درصد کاهش در سه ماهه سال ۹۹ دیده می شود.

– تاپیکو با افزایش ظرفیت ۱۰ هزارتنی پیش رو در شرکت بارز، بزرگترین هلدینگ لاستیک از منظر  ظرفیت تولید می شود.

– هیات مدیره تامین اجتماعی، موضوع بازارگردان شستا را تعیین تکلیف کرد و تا دو روز آینده رسماً نام بازارگردان اعلام خواهد شد.

– پالایشگاه ستاره خلیج فارس  تا ۳ ماه آینده وارد بورس می شود.

همچنین سود سهام سهامداران حقیقی از ۱۵ آبان پرداخت خواهد شد که نحوه پرداخت متعاقباً طی اطلاعیه ای در کدال اطلاع رسانی خواهد شد. پرداخت سود سهامداران حقوقی نیز از طریق واریز به حساب بانکی اعلام شده ظرف مهلت قانونی صورت می پذیرد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

بورس پرس

مطالب مرتبط

آخرین اخبار