شوخی بازیگر معروف با کی روش+ عکس

به گزارش رصد روز، پولاد کیمیایی بازیگر کشورمان متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۹ در تهران است. پولاد کیمیایی فارغ‌التحصیل مقطع لیسانس رشته هنرهای تصویری دیجیتال در آلمان می باشد. پولاد کیمیایی با کی روش شوخی عجیبی کرد. درواقع پولاد کیمیایی با انتشار یک ا...

به گزارش رصد روز، پولاد کیمیایی بازیگر کشورمان متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۹ در تهران است. پولاد کیمیایی فارغ‌التحصیل مقطع لیسانس رشته هنرهای تصویری دیجیتال در آلمان می باشد. پولاد کیمیایی با کی روش شوخی عجیبی کرد. درواقع پولاد کیمیایی با انتشار یک استوری خطاب به کی روش اینستاگرامش را بروز کرد. در ادامه عکس استوری پولاد کیمیایی را ببینید.

شوخی زننده پولاد کیمیایی با کی روش

پولاد کیمیایی بازیگر “خائن کشی” و “گشت ارشاد” و فرزند مسعود کیمیایی، با انتشار عکسی، نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.پولاد کیمیایی بازیگر کشورمان متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۹ در تهران است. پولاد کیمیایی  فارغ‌التحصیل مقطع لیسانس رشته هنرهای تصویری دیجیتال در آلمان می باشد

ازدواج پولاد کیمیایی

برخلاف شایعات زیادی که درباره ازدواج پولاد کیمیایی در فضای مجازی وجود دارد، او هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

تحصیلات پولاد کیمیایی در خارج از کشور

پولاد کیمیایی از همان دوران کودکی در حال رفت و آمد به خارج از کشور به علت های مختلف بوده است.

او زمانی که تنها ۵ سال داشت برای گذران دوره های موسیقی به هانوفر آلمان رفت و دو سال بعد به ایران بازگشت و بعد از اولین بازی در فیلم پدرش دوباره همراه خانواده عازم آلمان شد و سال ۱۳۷۳ مجدد به ایران بازگشت.

پولاد کیمیایی پنج سال بعد به همراه پدرش به کانادا مهاجرت کرد و سپس به کوبا رفته و در رشته دیجیتال مدیا تحصیل کرد. پولاد و پدر کارگردانش در اوایل سال ۸۰ بعد از فارغ التحصیلی به ایران بازگشتند.

آغاز فعالیت هنری پولاد کیمیایی

شروع فعالیت سینمایی پولاد کیمیایی در ۷ سالگی با فیلم سرب مسعود کیمیایی در سال ۱۳۶۷ بود.

دومین تجربه بازیگری پولاد به سال ۱۳۷۳ در فیلمی بنام تجارت ساخته مسعود کیمیایی مربوط می شود.

درخشش پولاد کیمیایی در سینما

پولاد کیمیایی بعد از بازی در فیلم تجارت در فیلم های پدرش در نقش های دوم ظاهر شد. در فیلم اعتراض گوشه هایی از توانایی هایش را نشان داد.

او در فیلم حکم عالی بازی کرد و از همه بازیگران قدرتمند فیلم، بهتر ظاهر شد اما حضورش در فیلم گشت ارشاد در سال ۱۳۹۰ سبب شهرت این بازیگر جوان گشت.

درخشش پولاد کیمیایی در تلویزیون

اولین حضور تلویزیونی پولاد کیمیایی در سال ۱۳۸۷ و بازی در سریال مرگ تدریجی یک رویا است که موجب شناخته تر شدن وی شد. در سریال مرگ تدریجی یک رویا  پولاد با گریمی خاص و نقشی متفاوت ظاهر شده بود.

بعد از آن در سریالی به نام ماتادور بازی قابل قبولی ارائه داد که موجب شهرت او در بین مخاطبان تلویزیون شد.

کارگردانی پولاد کیمیایی

اولین کاری که پولاد در آن به کارگردانی پرداخت ، مربوط به فیلم سینمایی معکوس می شود. فیلم سینمایی معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی و تهیه کنندگی پدرش آقای مسعود کیمیایی در جشنواره فیلم فجر ۹۷ حضور پیدا کرد و در بخش نگاه نو اکران شد.

در این فیلم لیلا زارع، بابک حمیدیان، شهرام حقیقت دوست و پروانه معصومی ایفای نقش می کنند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار