شوک در عصر جدید / ژاله صامتی حذف می شود؟

به گزارش رصد روز ، همین چند وقت پیش بود که یکی از شرکت کنندگان عصر جدید با اجرای قطعه ای در این برنامه پربیننده با حرفهای مادرانه ژاله صامتی روبرو شد این موضوع هجمه های زیادی را علیه ژاله صامتی به راه انداخت تا جایی که او مجبور شد در پایی...

به گزارش رصد روز ، همین چند وقت پیش بود که یکی از شرکت کنندگان عصر جدید با اجرای قطعه ای در این برنامه پربیننده با حرفهای مادرانه ژاله صامتی روبرو شد این موضوع هجمه های زیادی را علیه ژاله صامتی به راه انداخت تا جایی که او مجبور شد در پایین پست یکی از همکاران خود از این وضعیت گلایه کند. این مسئله تبعات دیگری نیز داشت زیرا چهره های مختلف بدون در نظر گرفتن نفس صحبتهای ژاله صامتی اقدام به اظهارنظرهای گاهاً هدف دار کردند که می شود از آن ها به عنوان غرض ورزی نیز یاد کرد. این موضوع باعث شد تا ژاله صامتی در تیررس منتقدان قرار گیرد و همچنان برخی بر مواضع خود پافشار کنند. احسان علیخانی بیکار ننشست و در پیامی برای ژاله صامتی نوشت:

بیوگرافی آرش آقایی قهرمان جودو

جددیدترین جزئیات از مرگ آرش آقایی قهرمان جودو

«ژاله خانم مهربان، با معرفت و دلسوز، تولدت مبارک
من از شما معذرت می‌خواهم که تعدادی، دلسوزی مادرانه شما برای بچه‌ها را به اشتباه، بی‌رحمی شما برداشت کردند…
ما که یادمان نمی‌رود نگرانی برای بچه‌ها از عصر جدید هم برایت مهم‌تر بود، ممنون که مثل همیشه، مادرانه صبوری کردی و مثل همیشه لبخند می‌زنی به همه. تولدتان مبارک
این که یک آدمی آن‌قدر خودش باشد، بزرگ‌ترین هدیه به اطرافیانش است.
امیدوارم کارکردن با شمل را بقیه هم تجربه کنند و عین من، شما رو تحسین کنند.»

عصر جدید ژاله صامتی ادامه همکاری

طناب کشی هدیه تهرانی در سیزده بدر

مادر جوان مهدی قائدی ستاره معصومی

ازدواج بهرام رادان با مینا مختاری دروغ سیزده

در یکی از برنامه‌های «عصر جدید» که با اجرای احسان علیخانی در شب‌های نوروز ۱۴۰۱ از شبکه سه تلویزیون پخش شد، ژاله صامتی، در واکنش به اجرای یکی از شرکت‌کنندگان این برنامه که در حوزه خوانندگی هنر خود را به نمایش گذاشت، گفت: «این‌جا آمدی، یعنی اول باید شروع کنی کلاس بیان بروی، لهجه‌ات فراموش بشود، بتوانی حرف بزنی، باید کتاب بخوانی، باید ادبیات بدانی، باید شعر بدانی. این شکلی نیست…» او البته به این جوان توصیه کرد که در زادگاه خود بماند و به شهرهای بزرگ نیاید..

صاویر خصوصی مینا مختاری همسر بهرام رادان

همین سخنان، باعث انتقادها و حمله‌های فراوانی به ژاله صامتی در فضای مجازی شد که احسان علیخانی را وادار کرد از او دلجویی کند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار