شوک مسی به دنیای فوتبال+ جزئیات

به گزارش رصد روز، لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین تایید کرد که قرار است به تیم اینترمیامی آمریکا ملحق شود. لیونل مسی در مصاحبه ای که از ساعت ۲۱:۰۰ امشب به وقت اسپانیا در سایت های موندو دپورتیوو و اسپورت منتشر شد، سکوت خود را شکست و تص...

به گزارش رصد روز، لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین تایید کرد که قرار است به تیم اینترمیامی آمریکا ملحق شود.

لیونل مسی در مصاحبه ای که از ساعت ۲۱:۰۰ امشب به وقت اسپانیا در سایت های موندو دپورتیوو و اسپورت منتشر شد، سکوت خود را شکست و تصمیمش برای آینده را مشخص کرد.

مهاجم آرژانتینی که پس از تمدید نکردن قراردادش از پاری سن ژرمن جدا می‌شود، به سوالات دو خبرنگار (فرناندو پولو از موندودیپورتیوو و آلبرت ماسنو از اسپورت) در خانه‌اش پاسخ داد.

مسی موضع خود را در مورد آینده‌اش پس از چند روز بسیار استرس‌زا در مقابل علاقه باشگاه‌های بارسلونا، اینتر میامی و الهلال عربستان روشن کرد. در این مصاحبه، لئو همچنین صادقانه می‌گوید که چگونه در این چند هفته اخیر با عدم اطمینان زندگی کرده است.

موندو دپورتیوو از هفته گذشته گزارش داده بود که تصمیم ستاره روزاریو که در ۲۴ ژوئن ۳۶ ساله می شود، قریب الوقوع است و او حاضر نیست زیاد منتظر تصمیم گیری بماند.

شوک مسی به فوتبال با مقصد جدید و عجیبش

بخش‌های مهم مسی که به زودی کامل می‌شود، اینگونه آغاز می‌شود:”من واقعاً می خواستم برگردم، بسیار هیجان زده بودم که بتوانم برگردم، اما پس از تجربه آنچه که تجربه کردم و خروجی که داشتم، نمی خواستم دوباره در همان موقعیت قرار بگیرم: منتظر بودم ببینم چه اتفاقی قرار است، بیفتد.”

نابغه آرژانتینی اهل پاریس می‌گوید:”شنیدم که بارسلونا باید بازیکنان را بفروشند یا دستمزد بازیکنان را پایین بیاورند و حقیقت این است که من نمی‌خواستم این کار را انجام دهم یا مسئولیت به دست آوردن چیزی که به همه اینها مربوط می‌شود را بر عهده بگیرم.”

او تصمیمش را اینطور اعلام کرد:”تصمیم گرفتم که به میامی بروم. هنوز صد در صد آن را نبسته ام. برخی چیزها را از دست داده ام اما تصمیم گرفتیم به راه خود ادامه دهیم. می‌خواستم اروپا را ترک کنم، از کانون توجه خارج شوم و بیشتر به خانواده‌ام فکر کنم.”

مطالب مرتبط