شکسته شدن احسان کرمی بعد از مهاجرت+ عکس

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، احسان کرمی متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۹ در تهران است، احسان کرمی بازیگر، خواننده و صداپیشه است. احسان کرمی که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در رادیو آغاز کرده‌است. احسان کرمی مدرک کاردانی تشریفات دارد و دوره‌های فیلمسازی را نیز گذرانده‌است. احسان کرمی به عنوان نویسنده، گوینده و بازیگر آیتم‌ها در رادیو فعالیت داشته‌است.احسان کرمی از جمله شبکه‌های رادیویی که وی با آن‌ها همکاری داشته‌است می‌توان به رادیو ایران، صدای آشنا، رادیو تهران، رادیو پیام و رادیو گوشه اشاره کرد. احسان کرمی در مقطعی از گویندگان برنامه جمعه ایرانی نیز بود.

تصویری از احسان کرمی بازیگر و مجری ایرانی که مدتی است به آمریکا مهاجرت کرده با چهره ای بسیار سن و سال دار و شکسته منتشر شد.

تفریح همسر سابق شهاب حسینی با برزو ارجمند و احسان کرمی در آمریکا! 15 دی 1401-09:42 0 1,153 خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد پریچهر قنبری با برزو ارجمند و احسان کرمی در آمریکا تفریح کرد.  عکسی قدیمی از پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی که مدتی است که در آمریکا به سر می‌برد با دو بازیگر منتشر شده است.  به گزارش وقت صبح، در تصویری که از پریچهر قنبری منتشر شده، او در کنار احسان کرمی، برزو ارجمند و همسرش دیده می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا