صدور مجوز افزایش ۳ هزار میلیارد تومانی سرمایه پترول

سازمان بورس اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس (پترول) را از ۷ به ۱۰ هزار میلیارد تومان صادر کرد. به گزارش رصد روز،  به نقل از روابط عمومی پترول، همانطور که رشید قانعی در روزهای ابتدا...

سازمان بورس اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس (پترول) را از ۷ به ۱۰ هزار میلیارد تومان صادر کرد.

به گزارش رصد روز،  به نقل از روابط عمومی پترول، همانطور که رشید قانعی در روزهای ابتدایی سکانداری خود در پترول وعده داده بود، افزایش سرمایه پترول از محل سایر اندوخته ها محقق می شود. سازمان بورس اوراق بهادار مجوز این اقدام را با توجه به دریافت مطالبات پترول از هلدینگ خلیج فارس صادر کرده است.

بر اساس گزارش مندرج در کدال، پترول با واگذاری شرکت سرمایه گذاری مدبران اقتصاد به شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس موفق شد تا بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان از مطالبات خود را از هلدینگ خلیج فارس دریافت و سپس مجوز افزایش سرمایه از سازمان بورس را اخذ کند.

گفتنی است؛ این افزایش سرمایه بر مبنای مصوبه ۲۰/۰۵/۱۴۰۰ هیئت مدیره و دومین مرحله از افزایش سرمایه پترول است که به واسطه پیگیری ها و مذاکرات مدیرعامل پترول، پیش از اتمام مهلت قانونی دوساله به سرانجام می رسد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار