طرح “کارگشا” بانک رفاه کارگران تمدید شد

در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی و با هدف ارائه خدمات مطلوب و متمایز به مشتریان، طرح «کارگشا» بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، کارفرمایان سازمان تأمین اجتماعی (اشخاص حقیقی و حقوقی) و تمامی دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های علوم پزشکی، سازمان‌ها، مؤسسات، مراکز آموزشی، خدماتی، بهداشتی، درمانی، بیمارستان‌های خصوصی و … جامعه هدف این طرح را تشکیل می‌دهند.

بر اساس این گزارش، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، مدیران شرکت‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌های کشور و سایر مشمولان طرح، می‌توانند از مزایای این طرح برای پاسخگویی به نیازهای معیشتی، تسهیلات و خدمات رفاهی و افزایش قدرت خرید کارکنان تحت پوشش، بهره‌برداری کنند.

خدمات ارائه شده در قالب این طرح شامل «پرداخت کمک هزینه فعالان اقتصادی به کارفرمایان سازمان تأمین اجتماعی» و «پرداخت تسهیلات خرد (غیرتجاری) به کارکنان تمامی مشمولان طرح» می‌شود.

متقاضیان و مشتریان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح و بهره‌مندی از مزایای آن به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک با شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار