عرضه خودرو در بورس در فاز چکش‌کاری است!

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره اظهارات وزیر صمت مبنی بر منتفی شدن «عرضه خودرو در بورس»، گفت: عرضه خودرو در بورس که در قالب طرح «تحول صنعت و بازار خودرو» در کمیسیون صنایع و معادن تدوین و کلیات آن تصویب شد، همچنان جزو دستورکار‌های کمیسیون است.

حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره اظهارات وزیر صمت مبنی بر منتفی شدن عرضه خودرو در بورس، گفت: عرضه خودرو در بورس که در قالب طرح «تحول صنعت و بازار خودرو» در کمیسیون صنایع و معادن تدوین و کلیات آن تصویب شد، همچنان جزو دستورکار‌های کمیسیون است، اما از آنجا که اعضای کمیسیون نقطه نظراتی داشتند، این طرح به کمیته صنعت بازگشت تا این نظرات در آن اعمال شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس در حال چکش کاری طرح «تحول صنعت و بازار خودرو» است این طرح در روز‌های آینده برای بررسی به صحن کمیسیون صنایع باز می‌گردد.

 

وی با بیان اینکه «طرح تحول صنعت و بازار خودرو» بدون موضوع عرضه خودرو در بورس موضوعیتی ندارد، ادامه داد: طرح مذکور در کمیته صنعت با حضور صاحب نظران و کارشناسان این حوزه در حال بررسی است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: از آنجا که بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس قرار گرفته، امید است پس از اتمام بررسی این لایحه طرح «تحول صنعت و بازار خودرو» مورد بررسی قرار گرفته و تصویب شود.

 

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید   

 

 

 

 

 

اقتصاد ۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا