تاریخ انتشار این مطلب 1399/07/30 - 10:38:42

عزم جدی وزارت صمت برای حذف دلالان و واسطه ها

به گزارش رصد روز ، علیرضا سلیمی، نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: در این جلسه نمایندگان نقطه نظرات و انتقادات خود را پیرامون مسائل مختلف از جمله نفوذ دلالان در بحث توزیع نهاده‌های دامی و خودرو و… مطرح کردند.

 

وی افزود: به عنوان مثال نفوذ دلالان در بخش خودرو باعث شده تا ورق فولاد و قطعات یک و نیم برابر قیمت به دست خودروسازان برسد که این مسأله تأثیر قابل توجهی در افزایش قیمت خودرو در کشور دارد.

 

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: به طور کل نمایندگان انتقادات خود را از نفوذ دلالان هم در زنجیره توزیع کالا و هم در بحث تأمین مواد اولیه مطرح کردند.

 

سلیمی خاطرنشان کرد: در جلسه امروز علیرضا رزم حسینی وزیر صمت از برنامه این وزارتخانه برای حذف دلالان و واسطه‌ها از زنجیره توزیع کالا و همچنین تأمین مواد اولیه خبر داد.

 

وی افزود: رزم حسینی بر این نکته تأکید داشت که نتایج اقدامات این وزارتخانه در حذف دلالان به زودی برای مردم ملموس خواهد بود و نتایج این اقدامات را خواهند دید.

 

عضو هیات رئیسه مجلس در پایان گفت: جمع‌بندی جلسه امروز این بود که عمده مشکل در حوزه ضعف مدیریت در داخل است که باید مرتفع شود.

  مجلس بر روند مذاکرات برجامی نظارت می‌کند/طرف‌های غربی باید تضمیمن بدهند

 

 

 

 

اعتماد آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا