عملکرد فروش هشت ماهه سال ۱۴۰۱ بیمه کوثر بالاتر از کل فروش سال ۱۴۰۰

فروش شرکت بیمه کوثر در هشت ماهه سال ۱۴۰۱ با حدود ۵۵ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۵۴ هزار و ۵۷۷ میلیارد ریال رسید. به گزارش رصد روز به نقل از روابط‌ عمومی و اعلام معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه کوثر، در این هشت ماهه شرکت ترکیب ...

فروش شرکت بیمه کوثر در هشت ماهه سال ۱۴۰۱ با حدود ۵۵ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۵۴ هزار و ۵۷۷ میلیارد ریال رسید.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط‌ عمومی و اعلام معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه کوثر، در این هشت ماهه شرکت ترکیب فروش ۸۵ درصدی رشته‌های غیرزندگی و ۱۵ درصدی رشته ‌زندگی را عملیاتی کرده است.
مسعود طاهری وسیه سری گفت: در طی این دوره رشته‌های کشتی، مهندسی، هواپیما و باربری نسبت ‌به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد فروش را میان رشته‌های بیمه ای داشته‌اند و همچنین در زمینه فروش رشته عمر و پس انداز نسبت به مدت زمان مشابه، رشد ۴۰ درصدی را تجربه کرده ایم.
وی با بیان اینکه شرکت بیمه کوثر با ثبت نسبت خسارت ۵۱ درصد در شش ماهه، مبلغ ۲۷ هزار و ۶۷۶ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد: در این بخش، سهم رشته‌های غیرزندگی ۱.۸۶ درصد و بیمه‌های زندگی ۹.۱۳ درصد از کل خسارت های پرداختی بوده است.
معاون برنامه ریزی و نوآوری شرکت گفت: با همت و تلاش معاونان، مدیران و کارکنان در ستاد و سرپرستی‌ها و نیز نمایندگان حقیقی و حقوقی این عملکرد تحقق یافته است.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار