عکسی ملیح از روشنک گرامی+ عکس

به گزارش رصد روز، در این تصویر روشنک گرامی با مینی اسکارف یا همان روسری‌های کوچک دیده می‌شود که خیلی هم به او می‌آید. روشنک گرامی نقش اول سریال گمشدگان مجموعه گمشدگان به کارگردانی رضا کریمی از فیلمسازان باسابقه کشور در واقع یک ملودرام اجت...

به گزارش رصد روز، در این تصویر روشنک گرامی با مینی اسکارف یا همان روسری‌های کوچک دیده می‌شود که خیلی هم به او می‌آید.

روشنک گرامی با تیپ جدیدش ملاحت دارد.

روشنک گرامی نقش اول سریال گمشدگان

مجموعه گمشدگان به کارگردانی رضا کریمی از فیلمسازان باسابقه کشور در واقع یک ملودرام اجتماعی است که تلاش می‌کند مخاطب را با زوایای مختلف چند آسیب اجتماعی آشنا کند.

ترنج با بازی روشنک گرامی در دانشگاه تحصیل می‌کند و با اعتیاد پدر روبرو است. او برای رهایی پدر از چنگ این ماده تلاش می‌کند اما به نتیجه نمی‌رسد.

سرانجام به اتفاق برادر کوچکتر از خانه پدر فرار و به تهران می‌آید. در پایتخت در یک اتفاق ساده برادر را گم می‌کند و برادر کوچکتر به چنگ خلافکاران و کلاهبرداران می‌افتد.

خلاف برادر، ترنج در تهران با افراد خوب از کارخانه دار تا مسئولان موسسه خدمات پرستاری روبرو می‌شود.

رهایی از اعتیاد پدر

او برای رهایی از اعتیاد پدر و مبارزه بیشتر با این پدیده، فرار را به عنوان یک آسیب اجتماعی دیگر و در شرایط او شاید خطرناک‌تر از اعتیاد، انتخاب می‌کند.

ترنج و برادرش فردی آرام در فیلم نشان داده می‌شود. او در تهران با گفتار و کردارش در موقعیت‌های مختلف به همه کمک می‌کند از کارخانه دار تا پسر کارخانه دار از کمک‌های او بی‌نصیب نمی‌ماند اما ترنج در رفع اعتیاد پدر عاجز است.

شاید یکی از اشکالات اساسی سریال همین موضوع باشد که چرا او نمی‌تواند با همین گفتار و رفتار مشکل پدر را حل کند و همین مساله باورپذیری مخاطب را با مشکل روبرو می‌کند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار