عکس/ تیپ عجیب و جنجالی مهناز افشار در استادیوم!

مهناز افشار که مدتی است در آلمان زندگی می کند تصویری متفاوت را از خود در استادیوم با لباسی خاص منتشر کرد. به گزارش رصد روز، مهناز افشار بازیگر مطرح ایرانی که در آلمان زندگی می کند تصویری را از خود با یک استایل تینیجری در استادیوم ورزشی آل...

مهناز افشار که مدتی است در آلمان زندگی می کند تصویری متفاوت را از خود در استادیوم با لباسی خاص منتشر کرد.

به گزارش رصد روز، مهناز افشار بازیگر مطرح ایرانی که در آلمان زندگی می کند تصویری را از خود با یک استایل تینیجری در استادیوم ورزشی آلمان به اشتراک گذاشت.

تیپ عجیب "مهناز افشار" در استادیوم ورزشی/ عکس

برخی ایرانیان خارج از کشور محسن نامجو و مهناز افشار را بیرون کردند!

گروهی از حاضران در تجمع بروکسل با محسن نامجو درگیری لفظی پیدا کردند. در آلمان هم مهناز افشار با برخورد عده ای رو به رو شد!

حضور محسن نامجو، خواننده ایرانی ساکن خارج از کشور در یکی از تجمعات اعتراضی پیرامون مهسا امینی، دختر ۲۲ساله سقزی خبرساز شد.

بر اساس تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی گروهی از حاضران در تجمع بروکسل پیرامون حوادث اخیر در ایران با محسن نامجو درگیری لفظی پیدا کردند.

به نظر می رسد علت این برخورد اتهامات مربوط به تعرض جنسی این خواننده باشد. همچنین او ظاهرا در یک پیام صوتی به برخی گفته بود یک ساعت از وقت من اندازه ۶ ماه عمر شما ارزش دارد!

همچنین خبرگزاری ایرنا با انتشار تصویری از حضور مهناز افشار در تجمع دوسلدورفِ آلمان نوشت: مهناز افشار در تجمع اعتراضی امروز دوسلدورفِ آلمان حاضر شده بود که از محل تجمع رانده شد!

مهناز افشار در تجمع اعتراضی امروز دوسلدورفِ آلمان حاضر شده بود که از محل تجمع رانده شد!

مهناز افشار در تجمع اعتراضی امروز دوسلدورفِ آلمان حاضر شده بود که از محل تجمع رانده شد!

بر اساس تصاویر منتشر شده در فضای مجازی گروهی از حاضران در تجمع روز شنبه در شهر دوسلدورف با مهناز افشار درگیری لفظی پیدا کردند.

این طور به نظر می‌رسد که افراد درگیر از او خواسته‌اند که علیه مسئولان ایرانی شعارهای تند بدهد!

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط