عکس زشت پرستو صالحی کار دستش داد

به گزارش رصد روز ، عکس زشت پرستو صالحی که در حال کشیدن سیگار بازیگر سابق را نشان میدهد حسابی جنجال به پا کرد این بازیگر هرچند مدعیست که این عکس مربوط به یکی از اجراهای او بوده اما انتشار آن با واکنش های متفاوتی همراه بود. بازیگر پرحاشیه س...

به گزارش رصد روز ، عکس زشت پرستو صالحی که در حال کشیدن سیگار بازیگر سابق را نشان میدهد حسابی جنجال به پا کرد این بازیگر هرچند مدعیست که این عکس مربوط به یکی از اجراهای او بوده اما انتشار آن با واکنش های متفاوتی همراه بود. بازیگر پرحاشیه سابق که استوری ها و پست های او در صفحه اجتماعی خبرساز شده بود در نهایت چند روز پیش خبر از مهاجرت خود داد و در این باره گمانه های زیادی مطرح شد اما در نهایت فیلمی که او از خود منتشر کرد نشان داد که حضور او برای همیشه در خارج از کشور کاملاً واقعیت دارد.

عکس زشت پرستو صالحی

عکس زشت پرستو صالحی

اخیرا عکس جدیدی از پرستو صالحی در فضای مجازی منتشر شده است که ایشان در حال سیگار کشیدن است. اما شواهد این عکس را مربوط به یکی از اجراهای خانم بازیگر در تاتر بوده است.

 

علت رفتن پرستو صالحی از ایران

استوری پرستو صالحی مبنی بر خروج از کشور حواشی زیاد و تائید و تکذیب های زیادی داشت تا اینکه رد ویدئویی گفت به همراه خانواده مهاجرت کرده است. ۱۸ مهر ۱۴۰۰ پرستو صالحی در یک ویدئو در کانال یوتیوبش با بغض از روزهای سخت مهاجرت گفت.

او اعلام کرد انتظار تغییر ظاهر از او نداشته باشند و قرار نیست حجابش را بردارد یا به خاطر کشف حجای ایران را ترک نکرده است.او در مورد خاطره برنامه ماه عسل صحبت های زیادی کرد.

صالحی گفت گفتند ماه عسل شرکت نکن چون بازتاب بدی دارد. ولی شرکت کردیم و برای ترک اعتیاد خانواده ها بازتاب خوبی داشت و خیلی خانواده ها تحت تاثیر بودند.

حتی یکی دخترش را جای من گذاشت و به خاطر او گفت اعتیاد را ترک کرده است. نتیجه شیرین بود.به همین دلیل عادت کردم حقیقت را بگویم چون ضرر نکردم. وقتی جلوی دوربین هستید زندگی خصوصی را مجبور می شوید بگویید تا جواب بی ربط و حاشیه ای بدهند.

او با تائید مهاجرتش گفت : «بله مهاجرت کردم مدت زیادی نیست و اندازه تمام سال های عمرم گریه کردم. من آدم رفتن نبودم.»

او گفت بعضی ها عشق درس خواندن و… داشتند ولی من نداشتم و اینجا هم همان کار تبلیغات انجام می دهم.  او از مردم ایران در خواست کرد که کنارش باشند و خود نیز اعلام کرد مردم را تنها نمی گذارد.

استوری پرستو صالحی و خبر رفتنش

پرستو صالحی

ازدواج پرستو صالحی با دستفروش

جالب تر اینجاست که او در یک مصاحبه درباره ازدواج خود گفته که حاضر است با یک دستفروش بی سواد هم ازدواج کند. جنجال های بی پایان پرستو صالحی : او یکی از پر حاشیه ترین بازیگران زن ایارنی است که در اینستاگرامش همیشه حاشیه ساز بوده است. جدیدترین حاشیه ای که او به وجود آورد بی غیرت خواندن افرادی بود که در مراسمات مذهبی محرم شرکت کرده اند و دلیل خود را برای این توهین حمایت از کادر درمان اعلام کرد. پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی (متولد ۹ ابان ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر ایرانی است.مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند.

پرستو صالحی

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

رکنا

مطالب مرتبط