عکس زیر خاکی از لیلا اوتادی قبل از عمل های زیبایی!

لیلا اوتادی (زادهٔ ۱۴ مرداد ۱۳۶۲) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.

به گزارش رصد روز، لیلا اوتادی از هفده سالگی سرودن شعر را آغاز کرده‌است. وی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است. کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساخته ایرج قادری آغاز کرد اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

لیلا اوتادی (زادهٔ ۱۴ مرداد ۱۳۶۲) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. لیلا اوتادی در تهران به دنیا آمد. او در دوران کودکی به بازیگری علاقه‌مند شد. اوتادی دانش‌آموختهٔ کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است.

 لیلا اوتادی کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساختهٔ ایرج قادری آغاز کرد اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد. بنا به ادعای یک صفحه اینستاگرام منسوب به وی، لیلا اوتادی ترک قشقایی است.

تجربه نویسندگی

لیلا اوتادی، نخستین کتاب خود را که مجموعه شعری با نام ‘”در بهشتی که کلاغی نیست مترسک هم نیست” است، در زمستان ۱۳۹۳ و در قالب دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر کرد. این کتاب از جانب انتشارات مروارید و در ۷۶ صفحه، مشتمل بر ۳۵ قطعه شعر سپید، می‌باشد.

جنجال دستمزد فیلم پیتزا مخلوط

در خبری، باشگاه خبرنگاران وی را با دریافت ۷۵ میلیون تومان برای ۲۵ روز بازی در فیلم پیتزا مخلوط «حسین قاسمی‌جامی» گران‌ترین بازیگر زن سینمای ایران نامید.

 

لیلا اوتادی در جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ با حضور در برنامه تلویزیونی هفت که اختصاص به مسائل روز سینمای ایران دارد در حضور مهدی ودادی کارگردان فیلم زن. مرد. زندگی… یادآور شد:

“شایعاتی مبنی بر این‌که من گران‌ترین بازیگر سینمای کشور هستم گاه در فضای اینترنتی منتشر می‌شود که صحت ندارد و عده‌ای به دشمنی قصد دارند مرا گران‌ترین بازیگر سینمای ایران معرفی کنند در صورتی که این امر درست نیست. وی افزود، به نظرم این حرف‌ها شایعات اینترنتی است که تنها از جانب دشمن شکل می‌گیرد.”

 

اوتادی در مورد دستمزد خود گفت: «مردم بهتر از همه دستمزد من را می‌دانند. شایعات مبنی بر بالا بودن دستمزد من برای خودم هم تازگی داشت و عجیب بود. اصلا این طور نیست و فکر می‌کنم یک عده با من دشمنی دارند. آقای ودادی نیز می‌تواند این مسئله را تأیید کند.»

 

فیلم های سینمایی لیلا اوتادی

۱۳۹۵، آزاد به قید شرط

۱۳۹۴، مالیخولیا

۱۳۹۴، افسونگر

۱۳۹۴، ناردون

۱۳۹۴، آشوب

۱۳۹۳، سه بیگانه

۱۳۹۳، تله پاتی

۱۳۹۳، یک شام خوب

۱۳۹۳، کلاف

۱۳۹۲، سگ‌های پوشالی

۱۳۹۲، لاله «فیلم»

۱۳۹۱، زن. مرد. زندگی…

۱۳۹۱، آقای الف

۱۳۹۰، شیر تو شیر

۱۳۸۹، اخراجی‌ها ۳

۱۳۸۹، دردسر بزرگ

۱۳۸۹، پیتزا مخلوط «فیلم»

۱۳۸۸، به دنبال خوشبختی

۱۳۸۸، عروسک «فیلم»

۱۳۸۸، باغ قرمز

۱۳۸۸، آدم‌کش «فیلم ۱۳۸۸»

۱۳۸۷، پسر آدم، دختر حوا

۱۳۸۷، حرکت اول

۱۳۸۷، دعوت «فیلم»

۱۳۸۶، زن‌ها فرشته‌اند «فیلم»

۱۳۸۵، چهارانگشتی

۱۳۸۵، فرش ایرانی «فیلم»

۱۳۸۵، قصه دل‌ها

۱۳۸۴، چپ دست «فیلم»

۱۳۸۳، بید مجنون «فیلم»

۱۳۸۱، چشمان سیاه «فیلم ۱۳۸۱»

مجموعه تلویزیونی لیلا اوتادی

۱۳۹۵، آرام می گیرم

۱۳۹۵، چرخ فلک

۱۳۹۴، دورهمی

۱۳۹۳، زخم

۱۳۸۹، خون‌بها

۱۳۸۷، اشک‌ها و لبخندها «مجموعه تلویزیونی»

۱۳۸۵، آخرین گناه

۱۳۸۳، مهر و ماه

۱۳۹۴، شروع یک پایان

۱۳۸۸، خواب بد

۱۳۸۷، همان روز

۱۳۸۶، گوشه نشینان

۱۳۸۴، بیرون از بهشت

سریال

۱۳۹۴، عالیجناب

جنجال ایفای نقش ندا آقاسلطان
در آبان ۱۳۸۹، خبر بازی اوتادی در فیلم پایان‌نامه در نقش ندا آقاسلطان در برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌های مستقل و دولتی ایران منتشر شد. ساعتی پس از انتشار ساخت این فیلم، اعتراض مخالفان در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و بالاترین آغاز شد. صفحهٔ مخالفان اوتادی در شبکهٔ اجتماعی فیس‌بوک تنها در کمتر از هفت ساعت به ۳۰۰۰ عضو رسید و همچنین گروهی با نام موج آزادی وبگاه او را برای مدتی هک کرد.

در نهایت، اعلام خبر بازی لیلا اوتادی در نقش ندا آقاسلطان توسط روابط عمومی پایان‌نامه تکذیب شد.همچنین اوتادی در واکنش گفت «دلم می‌خواهد بدانم چه کسی این دشمنی را روا داشته تا با طرح این‌گونه خبر مردم را نسبت به من هیستریک و عصبی نماید.»

جنجال دستمزد
در خبری، باشگاه خبرنگاران وی را با دریافت ۷۵ میلیون تومان برای ۲۵ روز بازی در فیلم پیتزا مخلوط (حسین قاسمی‌جامی) گران‌ترین بازیگر زن سینمای ایران نامید. لیلا اوتادی در جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ با حضور در برنامهٔ تلویزیونی «هفت» که اختصاص به مسائل روز سینمای ایران دارد، در حضور مهدی ودادی، کارگردان فیلم زن، مرد، زندگی یادآور شد:

«شایعاتی مبنی بر این‌که من گران‌ترین بازیگر سینمای کشور هستم گاه در فضای اینترنتی منتشر می‌شود که صحت ندارد و عده‌ای به دشمنی قصد دارند مرا گران‌ترین بازیگر سینمای ایران معرفی کنند، در صورتی که این امر درست نیست. … به نظرم این حرف‌ها شایعات اینترنتی است که تنها از جانب دشمن شکل می‌گیرد.»
اوتادی در مورد دستمزد خود گفت:

«مردم بهتر از همه دستمزد من را می‌دانند. شایعات مبنی بر بالا بودن دستمزد من برای خودم هم تازگی داشت و هم عجیب بود. اصلاً این‌طور نیست و فکر می‌کنم یک عده با من دشمنی دارند. آقای ودادی نیز می‌تواند این مسئله را تأیید کند.»
او همچنین در یکی از قسمت‌های برنامهٔ دورهمی که به‌عنوان مهمان حضور داشت، این شایعه را تکذیب کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط