فاش شدن طرح کودتای ترامپ / اعلام پیروزی قبل از شمارش آرا

یک پایگاه اسراییلی فاش کرد که ترامپ به چند نفر از معتمدین خود اعلام کرده که قصد دارد سه‌شنبه شب و پیش از پایان شمارش رسمی آرا،‌ پیروزی خود را در انتخابات اعلام کند.

به گزارش رصد روز ، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به چند نفر از معتمدین خود گفته در صورتی که سه‌شنبه شب ببیند که پیشتاز است قصد دارد اعلام پیروزی پیش از پایان شمارش کامل آرا بکند.

 

به گزارش پایگاه خبری صهیونیستی «آکسیوس»، ترامپ اعلام کرده حتی اگر نتیجه رای‌های کالج الکترال در ایالت‌های کلیدی نظیر پنسیلوانیا نیز مشخص نشده باشد وی قصد دارد که اعلام پیروزی کند.

 

این پایگاه صهیونیستی اعلام کرده که ترامپ طی هفته‌های گذشته جزئیات این سناریوی خود را به صورت خصوصی گفته و اعلام کرده قصد دارد در شبی که انتخابات برگزار میشود به صحنه بیاید و پیروزی خود را اعلام کند.

 

متحدان ترامپ انتظار دارند برای اینکه این اتفاق بیفتد،‌ وی دست کم نیاز دارد در ایالت‌های اوهایو، فلوریدا، کارولینای شمالی، تگزاس، آیوا، آریزونا و جورجیا پیروز شده یا آنکه پیشتاز باشد.

 

از سوی دیگر، تیم ترامپ خود را برای مطرح کردن این ادعای غلط آماده می‌کنند که بگویند آرای پستی که پس از سوم نوامبر (۱۳ آبان) شمارش می‌شوند تقلب انتخاباتی هستند.

 

انتخابات آمریکا روز سوم نوامبر (سه‌شنبه ۱۳ آبان) برگزار می‌شود هر چند که رای‌گیری زودهنگام در تعدادی از ایالت‌های آمریکا از چند روز پیش نیز آغاز شده است.

 

از سوی دیگر،‌ ترامپ روز شنبه در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت پنسیلوانیا هشدار داده ممکن است شمارش آرا چند هفته به طول انجامد و این موضوع باعث آشوب در این کشور شود.

 

 

 

 

 

اعتماد آنلاین

مطالب مرتبط