فال ابجد ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش رصد روز، فال ابجد ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ را در رصد روز بخوانید.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

 

ابجد فال شما : ب آ د

تعبیر فال ابجد: آنچه را که نیت و آرزو کرده ای به آن می رسی زیرا طالعت روشن است. از جانب بزرگان و اهل قلم نفع خوبی نصیبت می‌شود. از نیکی و سود کار خود بهره مند می‌شوی و از دوستان باوفا شادمان خواهی شد. اگر قصد خرید خانه یا ساخت بنا را دارید به آن عمل کنید؛ به صلاح و نفع شما خواهد بود.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

ابجد فال شما : د ب د

تعبیر فال ابجد: طالع خوبی داری و به خواسته ات می‌رسی. روزی حلال به دست تو می‌رسد؛ قدرش را بدان. سعی کن به کسی خیانت نکنی، چون صدمه بزرگی خواهی خورد. اگر قصد سفر دوری داری از آن منصرف شو زیرا به رنج و زحمت خواهی افتاد و از کار و تلاش غفلت مکن تا به مقصود برسی. ان شاالله

فال ابجد متولدین خرداد ماه

 

ابجد فال شما : ج ج ب

تعبیر فال ابجد: طالع خوبی داری. چیزی را که از دست داده ای دوباره به دست خواهی آورد، به تو تهمت یا طعنه می زنند ولی آسیب به تو نمی رسد چون کسی نمی تواند به آسانی به تو صدمه بزند. به زودی گشایشی در کارت پیدا می‌شود. به خداوند توکل کن تا گره کارت باز شود و به خواسته ات برسی.

فال ابجد متولدین تیر ماه

ابجد فال شما : آ آ ب

تعبیر فال ابجد: اگر بیمار هستی به زودی سلامت خود را باز می یابی. به زودی زندگی خوبی با خانواده ات خواهی داشت. در کار و معامله سود خوبی نصیب تو می‌شود. یکی از کسانی که به او نیکی می‌کنی به تو بدی می‌کند اما از کار خود پشیمان می‌شود چون غمخوار توست. اگر قصد سفر داری برو؛ سفر خوبی خواهی داشت. اگر چیزی را از دست داده ای به زودی به دست خواهی آورد. اگر مسافری داری به زودی باز می گردد. اگر کسی از نزدیکانت در زندان باشد به زودی آزاد می‌شود. اگر خواسته ای داری به زودی برآورده می‌شود. از کارهای بد حذر کن و در انجام کارهای خیر پیش قدم باش. به خاطر انجام یک کار خوب و خیر بر سر زبان ها می‌افتی. از جایی که انتظار نداری پول یا چیزی به شما می‌رسد پس خداوند را شکرگزار باش.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

 

ابجد فال شما : آ ج ج

تعبیر فال ابجد: چیزی حلال به تو رسیده یا می‌رسد. گشایش در کارت پیدا شده ولی کسی از تو رنجیده خاطر است، از او دلجویی کن. افرادی تنگ نظر با تو دشمنی می‌کنند. به خداوند پناه ببر تا از شر آنها در امان باشی. در این نیت که کرده ای پابرجا باش و به خداوند توکل کن. آنچه را که آرزو داری به آن می‌رسی ان شاالله.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

 

ابجد فال شما : د آ ب

تعبیر فال ابجد: طالعت روشن است. موفقیت خوبی را در پیش داری. بر بدخواهان و مخالفان پیروز می‌شوی و به مراد و مقصود می‌رسی. تا چند روز آینده خبری خوشحال کننده ای به تو می‌رسد. اگر قصد ازدواج یا معامله ای را داری به آن عمل کن. با زنان گفتگو یا بگومگویی خواهی داشت اما رنجی به تو نمی رسد.

فال ابجد متولدین مهر ماه

ابجد فال شما : آ د د

تعبیر فال ابجد: طالعت خوب است اما اگر راحت طلب هستی از این نیت که کرده ای منصرف شو چون پشیمان خواهی شد. آدمی شتاب زده و عجول هستی. زنی کوتاه قد و سفید چهره درصدد حیله و نیرنگ زدن به تو است؛ مراقب باش که به دام او گرفتار نشوی. اگر قصد سفر داری تا ۱۵ روز آن را به تاخیر بینداز تا از سستی و غمی که تو را به خود مشغول کرده است بیرون بیایی. مدتی است با خودت در گیر هستی. زندگی شیرین و باارزش است، خودت را دریاب و به خداوند توکل کن. همه چیز در دست اوست و هرچه او صلاح بداند همان می‌شود.

فال ابجد متولدین آبان ماه

 

ابجد فال شما : ب ج ج

تعبیر فال ابجد: از طرف یکی از خویشان و نزدیکان مال یا کمکی را دریافت می کنی و یا مورد حمایت او قرار می گیری. متواضع باش و خودخواهی را ترک کن. نیتت خوب است. کاری را که در نظر داری با توفیق همراه خواهد بود. اگر قصد سفر داری برو که خوب است. دلت را به چیزی مشغول کرده ای؛ فکرش را نکن. طبیعی است که همه چیز بر وفق مراد تو خواهد بود.

فال ابجد متولدین آذر ماه

ابجد فال شما : ج ب ج

تعبیر فال ابجد: طالع خوبی داری. این روزها آرزویت برآورده می‌شود. خبر خوشی را دریافت می کنی وبه شادی و نشاط می رسی. زنی بلندقد و باریک اندام و گندمگون با تو خصومت می کند. مراقب خودت باش. از پول و درآمد حرام پرهیز کن. آینده خوبی را در پیش داری. با دوستان و آشنایان به نیکی رفتار کن. اگر قصد ازدواج یا معامله ای را داری به آن عمل کن که با موفقیت همراه خواهد بود.

فال ابجد متولدین دی ماه

 

ابجد فال شما : ب د ب

تعبیر فال ابجد: به زودی مشکل یا ناراحتی ات برطرف می‌شود اما نباید از کسی توقع خیر و راحتی داشته باشی. چیزی را از دست داده ای که به زودی به دست می‌آوری. اگر با کسی دعوا و مخاصمه ای داری عاقبت به نفع تو تمام می‌شود. اگر چنین قصدی را اکنون دارید چند روزی صبر کنید و سپس به آن اقدام کنید. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو می‌شود و کارت بالا می گیرد.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

 

ابجد فال شما : د ب آ

تعبیر فال ابجد: طالعت روشن است. تشویش را از خودت دور کن. کارها بر وفق مراد تو خواهد شد. اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می‌رسی. اگر قصد سفر یا انجام معامله ای را داری، انجام بده که برایت سودبخش است.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

 

ابجد فال شما : د ج آ

تعبیر فال ابجد: این نیت که کردی خوب نیست. زندگی بر تو تلخ خواهد شد. چندی است که دلت یکجا نیست. کاسه چه کنم چه کنم به دستت گرفته ای. برای رفع این حالت به خدا توکل کن. مدتی است که به کسی دل بسته ای و از خیال او بیرون نمی آیی از او بگذر، خداوند بهتر از آن نصیب تو خواهد کرد. در کارها صبور باش. آینده روشنی داری و از همه غم ها دور می شوی. اگر قصد سفر یا معامله ای را داری انجام بده که از آن نفع خواهی برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا