فال ابجد ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش رصد روز،  فال ابجد ۳۰ اردیبهشت  ۱۴۰۱ را در ادامه با ما در رصد روز بخوانید.

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: قصد و نیتت خوب است. در رحمت به سویت باز میشود. از چشم زخم مردم ترسی به خود راه نده، از آن در امان خواهی بود. در هر کاری با اهلش مشورت کن. در همه حال رضای خدا و خلق خدا را در نظر داشته باش. بخت با تو یار است.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: از چیزی دلخور یا غمگین هستی فکرش را از سرت بیرون کن. در روزی به رویت گشوده است و به زودی از یکی از خویشان چیزی به تو می رسد. متواضع باش و تکبر را کنار بگذار. در چند روز آینده خبر خوشی به تو می رسد. اگر قصد سفر داری برو زیرا هم موجب شادی تو و هم دوست و آشنا می شود. به زودی کارها بر وفق مراد تو می شود.

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر:به زودی مقصودت بر آورده می شود و از غم رهایی می یابی. باید شکر خدا را به جا آوری. افرادی هستند که در عین دوستی، غیبت تو را می کنند . از این افراد دوری کن. برای مقصود و نیتی که داری باید تلاش کنی تا به آن برسی. اگر کسی را رنجانده ای باید از او دلجویی کنی. نیات خیر داشته باش و در کارها مردانه پیش برو، به خداوند توکل کن تا به مرادت برسی.

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: طالعت روشن است. موفقیت خوبی در پیش داری و بر بدخواهان و مخالفان پیروز می شوی و به مراد و مقصود می رسی. تا چند روز آینده خبری خوشحال کننده به تو می رسد. اگر قصد ازدواج یا معامله ای داری به آن عمل کن. با زنان گفتگو یا بگو مگویی خواهی داشت اما رنجی به تو نمی رسد.

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: طالع نیکی داری. کارت به زودی بالا میگیرد  و به توفیقاتی دست پیدا میکنی. اگر مسافری داری به زودی خبر خوشی از او به تو میرسد. اگر گم شده ای داری آن را پیدا میکنی. دوستی داری که در پی راحتی توست. با توکل به خداوند به کار و زندگیت ادامه بده  تا به آنچه که برای تو مقرر شده دست بیابی.

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما: د آ  آ

تعبیر: آینده ی خوبی در پیش داری اگر همتت را به کار بگیری، با موفقیت فاصله ای نداری . افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا خداوند تو را در کارهایت یاری دهد به زودی گشایشی در کارها پیدا میشود. از چیزی نگرانی در دل داری، نگران نباش. اگر چیزی را از دست داده ای به صلاح تو بوده، خیری در آن است.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: طالعت خوب است اما از نیتی که کرده ای منصرف شو تا عاقبت کارت خیر شود. از بدیها پرهیز کن. رازت را نگه دار تا در حق تو دروغ نگویند از خوابی که دیده ای نترس عاقبت خوب خواهد شد ،اما آن را برای کسی بازگو نکن. از همنشین بد دوری کن یک نفر که نان و نمک تو را میخورد و ادعای دوستی با تو را دارد، با تو روراست نیست البته نمیتواند صدمه ای به تو بزند  ولی مراقب او باش و به خدا توکل کن.

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما: آ د ب

تعبیر: طالع خوبی داری. عاقبت به آنچه که می خواهی می رسی. از کار و شراکت سود خواهی برد و رنج و مشکلت حل خواهد شد. اگر طالب مال حلال باشی، روز به روز کارت بهتر میشود. اگر قصد سفر داری برو، از آن سود خواهی برد. اگر مسافر داری به سلامت باز می گردد. اگر گره یا مشکلی تا اینجا در زندگیت بوده رفع شده و بعد از این زندگی خوبی خواهی داشت.

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: قصد و نیت بدی داری که باید از آن دوری کن وگرنه پشیمان می شوی. بهتر است در پی کار خودت بمانی و منتظر باشی. سعی کن با پرورش افکار و نیات خوب در سر ، سعادت را به روی خود باز کنی و از الطاف خداوند در همه امور بهره مند شوی.

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: نیت خوبی کرده ای. طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور. اگر قصد ازدواج و یا معامله و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط آنکه خودت نیز تلاش و اراده کنی. اگر با کسی اختلاف داری عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: روزهای خوبی در پیش داری. نا امید و دلسرد نباش. از کسی جز خدا یاری نخواه و از رحمت حق غافل نشو افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا بخت به تو روی آورد و گشایشی در کارت ایجاد شود. از افراد بد دوری کن. بدگویی کسی را نکن. هدف یا کاری را که داری دنبال کن تا به توفیق برسی. انشا الله .

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: به مراد دلت می رسی و آنچه که طلب کرده ای را به دست خواهی آورد. گشایش مالی در فالت دیده می شود. اگر دست به کار جدیدی زده ای توفیق خوبی همراه خواهد داشت. اگر نو رسیده ای داری قدمش برای تو خیر است. به توصیه و نصایح دیگران گوش کن تا به نیت و مراد دلت برسی.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا