فال روزانه جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳

 فال روزانه  جمعه 1 تیر ۱۴۰۳  و فال روز تولد 1 تیرماه و فال روزانه فردا یکم تیرماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.

به گزارش رصد روز،  فال روزانه  جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳  و فال روز تولد ۱ تیرماه و فال روزانه فردا یکم تیرماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند. فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۱ تیر ۱۴۰۳ را می خوانیم.

فال روزانه فردا فروردین ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

خبرها یا اتفاقاتی که منتظرش بودی، ممکن است تا چند وقت دیگر به تعویق افتد. وقت خود را تلف نکن و افکار مبهم و پیچیده را از خود دور کن. به زودی همه چیز روبراه می‌شود.

اگر بدانی به دنبال چه هستی و هدفت را مشخص کنی به راحتی به آن می‌رسی. انرژیت را در راه تحقق خواسته‌هایت بکار بگیر و روزی که موفق شوی از خودت راضی و خوشنود خواهی بود.

 

1متولدین فروردین
رنگ شانس : قرمزملایم
اعداد شانس : ۶ ، ۹ ، ۱۵ و ۳۴۳

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : مرداد ، خرداد ، آذر

به زودی سفری در پیش خواهید داشت که در طول آن با فردی جدید آشنا خواهید شد. این آشنایی می‌تواند نقطه عطفی در زندگی شما باشد. خجالت را کنار بگذارید و با این فرد گفتگو کنید. شما چیزهای زیادی از او خواهید آموخت و حتی ممکن است این آشنایی به یک دوستی پایدار و طولانی‌مدت تبدیل شود. در طول سفر خود، آرامش خود را حفظ کنید و لبخند را از لبانتان دور نکنید. از این سفر نهایت لذت را ببرید و خاطرات خوشی برای خود بسازید.  اعتماد به نفس شما این روزها به دلیل صحبت‌های یکی از دوستان و اتفاقات ناخوشایندی که در این چند وقت برایتان رخ داده، کمی کاهش یافته است. بهتر است تا دیر نشده، به خودتان تکانی بدهید و از این حالت منفی خارج شوید. شما تمایل دارید که به ندای قلبتان گوش فرا دهید تا اینکه با عقلتان رفتار کنید. اگر این انتخاب شماست، باید منتظر عواقب آن نیز باشید!!

کودک درون شما امروز زنده شده و یاد خاطره‌های قدیمی میفتید. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌های شادی را تجربه کنید. احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق ‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. در اولین فرصت به عشق‌ زندگی‌تان ثابت نمایید که ایشان از هر چیزی بیشتر برای شما ارزش دارد و دلخوری که ایجاد شده را به عشق و محبت تبدیل کنید. روحیه‌ای آرام و متین دارید و زود از کوره در نمی‌روید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با آرامش و متانت حل کنید.   انسان توانمندی هستید و مهارت‌های زیادی دارید. با این حال تاکنون فرصت چندانی برای هنرنمایی پیدا نکرده‌اید. این شرایط در آینده‌ای نزدیک تغییر می‌کند. به لطف این تغییر، فرصتی مهیا می‌شود تا حسابی هنرنمایی کنید و مهارت‌های خود را به رخ دیگران بکشانید. با شرکت در کارهای خیر و خداپسندانه از لحاظ روحی به آرامش برسید. فرصتی پیدا می‌کنید تا کدورت‌های قدیمی را کنار بگذارید و روز عاشقانه‌ای را با همسر یا   عشق‌ زندگیتان به پایان برسانید.

 

 

 

 

 

 

 

 
فال روزانه فردا اردیبهشت ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

تو در مجموع انسان معتدل و معقولی هستی اما تغییر شرایط تو را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعث می‌شود تصمیم‌هایی بگیری که تقریبا از تو بعید است. سعی کن همچنان عقل و منطقت در کنار احساساتت کار کند.

همیشه به دنبال راهی برای بدست آوردن پول بیشتر هستی. برایت فرق نمی‌کند شرایط مساعد است یا نامساعد به همین دلیل گاهی اوقات برنامه‌هایت با شکست روبرو می‌شود و ناراحت می‌شوی. هر چیزی جایی و زمانی دارد.

2متولدین اردیبهشت
رنگ شانس : صورتی وآبی روشن
اعداد شانس : ۵ ، ۶ ، ۱۳ ، ۱۸۸ ، ۴۵۲۴

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : تیر ، شهریور ، دی ، اسفند

روز رمانتیکی در پیش خواهید داشت . چه در خانه باشید و چه در بیرون، لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان تجربه خواهید کرد. اگر شریک زندگی شما احساس ناامنی و اضطراب می‌کند، با آغوش باز به سمت او رفته و با نوازش و کلمات محبت‌آمیز، آرامش و اطمینان را به او هدیه دهید. او تکیه‌گاه محکمی برای شماست، پس شما نیز دلگرمی و حامی او باشید. در محیط کار، فردی با رفتارهای خود شما را آزار می‌دهد. ریشه این رفتارها حسادت و ناامنی اوست. لازم نیست به رفتارهای او عکس‌العمل نشان دهید و خودتان را درگیر حاشیه‌ها کنید. با حفظ آرامش و تمرکز بر روی وظایفتان، اجازه ندهید که انرژی منفی دیگران مانع از پیشرفت کاری شما شود. این روزها با کمی افسردگی و کسالت دست و پنجه نرم می‌کنید. گاهی اوقات لازم است برای تجدید قوا و بازیابی روحیه خود، از مردم و اجتماعات فاصله بگیرید.

یکی از اعضای خانواده به کمک شما می‌آید و از این کمک، سود خوبی روانه جیبتان می‌شود. این شرایط را به خاطر داشته باشید و در اولین فرصتی کمک این فرد را تلافی کنید.  روحیه سخاوتمندی دارید، با این حال اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند.  احساس می‌کنید که اطرافیان رفتار مناسبی با شما ندارند و از این وضعیت ناراحت هستید، اما به خاطر داشته باشید که رفتار نامناسب دیگران، درواقع آینه‌‌ای از رفتار شماست و از آنجایی که شما با اطرافیان رفتار ناپسندی دارید، دیگران نیز به شما احترام نمی‌‌گذارند. در نتیجه اگر به دنبال آبرو و احترام بیشتری می‌گردید، از امروز احترام بیشتری برای اطرافیان قائل شوید و مطمئن باشید که ایشان نیز احترام شما را همیشه حفظ خواهند کرد.  امروز فرصتی دست می‌دهد تا هنرنمایی کنید و کار خلاقانه‌ای که به آن علاقه دارید را انجام دهید. کار مهمی را باید انجام دهید، اما به‌رغم اینکه نقشه‌های زیادی برای انجام این کار کشیده‌اید، این کار امروز به سرانجام نخواهد رسید. روز خوبی را برای عاشقی آغاز کرده‌ا‌ید و احساس می‌کنید که عشق در فضای منزل شما موج می‌زند. این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید و روزی سرشار از خاطره‌های عاشقانه را پشت‌سر بگذارید.

 

 

 

 

 

 

 

 
فال روزانه فردا خرداد ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

بر فرصت‌هایی که از دست رفته است نمی‌توان اشک ریخت، چون این کار هیچ سودی ندارد. اگر نتوانی از گذشته درس گرفته و خود را فراتر از آن قراردهی، ناچار به تکرار همان تجربه‌های تلخ خواهی شد.

حواست را جمع کن چون همین روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمی‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول کرده که به خوبی و خوشی تمام می‌شود. یک نفر از اعضای سالمند خانواده در مسئله مهمی کمکت می‌کند.

باید سعی کنی این روزها محیطی آرام و بدون هر گونه تنش ایجاد کنی. با کسانی که به تو استرس و اضطراب منتقل می‌کنند، تا چند روز قطع رابطه کن و سعی کن وقتت را با کسانی بگذرانی که به تو انرژی مثبت بدهند. سلامت روح در ارتباط مستقیم با سلامت جسم است.

اسراف در هر کاری زیان‌‌آور است حتی اگر در بذل و بخشش باشد. هر کاری را باید به اندازه و به موقع انجام داد. گنج قارون هم داشته باشی با این دست و دلبازی‌ها تمام خواهد شد!

3متولدین خرداد
رنگ شانس : نارنجی
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۲۴ ، ۴۳۳ ، ۲۵۴۵

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : مرداد ، فروردین ، مهر ، بهمن

امروز تماسی غیرمنتظره از طرف یکی از دوستان قدیمی شما دریافت خواهید کرد. این فرد حامل خبرهای خوشی برای شما خواهد بود که شادی و شعف وصف‌ناپذیری را به ارمغان خواهد آورد. این خبر حتی می‌تواند زندگی شما را به طور کلی تغییر دهد. از سورپرایزهای که در طول روز برایتان رقم خواهد خورد، نهایت لذت را ببرید. اگر مدت‌هاست که در جستجوی برقراری رابطه‌ای عاطفی با فردی خاص هستید، حال زمان مناسبی برای این کار است. زیرا راه‌های بیشتری برای آشنایی و ملاقات با افراد جدید در پیش روی شما قرار خواهد گرفت. فقط به یاد داشته باشید که در این روزها، ظاهر شما بیش از پیش مورد توجه دیگران قرار خواهد گرفت، پس آراسته و با اعتماد به نفس ظاهر شوید. در این روز، شخصی چهره واقعی خود را به شما نشان خواهد داد. اگر این فرد را دوست ندارید و حضور او باعث ناراحتی و آزردگی شما می‌شود، بهتر است با حفظ احترام، از او دوری کنید.

مهارت‌های جدیدی فرا بگیرید و با یادگیری علم و دانش، شرایط بهتری را برای پیشرفت در کار و زندگی فراهم کنید. به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. اهل تفریح و خوش‌گذرانی هستید و اهمیت زیادی به کار نمی‌دهید. قبل از اینکه این روحیه شما را به دردسر بیندازد، زندگی را جدی بگیرید و در کنار تفریح، اهمیت بیشتری برای کار و تلاش قائل شوید. کارهای زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کارها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. تاکنون از صمیم‌قلب به کسی دل نباخته‌اید و طعم عشقی سوزان را نچشیده‌اید، اما امروز روز عاشقی شماست و به محبوبی دل خواهید باخت و عشقی آتشین را تجربه خواهید کرد.   روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا به استراحت یا تفریح دلخواه مشغول شوید. شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار دوستان یا اعضای خانواده بنشینید و حسابی خوش بگذرانید. فرصتی برای عاشقی مهیا می‌شود. روزی سرشار از لحظه‌های عاشقانه را در کنار عشق‌ زندگی‌تان سپری کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه فردا تیر ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

احساس می‌کنی که از نظر عاطفی شکست خورده‌ای و دل دیگر مرده است! اما چنین نیست باید این پرنده زندانی را به باغی برده تا شاد شود. آن وقت خواهی دید که چطور نغمه‌سرایی می‌کند!

احساس خستگی و افسردگی تو دلیل جسمی نباید داشته باشد. گرچه در این راه می‌توان به پزشکی ماهر مراجعه کرد اما منشاء بیماری‌های روحی و روانی، در ذهن تو نهفته است که باید آنها را درمان کرد.

حرص از مال دنیا و توجه زیاد به مسائل مادی تو را بی‌توجه به خانه و خانواده کرده است. به هرحال فراموش نکن که

4متولدین تیر
رنگ شانس : سفید نقره ای ، آبی نیلی
اعداد شانس : ۲ ، ۴ ، ۱۲ ، ۴۵۶ و ۹۷۴۲

روز اقبال : دوشنبه
همراهان مناسب : اردیبهشت ، اسفند ، آبان

به زودی پولی غیرمنتظره به دست شما خواهد رسید. امروز توجه فردی که به او علاقه دارید، بیش از همیشه به سمت شما جلب خواهد شد. سعی کنید با اعتماد به نفس و جذابیت در مقابل او ظاهر شوید و بهترینِ خود را به نمایش بگذارید. در مورد مسائل عاطفی، ممکن است افکار و احساسات عجیب و غریبی را تجربه کنید. سعی کنید با آرامش و منطق به این مسائل فکر کنید و از تصمیمات عجولانه و احساسی خودداری کنید. احتمالاً از دست کسی عصبانی هستید. سعی کنید ریشه این خشم را پیدا کنید و با گفتگو آن را حل و فصل کنید. احتمال سفری دور در آینده شما وجود دارد. این سفر می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد. راهی برای موفقیت شما در کاری که در حال انجام آن هستید، باز خواهد شد. از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنید و با تلاش و پشتکار، به اهدافتان برسید.

با انجام کارهایی که روحیه‌تان را تقویت می‌کند، انگیزه پیدا کنید و کسالت را کنار بگذارید. حسادت، عصبانیت، شک و تردید و حرص و آز به عنوان صفت‌های منفی شما شناخته می‌شوند و برای رسیدن به زندگی سالم از این صفت‌ها دوری کنید. از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پولی به دستتان می‌رسد. به لطف این پول اوضاع مالیتان را سروسامان بخشید. مشاجره‌ای که میان اعضای منزل صورت گرفته را ختم به خیر کنید.  روز خوبی برای عاشقی نیست و همسر یا عشق ‌زندگی‌تان حوصله شما را ندارد. در این شرایط به نفع شما است که بیش از حد به دست و پای عشق ‌زندگی‌تان نپیچید و اجازه دهید ایشان کمی به حال خودش باشد. امروز یکی از همکاران در محل کار یا همسایه‌ها در منزل که تاکنون رابطه خوبی با ایشان نداشته‌اید، از در دوستی با شما وارد می‌شود. به سینه این فرد دست رد نزنید و رابطه‌ای دوستانه با ایشان آغاز نمایید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید و به کارهای عقب‌افتاده رسیدگی نمایید، از این فرصت نهایت بهره را بگیرید و اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای به فردا موکول شود.

 

 

 

 

 

 

 

 
فال روزانه فردا مرداد ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. این نوع اختلافات گذرا خواهد بود و درنهایت تو به خواسته و آرزویت می‌رسی. بهتر است لبخند بزنی تا او با دیدن چهره بشاش و خندان تو کدورتها را فراموش کند.

یک بحران مالی ساده می‌رسد که به زودی پایان خواهد یافت. تو به زودی به خواسته‌هایت می‌رسی و بهبودی شرایط اقتصادی می‌رسی پس منتظر روزهای بهتری باش.

5متولدین مرداد
رنگ شانس : زرد ، طلایی
اعداد شانس : ۱ ، ۴ ، ۳۴ ، ۶۵۳ و ۶۷۴۳

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، آذر

این روزها احساس خستگی می‌کنید. پیشنهاد می‌شود در صورت تمایل با برنامه‌های گروهی دوستان خود همراه شوید. این امر باعث تجدید قوای ذهنی و روحی شما خواهد شد. همچنین، آشنایی با افراد جدید دور از انتظار نیست که می‌توانند در آینده نقشی مثبت در زندگی شما ایفا کنند. امروز حقایقی در مورد عشق زندگی‌تان آشکار خواهد شد که باعث افزایش احترام و ارزش او در نزد شما می‌شود. غافلگیری او با هدیه‌ای مناسب، ایده‌ای خوبی است. هرچند بعید به نظر می‌رسد، اما راه بازگشت برای جبران اشتباهات گذشته هنوز باز است. به یاد داشته باشید که انسان جایزالخطاست و با پذیرش اشتباه و تلاش برای جبران آن، می‌توان به بخشش امیدوار بود. از فرافکنی و به گردن دیگران انداختن مشکلات خود بپرهیزید. برای عبور از مسیرهای دشوار و پرخطر، یاری جستن از افراد باتجربه و خردمند راه‌گشا خواهد بود.

فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا می‌کنید، به لطف این فرصت، انرژی بیشتری پیدا کنید و با ورزش، سلامت خود را تضمین نمایید.  دوستان و آشنایان امروز شما را غرق محبت می‌کنند. لطف دوستان را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت محبت‌های ایشان را جبران کنید. حتی برای لحظه‌ای دست از کار و تلاش نکشید و مطمئن باشید زحمت‌هایی که امروز می‌کشید در آینده به بار می‌نشیند. عمر خود را بیهوده تلف نکنید و به خاطر داشته باشید که وقت طلاست. اجازه ندهید دلخوری میان شما و اطرافیان بر سر چیزهای پیش‌پاافتاده از چیزی که هست بیشتر شود. فردی از راه می‌رسد و پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی را با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد در نگاه اول معقول به‌ نظر می‌رسد اما گوشتان به پیشنهاد این فرد بدهکار نباشد چرا که توطئه‌ای در آن نهفته و انجام آن، ضرر مالی هنگفتی را روی دستتان خواهد گذاشت.

 

 

 

 

 

 

 

 
فال روزانه فردا شهریور ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

بین تو و دوست یا همسرت اختلافاتی پیش آمده است. این اختلافات را باید برطرف کرد اما قبل از آن باید ریشه‌های آنها را بشناسی تا در قضاوت و داوری خود دچار خطا نشوی.

با مشکل مالی برخورد می‌کنی. باید در برخورد با اینگونه مشکلات آنها را تحقیر کرد. باید طوری وانمود کنی که از هیچ چیز واهمه نداری. پس با هوشیاری کامل به فکر راه‌حل باش و خودت را دست کم نگیر.

6متولدین شهریور
رنگ شانس : قهوه ای وکرم
اعداد شانس : ۰ ، ۵ ، ۱۶ ، ۸۸۸ ، ۶۸۴۸

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : دی ، اردیبهشت

در طالع امروز شما، ستارگان خبر از اتفاقات خوب و غیرمنتظره می‌دهند. منتظر پیشنهادهای جدید در زمینه کار یا روابط شخصی باشید. چه بسا که پروژه‌ای نو و پربرکت به شما پیشنهاد شود یا با فردی آشنا شوید که مسیر زندگی‌تان را دگرگون کند. اگر در فکر نزدیک شدن به فرد خاصی هستید، به ندای قلب خود گوش فرا دهید. به غریزه و احساساتتان اعتماد کنید. زمان گوهر گرانبهایی است که باید با دقت و ظرافت صرف شود. قدر لحظات ناب زندگی را بدانید و از آنها به بهترین نحو استفاده کنید. دِین و تعهدی که بر گردن شماست، آسودگی خاطر را از شما گرفته است. با ادا کردن حق الناس، آرامش را به قلب و روح خود هدیه دهید. افراد دور و برتان نگران حال شما هستند، آنها مهر و محبت خود را به شما نثار می‌کنند، از این محبت و توجه غافل نشوید و قدردان آن باشید. معاشرت با افراد شاد و مثبت، انرژی و روحیه شما را تقویت خواهد کرد.

قصد شرکت در آزمون مهمی را دارید و حسابی مضطرب و نگران هستید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد، چرا که سالم و سلامت راهی این آزمون خواهید شد و سربلند و خوشحال از آن بیرون می‌آیید. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. اگر از این فرصت نهایت استفاده را نبرید، در آینده پشیمان خواهید شد. انرژی زیادی دارد و احساس می‌کنید چیزی در دنیا جلودار شما نیست. از این روحیه به نفع خود استفاده کنید و روز را با دستاوردهای مهمی به پایان برسانید. مدتی است قصد دارید کار جدیدی انجام دهید. اکنون زمان مناسبی است که این کار را آغاز کنید. مطمئن باشید انجام این کار دامنه دستاوردهای را گسترش می‌دهد و به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. قلبتان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که این روحیه بی‌نتیجه نمی‌ماند و اطرافیان در مشکلات دست شما را خواهند گرفت. میان شما و همسر یا عشق ‌زندگی‌تان شکرآب می‌شود و روزی همراه را با دلخوری را در پیش دارید. اجازه ندهید این دلخوری ریشه‌دار شود و به گونه‌ای رفتار کنید تا در پایان روز همه‌چیز به‌خوبی و خوشی تمام شود.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه مهر ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

به زودی نادانی و لجاجت او تو را آزار می‌دهد. از دیدن اعمال و رفتارش دچار پریشانی و اضطراب خواهی شد. بهتر است چند روز نزدیکش نشوی و او را به حال خودش رها کنی. در این مدت می‌توانی دعا کنی که او دوباره سر عقل بیاید.

به زودی اوضاع مالی و اقتصادیت روبراه می‌شود. دیگر دلیلی برای نگرانی وجود ندارد چون این بار شانس به سراغت آمده. کسی که با تمام وجود خود را وقف هدفی می‌کند حتما موفق خواهد شد.

7متولدین مهر
رنگ شانس : بنفش وقهوه ای
اعداد شانس : ۲ ، ۶ ، ۱۶ ، ۴۳۲ ، ۹۱۴۳

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : آذر ، بهمن ، خرداد

امروز، روح ماجراجوی شما در حال پرواز است! از این روز پربرکت برای امتحان کردن کارهای جدید و ترشح ادرنالین در رگ‌هایتان استفاده کنید. احساسات عاطفی شما فوران کرده و خواهان به اشتراک گذاشتن آنها با فردی خاص هستید. چه کسی بهتر از عشق زندگی‌تان برای شنیدن حرف‌های دل شما؟ از بیان آنچه در قلبتان می‌گذرد نهراسید و اجازه دهید عشق و صمیمیت در رگ‌های رابطه‌تان جاری شود. خبر خوشی در راه است که به زودی نتایج آن را خواهید دید. این اتفاق، شادی و خوشبختی را به زندگی شما هدیه خواهد کرد و لبخند را بر لبان شما خواهد نشاند. از لاکی که برای خودتان درست کرده‌اید خارج شوید. تنوع‌طلبی و تجربه‌های جدید، زندگی شما را از یکنواختی نجات خواهد داد و شور و هیجان را به آن باز خواهد گرداند. در غیر این صورت، روزی به خود خواهید آمد که در تنهایی غرق شده‌اید و از زندگی لذت نمی‌برید.

مدتی است که اعصابتان حسابی به هم ریخته و آرامش سابق را ندارید. قبل از اینکه این روحیه شما به فردی عصبی تبدیل کند، آرامش بیشتری در زندگیتان ایجاد کنید و از کارهای ناراحت‌کننده دوری بگیرید.  روز خوبی را برای کسب درآمد آغاز کرده‌اید و پول چشمگیری روانه حساب‌های بانکیتان خواهد شد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و وضعیت مالی خودتان را تقویت کنید. متوجه خواهید شد کاری که به آن مشغول هستید دامنه پیشرفت زیادی دارد و با تلاش و کوشش می‌توانید به دستاوردهای بیشتری برسید. در نتیجه در اولین فرصت طرح و برنامه جدیدی برای پیشرفت و موفقیت در کارها بریزید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت‌های بیشتر ندارید. از هر انگشت شما هنری می‌بارد و انسان هنرمندی و خلاقی هستید، اما اطرافیان به استعداد شما پی‌نبرده‌اند و کسی قدر استعدادتان را نمی‌داند. این وضعیت ادامه پیدا نخواهد کرد و امروز فردی که دستی در دنیای هنر دارد با شما آشنا خواهد شد و شرایط را برای ابراز هنر و توانایی‌های شما ایجاد می‌کند. ایده‌های خلاقانه‌ای به ذهن شما رسیده است. مطمئن باشید که اجرای این ایده‌ها دستاوردهای چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت. همسر یا عشق زندگی‌تان امروز برای شما سنگ تمام می‌گذارد و غرق محبتتان می‌کند. این رفتار را پیش خود نگذارید و در اولین فرصت محبت‌های عشق زندگی‌تان را جبران کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 
فال روزانه فردا آبان ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

امروز خواسته های خود را بدون ترس و واهمه مطرح کنید. گوش شنوا وجود خواهد داشت. و اثرات آن شما را متعجب خواهد کرد. چند روز دیگر به پایان روزهای طلایی عشق شما نمانده. از این روزها استفاده کنید.

با دوستان صمیمی خود تماس بگیرید و بگذارید که آنها از خودشان بگویند. این کار شما را آرام خواهد کرد. سعی کنید گوش خوبی برای شنیدن باشید.

به عادت های خصوصی خود توجه کنید. شما می دانید که به چه کارهایی عادت دارید که به زیان شما می باشد. آنها را فراموش کنید. حداقل سعی کنید که …

به هیچ کس قرض ندهید. خود شما به این پول احتیاج پیدا خواهید کرد. اگر کسی به پول شما نیاز دارد از او معذرت خواهی کنید. این به صلاح هر دوی شماست.

8متولدین آبان
رنگ شانس : قرمزروشن وسیاه
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۸۳ و ۶۵۹

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : تیر و اسفند

امروز قدرت ریسک‌پذیری شما افزایش یافته است. گویی شجاعت و جسارت در وجودتان ریشه دوانده و شما را به سوی تجربه‌های جدید و هیجان‌انگیز رهنمون می‌کند. از این فرصت برای امتحان کردن کارهای جدید و دگرگون کردن زندگی‌تان استفاده کنید. نگران نباشید، گاهی لازم است محدودیت‌ها را کنار بگذارید و برای دل خودتان زندگی کنید. از روزهای پیش رو نهایت لذت را ببرید. شادی و خوشبختی در انتظار شماست و لحظات ناب و خاطره‌انگیزی در پیش دارید. زندگی عاطفی شما در آستانه تغییر و تحول قرار دارد. شاید لازم باشد در این مورد با شریک زندگی‌تان گفتگو کنید. در مورد مطلبی که پیش آمده، گرچه حق با شماست، اما سعی کنید با گفتار و رفتارتان به او که بسیار دوستش دارید، آزاری نرسانید. با صبر و حوصله و گفتگوی منطقی، می‌توانید به تفاهم و حل مشکل برسید. خودتان را از بحث‌های بیهوده و فرسایشی دور نگه دارید.

 برای رسیدن به آرامش از هم‌صحبتی با دوستان و آشنایان کمک بگیرید. اهل‌ ولخرجی و خرید‌های غیرضروری نیستید و همیشه حوا‌ستان به دخل‌و‌خرجتان هست، به همین دلیل پس‌انداز قابل‌قبولی اندوخته‌اید و نگرانی مالی ندارید. امروز به اهمیت پس‌انداز و صرفه‌جویی پی‌خواهید برد چرا که به مشکل مالی برخورد می‌کنید و این مشکل را به‌راحتی با کمک پس‌اندازی که کنار گذاشته‌اید حل خواهید کرد.  موقعیت جدیدی برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر سر راه شما قرار می‌گیرد. به صلاح شماست که بیشتر از همیشه حواستان را جمع کنید و به فکر شکار فرصت‌ها باشید. روحیه خلاقی دارید، اما مدتی است که از خلاقیت دست کشیده‌اید و مانند سابق ایده‌پردازی نمی‌کنید. در آینده‌ای نزدیک فکری خلاقا‌نه به ذهن شما می‌رسد. این ایده را جدی بگیرید و از خلاقیت خود نهایت بهره را ببرید.  آگاهی کاملی از نقاط ضعف خود ندارید و به فکر تقویت آنها نیستید. ادامه این وضعیت چیزی به غیر از شکست برای شما به دنبال ندارد. در نتیجه امروز زمانی را برای شناسایی نقاط ضعف خود بگذارید و فکری به حال افزایش توانایی‌هایتان بردارید. افکار منفی را کنار بگذارید و عینک مثبت‌اندیشی به چشم بزنید. مطمئن باشید دیدگاه شما با این رویکرد به زندگی تغییر پیدا خواهد کرد و روزهایی سرشار از شادکامی را تجربه می‌کنید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان امروز را به یکی از عاشقانه‌ترین‌ روزهای زندگی‌تان تبدیل خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 
فال روزانه فردا آذر ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

کسی تو را به خردمندی و تعقل سفارش می‌کند. چون برخوردهای اخیر تو کاملا احساساتی و نسنجیده بود. از این برخوردها باید درس گرفت و قبل از اینکه تاثیر منفی روی دوستانت بگذارد، درصدد تصحیح آنها برآمد.

یک سفر این روزها مناسب خواهد بود. در این سفر روحیه تازه‌ای پیدا خواهی کرد و با دوستان جدیدی آشنا می‌شوی. همین موضوع در نگرش تو به زندگی تغییراتی را به وجود می‌آورد که پسندیده خواهد بود.

پیاده‌روی و کوهنوردی برای تو بسیار مفید خواهد بود، هم به لحاظ سلامتی جسمانی و هم از نظر تقویت روحیه.

این یک برنامه تازه و جدید است که اگر موفق شوی سود خوبی نصیب تو خواهد شد. به توصیه دوستان باید گوش سپرد و از تجارب آنان در این راه استفاده کرد تا موفق شد.

9متولدین آذر
رنگ شانس : آبی وسفید
اعداد شانس : ۳ ، ۱۲ ، ۵۸۲ ، ۹۳۴ و ۲۳۴۳

روز اقبال : پنجشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، مهر ، مرداد ، بهمن

به زودی سفری در پیش خواهید داشت که می‌تواند دریچه‌ای از تجارب جدید را به روی شما بگشاید. این سفر فرصتی برای گشت و گذار و تجدید روحیه خواهد بود. در زندگی عاطفی شما، نغمه‌ای از چالش و دگرگونی به گوش می‌رسد. اخیراً با شریک زندگی‌تان به مشکلی برخورد کرده‌اید که نیازمند گفتگوی جدی و صمیمانه است. وقت آن است که با عشق زندگی‌تان بنشینید و با صبر و حوصله به صحبت‌های یکدیگر گوش فرا دهید. شما باید به رابطه عاطفی خود تغییراتی را بدهید. این تغییرات، هرچند ساده نیستند، اما برای حفظ و ارتقای رابطه‌تان ضروری هستند. با عشق و تعهد، می‌توانید از این چالش عبور کنید و به صلح و آرامش در رابطه‌تان دست پیدا کنید. قدر داشته‌هایتان را بدانید، حتی اگر به نظر کوچک و بی‌ارزش برسند. گاهی اوقات، از دست دادن یک نعمت، ارزش آن را به ما نشان می‌دهد.

بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می‌کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگرانی‌های خود را فراموش کنید. فکر بکری به ذهنتان می‌رسد. به هر قیمتی که شده به ایده‌ای که به ذهنتان خطور کرده جامه‌ عمل بپوشانید. مطمئن باشید انجام آن دستاوردهای زیادی به کارنامه موفقیت‌های شما اضافه می‌کند. یکی از اعضای خانواده نیازمند مشورت با شماست. تجربه‌ای که در طول سال‌های زندگیتان اندوخته‌اید را با این فرد به اشتراک بگذارید و ایشان را از مشورت خود بهره‌مند سازید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان امروز از عشق برای شما چیزی کم نخواهد گذاشت. لطف ایشان را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت محبت‌های وی را جبران کنید. یکی از همکاران یا همسایه‌ها به کمک شما می‌‌آید و مشکلی که با آن روبه‌رو هستید را حل می‌کند. محبت این فرد را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت لطف ایشان را جبران کنید. شناخت کافی از توانایی‌های خود ندارید و نقاط ضعف و قدرت خود را نمی‌شناسید. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت وقتی را برای بررسی‌ توانایی‌های خود کنار بگذارید و نقاط ضعفتان را تقویت کنید.  مدتی است که روزگار به شما سخت گرفته و اوضاع خوبی ندارید. غم به دل خود راه ندهید،‌ زیرا این شرایط در چند روز آینده تغییر می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

فال روزانه فردا دی ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

نگرانی‌ها را از خودت دور کن. به خود و اطرافیانت اعتماد کن و در موردشان اینقدر سخت‌گیر نباش. رفته رفته اوضاع روبراه خواهد شد.

گوش به زنگ باش چون خبر خوشی در راهه و روحیه‌ای تازه پیدا می‌کنی. همچنان با انرژی باش و از لحظات لذت ببر.

باید انگیزه و حوصله برای دست زدن به کارهای جدید داشته باشی. مدتی به خودت برس تا روبراه شوی و خستگی را از تنت دور کن.

پیشنهادی مطرح میشه که می‌تونی قبول کنی. از دست زدن به کارهای تازه با تجربه‌های جدید نباید ترسید. می‌تونی به وضعیت مالیت امیدوار باشی.

10متولدین دی
رنگ شانس : سفید و قهوه ای
اعداد شانس : ۸ ، ۹ ، ۶۲ ، ۱۲۲ ، ۷۵۴۴

روز اقبال : شنبه
همراهان مناسب : شهریور ، اردیبهشت

امشب، دریچه‌ای از رمز و راز به سوی شما گشوده خواهد شد. خواب‌های عجیب و غریبی خواهید دید که حامل پیام‌هایی مهم برای شما هستند. به دنبال تعبیر و تفسیر آنها باشید. آنها می‌توانند راهنمای شما در مسیر زندگی باشند. به زودی در رابطه عاطفی خود با واقعیتی روبرو خواهید شد که شاید آمادگی پذیرش آن را نداشته باشید. با شریک زندگی‌تان صادقانه گفتگو کنید و اجازه دهید تا عشق و صمیمیت، راهگشای شما در عبور از این چالش باشد. خبر خوشی در راه است که بر وضعیت مالی شما تأثیر مثبتی خواهد گذاشت. این خبر، شادی و امید را به زندگی شما هدیه خواهد کرد و گشایشی در امور مالی‌تان ایجاد خواهد کرد. ملاقات با فردی خاص در انتظار شماست. هوشیار باشید و این فرصت را از دست ندهید. این ملاقات می‌تواند آغازگر یک اتفاق مهم در زندگی شما باشد. دیگران را فراموش نکنید. امروز با دوستانتان تماس بگیرید و جویای حالشان باشید.

امید خود به زندگی را از دست ندهید و به خاطر داشته باشید که پایان شب سیه، سفید است. مطمئن باشید ثروت بادآورده را باد می‌برد و برای افزایش درآمد به فکر راه‌های کارآمد و درست باشید. کار مهمی در پیش رو دارید، اما از انجام این کار سر باز می‌زنید و آن را به آینده موکول کرده‌اید. به وقفه انداختن این کار مهم، چیزی  به غیر از ضرر برای شما به دنبال ندارد. کارهای دشوار را به پایان برسانید و به اطرافیان ثابت کنید که چند مرده حلاج هستید. فرصتی پیدا می‌کنید تا عشق و محبت خالصانه خود را به همسر یا عشق ‌زندگی‌تان اثبات نمایید. ایده‌ جدیدی برای افزایش درآمد به ذهنتان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سود سرشاری  روانه حساب‌های بانکی‌ شما می‌کند.  یکی از اطرافیان به کمک شما نیاز پیدا می‌کند. دست این فرد را بگیرید و هر کاری که در توانتان هست، برای ایشان انجام دهید. مطمئن باشید این فرد در اولین فرصت لطف شما را جبران می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 
فال روزانه فردا بهمن ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

از فرصت‌ها استفاده کن و برای چیزی که در آرزویش هستی تلاش کن حتی اگر دور از دست‌رس است. با دست روی دست گذاشتن و غمگین بودن به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسی و فقط زمان و فرصت‌های خودت را از دست می‌دهی.

خواندن روزی دو سه بیت شعر از سهراب و اخوان ثالث می‌تواند روحیه‌ات را عوض کند و تو را شاداب کند. همیشه برای خوشحالی و گرفتن انرژی همه راههای موجود را امتحان کن. همین کار یعنی یک تحول در نوع زندگی کردن.

اگر مشکل بدخوابی یا بی‌خوابی داری قبل از خواب دوش بگیر، به موسیقی ملایم گوش کن یا کتاب بخوان. امتحانش ضرر نداره!

اوضاع اقتصادی تو کمی تکان می‌خورد اما اگر به همین اوضاع قانع باشی دیگر پیشرفت نخواهی کرد و درجا خواهی زد. البته درجا زدن برای تو ضرری نخواهد داشت اما با تلاش بیشتر می‌توانی به سود بیشتری برسی.

11متولدین بهمن
رنگ شانس : آبی تیره
اعداد شانس : ۴ ، ۸ ، ۱۰ ، ۸۴ ، ۹۱۵ و ۹۹۹

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : خرداد ، آذر ، مهر

نسیم تحول در زندگی شما وزیدن گرفته است. به زودی تغییراتی در زندگی‌تان رخ خواهد داد که شما را شگفت‌زده خواهد کرد. ممکن است در مواجهه با این تغییرات، دچار شک و تردید شوید و ندانید کدام راه را انتخاب کنید. اما نگران نباشید، زیرا شما از قدرت و توانایی لازم برای عبور از این چالش و سازگاری با شرایط جدید برخوردار هستید. تنها کاری که در حال حاضر باید انجام دهید، تمرکز بر این تغییرات است. با تمام وجودتان به این فرصت‌ها بپردازید و بهترین خود را ارائه دهید. عشق زندگی‌تان در حال حاضر در حال گذراندن روزهای سختی است. در این شرایط، او را تنها نگذارید، در گذر از این دشواری‌ها به او کمک کنید. مطمئناً او در آینده از این کار شما قدردانی خواهد کرد. مراقب زبان خود باشید. کلمات، گوهرهایی ارزشمند هستند که می‌توانند شادی و عشق را به ارمغان بیاورند یا باعث رنج و دلخوری شوند. در گفتار خود دقت کنید و از کلمات به بهترین نحو استفاده کنید.

بخت با شما یار است و شرایطی پیدا می‌شود تا به یکی از آرزوهایتان برسید. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم کنید. روحیه احساساتی دارید و زود تصمیم می‌گیرید. امروز ممکن است این روحیه کار دستتان بدهد. در چنین شرایطی اجازه ندهید احساسات بر شما غلبه کند و تصمیم‌های عقلانی بگیرید. موقعیت مالی جدیدی را در پیش‌رو دارید و در کنار سودی که از این موقعیت مالی نصیبتان می‌شود، شور و نشاط زیادی را تجربه می‌کنید. این شرایط را به فال نیک بگیرید و اهل منزل را در شادی‌های خود سهیم نمایید.  از یکی از دوستان صمیمی خود خبر ندارید و حسابی دلتنگ‌اش شده‌اید. در اولین فرصت خبری از این دوست بگیرید و دیدارها را تاره کنید. سفری در پیش دارید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما تن به این سفر بدهید و رنج سفر را به جان بخرید، چرا که دستاورد مهمی در این سفر نصیب شما خواهد شد. انسان نصیحت‌پذیری نیستید و پیشنهادهای اطرافیان را جدی نمی‌‌گیرید. ادامه این روحیه اصلاً به صلاح شما نیست. به خودتان قول بدهید که با رویی گشاده به پیشواز نصیحت‌های اطرافیان بروید و پند افراد باتجربه را آویزه گوش کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 
فال روزانه فردا اسفند ( جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ )

کسی در خانه دلت را می‌زند که آشناست. اختیار دل اگر به دست تو بود شاید به این آسانی تسلیم نمی‌شد. اما دل خود صاحب اختیار است و نمی‌توان آن را در چارچوب خاصی محبوس کرد و یا برایش قانون گذاشت. به احساست اطمینان کن.

یکی از دوستان یا نزدیکانت به مقام یا پست مهمی می‌رسد که باعث خوشحالی و رضایت تو خواهد شد.

سعی کن برنامه غذایی‌ات را طبق ویتامین و ارزش غذایی تنظیم کنی تا دچار کمبود مواد معدنی نشوی.

اگر فکر می‌کنی می‌توانی به هر مقصد و آرزویی رسید، سخت در اشتباهی. باید از بین همه خواسته‌ها، آنهایی را انتخاب کنی که برای تو سودآور باشد. معجزه کار پیامبران است نه کار من و تو.

12متولدین اسفند
رنگ شانس : آبی آسمانی وقهوه ای روشن
اعداد شانس : ۷ ، ۱۱ ، ۷۳ و ۳۵۴

روز اقبال : پنجشنبه

همراهان مناسب : اردیبهشت ، تیر ، دی ، آبان

ستاره‌های بخت و اقبال در طالع امروز شما در حال درخشش هستند. به زودی به شادی و آرامشی که مدت‌ها در جستجوی آن بوده‌اید، دست پیدا خواهید کرد. قدر لحظات ناب زندگی را بدانید و از آنها به بهترین نحو استفاده کنید. امروز برای یک میهمانی دعوت خواهید شد. پیشنهاد می‌کنم که این دعوت را رد نکنید و در این میهمانی شرکت کنید. این میهمانی، فرصتی برای شادمانی و معاشرت با افراد جدید خواهد بود. اگر مجرد هستید، در این میهمانی فردی توجه شما را جلب خواهد کرد، این آشنایی، می‌تواند آغازگر یک رابطه عاطفی پایدار باشد. از شکست نترسید. اگر در مسیری که انتخاب کردید، با شکست مواجه شدید، بدون هیچ واهمه‌ای راه دومی را که در ذهن داشتید امتحان کنید. هوشیار باشید و از این شکست به نفع خودتان استفاده کنید. با درس گرفتن از اشتباهات خود، می‌توانید در مسیر موفقیت گام بردارید.

 سایه همای سعادت روی سر شما خواهد افتاد و از جایی که فکرش را نمی‌کنید پولی روانه حساب‌های بانکیتان خواهد شد. به صلاح شماست که تمامی این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. خبری از اعضای خانواده نمی‌گیرید و کاری به مشکلات آنها ندارید، ادامه این وضعیت زمینه دلخوری و بی‌توجهی اعضای خانواده نسبت به شما را فراهم خواهد کرد. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که اهمیت بیشتری به مشکلات اهل منزل بدهید و از هر فرصتی برای حل مشکلات آنها بهره بگیرید. شادی‌های خود را با اطرافیان به اشتراک بگذارید و به دوستان و آشنایان ثابت نمایید که از هر فرصتی برای محبت به دیگران بهره می‌گیرید. سفری غیرمنتظره در پیش دارید و از آنجایی که آماده مسافرت نیستید، مضطرب و نگران شده‌اید. جایی برای نگرانی وجود ندارد، زیرا این سفر به‌خوبی و خوشی پایان می‌یابد و خاطره‌های خوشی را در ذهن شما ماندگار می‌کند.  شایعه‌پراکنی را کنار بگذارید و اجازه ندهید مسائل پیش‌پاافتاده وقت شما را به خود مشغول کند. مسافر هستید و بار سفر بسته‌اید، اما بهتر است عطای مسافرت را به لقایش ببخشید و سفر را به آینده موکول نمایید. پدر یا مادر یا سایر اعضای خانواده احترام زیادی به شما می‌‌گذارند و حسابی هوای‌تان را دارند.محبت ایشان را پیش خودتان نگذارید و لطف ایشان را جبران کنید.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط