فال روزانه دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳

فال روزانه  دوشنبه 14 خرداد  ۱۴۰۳  و فال روز تولد 14 خرداد ماه و فال روزانه فردا چهاردهم خرداد ماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند. 

به گزارش رصد روز، فال روزانه  دوشنبه ۱۴ خرداد  ۱۴۰۳  و فال روز تولد ۱۴ خرداد ماه و فال روزانه فردا چهاردهم خرداد ماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند. فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ را می خوانیم.

فال روزانه فردا فروردین ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

همه درها را نمی‌توان با کلیدهای عاطفی باز کرد. شاید با این کلید بتوان دریچه قلبها را گشود و به آنها راه یافت اما مغزها و عقل‌ها کلید دیگری می‌طلبد و با احساسات کار درست نمی‌شود.

به وزن و تناسب اندامت اهمیت بده. داشتن یک رژیم غذایی و برنامه دقیق ورزش برای تو مهم است.

به دنبال یک ارتقاء شغلی، مبلغی دریافت می‌کنی که قسمتی از مشکلات مالی‌ات را پوشش می‌دهد.

متولدین فروردین
رنگ شانس : قرمزملایم
اعداد شانس : ۶ ، ۹ ، ۱۵ و ۳۴۳

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : مرداد ، خرداد ، آذر

اون هدفی که یه مدته دنبالش بودی، فعلا یه کم دور از دسترس به نظر میاد. شاید یه ذره ناراحت و عصبانی بشی، اما غصه نخور! گاهی وقتا یه قدم عقب برداشتن و یه نگاه دیگه به قضیه انداختن، بهترین کاره. تو آدم باهوش و توانمندی هستی، مطمئنم که می‌تونی یه راه حل جدید پیدا کنی. یادتم باشه که تو رویاها و اهداف دیگه‌ای هم داری. شاید الان وقتش باشه که به جای اون هدف اول، رو یه هدف دیگه تمرکز کنی. کمی به خودت فکر کن و ببین کدوم هدف برات اولویت بیشتری داره و احتمال موفقیتت تو اون هدف بیشتره. فقط یه چیز رو یادت نره: هیچ تلاشی بی‌نتیجه نمی‌مونه. با پشتکار و تلاش مستمر می‌تونی به هر چیزی که می‌خوای برسی. راستی یه کم توقعات خودت رو از خودت و از بقیه کم کن. راستی یه خبر خوب هم دارم! عزیزی که خیلی دلتنگش هستی رو به زودی می‌بینی و کلی خوشحال می‌شی.

عینک بدبینی به چشم زده‌اید و دنیا را سرشار از موضوعات منفی و نگران‌ کننده می‌‌بینید، این رویکرد نه تنها شما را به لحاظ کاری از اطرافیان عقب انداخته‌ است، بلکه به لحاظ روحی نیز به انسان افسرده‌ای تبدیل شده‌اید. در نتیجه امروز زمان مناسبی است که عینک بدبینی را از چشم بردارید و با نگاهی مثبت و آینده‌نگرانه زندگی را ادامه دهید.  به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را در پیش دارید و پولی به دستتان می‌رسد، شرط‌ عقل این است که تمامی این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان را عاشقانه دوست دارید و امروز می‌خواهید با خرید هدیه‌ای، عشق بی‌پایان خود را نثار ایشان کنید. مطمئن باشید که عشق ‌زندگی‌تان این رفتار شما را فراموش نخواهد کرد و در آینده ایشان نیز به شما ثابت می‌کند که از صمیم ‌قلب دوستتان دارد. روحیه دمدمی مزاجی دارید و دائم نظرهایتان را تغییر می‌دهید، این روحیه زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده و مانند سابق روی حرف‌های شما حساب باز نمی‌کنند. در نتیجه در اولین فرصت این روحیه را تغییر دهید و به اطرافیان ثابت کنید که اگر سرتان برود، حرفتان نخواهد رفت. ایده‌های خلاقانه‌ای به ذهن شما رسیده است. مطمئن باشید که اجرای این ایده‌ها دستاوردهای چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت.  حرف‌های زیادی در دل دارید، اما اهل دردِدل با اطرافیان نیستید. قبل از اینکه این رویکرد زمینه افسردگی شما را فراهم کند، سفره دل خود را پیش فردی که سنگ‌صبور شماست، باز کنید و بار غصه‌ها را زمین بگذارید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سرتان را به انجام کارهای دلخواه بند کنید و نگرانی‌های روزانه را فراموش کنید.

 

 
فال روزانه فردا اردیبهشت ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

به دنبال خوابها و خیال‌هایی هستی که بسیار دور از دسترس است. هر حادثه‌ای را بهانه می‌کنی تا با خیال‌بافی‌های خود به آن پر و بال بدهی و خود را با آن سرگرم سازی. عشق فقط در داستانها با اسب سفید به سراغ آدمها می‌آید! باید واقع‌بین بود و دست از این خیال‌ها برداشت.

اگر در روز بین چهار تا شش فنجان چای یا قهوه مصرف می‌کنی، از حدمجاز فراتر رفته‌ای. کافئین بیش از حد تو را بی‌قرار و عصبی می‌کند

تنوع در کارها بهتر است. داشتن چند کار مهم، تجربه کردن چند موضوع در یک زمان می‌تواند مفید و سودآور باشد. تو استعدادهای زیادی برای متحول کردن اوضاع اقتصادیت داری فقط باید آنها را بشناسی.

متولدین اردیبهشت
رنگ شانس : صورتی وآبی روشن
اعداد شانس : ۵ ، ۶ ، ۱۳ ، ۱۸۸ ، ۴۵۲۴

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : تیر ، شهریور ، دی ، اسفند

امروز انگار هر چی بیشتر تلاش می‌کنی، اطلاعات کمتری به دست می‌آوری. شاید یه پروژه تحقیقاتی داری و دنبال اطلاعاتی می‌گردی، اما انگار همه چیز مبهمه و هیچی دستگیرت نمیشه. به نظرت بهتر نیست یه کم از این پروژه فاصله بگیری و چند روز دیگه دوباره بهش سر بزنی؟ شاید الان وقتش نباشه که رو این موضوع تمرکز کنی. اگه ادامه بدی، ممکنه اطلاعات اشتباهی به دست بیاری و همه زحماتت رو به باد بدی. ذهنت پر از افکار و خیالات ضد و نقیضه و یه جورایی گیجی و سردرگمی. اما نگران نباش! این حال موقتیه و به زودی از این دریای افکار بیرون میای و به آرامش میرسی. یاد بگیر که شکست‌ها و نقاط ضعف خودت رو بپذیری. همه آدم‌ها اشتباه می‌کنن و هیچ کس کامل نیست. به جای اینکه تسلیم تردیدها و سوالات ذهنت بشی، شجاعت داشته باش و سوالاتت رو به زبون بیار. از دیگران کمک بخواه و سعی کن جواب سوالاتت رو پیدا کنی.

جایی برای عشق و محبت در دل شما وجود ندارد و قلبتان سرشار از کینه و نفرت است. این روحیه نه تنها شما را به فرد نامطمئنی درمیان اطرافیان تبدیل کرده، بلکه کینه و نفرت بیش‌از‌حد زمینه ناراحتی و اضطراب شما را فراهم کرده و لحظه‌‌ای از فکر به انتقام‌جویی دست بر نمی‌دارید. امروز زمان مناسبی است که این روحیه را تغییر دهید و به خاطر داشته باشید به جای اینکه کینه شتری از اطرافیان به دل بگیرید، از در بخشش و مهربانی وارد شوید و روزبه‌روز دامنه دوستانتان را گسترش دهید. کاری که مشغول انجام آن هستید به بار می‌نشیند. از این شرایط درس بگیرید و در آینده با انجام کارهای حساب‌شده و سودمند، دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید. پولی که با هزار و یک زحمت به دست‌ آورده‌اید را ولخرجی نکنید و به فکر روز مبادا باشید.  به مهمانی دعوت شده‌اید، اما حوصله ندارید و نمی‌خواهید در این مهمانی شرکت کنید. مطمئن باشید از حضور در این مهمانی پشیمان نمی‌شوید و از چیزی که فکرش را بکنید به شما بیشتر خوش خواهد گذشت.  اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا عشقی آتشین را تجربه نمایید، این فرصت را از دست ندهید و بگذارید جوانه عشق در دل شما شکوفه بزند. برای حل مشکلات از هوش سرشار خود کمک بگیرید. حل این مشکلات را به کوله‌بار تجربه‌های زندگی خود اضافه کنید و در آینده مشکلات را راحت‌تر از همیشه پشت سر بگذارید.   موقعیتی برای پیشرفت سر راه شما قرار می‌گیرد. این موقعیت را به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید.

 

 
فال روزانه فردا خرداد ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

باید صبر کنی تا آبهای به جوی بازگردد. در چنین حالتی می‌توانی خودت پیش‌قدم شوی تا مشکلتان حل شود در غیر اینصورت باید از خیر این عشق و علاقه بگذری و به فکر موقعیت دیگری باشی.

تا پایان روز احساس خوشبختی خواهی کرد چون بعضی امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه می‌شود. در یک میهمانی خبرهای امیدبخشی خواهی شنید.

این هفته برای تو بسیار پرتلاش خواهد بود. خبرهایی می‌رسد که خوشحال کننده است و وضعیت مالی تو را روبراه می‌کند. خودت و توانایی‌هایت را دست‌کم نگیر و اعتماد به نفس داشته باش.

متولدین خرداد
رنگ شانس : نارنجی
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۲۴ ، ۴۳۳ ، ۲۵۴۵

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : مرداد ، فروردین ، مهر ، بهمن

به نظر میرسه که یکی از اعضای خانواده یا دوستان به زودی مجبور به مهاجرت به یه شهر یا کشور دیگه میشه. این موضوع شاید یه کم ناراحتت کنه و خداحافظی ازش برات سخت باشه. دل کندن از آدم‌هایی که دوستشون داریم همیشه سخته، اما یادمون باشه که گاهی اوقات مجبوریم از عزیزترین‌هامون هم جدا بشیم. خوشبختانه این بار این جدایی به خاطر اتفاقات خوبیه که قراره تو زندگی اون شخص بیفته. امروز با یکی از دوستات به یه جایی میری که خیلی بهت خوش می‌گذره. خبر خوب بعدی اینه که به زودی یه مهمون جدید به جمع خانواده‌تون اضافه می‌شه. این بچه یه نورسیده پر برکته و کلی شادی و خوشبختی برای خانواده‌تون میاره. یه خبر دیگه هم دارم که شاید انتظارش رو نداری: به زودی به یه جایی یا یه کاری دعوت میشی که خیلی خوشحالت می‌کنه. تو کارت خیلی تلاش کردی و بالاخره زحماتت به ثمر میرسه. راستی به دیگران محبت کن تا اونا هم عاشق تو بشن. با مهربونی و سخاوت با بقیه رفتار کن تا محبت و احترام رو تو زندگی خودت هم تجربه کنی.

کمی به خودتان استراحت بدهید و با انجام تفریح‌‌های دلخواه به آرامش برسید. پس‌انداز خود را راکد و نگذارید و امروز سرمایه‌گذاری مطمئنی انجام دهید. این سرمایه‌گذاری زودتر از چیزی که فکرش را بکنید نتیجه خواهد داد و زمینه افزایش درآمد شما را به دنبال خواهد داشت.  یکی از نزدیکان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید امروز حسابی ناراحت و افسرده است، این فرد را در غم و غصه‌هایش تنها نگذارید و هر کاری که از دستتان بر می‌آید را برای شادی ایشان انجام دهید.  شرایطی برای افزایش مهارت‌های شما مهیا می‌شود. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و دامنه مهارت‌های خود را گسترش دهید. مطمئن باشید به هر اندازه که توانمندی‌های بیشتری پیدا کنید، به همان اندازه درآمد شما افزایش می‌یابد. روز بسیار خوشایندی برای عاشقی آغاز کرده‌اید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و صفا را در کنار همسر یا عشق‌ زندگی‌تان تجربه خواهید کرد. فردی که به او پول قرض داده‌اید، امروز قرض خود را پرداخت می‌کند. تمامی این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید.
 

 

فال روزانه فردا تیر ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

اختلاف کوچکی با دوست یا همسرت پیش می‌آید که چندان مهم نیست و باید با گفتگو و تفاهم آنرا حل کنی تا به بحران بزرگ و ریشه‌دار تبدیل نشود.

اخبار خوشحال کننده و دیدارهای سودمندی در انتظار توست. روش زندگیت را عوض کن تا از این حالت تنش و التهاب خارج شوی. باید به آینده‌ات امیدوار باشی.

سود فراوانی به دست خواهی آورد به طوری که نمی‌دانی با آن چکار کنی. در این جور مواقع افراد سرکیسه را باز می‌کنند و به ولخرجی روی می‌آورند اما تو باید دوراندیش باشی و به آینده و اهدافت فکر کنی.

متولدین تیر
رنگ شانس : سفید نقره ای ، آبی نیلی
اعداد شانس : ۲ ، ۴ ، ۱۲ ، ۴۵۶ و ۹۷۴۲

روز اقبال : دوشنبه

همراهان مناسب : اردیبهشت ، اسفند ، آبان

شاید یه سری مشکلات مالی پیش اومده و یه کم دستت تنگ شده. اما غصه نخور! این مشکلات موقتی هستن و به زودی حل میشن. شاید یه کم زیادی منفی‌نگر شدی و فقط داری به کمبودها و مشکلات توجه می‌کنی. اگه یه ذره با دقت به اوضاع نگاه کنی، می‌بینی که همه چیز اونقدر هم بد نیست. تو می‌تونی از پس هر مشکلی که پیش بیاد بربیای و همه هزینه‌ها رو مدیریت کنی. یه نفر تو اطرافت هست که خیلی بهت احترام نمیذاره و با شوخی‌های زننده اعصابت رو خورد میکنه. بهتره یه روز باهاش خلوت کنی و بهش بگی که از رفتارش ناراحتی. اگه به این کارش ادامه داد، کلا ازش دوری کن. این روزها یه کم خسته و ناامیدی. طبیعیه که هر آدمی گاهی اوقات این حس رو تجربه میکنه. اما سعی کن امروز دست به کارهای مهم نزنی و یه کم به خودت استراحت بده. اگه می‌تونی با یه مشاور یا یه دوست صحبت کن و حرف دلت رو بهش بزن. این روزهای سخت هم بالاخره تموم میشن و دوباره حالت خوب میشه.

انسان شوخ‌طبعی هستید و اطرافیان از بودن در کنار شما لذت می‌برند، این روحیه را ادامه دهید و دوستان تازه‌ای پیدا کنید. یکی از اطرافیان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما مطرح می‌کند. این پیشنهاد را جدی بگیرید و مطمئن باشید انجام آن سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی شما می‌کند. قرار است به همراه دوستان و آشنایان دورهم جمع‌شوید و لحظه‌های شادی را تجربه نمایید، این موقعیت را مغتنم بدانید و تا می‌توانید با رفقا و دوستان قدیمی خوش بگذرانید. امروز صدای ساز عشق را در گوش خود می‌شنوید و احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر شده‌اید. این روز عاشقانه را به تنهایی به پایان نرسانید و دست همسر یا عشق ‌زندگی‌تان را بگیرید و خودتان را مهمان عشقی آتشین و بی‌پایان کنید.   یکی از اطرافیان به کمک شما نیاز پیدا می‌کند. دست این فرد را بگیرید و هر کاری که در توانتان هست، برای ایشان انجام دهید. مطمئن باشید این فرد در اولین فرصت لطف شما را جبران می‌کند. میان شما و یکی از آشنایان مشاجره‌ای ایجاد می‌شود. اجازه ندهید این اختلاف‌نظرها ریشه‌دار شود و در اولین فرصت زمینه صلح و آشتی میان خود و اطرافیان را برقرار کنید.

 

 
فال روزانه فردا مرداد ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

با یک تماس تلفنی و یا فرستادن یک پیغام یا نامه می‌توانی به او بفهمانی که به فکرش هستی. خاطرات گذشته، همیشه منبع و ذخیره‌ای روحی و معنوی است که باید از آن به خوبی استفاده کرد.

پول و ثروتی بدست می‌آوری اما در نحوه خرج کردن آن باید دقت داشت. این ثروت بادآورده نیست که با بذل و بخشش‌هایت آن را به باد دهی.

متولدین مرداد
رنگ شانس : زرد ، طلایی
اعداد شانس : ۱ ، ۴ ، ۳۴ ، ۶۵۳ و ۶۷۴۳

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، آذر

امروز انگار یه جدایی موقتی از یه آدمی که خیلی دوستش داری، یه غم و غصه بزرگ تو دلت انداخته. شاید یه عالمه فکر و خیال منفی به ذهنت میاد و بدترین اتفاقات ممکن رو برای خودت تصور می‌کنی. حتی ممکنه فکر کنی که اون آدم دیگه دوستت نداره و به یه نفر دیگه علاقه‌مند شده. اما اینطوری به خودت ظلم نکن! مطمئنم که اون آدم هم دلتنگ تو هست، اما به خاطر یه سری مسائل کاری یا شاید هم خانوادگی مجبوره یه کم از تو دور باشه. به جای اینکه حسرت نداشته‌هات رو بخوری، سعی کن به توانایی‌های خودت تکیه کنی و کم‌کم به آرزوهات برسی. از داشته‌هات لذت ببر و شاکر باش که چیزای خوب تو زندگیت داری. راستی یه نصیحت هم برای تو دارم: تو یه مشاجره خانوادگی که به تو ربطی نداره دخالت نکن. تا وقتی که ازت نظر یا کمک نخواستن، سرت به کار خودت باشه و حرفی نزن.

خودخواهی را کنار بگذارید و با شرکت در کارهای خیر و انسان‌دوستانه به اطرافیان ثابت کنید که به فکر دیگران هستید. یکی از آشنایان از شما تقاضای پول دارد. هر کاری از دستتان بر می‌آید برای ایشان انجام دهید و مطمئن باشید پولی که به وی قرض می‌دهید را زودتر از چیزی که فکرش را بکنید باز پس می‌دهد. با اتفاق غیرمنتظره‌ای روبه‌رو خواهید شد. اجازه ندهید این اتفاق شما را از مسیر دلخواهتان در زندگی دور کند. بر اعصاب خود مسلط باشید و کنترل اوضاع را در اختیار بگیرید.  عشقی غیرمنتظره در انتظار شماست و طعم شیرین عشق و محبت را تجربه خواهید کرد، اما این عشق دیری نمی‌پاید و آتش آن زودتر از چیزی که فکرش را بکنید خاکستر خواهد شد. اگر کارها را با سرعت بیشتری انجام ندهید، روی هم تلنبار می‌شود و در آینده مجبور خواهید شد وقت زیادی برای انجام کارهای عقب‌افتاده کنار بگذارید. دوستان و آشنایان توقع‌های زیادی از شما دارند و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم کرده‌است، در نتیجه در اولین فرصت با اطرافیان صحبت کنید و از ایشان درخواست نمایید که انتظاراتشان را در حد توان شما پایین بیاورند.

 

 
فال روزانه فردا شهریور ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

بیش از حد تحت تاثیر حرفهای این و آن قرار می‌گیری. باید به جای احساسات، عقل و منطق خود را ملاک قرار دهی و با خردمندی تصمیم بگیری به نحوی که اساسی و جدی باشد.

با خوش‌بینی روزت را شروع کن. در این صورت هم با انرژی مثبت به کارهایت می‌پردازی و هم به اطرافیانت انرژی می‌دهی.

به سود مالی می‌رسی که قابل توجه است. شاید بخواهی آنرا برای خود و دوستانت خرج کنی، اما تصمیم عاقلانه‌تر این است که به فکر آینده‌ات باشی و آنرا پس انداز کنی. گاهی اوقات مقداری پس انداز می‌تواند برای روزهای سخت مفید باشد.

متولدین شهریور
رنگ شانس : قهوه ای وکرم
اعداد شانس : ۰ ، ۵ ، ۱۶ ، ۸۸۸ ، ۶۸۴۸

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : دی ، اردیبهشت

امروز احتمالا یهو یه آدم جدید تو زندگیت پیداش میشه که یه پیشنهاد خیلی خاص برای تو داره. این پیشنهاد می‌تونه زندگیت رو به طور کامل تغییر بده و یه فرصت فوق‌العاده برای پیشرفت و ترقی به تو بده. شاید تو دلت بگی که رد کردن این پیشنهاد غیرمنطقی و اشتباهه. اما عجله نکن! قبل از هر کاری یه کم صبر کن و همه جوانب قضیه رو بررسی کن. اطلاعات لازم رو درباره این پیشنهاد جمع کن و ببین که واقعاً به نفعت هست یا نه. یادمون باشه که هر تصمیمی که تو زندگی می‌گیریم، چه خوب و چه بد، می‌تونه تاثیرات مهمی روی آینده‌مون داشته باشه. شاید یه کم وقت بگذره تا بتونی همه چیز رو کامل بفهمی، اما مطمئن باش که ارزشش رو داره. تو رابطه عاطفی‌ات هم سعی کن از لحظه لحظه با عشقت لذت ببری. بهترین روزهای زندگی رو به خاطر یه سری مشکلات و ناراحتی‌ها هدر نده. راستی یه مسئله کاری ذهنت رو مشغول کرده؟ امروز و فردا نکن و یه تصمیم درست و منطقی برای حل این مشکل بگیر. قدر لحظه‌ها رو بدون و از فرصت‌های زندگیت به بهترین شکل استفاده کن.

امروز احتمالا یهو یه آدم جدید تو زندگیت پیداش میشه که یه پیشنهاد خیلی خاص برای تو داره. این پیشنهاد می‌تونه زندگیت رو به طور کامل تغییر بده و یه فرصت فوق‌العاده برای پیشرفت و ترقی به تو بده. شاید تو دلت بگی که رد کردن این پیشنهاد غیرمنطقی و اشتباهه. اما عجله نکن! قبل از هر کاری یه کم صبر کن و همه جوانب قضیه رو بررسی کن. اطلاعات لازم رو درباره این پیشنهاد جمع کن و ببین که واقعاً به نفعت هست یا نه. یادمون باشه که هر تصمیمی که تو زندگی می‌گیریم، چه خوب و چه بد، می‌تونه تاثیرات مهمی روی آینده‌مون داشته باشه. شاید یه کم وقت بگذره تا بتونی همه چیز رو کامل بفهمی، اما مطمئن باش که ارزشش رو داره. تو رابطه عاطفی‌ات هم سعی کن از لحظه لحظه با عشقت لذت ببری. بهترین روزهای زندگی رو به خاطر یه سری مشکلات و ناراحتی‌ها هدر نده. راستی یه مسئله کاری ذهنت رو مشغول کرده؟ امروز و فردا نکن و یه تصمیم درست و منطقی برای حل این مشکل بگیر. قدر لحظه‌ها رو بدون و از فرصت‌های زندگیت به بهترین شکل استفاده کن.

 

 
 

 

فال روزانه مهر ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

پس از یک دوره قهر و جدال دوره‌ای می‌رسد که در آن عشق و آشتی حرف اول را می‌زند. زندگی نیز چون یکسال چند فصل دارد و بدون این فصلها دچار رکود خواهد شد.

باید ورزش را جدی گرفت و از مصرف چیزهایی که سلامتی تو را تهدید می‌کند جدا خودداری کرد.

از امروز باید برای فردایت برنامه‌ریزی کنی. کسی که طبق یک برنامه حرکت کند به دور از هرگونه خیالبافی، به اهداف خود می‌رسد.

متولدین مهر
رنگ شانس : بنفش وقهوه ای
اعداد شانس : ۲ ، ۶ ، ۱۶ ، ۴۳۲ ، ۹۱۴۳

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : آذر ، بهمن ، خرداد

امروز انگار یکی از دوستای صمیمی‌ات یا یه آدمی که خیلی دوستش داری، حالش خیلی خوب نیست. شاید یه غم و غصه‌ای تو دلش داره و یه جورایی افسرده و بی‌حوصله شده. تو می‌تونی بهش کمک کنی که حالش بهتر بشه. ببرش یه جایی که خوش می‌گذره، مثلاً یه مهمونی یا یه تفریح. اگه اولش قبول نکرد، اصرار کن و ولش نکن. مطمئن باش که با این کار حالش خیلی بهتر میشه و از ته دل خوشحال میشه. تو هم از خوشحالی اون لذت می‌بری و به خودت افتخار می‌کنی که تونستی بهش کمک کنی. تو کار و زندگیت هم یه عالمه مانع و مشکل داری، اما غصه نخور! تو می‌تونی از پس هر مشکلی بربیای. فقط کافیه که طرز فکرت مثبت باشه و به خودت ایمان داشته باشی. یادمون باشه که زندگی خیلی کوتاهه. سعی کن هر روز از زندگیت لذت ببری و خاطرات خوب و قشنگ برای خودت و بقیه بسازی. اگه با یه دوست قدیمی قهر کردی، الان وقتشه که بری سراغش و آشتی کنی. قهر و دعوا هیچ فایده‌ای نداره و فقط دلتنگی و ناراحتی به بار میاره. مطمئن باش که از این کار پشیمون نمی‌شی.

مدت‌های زیادی است که بیماری مزمنی وجود نازنینتان را تهدید می‌کند، امروز نشانه‌هایی از بهبود پیدا می‌کنید و در چند روز آینده برای همیشه از شر این بیماری خطرناک رها می‌شوید. فرد خودخواهی سر راه شما قرار می‌گیرد و از در ناراحتی و مشاجره وارد می‌شود. اجازه ندهید این فرد روز شما را خراب کند و این مشاجره را ختم به خیر کنید. یکی از آشنایان نزدیک شما گرفتار مشکل مالی بزرگی است. هر کاری که از دستتان بر می‌آید را برای این فرد انجام دهید و مطمئن باشید در اولین فرصت لطفی که به وی کرده‌اید، جبران می‌شود. بیش‌از‌حد به دغدغه‌‌های مالی فکر نکنید. به جای غصه و ناراحتی فکری به حال این وضعیت بردارید و با کار و تلاش بیشتر خودتان را از گرداب مشکلات مالی نجات دهید. یکی از اطرافیان شما امروز اصلا حوصله ندارد و ممکن است که رفتاری ناشایست با شما داشته باشد. اجازه ندهید رفتار این فرد اعصاب شما را به هم بریزد. از ایشان فاصله بگیرید و ذهنتان را مشغول کارهای خودتان کنید. برای ایجاد محبت بیشتر با همسر یا عشق ‌زندگی‌تان، وقت بیشتری را کنار ایشان سپری کنید.  روزهای پرکاری را پشت سر گذاشته‌اید. این شرایط در چند روز آینده پایان می‌یابد و فرصتی برای استراحت مهیا می‌شود. از تعطیلات لذت ببرید و خودتان را مهمان استراحتی جانانه کنید.

 

 
فال روزانه فردا آبان ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

با احساسات دیگران نمی‌شود بازی کرد. کسی که با آتش بازی می‌کند خودبخود طعمه آن خواهد شد. شاید تو در این باره حق داشته باشی اما هر کاری عواقبی دارد که باید آنرا در نظر داشت.

کمی لبخند و تفریح در این برهه از زمان برای تو لازم است. می‌توانی انرژی خود را در کنار کار و تلاش به تفریح و سرگرمی هم اختصاص دهی. اما به خاطر داشته باش که زیاده‌روی نکنی چون به ضررت خواهد بود.

اوضاع مالی تو همچنان روال عادی خود را دارد اما با کمی تلاش و کوشش و حوصله بیشتر می‌توانی تحولی در وضعیت مادی خود ایجاد کنی.

متولدین آبان
رنگ شانس : قرمزروشن وسیاه
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۸۳ و ۶۵۹

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : تیر و اسفند

امروز انگار یه کم لجباز شدی و دوست داری حرف خودت رو به کرسی بنشونی. اما یادت باشه که لجبازی فقط به خودت و بقیه آسیب می‌رسونه. سعی کن با دیگران مهربون‌تر و انعطاف‌پذیرتر باشی. امروز یه آدم جدید تو زندگیت پیداش میشه که می‌تونه همه چیز رو تغییر بده. شاید یه پیشنهاد کاری خیلی خوب بهت بده یا یه سری آدم جدید رو بهت معرفی کنه که تو کار و زندگیت خیلی به دردت می‌خورن. قلبت رو به روی تغییرات باز کن و به ندای درونت گوش بده. مطمئن باش که با این کار اتفاقات خیلی خوب و قشنگی تو زندگیت می‌افته. اگه تو محل کارت یه مشکلی داری، همین امروز یه فکری به حالش بکن و سعی کن حلش کنی. ناخوشی رو ول نکن و بذار یه گوشه بمونه. شاید یه ایده جدید تو ذهنت داری که می‌خوای تو محل کار یا تحصیلت مطرحش کنی. اگه بقیه از ایده‌ات استقبال نکردن، ناامید نشو. فقط ایده‌ات رو پرورش بده و یه جور دیگه‌ای مطرحش کن. مطمئنم که به نتیجه می‌رسی.

مدتی است که مانند سابق با اطرافیان ارتباط ندارید و از دوست و آشنا دوری گرفته‌اید. ادامه این رویکرد چیزی به غیر افسردگی برای شما به دنبال نخواهد داشت. ارتباط خود با اطرافیان را افزایش دهید و رفقای جدیدی پیدا کنید.  به مشکلی برخورد خواهید کرد و مجبور می‌شوید پولی که با زحمت زیادی بدست آورده‌اید را برای حل این مشکل هزینه کنید، اما نگران نباشید چرا که حل این مشکل شرایط زندگی را برای شما مساعد می‌کند و در آینده فرصتی برای پس‌انداز و پر کردن جای خالی این پول پیدا خواهید کرد. کارهای زیادی در منزل پیش می‌آید. به صلاح شماست که این کارها را انجام دهید و امروز و فردا نکنید.  روحیه مهربانی دارید و همیشه به کمک به دیگران فکر می‌کنید، اما در این کار زیاده‌روی می‌کنید و گاهی اواقات به‌رغم اینکه اطرافیان نیازی به کمک شما ندارند به اصرار می‌خواهید به آنها کمک کنید. این وضعیت باعث شده تا اطرافیان به این فکر باشند که شما به جای کمک، قصد فضولی در زندگی آنها را دارید. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح نیست و در اولین فرصت این اخلاق را کنار بگذارید. قرار است برای همسر یا عشق ‌زندگی‌تان کار مهمی را انجام دهید اما توان انجام این کار را ندارید و این وضعیت امروز زمینه دلخوری و ناراحتی عشق‌ زندگی‌تان را فراهم می‌کند. در نتیجه قبل از اینکه دلخوری ایشان از شما بالا بگیرد، در اولین فرصت از وی دلجویی کنید و از ایشان درخواست نمایید توقع‌های خود را در حد توان شما پایین بیاورد. احترام به آشنایان را فراموش نکنید و به خاطر داشته باشید راه نفوذ به قلب دوستان و اطرافیان از میان احترام و محبت می‌گذرد.

 

 
فال روزانه فردا آذر ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

رفته رفته این اختلاف حل خواهد شد. گذر زمان به هر دو طرف نشان خواهد داد که تندروی بیشتر به آنها آسیب می‌رساند. از این رو هر دو سرعقل آمده و با هم آشتی می‌کنند.

تنبلی را از خود دور کن. با ورزش و مطالعه بیشتر می‌توان فعال‌تر از همیشه باشی.

موفقیت خوبی در زمینه مسائل مالی و اقتصادی بدست می‌آوری. کسی که موفق‌تر است، رقیبان و حسودان بیشتری هم خواهد داشت. بدون توجه به آنها به کار خودت ادامه بده.

متولدین آذر
رنگ شانس : آبی وسفید
اعداد شانس : ۳ ، ۱۲ ، ۵۸۲ ، ۹۳۴ و ۲۳۴۳

روز اقبال : پنجشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، مهر ، مرداد ، بهمن

امروز یه روز خیلی خوبه که می‌تونی با مهربونی و گشاده‌رویی با بقیه برخورد کنی. قلبت رو به روی آدم‌های جدید باز کن و باهاشون دوست شو. مطمئنم که با این کار اتفاقات خیلی خوب و قشنگی تو زندگیت می‌افته. اگه یهو یه دعوت به یه مهمونی یا یه دورهمی بهت شد، قبولش کن. تو این مهمونی می‌تونی با آدم‌های جدیدی آشنا بشی که تو زندگی عاطفی و شغلی‌ات خیلی به دردت می‌خورن. شاید تو زندگیت یه سری دوراهی و مشکلاتی داشته باشی. تو این مواقع به جای اینکه دنبال راهنمایی از بقیه بگردی، به ندای درونت گوش بده و ببین دلت چی می‌خواد. همیشه دنبال علایقت برو و کاری رو انجام بده که بهش علاقه داری. یکی از دوستات خیلی دلش می‌خواد باهات حرف بزنه. بهش وقت بده و با دقت به حرفاش گوش کن.  از روبه‌رو شدن با مشکلات فرار نکن. بهترین کار اینه که شجاعت داشته باشی و با مشکلات روبه‌رو بشی و حلشون کنی. اگه یه وقت یه اشتباهی نکردی، برایش عذرخواهی نکن. فقط یه جوری قضیه رو توضیح بده که سوءتفاهم برطرف بشه.

از حضور در جمع هراس دارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، این روحیه اشکالی ندارد به شرط اینکه اجازه ندهید تنهایی شما را به انزوا بکشد و از موفقیت‌های زندگی دور بمانید. در نتیجه با اعتمادبه‌نفس بیشتری در جمع حضور پیدا کنید و از رفقا و دوستانتان عقب نمانید.  هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این فرد محبت شما را نادیده‌ نخواهد گرفت و در اولین فرصت آن را جبران می‌کند. مدتی است ‌آ‌ن‌گونه که بایدوشاید به اعضای خانواده نمی‌رسید. این شرایط، زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم کرده است. از امروز توجه بیشتری به اعضای خانواده داشته باشید و جای خود را در دل اهل منزل باز کنید. همسر یا عشق زندگی‌تان امروز به کمک شما نیاز دارد. هر کاری که از دستتان بر می‌آید را برای عشق زندگی‌تان انجام دهید.  فرصتی را برای انجام کارهای عقب‌افتاده در منزل اختصاص دهید و مشارکت خود در انجام کارهای خانه را به اعضای خانواده ثابت کنید.

 

 
 

 

فال روزانه فردا دی( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

اطرافیانت به تو سفارش می‌کنند که بهترین راه را انتخاب کنی اما تو همچنان لجباز و یک‌دنده‌ای!! به چه قیمتی می‌خواهی حرفت به کرسی بنشیند؟!

باید در آرامش به خوردن غذا مشغول باشی چون داشتن استرس و یا کار پرمشغله و راه رفتن در هنگام غذا خوردن، نه تنها هیچ نفعی برایت ندارد بلکه ممکن است سلامتی‌ات به خطر بیفتند.

تو هم مثل دیگران آرزوی موقعیت اقتصادی بهتر را داری اما در این معامله، آنها خواسته‌های زیادی از تو دارند و تو نمی‌توانی به تنهایی به یک به یک آنها پاسخ دهی پس بهتر است به جای قبول همه کارها با هم یک یا دو قسمت را به دست گیری تا از بتوانی جوابگو باشی.

متولدین دی
رنگ شانس : سفید و قهوه ای
اعداد شانس : ۸ ، ۹ ، ۶۲ ، ۱۲۲ ، ۷۵۴۴

روز اقبال : شنبه
همراهان مناسب : شهریور ، اردیبهشت

امروز انگار یه عالمه انرژی تو بدنت داری و کلی حالت خوبه. خبرهای خوب هم از بقیه می‌شنوی که حالت رو بهتر می‌کنه. این انرژی مثبت رو با بقیه هم به اشتراک بذار و بذار که همه ازش لذت ببرن. تو یه آدم خیلی با استعداد و توانمندی هستی. اگه با بقیه ارتباط برقرار کنی و ازشون کمک بخوای، می‌تونی خیلی بیشتر پیشرفت کنی و به آرزوهات برسی. درسته که همیشه آدم منظمی هستی و به تمام تعهداتت عمل می‌کنی، اما یادت نره که زندگی فقط کار و مسئولیت نیست. گاهی وقتا باید یه کم از قوانین و مقررات فاصله بگیری و از زندگیت لذت ببری. خودت رو به بهترین شکل ممکن سرگرم کن و از زندگی یه تفریح درست و حسابی بساز. به زودی یه سری تغییرات تو محل کارت اتفاق می‌افته. مراقب باش از روی ترس و اضطراب تصمیم نگیری. شجاعت داشته باش و با عقل و منطق تصمیم بگیر. راز دلت رو به هر کسی که تازه باهاش آشنا شدی نگو. یه کم صبر کن و بیشتر باهاش آشنا شو، بعد اگه دیدی آدم قابل اعتمادی هست، می‌تونی راز دلت رو بهش بگی.

امروز انگار یه عالمه انرژی تو بدنت داری و کلی حالت خوبه. خبرهای خوب هم از بقیه می‌شنوی که حالت رو بهتر می‌کنه. این انرژی مثبت رو با بقیه هم به اشتراک بذار و بذار که همه ازش لذت ببرن. تو یه آدم خیلی با استعداد و توانمندی هستی. اگه با بقیه ارتباط برقرار کنی و ازشون کمک بخوای، می‌تونی خیلی بیشتر پیشرفت کنی و به آرزوهات برسی. درسته که همیشه آدم منظمی هستی و به تمام تعهداتت عمل می‌کنی، اما یادت نره که زندگی فقط کار و مسئولیت نیست. گاهی وقتا باید یه کم از قوانین و مقررات فاصله بگیری و از زندگیت لذت ببری. خودت رو به بهترین شکل ممکن سرگرم کن و از زندگی یه تفریح درست و حسابی بساز. به زودی یه سری تغییرات تو محل کارت اتفاق می‌افته. مراقب باش از روی ترس و اضطراب تصمیم نگیری. شجاعت داشته باش و با عقل و منطق تصمیم بگیر. راز دلت رو به هر کسی که تازه باهاش آشنا شدی نگو. یه کم صبر کن و بیشتر باهاش آشنا شو، بعد اگه دیدی آدم قابل اعتمادی هست، می‌تونی راز دلت رو بهش بگی.

 

 
فال روزانه فردا بهمن ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

در روابط‌تان مراقب باشید. تو فرد خاکی و راحتی هستی، اما ممکن است اطرافیان اینطور استنباط نکنند و از روی حسادت و یا به هر دلیلی برایت دردسرهایی درست کنند.

به زودی شاهد بعضی تغییرات هیجان انگیز و مثبت در زندگی‌ات خواهی شد. به مسافرتی دعوت میشوی که خاطرات شیرینی برایت دربر دارد.

اگر بیش از حد احساس استرس می‌کنی شاید به ایجاد تغییراتی در نوع زندگی و یا شیوه برخوردت با استرس نیازمندی. بهتر است بین وظایف کاری، مسئولیت‌ها و اوقات فراغتت تعادل برقرار کنی.

پس از مدتی رکود اقتصادی دوباره اوضاع روبراه می‌شود و پول نسبتا خوبی بدست می‌آوری. به زودی مقداری پول از دست می‌دهی اما نگران کننده نیست.

متولدین بهمن
رنگ شانس : آبی تیره
اعداد شانس : ۴ ، ۸ ، ۱۰ ، ۸۴ ، ۹۱۵ و ۹۹۹

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : خرداد ، آذر ، مهر

امروز انگار یه عالمه انرژی تو بدنت داری و کلی حالت خوبه. خبرهای خوب هم از بقیه می‌شنوی که حالت رو بهتر می‌کنه. این انرژی مثبت رو با بقیه هم به اشتراک بذار و بذار که همه ازش لذت ببرن. تو یه آدم خیلی با استعداد و توانمندی هستی. اگه با بقیه ارتباط برقرار کنی و ازشون کمک بخوای، می‌تونی خیلی بیشتر پیشرفت کنی و به آرزوهات برسی. درسته که همیشه آدم منظمی هستی و به تمام تعهداتت عمل می‌کنی، اما یادت نره که زندگی فقط کار و مسئولیت نیست. گاهی وقتا باید یه کم از قوانین و مقررات فاصله بگیری و از زندگیت لذت ببری. خودت رو به بهترین شکل ممکن سرگرم کن و از زندگی یه تفریح درست و حسابی بساز. به زودی یه سری تغییرات تو محل کارت اتفاق می‌افته. مراقب باش از روی ترس و اضطراب تصمیم نگیری. شجاعت داشته باش و با عقل و منطق تصمیم بگیر. راز دلت رو به هر کسی که تازه باهاش آشنا شدی نگو. یه کم صبر کن و بیشتر باهاش آشنا شو، بعد اگه دیدی آدم قابل اعتمادی هست، می‌تونی راز دلت رو بهش بگی.

اعضای‌ خانواده توقع‌های زیادی از شما دارند و این قضیه شما را حسابی ناراحت کرده‌است. منفعتی در کارهای شما ایجاد می‌شود و مشکلات‌ مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید تا در آینده مشکلات مالی گریبان شما را نگیرد.    حوصله کسی را ندارید و امروز می‌خواهید به خلوت پناه ببرید. کمی به خودتان استراحت دهید و نهایت استفاده را از خلوت و ببرید. احساس می‌کنید که همسر یا عشق زندگی‌تان شما را آن‌گونه که بایدوشاید تحویل نمی‌گیرید. قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما ایجاد کند، از امروز توجه بیشتری به عشق زندگی‌تان اختصاص دهید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد، در نتیجه روز را با احتیاط بیشتری سپری کنید و بهانه‌ای به دست اطرافیان برای ایجاد مشاجره ندهید.

 

 
فال روزانه فردا اسفند ( دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ )

دوستی که با تو سر ناسازگاری داشته پشیمان شده و به فکر جبران رفتارش است. بهتر است تو هم او را ببخشی و مسائل گذشته را پیش نکشی.

باید از تازه‌ترین سبزیجات و میوه‌ها استفاده کنی و از جایی خرید کنی که مواد غذایی‌اش سالم و تازه باشد. نوع مواد غذایی که مصرف می‌کنیم با سلامتی بدن رابطه مستقیم و بسیار نزدیکی دارد.

مراقب اعمال و رفتارت باش. کوچکترین خطا می‌تواند برای تو توبیخ مالی به همراه خواهد داشت.

متولدین اسفند
رنگ شانس : آبی آسمانی وقهوه ای روشن
اعداد شانس : ۷ ، ۱۱ ، ۷۳ و ۳۵۴

روز اقبال : پنجشنبه

همراهان مناسب : اردیبهشت ، تیر ، دی ، آبان

اعضای‌ خانواده توقع‌های زیادی از شما دارند و این قضیه شما را حسابی ناراحت کرده‌است. منفعتی در کارهای شما ایجاد می‌شود و مشکلات‌ مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید تا در آینده مشکلات مالی گریبان شما را نگیرد.    حوصله کسی را ندارید و امروز می‌خواهید به خلوت پناه ببرید. کمی به خودتان استراحت دهید و نهایت استفاده را از خلوت و ببرید. احساس می‌کنید که همسر یا عشق زندگی‌تان شما را آن‌گونه که بایدوشاید تحویل نمی‌گیرید. قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما ایجاد کند، از امروز توجه بیشتری به عشق زندگی‌تان اختصاص دهید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد، در نتیجه روز را با احتیاط بیشتری سپری کنید و بهانه‌ای به دست اطرافیان برای ایجاد مشاجره ندهید.

اعضای‌ خانواده توقع‌های زیادی از شما دارند و این قضیه شما را حسابی ناراحت کرده‌است. منفعتی در کارهای شما ایجاد می‌شود و مشکلات‌ مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید تا در آینده مشکلات مالی گریبان شما را نگیرد.    حوصله کسی را ندارید و امروز می‌خواهید به خلوت پناه ببرید. کمی به خودتان استراحت دهید و نهایت استفاده را از خلوت و ببرید. احساس می‌کنید که همسر یا عشق زندگی‌تان شما را آن‌گونه که بایدوشاید تحویل نمی‌گیرید. قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما ایجاد کند، از امروز توجه بیشتری به عشق زندگی‌تان اختصاص دهید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد، در نتیجه روز را با احتیاط بیشتری سپری کنید و بهانه‌ای به دست اطرافیان برای ایجاد مشاجره ندهید.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط