فال روزانه دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، فال روزانه فردا دوشنبه ۶ دی ماه ۱۴۰۰ را قرار داده ایم. با ما همراه باشید. فال روشی برای شناخت آینده است ، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد و آیا به نظر شما می توان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان بیان کرد؟فال روزانه دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ آیا فال حقیقت دارد؟ کاری که یک فال خوب انجام میدهد روشن ساختن باورهای ماست که در ضمیرناخوداگاه ما پنهان شده و به عبارت دیگر: آینده ای که فال برای ما پیشگویی میکند از ضمیر ناخوداگاه ماست نه سرنوشت ما و فال گیری نوعی کشف درون شماست .

فال روزانه دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰

فال من

فال روزانه فردا متولدین فروردین

میزان انرژی این ماه شما ۸۹ %

ستاره اقبال ۱۲ شمالى

فال : هر چه بیشتر ، بدون انتظار پاداش به دیگران خدمت کنید خیر و نیکی بیشتری به شما می رسد، آن هم از جاهایی که اصلاً انتظار ندارید. شما تنها در صورتی حقیقتاً خوشبخت خواهید شد که احساس کنید به دلیل خدمت به دیگران انسان با ارزشی هستید .

روزانه فردا متولدین اردیبهشت

میزان انرژی این ماه شما ۸۷ %

ستاره اقبال ۸۹ شرقى

فال : شما می توانید هر چه را که برای رسیدن به اهداف تعیین شده خود به آن نیاز دارید بیاموزید. آن هایی که می آموزند توانا هستند.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

میزان انرژی این ماه شما ۸۸ %

ستاره اقبال ۴۳ جنوبى

فال : بهترین فرصت ها اغلب در معمولی ترین موقعیت های ،زندگی مان به وجود می آید. پس بزرگترین فرصت ها به احتمال زیاد همیشه در دسترس ماست.

فال روزءانه فردا متولدین تیر

میزان انرژی این ماه شما ۸۷%

ستاره اقبال ۱۳ شرقى

فال : کیفیت زندگی ما را احساسمان در هر لحظه تعیین می کند واحساس ما را تفسیر خودمان از وقایع پیرامونمان مشخص می سازد، نه خود وقایع. هرگز برای این که تجربه خوشی از دوران کودکی داشته باشید دیر نیست. کافی است گذشته را مرور کنید و روشی را که برای تفسیر تجربیات خود داشته اید تغییر دهید.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

میزان انرژی این ماه شما ۸۹%

ستاره اقبال ۹۷ جنوبى

فال : در تعیین اهداف خود قاطعیت داشته باشید، اما در مورد روش دست یابی به آن ها انعطاف پذیر باشید. درعصر تحولات سریع و رقابت شدید، انعطاف پذیری از ضروریات است.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

میزان انرژی این ماه شما ۹۰%

ستاره اقبال ۸۰ غربى

فال : خوشبختی زمانی به سراغ ما می آید که تصمیم بگیریم هماهنگ با والاترین ارزش ها و عمیق ترین اعتقادات خود زندگی کنیم. همواره باید با آن بهترین بهترین ها که در درون مان وجود دارد صادق باشیم.

فال فردا متولدین مهر

میزان انرژی این ماه شما ۸۹ %

ستاره اقبال ۱۲ شمالى

فال : معیار ایمان به خود، توانایی استقامت در برابر سختی ها، شکست ها و ناامیدی هاست . استقامت ویژگی اساسی موفقیت است . اگر به اندازه کافی استقامت کنیم، طبیعتاً سرانجام موفق خواهیم شد.

فال فردا دوشنبه 6 دی 1400

فال روزانه فردا متولدین آبان

میزان انرژی این ماه شما ۸۷ %

ستاره اقبال ۸۹ شرقى

فال : ذهن ما می تواند به هر چیزی که باور داشته باشد دست یابد . هر نوع پیشرفتی در زندگی با یک ایده آغاز می شود و چون توانایی ما در خلق ایده های جدید نامحدود است آینده نیز محدودیتی نخواهد داشت.

فال روزانه فردا متولدین آذر

میزان انرژی این ماه شما ۸۸ %

ستاره اقبال ۴۳ جنوبى

فال : مصمم بودن از ویژگی های اساسی افراد موفق است. در زندگی هر جهشی در جهت پیشرفت هنگامی حاصل می شود که در موردی تصمیم روشنی گرفته باشیم.

فال متولدین دی

میزان انرژی این ماه شما ۸۷%

ستاره اقبال ۱۳ شرقى

فال : شاید برای انجام همه کارها وقت کافی وجود نداشته باشد ولی همیشه برای انجام مهم ترین کارها وقت کافی هست. هر چه بیشتر کار کنیم کارایی بیشتری پیدا می کنیم. اما باید اموری را بر عهده بگیریم که در حد توانمان باشد.

فال متولدین بهمن

میزان انرژی این ماه شما ۸۹%

ستاره اقبال ۹۷ جنوبى

فال: نحوه عملکرد شما همیشه با زیر بنایی ترین ارزش ها و اعتقادات شما هماهنگ است. آن چه که ارزش هایی را که واقعاً به آن اعتقاد دارید بیان می کند ادعاهای شما نیست بلکه گفته ها، اعمال و انتخاب های شما به ویژه در هنگام ناراحتی و عصبانیت است.

فال متولدین  اسفند

میزان انرژی این ماه شما ۹۰%

ستاره اقبال ۸۰ غربى

فال : هر چیزی را که عمیقاً باور داشته باشید به واقعیت تبدیل می شود. شما آن چه را که می بینید باور نمی کنید بلکه آن چیزی را می بینید که قبلاً به عنوان باور انتخاب کرده اید. پس باید باورهای محدود کننده ای را که مانع موفقیت شما هستند شناسایی کنید و آن ها را از بین ببرید.

فال روزانه.فال فردا .فال من

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا