فال روزانه سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

فال روزانه سه شنبه 1 خرداد ۱۴۰۳  و فال روز تولد 1 خرداد ماه و فال روزانه فردا یکم خردادماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.

به گزارش رصد روز، فال روزانه سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳  و فال روز تولد ۱ خرداد ماه و فال روزانه فردا یکم خردادماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند. فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ را می خوانیم.

فال روزانه فردا فروردین ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

سعی کن تا جایی که می‌توانی از بحث‌های بیهوده و دردسرآفرین دوری کنی چون تو را در شرایط تشنج و آشفتگی قرار می‌دهد.

این اعتماد به نفس توست که راه را هموار می‌کند. با قدرت اراده و یک روحیه خوب می‌توان بسیاری از گره‌های سخت را باز کرد. منتظر اتفاقات خوب باش.

باید جدا از استرس و آشفتگی روحی جلوگیری کنی. در حال حاضر نیاز داری که استراحت کنی و آرامش داشته باشی.

اوضاع اقتصادی تو ثابت است و تغییر چندانی ندارد پس به اندازه خرج کن که دچار بحران نشوی.

1متولدین فروردین
رنگ شانس : قرمزملایم
اعداد شانس : ۶ ، ۹ ، ۱۵ و ۳۴۳

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : مرداد ، خرداد ، آذر

امروز حسابی تو حال خودت هستی و دلت می‌خواد یه کم خلوت کنی و توی تنهایی فکر کنی. یه عالمه دغدغه داری و می‌خوای یه سر و سامونی بهشون بدی. اما یادت باشه که لازم نیست الکی عجله کنی و همین امروز یه تصمیم قطعی بگیری. یه کم به خودت فرصت بده و سعی کن از روزت لذت ببری. تو آدم با اعتماد به نفسی هستی و همیشه توی کارت موفق بودی. این اعتماد به نفس باعث شده که توی محل کارت یا تحصیلت پیشرفت کنی. اما یادت باشه که همیشه باید مراقب غرورت هم باشی. یه وقت زیادی به خودت مغرور نشو، وگرنه همه چیز خراب می‌شه. یه چند تا نکته دیگه هم یادت باشه: امروز ممکنه یه فرصتی برای کمک به یه نفر پیدا کنی. از این فرصت استفاده کن و بهش کمک کن. مطمئن باش که پشیمون نمی‌شی.

مدتی است که اعصابتان حسابی به هم ریخته و آرامش سابق را ندارید. قبل از اینکه این روحیه شما به فردی عصبی تبدیل کند، آرامش بیشتری در زندگیتان ایجاد کنید و از کارهای ناراحت‌کننده دوری بگیرید.  نیازمند پولی هستید اما جایی برای نگرانی نیست چرا که امروز از جایی که فکرش را نمی‌‌کنید این پول به دست‌ شما می‌رسد.    اهل خانواده بر سر موضوعی با یکدیگر اختلاف‌نظر دارند و این وضعیت زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم کرده‌است، قبل از اینکه این دلخوری بالا بگیرد، امروز در میان اعضای خانواده پادرمیانی کنید و بین اهل منزل صلح و صفا برقرار نمایید. از اطرافیان دوری گرفته‌اید و مانند سابق با دوست‌و‌آشنا هم‌صحبت نمی‌شوید. اجازه ندهید این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل کند. با شرکت در مهمانی‌ها و دورهمی‌های خودمانی، دوستان بیشتری پیدا کنید و از گوشه عزلت بیرون بیایید. احتمال زیادی وجود دارد که همسر یا عشق ‌زندگی‌تان از حرف‌های شما ناراحت شود. در اولین فرصت این دلخوری را برطرف کنید و در آینده بیشتر مواظب گفتار خود باشید.

 

 

 

 
فال روزانه فردا اردیبهشت ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

باید کاری انجام دهی که محبوبیت بیشتر شود. البته با کارهای کلیشه‌ای یا ظاهرسازی‌های ریاکارانه نمی‌توانی به این جایگاه برسی. باید رفتار، گفتار و اندیشه نیکی داشته باشی.

بهترین روش این است که با شادی و لبخند به جنگ بحران مالیت بروی و با انرژی زیاد آن را برطرف سازی. این بحران زودگذر است و کمتر از آن است که تو تسلیم شوی.

2متولدین اردیبهشت
رنگ شانس : صورتی وآبی روشن
اعداد شانس : ۵ ، ۶ ، ۱۳ ، ۱۸۸ ، ۴۵۲۴

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : تیر ، شهریور ، دی ، اسفند

امروز یه عالمه فکر و خیال مالی داری و ذهنت حسابی درگیره. اما یه کم زیادی داری به خودت سخت می‌گیری و یه جورایی از کاه کوه می‌سازی. یه نفس عمیق بکش و سعی کن منطقی به قضیه نگاه کنی. مطمئن باش که با یه مدیریت درست و حسابی می‌تونی از پسِ همه چی بربیای. این روزها یه کم احساساتی شدی و یه جورایی گیج و منگ شدی. نگران نباش، این حال و هوا همیشگی نیست. هر چی بیشتر بفهمی و اطلاعاتت بیشتر بشه، احساساتت هم آروم‌تر می‌شن. یه کم از لجبازی و سرسختی‌ات کم کن و به حرف‌های بقیه هم گوش بده. شاید بتونی از دیدگاه‌های جدید چیزهای جدیدی یاد بگیری. یه چند تا نکته دیگه هم یادت باشه: سعی کن به جای غصه خوردن و نگرانی، یه راه حل برای مشکلاتت پیدا کنی. به خودت و توانایی‌هات ایمان داشته باش. از کمک و راهنمایی دیگران استفاده کن. مثبت اندیش باش و به آینده امیدوار باش.

به مشکلی برخورد خواهید کرد اما برای حل این مشکل دوستان و آشنایان به کمکتان می‌آیند. برای کاهش اضطراب و نگرانی، به انجام کارهای دلخواه مشغول شوید. خرج سنگینی را امروز متحمل می‌شوید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که پولی به دستتان می‌رسد و ثبات مالی‌تان برقرار خواهد شد. چند وقتی است که فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص نداده‌اید و اعضای منزل دلتنگ شما هستند. ادامه این وضعیت چیزی به غیر از دلخوری در میان اهل منزل به دنبال نخواهد داشت، در نتیجه در اولین فرصت وقتی را به اعضای خانواده اختصاص دهید و کاری کنید که حسابی به شما و اهل منزل خوش بگذرد. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان امروز درخواست‌های بی‌جایی از شما دارد و شما را حسابی تحت‌فشار قرار می‌دهد. علاقه‌ بی‌پایانی به یادگیری علم و دانش و مهارت‌های جدید دارید، به این علاقه اهمیت بدهید و به‌خاطر داشته باشید که راه موفقیت و پیشرفت از میان فراگیری مهارت‌های جدید می‌گذرد. سفره‌ دل خود را پیش هر کس و ناکسی باز نکنید. در غیراین‌صورت دیری نخواهد پایید که راز دل شما نُقل هر مجلس و انجمنی شود. سنگی در سر راه‌تان قرار دارد و روز را آن‌گونه که انتظار دارید به پایان نخواهید رساند. غم به دل خود راه ندهید، زیرا این شرایط در چند روز آینده بهبود پیدا می‌کند و زندگی شما رونق بیشتری پیدا می‌کند.

 

 

 

 
فال روزانه فردا خرداد( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

ماجرای عاطفی تازه‌ای پیش می‌آید که نباید از آن ترسید. با جرات و جسارت باید وارد این ماجرا شد و از آن پیروز خارج شد. تو این توانایی را داری که هر کسی را مجذوب خود سازی.

همیشه اوضاع به یک حالت نبوده و از این پس هم نخواهد بود. روزهای بهتری خواهد آمد که در آن احساس راحتی و آسایش بیشتری خواهی کرد. در این قانون هیچ تردیدی نباید داشت.

با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.

در حال حاضر دچار رکود اقتصادی شده‌ای اما اصلا جای نگرانی نیست. پیروزی زمانی معنا و ارزش دارد که پس از یک دوره تلاش و سختی باشد.

3متولدین خرداد
رنگ شانس : نارنجی
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۲۴ ، ۴۳۳ ، ۲۵۴۵

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : مرداد ، فروردین ، مهر ، بهمن

امروز صبح که از خواب بیدار می‌شی و توی آینه نگاه می‌کنی، یهو از خودت می‌ترسی! فکر می‌کنی خیلی زشت شدی و از خودت بدت میاد. اما یه کم دقیق‌تر نگاه کن. می‌بینی که مشکل از جای دیگه‌ست. تو خیلی خسته‌ای و این خستگی توی چهره‌ت نشسته. یه کم به خودت استراحت بده و یه کاری کن که حالت خوب بشه. امروز یه فرصت‌های جدیدی توی زندگیت به وجود میاد. فقط کافیه که یه کم بیشتر به حرف‌های بقیه گوش بدی و از ایده‌هاشون استفاده کنی. البته یادت باشه که همیشه لازم نیست حرف بقیه رو قبول کنی. فقط یه کم بهشون فکر کن و ببین که می‌تونن بهت کمک کنن یا نه. یه کم مراقب خودت باش و حواست به رفتارت باشه. سعی کن که تعادل رو توی زندگیت حفظ کنی، اینجوری می‌تونی موقعیت‌های خوبی توی زندگیت ایجاد کنی، فقط کافیه که یه کم دقت کنی و از فرصت‌ها استفاده کنی.

شخصیت باثباتی ندارید و اطرافیان آن‌گونه که بایدوشاید روی شما حساب باز نمی‌کنند، اجازه ندهید اوضاع از چیزی که هست بدتر شود و از امروز به فکر ایجاد تغییرهای اساسی در شخصیت خود باشید. از لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دستتان می‌رسد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به کمک این پول، اوضاع مالیتان را بهبود بخشید.  مهمانی از راه خواهد رسید و از آنجایی که حوصله مهمان‌ را ندارید، ممکن است با این مهمان بدرفتاری کنید. رفتار ناپسندی دارید و اطرافیان را رنجانده‌اید. ادامه این رفتار چیزی به غیر از انزوا برای شما به دنبال ندارد. قبل از اینکه این روحیه زمینه تنهایی شما را فراهم کند، رفتار خود با دیگران را اصلاح کنید و رابطه‌ای سالم و دوستانه با اطرافیان برقرار نمایید. رابطه‌ای پنهانی با فردی دارید و به‌رغم اینکه این رابطه آبروی شما را به خطر انداخته است، نمی‌خواهید به این رابطه خاتمه دهید. چنین رویکردی اصلا به صلاح شما نیست و قبل از اینکه آبرو و اعتبارتان به باد فنا برود، تکلیف این رابطه پنهانی را روشن کنید.  فرصتی دست می‌دهد تا با یکی از همسایه‌ها یا همکاران صحبت کنید و حسابی به صحبت مشغول شوید، اما سفره دلتان را باز نکنید و هر حرفی را به ایشان نزنید. علاقه زیادی به نشست‌و‌برخاست با اطرافیان دارید، اما امروز ترجیح می‌دهید که تنها باشید و کسی مزاحم‌تان نشود، این اتفاق خواهد افتاد و فرصتی برای تنهایی و استراحت پیدا می‌کنید. فکرهای بی‌شماری در سر دارید و شبی نیست که خواب آسوده‌ای تجربه کنید، به صلاح شما نیست که این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت فکری برای رسیدن به آرامش بردارید و شب‌هایی آسوده با خوابی عمیق را تجربه نمایید.

 

 

 

 
 

 

 

 

فال روزانه فردا تیر ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

مطمئن باش که تلاش‌های تو به نتیجه خواهد رسید. شاید دیگران از راه‌های مشروع یا نامشروع دیگری بتوانند کسانی را بدست آورند اما تو با خود عهد کرده‌ای که زندگی سالمی داشته باشی.

در شرایط کنونی، صبر و خویشتنداری بهترین راه حل است. باید برای مسائل اقتصادی خود برنامه‌ریزی علمی و دقیقی داشته باشی تا دچار بحران نگردی. این کار با عجله و شتابزدگی جور در نمی‌آید.

4متولدین تیر
رنگ شانس : سفید نقره ای ، آبی نیلی
اعداد شانس : ۲ ، ۴ ، ۱۲ ، ۴۵۶ و ۹۷۴۲

روز اقبال : دوشنبه
همراهان مناسب : اردیبهشت ، اسفند ، آبان

امروز حسابی داری جون می‌کنی که یه کاری رو تموم کنی، اما انگار هر چی تلاش می‌کنی، فایده‌ای نداره. نگران نباش، دو روز دیگه هم وقت داری، یه کم صبر کن و بعد دوباره شروع کن. مطمئن باش که اون موقع خیلی راحت‌تر می‌تونی کارتو تموم کنی. تو آدمی هستی که می‌دونی چی می‌خوای، اما الان بهتره که آرزوهات رو به زبون نیاری. یه کم صبر کن و بعد که همه چیز درست شد، اون موقع آرزوهات رو بگو. یکی از نزدیکانت هست که زیاد باهات همکاری نمی‌کنه. یه کم سعی کن باهاش حرف بزنی و ببین مشکلش چیه. شاید بتونی یه جوری حلش کنی. گاهی اوقات بهتره که احساساتت رو توی خودت نگه داری و به کسی نگی. اینطوری کمتر اذیت می‌شی. فکرات رو بکن و یه برنامه‌ریزی درست و حسابی انجام بده. مطمئن باش که اگه درست فکر کنی، می‌تونی یه راه خوب برای زندگیت پیدا کنی.

با مشکلی روبه‌رو هستید که راه حلی برای آن پیدا نمی‌کنید. اجازه ندهید این مشکل شما را از پا دربیاورد و برای حل آن از دوستان و آشنایان کمک بگیرید.   نگرانی‌های خود را با اطرافیان درمیان نمی‌گذارید. قبل از اینکه این روحیه زمینه افسردگی شما را فراهم کند، با فردی که سنگ‌ صبور شماست، درددل کنید و بار غصه‌های خود را زمین بگذارید. وقت و هزینه‌ خود را به انجام کارهای بی‌اهمیت اختصاص ندهید و حواستان به گذر عمر باشد. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان را عاشقانه دوست دارید و امروز می‌خواهید با خرید هدیه‌ای، عشق بی‌پایان خود را نثار ایشان کنید. مطمئن باشید که عشق ‌زندگی‌تان این رفتار شما را فراموش نخواهد کرد و در آینده ایشان نیز به شما ثابت می‌کند که از صمیم ‌قلب دوستتان دارد.  فکرهای بکری در سر دارید، این افکار را با دوستان و آشنایان نزدیک درمیان بگذارید و به هر قیمتی که شده به این ایده‌ها جامه عمل بپوشانید. کارها را در زمان مقرر انجام نمی‌دهید و برای انجام کارهای مهم امروز‌و‌فردا می‌کنید، ادامه این وضعیت اصلا به نفع شما نیست و به خاطر داشته باشید که راه موفقیت و پیشرفت با انجام‌دادن به‌موقع کارها و زمان‌بندی دقیق هموار می‌شود.  آتش عشق بیشتر از همیشه در دلتان شعله‌ور شده و برنامه‌هایی ترتیب داده‌اید تا عشق‌ سوزان خود را نثار همسر یا عشق ‌زندگی‌تان کنید، مطمئن باشید که عشق ‌زندگی‌تان نیز در عشق شما می‌سوزد و روز خوبی را برای عاشقی انتخاب کرده‌اید.

 

 

 

 
فال روزانه فردا مرداد ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

عشق است که به انسان بال پرواز می‌دهد. عشق تو را از این زندگی واقعی و روزمره جدا می‌کند و به فضای جدیدی می‌برد که پر از هیجان و امید است. بدون امید و عشق زندگی معطل می‌ماند. پس به زندگی عاطفی‌ات تکانی بده.

تا پایان روز احساس خوشبختی خواهی کرد چون بعضی امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه می‌شود. در یک میهمانی خبرهای امیدبخشی خواهی شنید.

برای رسیدن به هدفها باید با افراد با تجربه در زمینه مسائل اقتصادی، مشورت کنی. یکی دو مشکل مالی کوچک در راه است که بزودی برطرف خواهد شد. باید به جای فکر به مسائل کوچک به آینده‌ات امیدوار باشی.

5متولدین مرداد
رنگ شانس : زرد ، طلایی
اعداد شانس : ۱ ، ۴ ، ۳۴ ، ۶۵۳ و ۶۷۴۳

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، آذر

امروز دلت می‌خواد از خونه بزنی بیرون و با دوستات وقت بگذرونی. اما انگار زیاد شانست یار نیست و دوستات امروز یا سرشون شلوغه یا حال و حوصله‌ی بیرون اومدن ندارن. غصه نخور، یه کاری برای خودت پیدا کن و از تنهایی‌ات لذت ببر. می‌تونی یه کتاب قشنگ بخونی، یه فیلم جدید ببینی، یا یه موسیقی ملایم گوش بدی. تو آدم باهوش و با تدبیری هستی و همیشه قبل از اینکه کاری انجام بدی، خوب فکر می‌کنی. این خصوصیت توی کار و زندگیت خیلی به کمکت میاد. امروز هم سعی کن با عقل و منطق پیش بری و از تصمیم‌های عجولانه خودداری کن. تو توی زندگیت آدم‌های زیادی رو داری که بهت اعتماد دارن و بهت نگاه می‌کنن. سعی کن با رفتارت بهشون امید و انگیزه بدی. خوش‌بین باش و مطمئن باش که همه چیز درست می‌شه.

امروز یکی از آشنایان از در نصیحت با شما وارد می‌شود. صحبت‌های این فرد را گوش کنید و مطمئن باشید انجام این صحبت‌ها، دستاوردهای چمشگیری به کارنامه زندگی شما اضافه می‌کند. اهل‌ ولخرجی و خرید‌های غیرضروری نیستید و همیشه حوا‌ستان به دخل‌و‌خرجتان هست، به همین دلیل پس‌انداز قابل‌قبولی اندوخته‌اید و نگرانی مالی ندارید. امروز به اهمیت پس‌انداز و صرفه‌جویی پی‌خواهید برد چرا که به مشکل مالی برخورد می‌کنید و این مشکل را به‌راحتی با کمک پس‌اندازی که کنار گذاشته‌اید حل خواهید کرد. کارهای زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کارها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. احساس می‌‌کنید که اطرافیان درک درستی از شما ندارند و این وضعیت زمینه ناراحتی و افسردگی شما را فراهم کرده ‌است. در اولین فرصت با اطرافیان صحبت کنید و آن‌ها در جریان دیدگاه‌های خود قرار دهید تا قضاوت‌های نادرست را کنار بگذارند. نظرهای خود را با صدای بلند اعلام کنید و بی‌پرده سخن بگویید. این رویکرد باعث خواهد شد تا اطرافیان بیشتر از همیشه روی حرف‌های شما حساب باز کنند و اعتبار بیشتری در بین دوستان وآشنایان پیدا کنید.  همسر یا عشق زندگی‌تان امروز به کمک شما نیاز دارد. هر کاری که از دستتان بر می‌آید را برای عشق زندگی‌تان انجام دهید.

 

 

 

 
فال روزانه فردا شهریور ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

این رویاها و افکار رومانتیک جذاب هستند اما در واقعیت‌ها جایی ندارند. باید خود را برای زندگی واقعی آماده کرد و به افکاری دل بست که مفید و عملی باشند.

با شوخ‌طبعی خود باید تلخی‌های این زندگی را از بین برد و کام خود را شیرین کرد. هر چه روزگار به تو سخت می‌گیرد، تو آسان بگیر و با آن لبخند و روحیه شاد خود به استقبال آن برو.

اگر در روز بین چهار تا شش فنجان چای یا قهوه مصرف می‌کنی، از حدمجاز فراتر رفته‌ای. کافئین بیش از حد تو را بی‌قرار و عصبی می‌کند

وضعیت مادی و اتقصادی تو روند خوبی را طی نمی‌کند. برنامه‌ای را که در نظر داشتی شکست خورد و همین موضوع، اوضاع را بدتر کرد. باز هم باید راه حل تازه‌ای پیدا کرد و از تلاش دست برنداشت.

6متولدین شهریور
رنگ شانس : قهوه ای وکرم
اعداد شانس : ۰ ، ۵ ، ۱۶ ، ۸۸۸ ، ۶۸۴۸

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : دی ، اردیبهشت

امروز یه دعوت جذاب منتظرتونه! یه جمع و یا فعالیت اجتماعی که حسابی بهش علاقه دارید. تو این جمع با آدم‌های مهمی آشنا می‌شید که می‌تونن در آینده بهتون کمک زیادی کنن. اما یادتون باشه که کار و مسئولیت‌های دیگه‌ای هم دارید که باید بهشون رسیدگی کنید. اگه می‌خواید به این جمع دوستانه برسید، باید یه ذره بیشتر تلاش کنید و کارهاتون رو زودتر تموم کنید. تو انتخاب‌هات دقت کن، یهو نری تو یه مسیر اشتباه و غرق اشتباهات مضحک بشی! هیچ کاری به خودی خود درست نمی‌شه، پس باید تلاش کنی و از فرصت‌ها به بهترین نحو استفاده کنی. درباره کاری که قولش رو دادی یه تجدید نظر بکن. شاید لازم باشه یه ذره تغییراتی توش ایجاد کنی. همچنین، درباره کاری که در حال حاضر نیاز به تلاش زیادی نداره، با بقیه مشورت کن و نظراتشون رو بپرس.

در قضاوت‌های خود شرایط افراد را در نظر نمی‌گیرید و این رویکرد باعث شده تا اطرافیان زیر تیغ تیز و ناعادلانه قضاوت‌های شما قرار بگیرند. قبل از اینکه این رویکرد ناراحتی اطرافیان را به دنبال داشته باشد، قضاوت‌های ناعادلانه را کنار بگذارید و قبل‌ از هرگونه اظهار نظری در خصوص رفتار دیگران، شرایط آنها را در نظر بگیرید. تصمیم مهمی باید اتخاذ کنید و احتمال اشتباه شما در این تصمیم وجود دارد، در نتیجه حواستان را حسابی جمع کنید و پس از مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، تصمیمی بگیرید که خیر و صلاح شما و اطرافیان را تضمین کند. احتمال دارد که در معامله‌ای ضرر کنید. در چنین شرایطی بهتر است هرگونه معامله و عقد قراردادهای تجاری را به آینده موکول نمایید.  دوستان و آشنایان به شما سر می‌زنند و لحظه‌های شادی را در کنار اطرافیان سپری خواهید کرد. به لطف این شرایط حسابی روحیه بگیرید و انرژی لازم را برای کارهای دشوار آتی بدست آورید.  انسان عجولی هستید، اما این روحیه به غیر از بی‌دقتی و اشتباه چیزی برای شما به دنبال نخواهد داشت. مشکلی در انجام کارهای روزانه پیش نمی‌آید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریحات دلخواه برسید.  مدتی است که تفاهم سابق را با همسر یا عشق ‌زندگی‌تان ندارید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق ‌زندگی‌تان صحبت کنید و شرایط تفاهم و همدلی را فراهم نمایید.

 

 

 

 
 

 

 

 

فال روزانه مهر ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

مسائلی در انتظار توست که در برخورد با آن باید صبور باشی. خوشتنداری و صبر موجب می‌شود که تو دوباره به آرامش برسی و با خیالی آسوده تصمیم بگیری.

استعداد و توانمندی تو در مسائل اقتصادی بی‌نظیر است. اگر بخواهی و اراده کنی می‌توانی موفقیت‌های مهمی را بدست آوری. فقط باید برای این کار انگیزه‌ای قوی و ریشه‌دار داشت تا از پا نیفتد.

7متولدین مهر
رنگ شانس : بنفش وقهوه ای
اعداد شانس : ۲ ، ۶ ، ۱۶ ، ۴۳۲ ، ۹۱۴۳

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : آذر ، بهمن ، خرداد

اید متوجه شده باشی که بعضیا از دوستات و آشناهات دیگه مثل قبل باهات هم‌صدا نیستن. این می‌تونه به خاطر تغییراتی باشه که تو خودت و نگاهت به زندگی به وجود اومده. به جای اینکه بخوای به زور این روابط رو حفظ کنی، دنبال دوستای جدیدی باش که باهات هم‌نظر باشن. تو چند روز آینده می‌ری یه مهمونی یا یه قرار کاری رسمی. این یه فرصت عالیه که با دوستات معاشرت کنی و با آدم‌های جدید آشنا بشی. شاید الان اعتماد به نفست رو از دست داده باشی، اما غصه نخور. با گذشت زمان و تکیه به توانایی‌های خودت، دوباره می‌تونی اعتماد به نفست رو به دست بیاری. اگه کسی می‌خواد بهت زور بگه یا حق‌خوری کنه، قاطعانه جلوش وایسا و از حق خودت دفاع کن.

با انجام کارهای خیریه و انسان‌دوستانه به آرامش ذهنی و قلبی برسید. خرج هنگفتی روی دست شما قرار می‌گیرد. از این شرایط درس بگیرید و در آینده پولی را برای روز مبادا کنار بگذارید. به اعضای خانواده انگیزه و روحیه بدهید تا به هدف‌هایشان برسند، اما آنها را بیش‌ازحد تحت‌فشار قرار ندهید. در غیر این‌صورت اهل منزل از شما گریزان خواهند شد.   روز حساسی را در پیش دارید و ممکن است رفتار و گفتار ناپسندی از شما سر بزند. مهارت‌های جدیدی را برای پیشرفت در کار و زندگی فرا بگیرید.  فردی قصد بازی با آبروی شما را دارد، این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید که آبروی خود را از سر راه گیر نیاورده‌اید. مشکلی ریشه‌دار میان شما و همسر یا عشق ‌زندگی‌تان فاصله انداخته است، اجازه ندهید این مشکل روز شما را خراب کند.

 

 

 

 
فال روزانه فردا آبان ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

ف رابطه‌ای عاطفی شکل می‌گیرد که نمی‌توان درباره آن داوری کرد چون هنوز هیچ چیز مشخص نیست. باید کمی بیشتر انتظار کشید تا دریافت که نتیجه و هدف آن چه خواهد بود.

خوشبختی در همین نزدیکی‌هاست. در یک رابطه گرم و صمیمی دوستانه یا در یک محیط گرم خانوادگی. تو خودت باید شادی و خوشبختی را برای خود ایجاد کنی و از آن لذت ببری.

از یک بیماری دشوار و پیچیده نجات می‌یابی. کسی تو را شفا می‌دهد که همیشه به درگاهش راز و نیاز می‌کنی. هرگز امید را نباید از دست داد که مهمترین سرمایه معنوی است.

از نظر مادی باید وضعیت اقتصادی تو هر روز بهتر از گذشته باشد. از فقر باید ترسید که با آمدنش بلاها و مصیبتهای فراوانی را به همراه خواهد آورد. این بلا را باید از خانه خود دور کرد.

8متولدین آبان
رنگ شانس : قرمزروشن وسیاه
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۸۳ و ۶۵۹

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : تیر و اسفند

امروز ذهنت پر از خیال‌پردازی و دنبال یه عالمه هیجان هستی. این نشون میده که از وضعیت فعلی‌ات خسته شدی و دنبال یه تغییر تو زندگیت هستی. شاید الان نمی‌دونی چطوری باید از این وضعیت خلاص بشی. هول نشو و یهو تصمیم نگیر. از اطرافیانت کمک و راهنمایی بگیر. این روزها فرصت‌های خیلی خوبی برای یادگیری و پیشرفت جلوت میذارن. شرکت تو یه دوره آموزشی جدید می‌تونه یه ایده عالی باشه. نگرانی بیش از حد درباره آینده، تمرکزت رو از روی زمان حال گرفته. سعی کن به جای غرق شدن تو افکار منفی، از لحظه حال لذت ببری. خاطرات گذشته بیشتر از مشکلاتی که تو آینده ممکنه پیش بیاد، ذهنت رو مشغول کرده. سعی کن با گذشته‌ات کنار بیای و به آینده‌ای روشن‌تر فکر کنی.

از انجام کارهای مهم هراس دارید. قبل از اینکه این روحیه بیشتر از این جلوی پیشرفت شما را بگیرد، جای دلهره و ترس را با شجاعت و جسارت پر کنید.  غمی در وجود نازنین شما لانه کرده و امروز حسابی غمگین و افسرده هستید، جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این غصه ماندگار نیست و زودتر از چیزی که انتظارش را داشته باشید، غصه‌هایی که با آنها روبه‌رو هستید از بین می‌رود. معامله مهمی را در پیش دارید و به نفع‌ شماست که قبل از هرگونه معامله‌ای، یک‌بار دیگر شرایط این معامله را بررسی کنید. علاقه‌ زیادی به شایعه‌پراکنی دارید و از هر فرصتی برای پخش شایعات بی‌پایه و اساس بهره می‌گیرید، به نفع شما است قبل از اینکه این روحیه شما را به انسان غیرقابل‌اطمینانی تبدیل‌کند، شایعه‌پراکنی را کنار بگذارید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان را تحت‌فشار قرار ندهید. به ایشان فرصت دهید تا خودش را پیدا کند.

 

 

 

 
فال روزانه فردا آذر ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

سری که درد نمی‌کند دستمال نمی‌بندند اما ظاهرا تو می‌خواهی برعکس این ضرب المثل عمل کنی و خود را به آب و آتش بیاندازی. به هر حال هر کاری عواقبی دارد که باید از ابتدا به آن اندیشید.

مراقب سلامتی‌ات باش و با ورزش و تغذیه مناسب آنرا به شرایط مطلوب برسان. بقیه کارها خودبخود روبراه می‌شود و جایی برای نگرانی وجود ندارد.

با رسیدن یک بحران مالی، مشکلات تازه‌ای پدیدار خواهد شد. از قدیم گفته‌اند: علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. به هر حال اگر دوراندیش باشی حداقل در آینده این حوادث تکرار نخواهد شد.

9متولدین آذر
رنگ شانس : آبی وسفید
اعداد شانس : ۳ ، ۱۲ ، ۵۸۲ ، ۹۳۴ و ۲۳۴۳

روز اقبال : پنجشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، مهر ، مرداد ، بهمن

با اینکه از نظر احساسی و عاطفی حس سبکی و شادابی می‌کنی، اما ممکنه برای رسیدن به خواسته‌هات با یه سری چالش روبرو بشی. امروز دلتنگی زیادی برای عشقت داری و می‌خوای هر طور شده یه زمانی رو باهاش بگذرونی. اما ممکنه طرف مقابلت به خاطر مشغله‌هاش زیاد تمایلی به این کار نداشته باشه. به جای اینکه بهش بدبین باشی و فکر کنی دوست نداره باهات باشه، سعی کن شرایطش رو درک کنی. شاید واقعاً کارهای مهمی داره که باید انجام بده. یه ذره صبر و حوصله داشته باش و بهش فرصت بده کارهاش رو انجام بده.  وقت خوبیه که به کارهای نیمه‌تموم و عقب‌افتاده‌ت برسی. با تمرکز و پشتکار می‌تونی همه‌شون رو انجام بدی. در مورد روابط گذشته‌ت واقع‌بین باش و به خودت دروغ نگو. فرصت‌های از دست رفته رو رها کن و به آینده نگاه کن. صحبت کردن با دوستانت یا یه مشاور می‌تونه بهت کمک کنه تا مشکلات و چالش‌هات رو حل کنی.

انسان نامنظم و شلوغی هستید. ادامه این وضعیت اصلاُ به صلاح شما نیست. به لحاظ مالی روز حساسی را در پیش دارید و بهتر است که مواظب خرج‌هایتان باشید. در غیر این‌ صورت هزینه‌ سنگینی را متحمل می‌شوید.  انسان مسئولیت‌پذیری هستید و شبانه‌روز برای رفاه و آسایش اهل منزل تلاش می‌کنید، این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید اعضای خانواده قدردان تلاش‌های شما هستند. خساست را کنار بگذارید و از هر فرصتی برای کمک به اطرافیان بهره بگیرید. همسر یا عشق ‌زندگیتان توانایی‌هایتان را باور ندارد و شما را دست‌کم می‌گیرد. برای این سوء‌برداشت فکری بردارید و توانمندیهای خود را به رخ ایشان بکشید. نظرهای خود را با صدای بلند اعلام کنید و بی‌پرده سخن بگویید. این رویکرد باعث خواهد شد تا اطرافیان بیشتر از همیشه روی حرف‌های شما حساب باز کنند و اعتبار بیشتری در بین دوستان وآشنایان پیدا کنید. به فکر مشارکت برای انجام کار جدیدی افتاده‌اید و می‌خواهید سرمایه‌تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز بهترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می‌کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. زمانی که از دست می‌دهید هرگز باز نمی‌گردد، در نتیجه از امروز بیشتر از همیشه مواظب گذر زمان باشید و زندگی را به گونه‌ای ادامه دهید تا حتی لحظه‌ای از عمر باارزش شما هدر نرود. روزی عاشقانه را آغاز کرده‌اید و همه‌چیز را به رنگ عشق و محبت می‌بینید، این احساس را با عشق ‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و روز را با خاطره‌های خوش عاشقی به پایان برسانید.

 

 

 

 
 

 

 

 

فال روزانه فردا دی ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

اگر با عقل و منطق رفتار کنی، حتما به نتیجه می‌رسی. از عجله و شتاب دوری کن و حوصله داشته باش و خود را برای هرگونه احتمالی آماده کن تا غافلگیر نشوی.

یکی با هدیه شیرین به دیدارت می‌آید. بعضی ناامیدی‌ها از فکر و دلت خارج میشود. مسافرتی پرخاطره در پیش داری. اگر در رشته ورزشی خاصی کار می‌کنی به موفقیت‌هایی دست می‌یابی.

داشتن میهمان و پذیرایی از آن در خانه حس سلامتی را افزایش می‌دهد چون باعث ایجاد فرصت‌های شارکت در خوراک، معاشرت، توجه، عرض اندام و دلگرمی خواهد شد همچنین می‌تواند موجب هیجان، شور و نشاط و تبادل افکار و انرژی شود.

ناراحتی و نگرانی تو هیچ نتیجه‌ای به بار نخواهد آورد. پس آرامشت را حفظ کن به زودی کارها روبراه می‌شود و پاداش زحماتت را خواهی گرفت و یا با همکاران خود به تفاهم می رسی.

10متولدین دی
رنگ شانس : سفید و قهوه ای
اعداد شانس : ۸ ، ۹ ، ۶۲ ، ۱۲۲ ، ۷۵۴۴

روز اقبال : شنبه
همراهان مناسب : شهریور ، اردیبهشت

تو آدم شوخ‌طبع و سرحالی هستی، اما مراقب باش که شوخی‌هات باعث دلخوری کسی نشه. اگه ناخواسته کسی رو ناراحت کردی، زودتر بهش بفهمون که منظوری نداشتی و دلش رو صاف کن. تو برای انجام کارهات به کمک نیاز داری، اما بقیه زیاد تو رو جدی نمی‌گیرن. یه ذره جدی‌تر باش و از شوخی‌های بی‌مورد پرهیز کن. اینطوری بقیه هم می‌فهمن که دنبال چی هستی و بهت کمک می‌کنن. نگران مشکلات مالی نباش. این مشکلات به آرامی حل می‌شن. فقط یه ذره صبر و حوصله داشته باش و تو خرج‌وخرجت دقت کن. این روزها احساس می‌کنی که حرفی برای گفتن با بقیه نداری. یه کم به خودت و شرایط جدیدت فرصت بده. محدودیت‌هات رو بشناس و سعی کن باهاشون کنار بیای. اینطوری می‌تونی با بقیه ارتباط بهتری برقرار کنی.

اجازه ندهید اطرافیان چوب لای چرخ شما بگذارند و به هر قیمتی که شده راه خودتان را بروید. امروز احتمال زیادی وجود دارد که پولتان را خرج خرید کالاهای غیرضروری کنید. به فکر افزایش در‌آمد هستید، اما راه مناسبی را برای دستیابی به ثروت بیشتر نمی‌بینید. در این شرایط دست‌روی‌دست نگذارید و امروز با بزرگان فامیل مشورت کنید و راه‌کارهای ایشان را برای افزایش درآمد به کار ببندید. بدون هرگونه خبر قبلی به مراسمی دعوت می‌شوید، این دعوت را قبول کنید و مطمئن باشید که اتفاق‌های خوشی در این مراسم رخ خواهد داد. به اطرافیان محبت نمی‌کنید و از هر فرصتی برای آزرده‌کردن دیگران بهره می‌گیرید، امروز اتفاقی می‌افتد و به قدرت محبت پی خواهید برد،‌ در نتیجه از امروز به بعد به جای دلخورکردن اطرافیان، راه عشق و محبت را در پیش بگیرید و برای حل مشکلات از جادوی محبت استفاده کنید. انسان رازداری نیستید و حرف دل خود را با هر کس‌و‌ناکسی در میان می‌گذارید. این رویکرد را تغییر دهید و سفره دلتان را پیش غریبه‌ها باز نکنید. از حواس‌پرتی و سهل‌انگاری برحذر باشید و با تمرکز بیشتری کارهای امروز را انجام دهید. ذهن آشفته‌ای دارید و تمرکز لازم را برای انجام کارهای دشوار از دست می‌دهید. اجازه ندهید این روحیه ادامه پیدا کند. از امروز با ورزش و کارهای آرامش‌بخش، تمرکز بیشتری پیدا کنید. در رفتار همسر یا عشق ‌زندگی‌تان شک دارید و احساس می‌کنید ایشان مانند سابق رفتار نمی‌کند. اجازه ندهید این احساس ریشه‌دار شود. امروز با همسر یا عشق ‌زندگی‌تان صحبت کنید و احساستان را با ایشان در میان بگذارید.

 

 

 

 
فال روزانه فردا بهمن ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

مشکل اینجاست که وقتی ناراحتی تصمیم می‌گیری. کمی به خودت و دیگران فرصت بده. به دیگران تا بتوانند توضیح دهند و به خودت که درست فکر کنی و تصمیم عاقلانه بگیری.

هدایا و یا مقداری پول که در فکرش نبودی، به دستت می‌رسد. کسی را که در فکرش نبودی، ملاقات می‌کنی. به زودی تحول بزرگی در زندگی‌ات پیش می‌آید. آماده باش!

کار زیاد و سخت به سلامتی‌ات آسیب می‌رساند. کار کردن بدون در نظر گرفتن مراقبتهای کافی و یا احتیاط‌های ایمنی می‌تواند حماقت محض باشد!

تو با یاس و نامیدی‌ات موانعی را برای خودت ساختی. اگر اوضاع به همین منوال ادامه یابد، به بحران اقتصادی نزدیک می‌شوی. با کمی مثبت‌نگری و ریسک می‌توانی خود را از این تنگنا نجات دهی.

11متولدین بهمن
رنگ شانس : آبی تیره
اعداد شانس : ۴ ، ۸ ، ۱۰ ، ۸۴ ، ۹۱۵ و ۹۹۹

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : خرداد ، آذر ، مهر

حس می‌کنی توی یه چرخه‌ی تکراری گیر افتادی و از آرزوهات دور شدی؟ غصه نخور! با یه ذره تلاش و پشتکار می‌تونی از این گرداب نجات پیدا کنی و یه آینده‌ی قشنگ برای خودت بسازی. تو چند روز آینده یه مهمون عزیز داری که حال و روز خوشی نداره و از تو کمک می‌خواد. دریغ نکن و دست یاری به سوی او دراز کن. مطمئن باش که یه روز جبران محبتت رو می‌کنه. مشکلات عاطفی و احساسی‌ات مثل یه قفل می‌مونن که فقط با گفتگو و حلّ و فصل کردن مسائل باز می‌شن. با شریک عاطفی‌ات حرف بزن و به حرف‌هاش گوش کن. با هم یه راه حل پیدا کنید و از این مشکل عبور کنید. جسمت این روزها خیلی خسته است. بهش توجه کن و به سلامت خودت بیشتر اهمیت بده. ورزش رو توی برنامه‌ی روزانه‌ات بذار، غذای سالم بخور و به اندازه کافی استراحت کن.

با ورزش و تحرک سلامت جسم و روح خود را تضمین کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد.  اتفاقی ناگواری در زندگی شما رخ می‌دهد. اجازه ندهید این اتفاق جلوی رسیدن شما به هدفهای‌تان را بگیرد. با بودن در کنار اعضای خانواده از اوقات فراغت خود نهایت استفاده را ببرید.  هدیه‌ا‌ی غافل‌گیرانه دریافت خواهید کرد. از جان و دل پذیرای این هدیه باشید و در اولین فرصتی لطف فردی که به شما هدیه داده را جبران کنید.

 

 

 

 
فال روزانه فردا اسفند ( سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ )

در زندگی عاطفی تو تحول تازه‌ای به وجود می‌آید که در نهایت خوب خواهد بود. بهتر است نگران نباشی و فکرت را مشغول نکنی چون همه چیز روبراه است.

کسی را که در انتظارش بودی، ملاقات می‌کنی و یا یک فرصت طلایی بدست می‌آوری. پس سعی کن از این فرصت استفاده کنی.

تو در برابر جسمت مسئولی و موظفی آنرا سالم و شاداب نگهداری. با خوب خوردن، ورزش کردن به اندازه کافی و قرار گرفتن در معرض نور طبیعی خورشید به اندازه کافی میتوانی به این مهم دست یابی.

این هفته پولی به دستت می‌رسد و حوادثی اتفاق می‌افتد که در مجموع به نفع تو خواهد بود. به شرط اینکه تو بی‌توجه نباشی و از این موقعیت استفاده کنی.

12متولدین اسفند
رنگ شانس : آبی آسمانی وقهوه ای روشن
اعداد شانس : ۷ ، ۱۱ ، ۷۳ و ۳۵۴

روز اقبال : پنجشنبه

همراهان مناسب : اردیبهشت ، تیر ، دی ، آبان

یکی از اعضای خانواده حسابی با رفتارش گیجت کرده، نه؟ یه روز خوبه، یه روز یهو فازش عوض میشه و نمی‌دونی چیکارش کنی. یه نفس عمیق بکش و زیاد به خودت سخت نگیر. بهترین کار اینه که باهاش رک و راست حرف بزنی و بگی که از رفتارش اذیت می‌شی. اگه بعد از حرف زدن هم اوضاع درست نشد، یه کم ازش فاصله بگیر تا بفهمه که کارش درست نیست. اما یه خبر خوب! زحماتت توی این مدت به ثمر رسیده و بالاخره دیده شده. تلاشت رو ادامه بده و به زودی پاداشش رو می‌گیری.  یه جورایی بین رویاهات و واقعیت زندگی گیر افتادی، درسته؟ از یه طرف می‌خوای از روزمرگی خلاص بشی و به آرزوهات برسی، اما از طرف دیگه هم یه عالمه نگرانی داری. نگران نباش! تو قوی‌تر از این حرفایی هستی که بتونی به این نگرانی‌ها غلبه کنی. فقط کافیه که یه ذره مثبت‌تر به قضیه نگاه کنی و با اعتماد به نفس به سمت آینده قدم برداری.

مشکلی سر راهتان قرار می‌گیرد و روزتان را خراب می‌کند. اجازه ندهید این مشکل ادامه پیدا کند و به هر قیمتی که شده آن را پشت سر بگذارید. بیشتر از همیشه استراحت کنید و نگرانی‌ها را کنار بگذارید. از کسی پولی قرض کره‌اید، اما امروز اگر حتی از زیر سنگ هم شده این پول را فراهم کنید، چرا که اگر پول این فرد را ندهید، آبرویتان را به باد خواهد داد. صبر و بردباری بیشتری در کارها پیشه کنید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است. یکی از دوستان یا آشنایان، توقع‌های بی‌جایی از شما دارد. در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و به وی ثابت نمایید هر کاری که از دستتان بر می‌آید را برای ایشان انجام می‌دهید. اما توان انجام توقع‌های نابه‌جای ایشان را ندارید.  قرار است مهمان مهمی را به منزل دعوت کنید، اما روز خوبی را برای پذیرایی از این مهمان انتخاب نکرده‌اید. فرصتی برای گردش و تفریح پیدا می‌کنید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. روز را با آرامش به پایان برسانید و اجازه ندهید نگرانی‌ها شما را مضطرب کند. ایامی سرشار از عشق و محبت انتظار شما را می‌کشد و همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز بیشتر از همیشه عاشق شماست. این عشق را پیش خودتان نگذارید و به عشق‌ زندگیتان ثابت کنید که ایشان را با تمام وجود دوست دارید.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار