فال روزانه شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش رصد روز ، فال روزانه شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ و فال روز تولد ۱ مهرماه و فال روزانه فردا یکم مهرماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فال روزانه بر اساس گردش ستا...

به گزارش رصد روز ، فال روزانه شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ و فال روز تولد ۱ مهرماه و فال روزانه فردا یکم مهرماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۱ مهرماه ۱۴۰۲ را می خوانیم.

فال روزانه فردا فروردین ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

امروز شاید کمی بهم ریخته باشید. به احتمال زیاد مریض نیستید، اما احساس خستگی شدیدی می کنید. شاید دردهایی هم در بدنتان احساس کنید که به احتمال زیاد ناشی از فشارها و استرس هایی هستند که طی هفته ی گذشته تحمل کرده اید. امروز تا می توانید به خودتان استراحت بدهید و اصلا خودتان را بشور و بساب و ببر و بیار درگیر نکنید. صبح هر چقدر که دلتان خواست در رختخوابتان بمانید و بعد هم خودتان را به یک صبحانه ی مقوی و خوشمزه دعوت کنید. یک دوش آرامش بخش آب گرم بگیرید و خودتان را با خواندن کتاب سرگرم کنید. در ساعات پایانی روز هم با دوستان و نزدیکانتان دیدار کنید. از شخصی توقعی دارید تا کاری را برایتان انجام دهد. او را درست و با شواهد و توانایی هایش قضاوت کنید، در موردش زود تصمیم نگیرید. در مورد یک تصمیم بر سر دوراهی قرار گرفته اید، هرگز با حسرت زندگی نکنید. به نیتی که دارید می رسید، کمی صبور باشید.

مدت است توجهی به واقعیت‌های زندگی ندارید و همیشه در رویا و خیال به سر می‌برید. ادامه این وضعیت چیزی به غیر از شکست و ناکامی به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که خیال‌بافی را کنار بگذارید و نگاهی واقع‌گرایانه به زندگی داشته باشید.   سودای انجام کار مهمی را در سر دارید و بر این باور هستید که از این کار سود و منفعت چشمگیری به جیب می‌زنید. امروز بهترین فرصت برای انجام این کار است و مطمئن باشید که از این کار ضرر نخواهید کرد. روحیه مهربانی هستید و همیشه به کمک به دیگران فکر می‌کنید، اما در این کار زیاده‌روی می‌کنید و گاهی اواقات به‌رغم اینکه اطرافیان نیازی به کمک شما ندارند به اصرار می‌خواهید به آنها کمک کنید. این وضعیت باعث شده تا اطرافیان به این فکر باشند که شما به جای کمک، قصد فضولی در زندگی آنها را دارید. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح نیست و در اولین فرصت این اخلاق را کنار بگذارید. اتفاق فرخنده‌ای در زندگیتان رخ می‌دهد. این اتفاق را به بهانه‌ای برای شادی در کنار دوستان یا اعضای خانواده تبدیل کنید.

 
فال روزانه فردا اردیبهشت ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

شما این را خیلی خوب می دانید که یک رابطه ی عاطفی ایده آل و سالم، رابطه ای است که بر اساس برابری هر دو طرف قرار داشته باشد، اما در عمل احساساتتان به شما اجازه نمی دهند که این اصول منطقی را در رابطه ی خود پیاده کنید و نبرد بر سر قدرت جای همکاری و همراهی بین دو طرف را گرفته است. با این حال با داشتن مکالمه ای منطقی و همراه با احترام متقابل می توانید تا حد زیادی از استرس فشار روانی و سوءتفاهم های ناشی از این وضعیت بکاهید و نقاط مشترکی پیدا کنید. به داشته و نداشته هایتان شاکر باشید و با دلخوش برای پیشرفت تلاش کنید. در یک رابطه عاطفی اوضاع آن طور که دلخواه شماست پیش نمی رود، صبور باشید نه عجول. در خانواده و فامیل طوفانی به پا شده که می گذرد و خسارتش قابل جبران است، بیهوده دستپاچه نشوید.

روز را با اعتمادبه‌نفس و انگیزه آغاز کرده‌اید، این روحیه در طول روز یار و یاور شما برای حل مشکلات باقی خواهد ماند. روز خوبی را در پیش دارید و از جانب خانواده همسر یا عشق ‌زندگیتان با فرصتی برای افزایش درآمد روبه‌رو خواهید شد. اختلاف ‌نظرهای زیادی با یکی از آشنایان دارید و امروز سو‌ء‌تفاهمی میان شما ایجاد می‌شود، اجازه ندهید این سوء‌تفاهم زمینه دلخوری و ناراحتی شما را فراهم کند و در اولین فرصت کدورتی که ایجاد شده را به صلح و آشتی تبدیل کنید. یکی از دوستان نزدیک، امروز با تقدیم هدیه‌ای محبت خود را به شما ثابت می‌کند. صداقت و درستکاری را در کارها پیشه کنید و مطمئن باشید که این رفتار بی اجر و مزد نمی‌ماند و پاداش صداقت خود را دریافت خواهید کرد.  روز عاشقانه‌ای را در پیش‌رو دارید و همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز مانند پروانه دور شما می‌چرخد، از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به همسر یا عشق‌ زندگیتان ثابت کنید که شما نیز در تب عشق ایشان می‌سوزید.

 
فال روزانه فردا خرداد ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

امروز شما در وضعیتی ناخوشایند گرفتار شده اید که شما را وادار به رویارویی با افرادی غیر قبال اعتماد و یا بدقلق خواهد نمود. نداشتن اطلاعات کافی شما را در مورد این که چطور باید با این وضع مواجه شوید بر سر یک دو راهی قرار خواهد داد. بهترین کاری که در این شرایط از دستتان ساخته است جمع آوری حقایق و اطلاعات کافی و مورد نیاز است. ذهن خود را متمرکز کرده و قدرت درونیتان را نیز به کار بگیرید تا بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید. یک تماس تلفنی و احوالپرسی از طرف شما حال یکی از دوستانتان را خوش می کند، هیچ چیز به اندازه تقسیم شادی و موفقیت هایتان با کسانی که دوستشان دارید نمی تواند خوشحالتان کند. سعی کنید وقت بیشتری را با او که دوستش دارید بگذرانید، به او بگویید که چقدر برایتان مهم است.

برای انجام کاری قصد سرمایه‌گذاری دارید، امروز زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری است، اما به خاطر داشته باشید که از این سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت سودی به جیب نخواهید زد، با این حال صبر پیشه کنید و زحمت‌ بیشتری برای این سرمایه‌گذاری بکشید، مطمئن باشید در درازمدت سود چشمگیری روانه حساب‌‌های بانکیتان خواهد شد. دوستی قدیمی امروز به دیدارتان می‌آید و لحظه‌های خوشی را در کنار هم سپری می‌کنید. دیدارهای گذشته را با این دوست قدیمی تازه کنید و در آینده شما هم سری به ایشان بزنید.  فرصت مهمی برای موفقیت‌های بیشتر پیش روی شما قرار می‌گیرد. به صلاح شماست که در چند روز آینده به فکر شکار موقعیت‌ها باشید و از فرصت‌های ارزشمند، نهایت استفاده را ببرید. استعداد‌ و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید و در زمینه کاری که به آن علاقه دارید مهارت‌های بیشتری کسب کنید. این رویکرد در آینده شرایط بیشتری برای موفقیت و پیشرفت شما فراهم خواهد کرد. مدتی است حسابی سر شما شلوغ شده و فرصتی برای استراحت پیدا نمی‌کنید. غم به دل راه ندهید، زیرا این شرایط ادامه پیدا نمی‌کند و شرایطی مهیا می‌شود تا حسابی تفریح کنید. قدر زحمت‌های همسر یا عشق ‌زندگیتان را بدانید و به ایشان ثابت نمایید که از بودن در کنار وی لذت می‌برید.

 
فال روزانه فردا تیر ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

امروز یک نفر ممکن است با غیبت هایی از روی نامهربانی سعی داشته باشد شما را نسبت به یکی از دوستان نزدیکتان بدبین کند. پیش از پذیرفتن هر چیزی که می شنوید به آن خوب فکر کنید و از صحت آن اطمینان کامل کسب کنید. به احتمال زیاد بخش عمده ی شنیده هایتان هیچ پایه و اساسی ندارند. اگر خیلی نگران تناسب اندام خود هستید امروز روز خوبی برای شروع فعالیت هایی در زمینه ی به دست آوردن تناسب اندام خواهد بود و احتمال این که همین روند را حداقل برای مدتی ادامه دهید خیلی زیاد است. در زندگی خصوصی با ایجاد تغییراتی کوچک در رفتارتان آرامش بیشتری را به وجود بیاورید. عکس العمل دیگران در رابطه با فعالیت جدیدی که آغاز کرده اید فوق العاده مثبت و خوب خواهد بود. مدارک دولتی به دستتان خواهد رسید که می تواند نقش بسیار مهمی برای رسیدن به موفقیت هایتان بازی کند.

تصمیم مهمی را اتخاذ کرده‌اید و نگران هستید که بهترین تصمیم را نگرفته‌ باشید، اما مطمئن باشید که این تصمیم صلاح شما را به دنبال دارد. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید، پولی به دستتان می‌رسد. این موقعیت را به فال نیک بگیرد و قسمتی از این پول را برای آینده پس‌انداز کنید. مشکلی در سر راه شما سبز می‌شود و برای حل این مشکل کاری از دستتان بر نمی‌آید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده متوجه مشکل شما می‌شوند و به کمک آنها، این مشکل را راحت‌تر از چیزی که انتظارش را داشتید، پشت‌سر خواهید گذاشت. کمکی که اعضای منزل امروز به شما می‌کنند را به خاطر داشته باشید و در اولین فرصت به فکر جبران این کمک باشید.   همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز درخواست‌های بی‌جایی از شما دارد و شما را حسابی تحت‌فشار قرار می‌دهد. مشکلاتی که سر راهتان قرار می‌گیرد را بیش‌از‌اندازه بزرگ می‌کنید. مشکلات را نمک زندگی بدانید و در مواجه با گرفتاریهای دشوار به جای اینکه زانوی غم به بغل بگیرید، چاره‌ای برای حل آن‌ها بیندیشید.  قلبتان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که این روحیه بی‌نتیجه نمی‌ماند و اطرافیان در مشکلات دست شما را خواهند گرفت. خطری در کمین یکی از نزدیکان شماست. اگر نگران سلامتی وجود نازنین ایشان هستید، امروز بیشتر از همیشه مواظب اعضای خانواده باشید.
فال روزانه فردا مرداد ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

امروز مسائل مالی با مشکلاتی مواجه شده اند. نه این که مشکل خاصی برایتان پیش امده باشد، فقط نمی دانید که چطور باید مدیریت وضعیت موجود را در دست بگیرید و این موضوع ممکن است بخش زیادی از روز شما را به خود مشغول کند. از آنجایی که هنوز از برخی از پول هایی که قرار بوده به دستتان برسند هیچ خبری نیست، برنامه ریزی برای آینده ی نزدیک می تواند کاری دشوار باشد. زیاد عجله نکنید و به خودتان برای پیدا کردن راه حلی برای این وضع زمان بدهید. هدیه ای دریافت خواهید کرد یا حرفی خواهید شنید که بسیار خوشحالتان می کند. هیچکس جز خودتان محرم رازتان نیست، سفره دلتان را برای دیگران باز نکنید. خیال انجام کاری رهایتان نمی کند، به جای فکر کردن آن را روی کاغذ بنویسید و در موردش تحقیقات را شروع کنید.

فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کارهای دلخواهتان مشغول شوید. مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند و در ابتدا از حضور این مهمان ناراحت می‌شوید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این مهمان خبرهای خوشی با خود به همراه آورده و زمینه شادی و نشاط شما و دیگر افراد خانواده را فراهم می‌کند. گرفتاری میان اعضای خانواده ایجاد شده که تنها به دست شما باز می‌شود. امروز زمان مناسبی است تا برای حل این مشکل پادرمیانی کنید و به اعضای خانواده ثابت نمایید که از هر فرصتی برای حل مشکلات اهل منزل بهره می‌گیرید. به این فکر هستید که بعدازظهر امروز را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما با کارهای زیادی روبه‌رو خواهید شد و نقشه‌هایتان نقش برآب می‌شود. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌ زندگیتان وجود دارد. در آتش این مشاجره نفت نریزید و دلخوری که ایجاد شده را از دل عشق ‌زندگیتان بیرون کنید. تصمیم حساسی را باید اتخاذ نمایید، اما نگران نباشید چرا که در نهایت بهترین تصمیم را خواهید گرفت. توانایی چشمگیری در متقاعد کردن اطرافیان دارید، امروز از این روحیه به نفع خود بهره بگیرید.

 
فال روزانه فردا شهریور ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

مشکلاتی در خانه و خانواده دارید که فکر شما را به خود درگیر کرده اند و دلتان می خواهد راهی برای ایجاد تغییر در این وضعیت پیدا کنید. یکی از نزدیکانتان با شما صادق نبوده و این موضوع باعث ناراحتی و دلسردی شما شده است. هر چقدر که دلتان می خواهد به این ماجراها فکر کنید و راه حل های مختلف برای آنها پیدا کنید، اما امروز هیچ تصمیمی در رابطه با آنها نگیرید. الان اصلا زمان خوبی نیست، کمی صبر کنید تا از لحاظ ذهنی در وضع بهتر و مثبت تری قرار بگیرید. یادتان باشد شما فقط یک بار زندگی می کنید، دست بکار شوید. هر روز، روز مباداست. دست از سر کسی که از نصیحت شنیدن بی زار است بردارید. فقط خودتان را خسته می کنید، کمکی به او نمی کنید. دیدن و صحبت با شخصی ایده تازه ای به سرتان می اندازد. از این ایده به سادگی نگذرید.

نگران سلامتی خود هستید و این شرایط زمینه افسردگی شما را فراهم کرده‌ است. جایی برای نگرانی وجود ندارد؛ زیرا هیچ خطری سلامت شما را تهدید نمی‌کند و وجود نازنینتان روی بیماری را نخواهد دید. مدتی است که شوخ‌ طبعی خود را از دست داده‌اید و مانند سابق نمی‌خندید. ادامه این رویکرد اصلاً به صلاح شما نیست. در اولین فرصت فکری برای تغییر شرایط بردارید و با شوخ‌طبعی و رویی گشاده با دوستان و آشنایان رفتار کنید. اگر شش‌دانگ حواستان را جمع نکنید، امروز حسابی ضرر می‌کنید. به نفع شماست که در این وضعیت معامله‌ای انجام ندهید و کارهای مهم را به روزهای آینده موکول کنید.  زمان مناسبی است که دستی به سروروی منزل بکشید و خانه‌تان را حسابی مرتب کنید.  به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و با پیشرفت چشمگیری در کارهایتان روبه‌رو خواهید شد. از این شرایط درس بگیرید و تجربه‌های بیشتری به کوله‌بار زندگی خود اضافه کنید. خبر فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد؛ این خبر را با اطرافیان در میان بگذارید و لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده تجربه کنید. با خرج غیرمنتظره‌ای روبه‌رو خواهید شد، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر به فکر پس‌انداز باشید. همسر یا عشق ‌زندگیتان به یاد خاطره‌های دوران قدیم‌ افتاده و امروز برای شما از خاطره‌های اوایل آشنایی می‌گوید، این احساس را به فال نیک بگیرید و خاطره‌های خوش عاشقی را زنده کنید.

 
فال روزانه مهر

امروز خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و شاید حتی فکر نوشتن یک کتاب و یا داستان کوتاه به سرتان بزند. شما ایده های فوق العاده ای در سر دارید، اما در حال حاضر مهارت های کافی برای به رشته ی تحریر در آوردن این ایده ها را ندارید. اصلا دلسد نشوید، ایده های کلی خود را در یک دفترچه یادداشت کنید و به دنبال کتاب ها و کلاس هایی باشید که می توانند به تقویت مهارت نویسندگی در شما کمک کنند. امروز یکی از اطرافیانتان حسابی بدخلق و بی حوصله شده است و به دنبال یک نفر می گردد که احساسات منفی خود را سر او تخلیه کند. شما این قربانی نباشید! حساب و کتابتان برای انجام کاری درست پیش نمی رود. برای رفتن به جایی و گفتن حرفی بهتر است تعجیل نکنید. در مورد یک مسئله خانوادگی، گرچه نیت تان خیر است، اما بهتر است سری که درد نمی کنند، دستمال نبندید. دلخوری ای که از یک دوست دارید به زودی برطرف می شود.

امروز بوسیله دوستان و آشنایان با فرد سرشناس و مهمی آشنا می‌شوید و گفتگویی میان شما و این فرد ایجاد خواهد شد. سخن‌های این فرد تاثیر زیادی روی شما می‌گذارد، در نتیجه حرف‌های ایشان را آویزه‌ گوش کنید و در آینده همیشه به یاد گفته‌های این فرد باشید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و احتمال زیادی وجود دارد که ولخرجی کنید، در نتیجه امروز بیشتر از همیشه حواستان به حساب‌و‌کتاب‌هایتان باشد و روز را بدون ولخرجی و خرید‌های غیرضروری به پایان برسانید. مهمانی از راه خواهد رسید و از آنجایی که حوصله مهمان‌ را ندارید، ممکن است با این مهمان بدرفتاری کنید. بیشتر از همیشه مواظب رفتارتان باشید. ممکن است کار ناشایستی انجام دهید و اطرافیان را آزرده‌خاطر کنید. از یکی از دوستان صمیمی خود خبر ندارید و حسابی دلتنگ‌اش شده‌اید. در اولین فرصت خبری از این دوست بگیرید و دیدارها را تاره کنید. به فکر افتاده‌اید که وضعیت کاریتان را بهبود بخشید و کار جدید یا شراکتی را آغاز کنید، اما بهتر است قبل از انجام هرگونه کاری، یک‌بار دیگر شرایط این کار یا شراکت را بررسی نمایید و پس از مشورت با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند، این کار جدید را آغاز نمایید. مدتی است که دستی به سر و رویتان نکشیده‌اید و خوش‌تیپ نکرده‌اید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. همسر یا عشق ‌زندگیتان خاطره‌های خوش روزهای اول عاشقی را در ذهنتان زنده خواهد کرد.

 
فال روزانه فردا آبان ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

امروز ممکن است نسبت به پروژه ای که برایتان اهمیت بسیار زیادی داشته و برای آن زحمات بسیار زیادی هم کشیده اید دچار تردید شوید. شاید برای ادامه ی آن با مشکلات مالی مواجه باشید و یا حمایتی که قرار بوده است از شما بشود قطع شده باشد. نسبت به هدف خود تردید نداشته باشید و به تلاش هایتان ادامه دهید، این وضعیت به احتمال قوی موقتی است و خیلی زود کارها کمی بهتر خواهند شد و زمینه ی پیشرفت فراهم خواهد شد. در مورد تصمیم که درباره اش دو دل هستید، از گوش کردن به حرف دیگران ضرر نمی کنید. رازی که با شما در میان گذاشته شده، پیش خودتان نگه دارید. منتظر شنیدن حرفی از شخصی که برایتان بسیار مهم است هستید. چشمتان را باز کنید و واقعیت اطرافتان را همانگونه که هست بینید.

وضعیت مالی خوبی دارید اما فراموش نکنید که دنیا فراز و فرودهای زیادی دارد و از امروز مبلغی را برای روزهای گرفتاری کنار بگذارید. چند وقتی است که فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص نداده‌اید و اعضای منزل دلتنگ شما هستند. ادامه این وضعیت چیزی به غیر از دلخوری در میان اهل منزل به دنبال نخواهد داشت، در نتیجه در اولین فرصت وقتی را به اعضای خانواده اختصاص دهید و کاری کنید که حسابی به شما و اهل منزل خوش بگذرد.  به لحاظ کاری با رقبای زیادی طرف هستید، اما به این رقبا میدان ندهید و برای موفقیت از هوش سرشار خود کمک بگیرید. یکی از اعضای خانواده گرفتار مشکل مالی است و بدهی سنگینی بالا آورده، هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید را برای حل مشکل این فرد انجام دهید و مطمئن باشید که محبت‌های شما از چشم ایشان پنهان نخواهد ماند و در آینده در مشکلات دست شما را خواهد گرفت. کارهای امروز بر وفق مرادتان پیش می‌رود. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و کار دشواری که مدت‌ها است انجام آن را به تعویق انداخته‌‌اید، امروز انجام دهید. همسر یا عشق ‌زندگیتان به فکر زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته‌ افتاده و شما را مهمان روزی سرشار از عاشقی می‌کند.

 
فال روزانه فردا آذر ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

 

امروز ذهن شما درگیر نبرد قدرت بین دوستانتان و ناراحتی ها و بحث هایی است که بین آنها پیش آمده اند و شما را در موقعیتی دشوار و ناخوشایند قرار داده اند. شما دلتان می خواهد به هر دو طرف ماجرا وفادار باشید و این وضع شما را در بد موقعیتی گیر خواهد انداخت. به نفعتان است که خودتان را قاطی این ماجرا نکنید و بگذارید خودشان با هم سنگ هایشان را وا بکنند. این ماجرا چیزی جز عصبانیت و ناراحتی برایتان به همراه نخواهد داشت و دست آخر هم در چشم هر دو طرف بد خواهید شد. اتفاقی که دنبالش هستید، خود بخود نمی افتد، باید خودتان قدمی بردارید. کاری با دیگران نداشته باشید، شما هیچ وقت به سادگی به چیزی یا جایی نرسیده اید. تند مزاجی و ضعف اعصاب شما به خاطر وسواس بودن به مسائل مادی است. این روزها عشق نقش بسیار مهمی در زندگی تان بازی می کند.

مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد، اما این مشکل چیزی نیست که شما را به دردسر بیندازد و بدون آنکه نیازی به کمک اطرافیان پیدا کنید، این مشکل را حل خواهید کرد. احساس می‌کنید که بدون همسر یا عشق ‌زندگیتان حتی برای لحظه‌ای نمی‌توانید دوام بیاورید. این احساس را با عشق ‌زندگیان حتی برای لحظه‌ای نمی‌توانید دوام بیاوریدتان درمیان بگذارید و جام وجود ایشان را از عشق سیراب کنید. مدتی است قصد دارید کار جدیدی انجام دهید. اکنون زمان مناسبی است که این کار را آغاز کنید. مطمئن باشید انجام این کار دامنه دستاوردهای شما را گسترش می‌دهد و به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا خواهید کرد.   کارهای عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید. در آینده به گونه‌ای کار کنید تا کار ناتمامی روی دست شما باقی نماند. احساس می‌‌کنید فردی به همسر یا عشق ‌زندگیتان نظر بدی دارد، اما این احساس نادرست است و متوجه خواهید شد که این فرد به غیر از نیت خیر، به دنبال چیز دیگری نیست.

 
فال روزانه فردا دی ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

امروز دیگران به دانش و آگاهی شما اعتماد بسیار زیادی دارند و از نظر آنها شما خیلی بیشتر از خیلی های دیگر می فهمید و به همین خاطر هم برای مشاوره در گرفتن مشکلات خود به سراغتان خواهند آمد. مشکل اینجاست که آنها اعتماد به نفس شما را با آگاهی اشتباه گرفته اند. فکر نکنید که برای ناراحت نکردن آنها موظف هستید که حتما راه حلی برای مشکلات و سؤال هایشان ارائه بدهید. اگر قلبا می دانید که کلید مشکل آنها در دستان شما نیست خودتان و آنها را گول نزنید و صادقانه حقیقت را به آنها بگویید. شما اگر فکر و ذهن خود را درست و منطقی کنترل کنید، توانایی و خلاقیت های بسیاری در وجودتان نهفته است. برای انجام کاری بهتر است زودتر تصمیم بگیرید و فرصت پیش آمده را از دست ندهید. ماجراجو باشید، اما تا جایی پیش بروید که خطری شما را تهدید نکند.

کار حساسی را در پیش دارید، اما با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نکرده‌اید و به همین دلیل نیز تمامی جوانب این کار مهم را در نظر نگرفته‌‌اید. امروز فرصت مناسبی است تا نظر افراد با تجربه را جویا شوید و پس از مشورت و نظرخواهی، بهترین تصمیم را برای انجام این کار مهم اتخاذ کنید. کالای گران‌بهایی که مدت‌هاست به فکر خرید آن هستید را امروز سفارش دهید. مطمئن باشید خرید این کالا به لحاظ روحی زمینه دلخوشیتان را فراهم خواهد کرد. همسر یا عشق ‌زندگیتان قصد دارد امروز را به روز عاشقانه‌ای برای شما تبدیل کند و با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده و خوشحال نماید. محبتی که عشق ‌زندگیتان به شما ابراز می‌کند را به خاطر داشته باشید و در آینده شما نیز عشق و محبت ایشان را جبران کنید. مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد. اجازه ندهید این مشکل شما را از برنامه‌ای که برای خود ریخته‌اید دور کند. برای حل این مشکل از دوستان و آشنایان کمک بگیرید و روز را بدون دردسر به پایان برسانید. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و قدر لحظه‌های زندگیتان را بدانید. فرصت فراغتی که مهیا می‌شود را به یادگیری مهارت‌های جدید اختصاص دهید. مطمئن باشید به هر اندازه که مهارت‌های بیشتری فرا بگیرید، به همان اندازه دستاوردهای بیشتری به کارنامه زندگی شما اضافه می‌شود.

 
فال روزانه فردا بهمن ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

انتظارات و درخواست هایی که ناگهان از همه طرف به سوی شما سرازیر شده اند ممکن است باعث شوند احساس کنید مهربانی شما مورد سوء استفاده اطرافیانتان قرار گرفته است. حس درونیتان امروز خیلی خوب به شما کمک می کند و می توانید در مورد این که چه کسانی را مورد لطف خود قرار داده و نسبت به خواسته های چه کسانی بی تفاوت باشید به حس خود اعتماد کنید. شاید یک نفر از نزدیکانتان بخواهد از شما پول قرض کند، اما این را می دانید که او توانایی باز پس دادن این پول در موعد مقرر را نخواهد داشت. اگر پولتان را به این زودی لازم ندارید به او کمک کنید. در عشق ثابت قدم باشید. این روزها شما احساس می کنید که احتیاج به یک رابطه ثابت و هم نشین دائمی دارید. در مورد مسئله ای کاری احتیاج به تمرکز بیشتری خواهید داشت. نگرانی تان در مورد مسئله ای با حضور یک شخص سوم برطرف می شود و اوضاع روبراه خواهد شد.

همسایه‌ها در منزل یا محل‌کار آن‌گونه که انتظار دارید با شما رفتار نخواهند کرد، از این رفتار دلخور نشوید و مطمئن باشید در چند روز آینده همه چیز درست خواهد شد. مشکلی که با آن روبه‌رو شده‌اید امروز به دست یکی از دوستان صمیمی‌ شما حل می‌شود. لطف این دوست را بدون پاسخ نگذارید و در اولین فرصت به فکر جبران محبت‌های اطرافیان باشید. تصمیم مهمی را باید اتخاذ کنید، اما شرایط مناسبی برای تصمیم‌گیری ندارید و می‌ترسید این تصمیم عواقب بدی برای شما به دنبال داشته باشد. اجازه ندهید برای این تصمیم‌گیری بیش‌ازحد تحت فشار قرار بگیرید و با اعتمادبه‌نفس کامل، تصمیمی بگیرید که صلاح شما و اعضای منزل را فراهم کند. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با انجام کارهای دلخواه به آرامش برسید. همسر یا عشق ‌زندگیتان شما را از صمیم‌قلب دوست دارد و حاضر نیست حتی یک لحظه ناراحتیتان را ببیند، این رفتار را پیش خودتان نگذارید و به عشق ‌زندگیتان ثابت کنید که خودتان را به خاطر ایشان به آب و آتش می‌زنید تا لحظه‌های خوشی را در کنار شما تجربه کند.

 
فال روزانه فردا اسفند ( شنبه ۳۲ شهریور ۱۴۰۲ )

امروز یک جور احساس ناراحتی و افسردگی که هر چه می گردید هیچ دلیل خاصی برای آن پیدا نمی کنید شما را در بر گرفته است. اعضای خانواده و دوستانتان نگران شما هستند و نمی دانند چه چیزی باعث ناراحتیتان شده است. تسلیم این حس مسخره نشوید! خودتان را تا می توانید سرگرم نگه دارید. کارهای عقب افتاده تان را انجام دهید. بعد هم از خانه بیرون بزنید و با دوستان به تفریح و خوشگذرانی بروید. شاید در ابتدا زیاد حوصله ی سر و کله زدن با دیگران را نداشته باشید و فکر کنید بهتر است در خانه بمانید، اما همین که سرگرم صحبت با دوستانتان شوید آن احساس ناخوشایند اول صبح را کاملا فراموش خواهید کرد. شخصی بالاخره قرضش را به شما پس خواهد داد. نامه ای دریافت می کنید که حاوی خبر مهمی برای شماست. حادثه ای از سرتان می گذرد حتما صدقه بدهید. در مورد یک مسئله دائم از دیگران ایراد نگیرید، به جای این کار بهتر است کمی به خودتان بیشتر سخت بگیرید.

انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده‌ دارید، این روحیه شما را به انسان محبوب و مردم‌داری در میان اعضای خانواده و اطرافیان تبدیل کرده است. در نتیجه گشاده‌دستی را ادامه دهید و تا می‌توانید دست اطرافیان را بگیرید. پولی به کسی قرض داده‌اید. امروز این پول بازپرداخت می‌شود. به صلاح شماست که تمامی این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای آینده کنار بگذارید. مشکلی در سر راه‌ شما قرار دارد، این مشکل را به تنهایی نمی‌توانید حل کنید و بهتر است که چاره کار را از بزرگان فامیل جویا شوید. در حال انجام کار مهمی هستید اما این کار با مشکلی روبه‌رو می‌شود و مجبور می‌شوید انجام آن را به تعویق بیندازید. اجازه ندهید این کار مهم ناتمام باقی بماند و در اولین فرصت کار را تمام کنید. اهل پشت‌گوش انداختن کارها هستید و کارهای مهم را سر موعد مقرر انجام نمی‌دهید، این وضعیت نه تنها جلوی پیشرفت و وموفقیت شما را گرفته، بلکه باعث شده تا اطرافیان شما را به‌‌عنوان فرد بی‌مسئولیتی بشناسند. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید و کارهای مهم را پشت‌گوش نیاندازید. همسر یا عشق ‌زندگیتان رفتار خودخواهانه‌ای دارد، در اولین فرصت از ایشان درخواست کنید که چاره‌ای برای اصلاح این رفتار بیندیشد.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط