فال روزانه پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش رصد روز ، فال روزانه پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ و فال روز تولد ۱۴ اردیبهشت ماه و فال روزانه فردا چهاردهم فروردین ماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فا...

به گزارش رصد روز ، فال روزانه پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ و فال روز تولد ۱۴ اردیبهشت ماه و فال روزانه فردا چهاردهم فروردین ماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ را می خوانیم.

فال روزانه فردا فروردین ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

مسائل کوچک را دست کم نگیر چون ممکن است همین مسائل کوچک، گره بزرگی در زندگیت ایجاد کند.

یک موفقیت کوچک هم کافی است تا این فضا را عوض کرده و دوباره تو را سرحال و شادمان کند. می‌توانی از این موفقیت کوچک نردبانی بسازی برای رشد و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ.

در مقابل بعضی حرفهای منفی و یا نیش زبان زدنهای دیگران صبور و بردبار باشید. مراقب سلامتی‌ات باش. دور شدن از محیط های شلوغ و پر سر و صدا میتواند روحیه‌ات را بهتر کند.

احساس می‌کنی بسیار کار می‌کنی و کمتر نتیجه می‌گیری. اما اینطور نیست. چون به همان میزان سطح توقع و انتظارات تو بالا می‌رود. باید به اندازه‌ای که سعی می‌کنی توقع داشته باشی.

متولدین فروردین
رنگ شانس : قرمزملایم
اعداد شانس : ۶ ، ۹ ، ۱۵ و ۳۴۳

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : مرداد ، خرداد ، آذر

امروز مسائل معنوی و فرادنیوی برایتان پیچیده تر از همیشه به نظر می رسند و چیزهایی که برای دوستان و اطرافیانتان خیلی بدیهی به نظر می رسند به نظر شما عجیب و حتی مشکوک می رسند. نگران نباشید، این نشانه خیلی خوبی می تواند باشد، اما با دیگران وارد بحث بر سر این مسائل نشوید و خودتان با تحقیق و مطالعه جواب سوال هایتان را پیدا کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد پس از یافتن جواب هایتان اعتقاد محکم تری به باورهایتان داشته باشید. با ارتباط بر قرار کردن باخود درونتان به آن آرامشی که میخواهید میرسید اگر روحیه آرام و صبور تان را بدست حوادث و فراز ونشیب هاى زندگی بسپارید کنترل امور را از دست خواهید داد و در مسیر سرد و بدون عشق قدم خواهید گذاشت روابط دوستانه تان پچیده تر خواهند شد این روز ها اعمالتان با سخنانتان یکی نیستند رفتارتان پیام های نا مفهومی برای دیگران دارد.

امروز اتفاق ناخوشایندی برای شما خواهد افتاد، اما این اتفاق چندان مهم نیست و ضرری هنگفتی متحمل نخواهید شد، در نتیجه اجازه ندهید این اتفاق ناخوشایند روز شما را خراب کند و تا جایی که می‌توانید روحیه‌تان را حفظ کنید. یکی از آشنایان به کمک شما می‌آید و زمینه افزایش درآمد‌تان را فراهم می‌کند. لطف این دوست را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت محبت ایشان را جبران کنید.   یکی از آشنایان اشتباهی مرتکب شده و از این اشتباه ضرری به شما رسانده است، امروز زمان مناسبی است که چشم بر این اشتباه بپوشانید و به این فرد ثابت کنید که بخشش از بزرگان است. پیشرفتی در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. از این پیشرفت درس بگیرید و در آینده شرایط موفقیت‌های بیشتر خود را فراهم کنید. کارها را با عجله انجام ندهید و به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان آرامش و تمرکز می‌گذرد. مدتی است که تفاهم سابق را با همسر یا عشق ‌زندگیتان ندارید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق ‌زندگیتان صحبت کنید و شرایط تفاهم و همدلی را فراهم نمایید.
فال روزانه فردا اردیبهشت ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

اختلافی با دوست یا همسرت پیش آمده است که زندگی عاطفی‌ات را تلخ می‌کند. ریشه‌های این اختلاف را باید پیدا کرد و آن را برطرف نمود. به دیگران کمک کن تا در شرایط مشابه آنها نیز تو را یاری کنند.

مسافرتی پرخاطره در پیش داری و یا مسافر داری. بعضی ملاقات‌ها و دیدارهای این هفته را به فال نیک بگیر، چون این روزها روی خط شانس هستی.

با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.

این ماه ممکن است مجبور شوی خود را با شرایط سخت مالی هماهنگ کنی. انتخاب یک برنامه یا کار جدید می‌تواند عواقب و مسئولیت‌هایی داشته باشد که نمی‌توان از آنها گریخت. اما این راه با همه سختی‌هایش پایان خوبی دارد.

متولدین اردیبهشت
رنگ شانس : صورتی وآبی روشن
اعداد شانس : ۵ ، ۶ ، ۱۳ ، ۱۸۸ ، ۴۵۲۴

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : تیر ، شهریور ، دی ، اسفند

امروز احساس عجیب و آزار دهنده ای شما را در خود فرا گرفته است. شما احساس می کنید که کار مهمی باید انجام می داده اید که آن را فراموش کرده اید. خودتان را برای به خاطر آوردن این کار دیوانه نکنید. به احتمال خیلی زیاد کار چندان مهمی نداشته اید که بخواهید آن را فراموش کنید. شاید این احساس شما از خواب هایی که دیشب دیده اید سرچشمه گرفته باشد، بهر حال خودتان را زیاد درگیر آن نکنید. اکنون زمان خیلی خوبی برای عملی کردن ایده هایی است که این اواخر به سرتان زده اند، به دست آوردن موفقیت برایتان کار چندان دشواری نخواهد بود. ممکن است اخبار غیرمنتظره اى از راه دور دریافت کنید؛ اندکى از شتاب خود کم کنید. به جریانات فعلى و تجربه هاى اخیر زندگى تان بیاندیشید. اکنون از نظر احساسى در آرامش به سر مى برید. در هنگام صحبت در جمعى حواستان را خیلى جمع کنید. ممکن است یکى از دوستان منظورتان را اشتباه برداشت کند. گاهى بیان حقایق ممکن است باعث رنجش خاطر دیگران شود.

از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دستتان می‌رسد، بهتر است که قسمتی از این پول را پس‌انداز کنید و آینده مالیتان را تضمین نمایید. قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، نظر اعضای منزل را جویا شوید و با آنها مشورت کنید. این رویکرد نه‌تنها دستاوردهای مهمی برای شما به دنبال خواهد داشت، بلکه صمیمیت بیشتری میان اعضای خانواده برقرار می‌کند. تصمیم‌های مهم زندگی را به تنهایی اتخاذ نکنید و نظر اعضای خانواده را جویا شوید.  احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از آشنایان وجود دارد. اجازه ندهید این مشاجره به دلخوری میان شما واین فرد تبدیل شود. برنامه‌های زیادی برای آینده کشیده‌اید، اما همسر یا عشق ‌زندگیتان اهمیتی برای این برنامه‌ها قائل نیست و نقشه‌های شما را دست‌کم می‌گیرد. در اولین فرصت با وی صحبت کنید و با دلایل منطقی و محکمه‌پسند به عشق‌ زندگیتان ثابت نمایید که برنامه‌های مهمی برای آینده کشیده‌اید و پشتیبانی ایشان را برای اجرای این برنامه‌ها بدست آورید.   مهمان‌ ‌ناخوانده‌ای در راه منزل شماست. با آغوش باز پذیرای این مهمان باشید و در مهمان‌نوازی برای این فرد چیزی کم نگذارید.
فال روزانه فردا خرداد ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

به شکل و ظاهر آدم‌ها نمی‌توان قضاوت کرد. باید در همه حال پشت این ظواهر و درون آدم‌ها را در نظر داشت زیرا درون است که تعیین کننده خواهد بود.

کارهای فکر ممکن است ذهنت را خراب و آشفته کند بهتر است کمی تحرک داشته باشی. این چند روز، ورزشی را که دوست داری انجام بده. امروز به تو پیشنهاد می‌شود که پیاده‌روی، کوهنوردی یا شنا را انتخاب کنی.

ورزش کردن هر چقدر سبک و کم در روز، هم باعت سلامتی جسمت می‌شود و هم روحت را شاداب‌تر می‌کند. ورزشهایی مثل پیاده‌روی، حرکات موزون، دوچرخه‌سواری و یا حمل وزنه به اندازه توان بدن

جدیت و پشتکار رمز موفقیت توست. همین که هر کاری را به موقع و دقیق انجام دهی، موجب پیشرفت تو در کار می‌شود و در نتیجه روزبه‌روز وضعیت اقتصادیت هم بهتر خواهد شد.

متولدین خرداد
رنگ شانس : نارنجی
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۲۴ ، ۴۳۳ ، ۲۵۴۵

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : مرداد ، فروردین ، مهر ، بهمن

آیا کسی که دوست دارید با خانواده اش دچار مشکل شده است؟ در چنین شرایطی باید آماده باشید تا به حرف های او گوش فرا دهید. به جای این که حرف بزنید و بخواهید خانواده اش را مقصر این مشکلات بدانید بهتر است سعی کنید شنونده خوبی باشید و در نهایت کاملا بیطرفانه در این مورد قضاوت کنید. احتمالا طرف مقابلتان نگرش صحیحی نسبت به شرایط موجود ندارد و شما می توانید به او کمک کنید به اشتباهش پی ببرد. البته مواظب باشید حرف هایتان لحن عاقل اندر سفیهی به خود نگیرند. از سخاوتمندی و بلند نظری فرد مورد علاقه تان شگفت زده خواهید شد و بدنبال راهی برای جبران خواهید بود . دامنه روابط و معاشرتهای اجتماعی تان را گسترده خواهید کرد. در حین همین مراودات، دوستی بی نظیر و وفادار پیدا خواهید کرد . روی مسئله بی ارزش متمرکز نشوید ممکن است دوست داشتنی ترین افراد زندگی تان را برنجانید و این اخرین چیزی است که شما می خواهید.

آیا کسی که دوست دارید با خانواده اش دچار مشکل شده است؟ در چنین شرایطی باید آماده باشید تا به حرف های او گوش فرا دهید. به جای این که حرف بزنید و بخواهید خانواده اش را مقصر این مشکلات بدانید بهتر است سعی کنید شنونده خوبی باشید و در نهایت کاملا بیطرفانه در این مورد قضاوت کنید. احتمالا طرف مقابلتان نگرش صحیحی نسبت به شرایط موجود ندارد و شما می توانید به او کمک کنید به اشتباهش پی ببرد. البته مواظب باشید حرف هایتان لحن عاقل اندر سفیهی به خود نگیرند. از سخاوتمندی و بلند نظری فرد مورد علاقه تان شگفت زده خواهید شد و بدنبال راهی برای جبران خواهید بود . دامنه روابط و معاشرتهای اجتماعی تان را گسترده خواهید کرد. در حین همین مراودات، دوستی بی نظیر و وفادار پیدا خواهید کرد . روی مسئله بی ارزش متمرکز نشوید ممکن است دوست داشتنی ترین افراد زندگی تان را برنجانید و این اخرین چیزی است که شما می خواهید.
فال روزانه

فال روزانه فردا تیر ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

وقتی کسی تو را دوست دارد و خالصانه این دوستی را در عمل ثابت کرده است، نباید نسبت به او بی‌تفاوت بود یا دست به کارهایی زد که او را نسبت به خود دلسرد و مایوس ساخت.

سعی کن با شاد کردن دیگران، فضای خوب و دلچسبی را در محیط خانه یا محل کار به وجود آوری. هر روز غم‌ها و غصه‌ها را برداشتن و به این و آن تعارف کردن، کار پسندیده و مفیدی نخواهد بود.

مراقب سلامتی خود باش و دست به کاری نزن که عواقب جسمی و روحی نامطلوبی در پی داشته باشد. هیچ کس مثل خودت نمی‌تواند پرستار تو باشد. بنابراین کمتر از دیگران باید توقع داشت.

همیشه مشکلات اقتصادی منشاء دردسرها و گرفتاری‌هاست. باید به نحوی عمل کنی که دچار چنان بحران‌هایی نشوی. از اسراف و زیاده‌روی دوری کن و بکوش تا سطح درآمد خود را افزایش دهی.

متولدین تیر
رنگ شانس : سفید نقره ای ، آبی نیلی
اعداد شانس : ۲ ، ۴ ، ۱۲ ، ۴۵۶ و ۹۷۴۲

روز اقبال : دوشنبه
همراهان مناسب : اردیبهشت ، اسفند ، آبان

امروز وقتی دستورالعملی به شما داده می شود و یا کسی قصد راهنماییتان را دارد خیلی خوب به آنچه گفته می شود گوش بدهید. اگر دقت نکنید ممکن است در مسیر اشتباه قرار گرفته و کاری که از شما انتظار می رود را به درستی انجام ندهید و در نتیجه مجبور شوید همه چیز را از ابتدا شروع کنید. اگر جایی از توضیحاتی که به شما داده می شود را درست متوجه نشدید از این که سوالات خود را مطرح کنید خجالت نکشید. همیشه سوال پرسیدن خیلی بهتر از این است که اشتباهی ضروری و حتی گاهی غیر قابل جبران انجام دهید. روابط کاریتان مستحکمتر میشوند، قبل از تصمیمگیری های حساس و بزرگ و به بار آمدن پشیمانی زمان کافی برای فکر کردن به خود بدهید، با کناره گیری از جمع، خود را از لذت ها و خوشی ها محروم نکنید سعى کنید در انتخاب اطرافیان تان دقت کنید تا بتوانید احترامى که خانواده برایتان قائل است در چشمان دیگران نیز ببینید، دیگران را در خوشی های خود سهیم کنید.

دور خوراکی‌های ناسالم را خط بکشید و با رژیم‌غذایی سالم و مفید، سلامت‌ خود را تضمین کنید. برای افزایش درآمد به نصیحت‌ افراد خلاق و نوآور توجه کنید. اخبار فرخنده‌ای به دستتان می‌رسد، این اخبار را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و اهل منزل را در شادی‌ این اخبار سهیم کنید. امروز همسر یا عشق ‌زندگیتان رفتار ناپسندی می‌کند و با این رفتار قلب شما را می‌شکند، در اولین فرصت با عشق ‌زندگیتان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید. تصمیم مهمی در پیش‌رو دارید اما قبل از اتخاذ تصمیم، یک‌بار دیگر تمام شرایط را بررسی کنید. دوست‌های ناباب زیادی دارید و بیشتر وقت خود را به رفیق‌بازی تلف می کنید، قبل از اینکه دوستی با افراد ناباب، آبروی شما را لکه‌دار کند، این وضعیت را خاتمه دهید و دور دوستان ناباب را خط بکشید. در مرحله حساسی از زندگی به سر می‌برید و اگر دست از کار و تلاش بکشید و ناامید شوید، زحمت‌های شما به باد خواهد رفت. در نتیجه در مقابل سختی‌ها کمر خم نکنید و با جدیت بیشتری به کار و تلاش ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت و پیشرفت ندارید.
فال روزانه فردا مرداد ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

نباید رقیب خود را دست کم گرفت. مشکلات ساده و عادی را نباید دست کم گرفت چون در آینده همین مشکلات کوچک به بحران و اختلافات بزرگ ختم می‌شود.

شاید قدم زدن زیر نور مهتاب با کسی که به تو آرامش می‌دهد، احساس شادی و سرزندگی به تو بدهد. امتحان کن!!

اگر به استرس و اضطراب بیش از حد داری با دراز کشیدن در آب وان حمام به طور روزانه می‌توانی شدت آنرا کم کرده و کم‌کم به آرامش برسی.

اشتهای سیری ناپذیر تو در زمینه مسائل مالی، نمی‌تواند تو را به چیزهای کوچک قانع کند. برای همین باید به فکر کارهای بزرگ برای رسیدن به یک جهش اقتصادی باشی، پس هوشیار باش تا فرصتها از دست نرود.

متولدین مرداد
رنگ شانس : زرد ، طلایی
اعداد شانس : ۱ ، ۴ ، ۳۴ ، ۶۵۳ و ۶۷۴۳

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، آذر

نیاز به یک رابطه رمانتیک ایده ال را در وجود خود احساس می کنید. اگر هنوز مجرد هستید چشم هایتان را خوب باز کنید. شخص فوق العاده ای که امروز در برابرتان قرار می گیرد به احتمال زیاد یک وجه دیگر هم دارد که از شما مخفی کرده و یا در نتیجه یک شیدایی ناگهانی از چشمتان دور مانده است. اگر هم متأهل هستید ممکن است به خاطر میلی که به احساسات شدید عاشقانه دارید باعث شود فکر کنید طرف مقابلتان دیگر شما را به اندازه گذشته دوست ندارد. در واقع او هیچ تغییری نکرده و این شما شاید نیاز بیشتری به دوست داشته شدن دارید. اجازه ندهید یأس و نامیدی بر وجودتان مسلط شود. در غیر این صورت روحیه تان خواهید باخت تا جای ممکن از مشاجرات دوری کنید حتی اگر کشمکش های خانوادگی طاقتتان را طاق کرده از ابراز احساسات نزد دیگران نهراسید چون تغییر بزرگی در روحیه شما ایجاد خواهد کردمهربان بمانید تا محبوبیتتان حفظ شود چنان چه بیش از حد هیجان زده شوید بیهوده خود را خسته می کنید.

انزوا و دوری از اجتماع را کنار بگذارید و با حضور در میان دوستان و آشنایان روحیه پیدا کنید. به مهمانی دعوت شده‌اید، اما حوصله ندارید و نمی‌خواهید در این مهمانی شرکت کنید. مطمئن باشید از حضور در این مهمانی پشیمان نمی‌شوید و از چیزی که فکرش را بکنید به شما بیشتر خوش خواهد گذشت.   اهمیتی به مشکلات دیگران نمی‌دهید و اطرافیان را بیش‌از‌حد تحت‌فشار قرار داده‌اید، قبل از اینکه این رفتار شما را به فرد خودخواه و بی‌ملاحظه‌ای در پیش اطرافیان تبدیل کند، از امروز مشکلات اطرافیان را مشکل خودتان بدانید و اهمیت بیشتری برای دوست و آشنا قائل شوید. خبر بدی به دست شما می‌رسد؛ از هم‌ا‌کنون خودتان را برای این خبر بد آماده کنید و اجازه ندهید اخبار ناگوار، روزتان را خراب کند.  همسر یا عشق ‌زندگیتان شما را از صمیم‌قلب دوست دارد و حاضر نیست حتی یک لحظه ناراحتیتان را ببیند، این رفتار را پیش خودتان نگذارید و به عشق ‌زندگیتان ثابت کنید که خودتان را به خاطر ایشان به آب و آتش می‌زنید تا لحظه‌های خوشی را در کنار شما تجربه کند.
فال روزانه فردا شهریور ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

کسی هست که تو را دقیق می‌شناسد و همیشه در سختی‌ها در کنار تو بوده است اما تو بی‌اعتنا از کنارش می‌گذری. باید قدر او را بدانی و دوباره آبها را به جوی باز گردانی تا امید تازه‌ای در زندگی پیدا کنی.

بهتر است که دایره زندگی و روابط خود را توسعه دهی. در این راه آشنایی با افراد جدید می‌تواند تو را وارد مرحله تازه‌ای کند. کشف یک رابطه جدید به معنای کشف یک دنیای تازه است.

مراقب سلامتی خود باش و از توان خود به اندازه استفاده کن. خود را آنچنان فرسوده نکن که از پای درآیی زیرا هنوز راه درازی در پیش است و تو کارهای زیادی برای انجام دادن داری.

با مشکل مالی روبرو می‌شوی اما این وضعیت موقتی است. بعد از هر سختی آسانی خواهد بود. این قانون زندگی است و تاکنون تو آنرا بارها تجربه کرده‌ای. بنابراین نگرانی را از خودت دور کن و با استقامت این مرحله را پشت سر بگذار.

متولدین شهریور
رنگ شانس : قهوه ای وکرم
اعداد شانس : ۰ ، ۵ ، ۱۶ ، ۸۸۸ ، ۶۸۴۸

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : دی ، اردیبهشت

چیزی که در حال حاضر احساس می کنید به شدت به آن نیازمند هستید انگار ناگهان دود شده و به هوا رفته است. شاید تمام خانه را به دنبال آن بگردید و خودتان را برای پیدا کردن آن دیوانه کنید. یک دقیقه صبر کنید؛ واقعا تا این حد به آن نیاز دارید؟ اگر جوابتان بله است به جای این که دور خودتان بچرخید کمی دست نگه دارید و فکرتان را متمرکز کنید. اگر باز هم نتوانستید آن را پیدا کنید بیخیالش شوید! این کار باعث خواهد شد یک جایی که حتی فکرش را هم نمی کنید، مثلا درست جلوی چشمتان آن را پیدا کنید. اگر حالا به جزئیات توجه نکنید اعتماد بیش از حدتان به دیگران شما را به اشتباه خواهد انداخت. تامیتوانید در برابر وسوسه ولخرجی از خود مقاومت نشان دهید. شما دستخوش احساسات لحظه ای دست به کاری عجیبی خواهید زد. اوضاع را با دید واقعی تر بررسی کنید. اختیار احساسات خود را دوباره به دست بگیرید تا با رفتاری متفاوت ابراز وجود کنید تا حرفتان را به کرسی بنشانید.

چشم از سلامت خود برندارید و بیشتر از همیشه مواظب وجود نازنینتان باشید. یکی از آشنایان پیشنهادی برای موفقیت و پیشرفت با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را گوش کنید و مطمئن باشید انجام پیشنهاد این فرد زمینه موفقیت‌های بیشتر شما را فراهم خواهد کرد.  یکی از دوستان که غمخوار شماست امروز به دیدارتان می‌آید. به لحاظ کاری با مشکلی روبه‌رو خواهید شد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و برای حل این مشکل از هوش و استعداد خود کمک بگیرید. روحیه‌ای خلاق دارید، اما از این روحیه در انجام کارها بهره نمی‌‌گیرید، این وضعیت باعث شده تا اطرافیان قدر توانایی‌های شما را ندانند و آن‌گونه که باید و شاید پیشرفت نکنید. امروز زمان مناسبی است تا خلاقیت بیشتری در کارها انجام دهید و یک سروگردن بالاتر از اطرافیان قرار بگیرید. حوصله کار کردن ندارید و خسته و کوفته هستید. اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و با انجام کارهای دلخواه، انرژی لازم را پیدا کنید.  همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز با انجام کاری به شما ثابت می‌کند که برای خوشنودیتان دست به هر کاری خواهد زد.
فال روزانه مهر

به زودی با لجبازی و بی‌منطقی‌ات، دوست یا همسرت را کلافه می‌کنی. بهتر است کمی با خودت خلوت کنی و در رفتارت تجدید نظر کنی چون در نهایت خودت متضرر خواهی شد.

پیشنهاد دوستان شما برای گذراندن وقت امروز بسیار مفید واقع می شود. به حرف آنها گوش کنید.

باز هم تغذیه … تغذیه شما درست نیست. حتما غذای خود را سر ساعت و به موقع میل کنید. شما بیشترین ضربه سلامتی خود را از نوع ناصحیح تغذیه لمس می کنید.

از نظر اقتصادی دچار مشکلاتی خواهی شد. از قدیم گفته‌اند : ((علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد)). پس خود را برای برخورد با مشکلات و غلبه بر آنها آماده کن. با کمی حوصله و تلاش می‌توانی از پیچیده شدن مشکلات جلوگیری کنی.

متولدین مهر
رنگ شانس : بنفش وقهوه ای
اعداد شانس : ۲ ، ۶ ، ۱۶ ، ۴۳۲ ، ۹۱۴۳

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : آذر ، بهمن ، خرداد

به هیچ عنوان به حرف آنهایی که غیبت می کنند گوش نکنید. تمام شایعاتی که دور و برتان در جریان هستند به احتمال خیلی زیاد چیزی جز داستان پردازی نیستند. شاید یک نفر که احتمالا از نزدیکانتان هم هست این داستان ها را به صورت خیلی قانع کننده ای برایتان تعریف کند، اما باز هم بهتر است تا وقتی خودتان از صحت آنها اطمینان کامل پیدا نکرده اید چیزی را باور نکنید و در مورد کسی قضاوت نکنید. در غیر این صورت ممکن است کاری کنید یا حرفی بزنید که خیلی زود و با روشن شدن حقیقت از آن پشیمان و شرمنده خواهید شد. ممکن است ناخواسته درگیر گرفتاری یکی از عزیزانتان شوید، نگران مساله ای که هیچ ارتباطی با شما ندارد نباشید، در آرامش و سکوت به کار خود ادامه دهید و به سخنان دیگران اهمیتی ندهید.این روزها شما از رابطه احساسی و عاطفیتان رضایت ندارید و میدانید که باید این نارضایتی را ابراز کنید. در انتخاب کلماتتان محتاط باشید، مراقب باشید که موجب رنجش خاطر و نهایتا بدهکار نشوید.

امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به  شما دارد، نصیحت‌های مهمی را با شما درمیان می‌گذارد. این نصیحت‌ها را با جان و دل گوش کنید و به هر قیمتی که شده به آنها جامه عمل بپوشانید. انجام پندهایی که امروز دریافت می‌کنید، در آینده‌‌ای نزدیک درهای پیشرفت و موفقیت بیشتر را به روی شما باز می‌کند. روز خوبی را در پیش دارید و به رغم‌اینکه انتظارش را نداشتید، پولی به دستتان می‌رسد. دامنه رابطه‌های‌ خود با افراد سرشناس و مهم را گسترش دهید.  تغییری را در محل‌کار یا منزل باید انجام دهید، این تغییر را به فال نیک بگیرید. مطمئن باشید اطرافیان از این تغییر استقبال می‌کنند و اتفاق‌های فرخنده‌ای برای شما به دنبال دارد. بیشتر اوقات روز را مشغول کار و تلاش هستید و فرصتی برای رسیدگی به خودتان پیدا نمی‌کنید، اجازه ندهید این روحیه کار شما را به بستر بیماری بکشاند و فرصتی از روز را به خودتان اختصاص دهید و تعادل را میان کار و تفریح حفظ کنید. امروز همسر یا عشق ‌زندگیتان به شما ثابت می‌کند که فرشته‌ای تمام‌عیار است.
فال روزانه فردا آبان ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

عشق با خود طوفانی دارد که از آن نمی‌توان گریخت. ممکن است این طوفان در ابتدا یا انتهای آن باشد اما به هر حال بدون طوفان نخواهد بود. اگر سری به سلامت می‌خواهی باید از آن حذر کنی.

اگر با کارهای تزئینی و دستی غریبه نیستی می‌توانی روز مفرحی را برای خودت درست کنی. گاهی بد نیست به هنر رجوع کنی. این بهترین راه تفریح و شادی است.

به میزان ویتامین و کالری روزانه‌ات توجه کن تا دچار عارضه‌ای نشوی. همیشه پیشگیری قبل از درمان نتیجه بهتری خواهد داد!!

ممکن است روزهای آینده دچار مشکلات مالی شوی. چیزی را که انتظارش نمی‌رفت اتفاق خواهد افتاد و همین برای تو حیرت‌آور خواهد بود. خود را برای روزهای آینده از هم اکنون آماده کن.

متولدین آبان
رنگ شانس : قرمزروشن وسیاه
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۸۳ و ۶۵۹

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : تیر و اسفند

امروز شما نمی توانید حرف هایی که از اطرافیانتان می شنوید را باور کنید. انگار آنها اصلا قبل از گفتن این حرف ها هیچ فکری نمی کنند. شاید گفتن این حرف ها به نظر شما مسخره باشد، اما گاهی گفتن حرف های بدون فکر خیلی بهتر از این است که اجازه دهید با سکوت امکان برقراری هر گونه ارتباطی قطع شود. افکاری که به زبان آورده شوند را می توان تصحیح کرد، اما وقتی گفته نشوند فرصتی برای تغییر آنها وجود نخواهد داشت. گاهی از واکنش های دیگران در مورد رک گویی هایتان شگفت زده میشوید به همین علت برای مراعات حال دیگران کلا از ابراز احساسات خودداری میکنید میتوانید در جمع های مناسب بدون خویشتن داری افکارتان را بیان کنید ،شما رازی را از دوستانتان پنهان کرده اید و هیچ لزومی به گفتنش نمی بینید قبل از اینکه دست به هر اقدام دیگری بزنید افرادی را که برایتان در اولویت قرار دارند در جریان بگذارید .

به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و مجبور می‌شوید خرج غیرمنتظره‌ای را انجام دهید، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده با پس‌انداز و صرفه‌جویی، اندوخته‌ای را برای خرج‌های غیرمنتظره کنار بگذارید. مهارت‌های زیادی دارید و انسان توانمندی هستید، اما کسی از دانش شما باخبر نیست. این شرایط باعث شده تا احساس کنید اطرافیان قدر شما را نمی‌دانند. امروز فرصتی برای هنرنمایی پیدا می‌کنید. مهارت‌های خود را به رخ دوستان و آشنایان بکشید و ثابت کنید که انسان توانمندی هستید. به لحاظ کاری روز خوبی انتظار شما را می‌کشد و به موفقیت دست پیدا می‌کنید. این موفقیت را در کنار اعضای خانواده جشن بگیرید و لحظه‌های شادی را تجربه کنید. خبری خوشایندی از راه دور به دستتان می‌رسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظه‌های شادی را در کنار اهل منزل تجربه کنید.  قدر زحمت‌های همسر یا عشق ‌زندگیتان را بدانید و به ایشان ثابت نمایید که از بودن در کنار وی لذت می‌برید.
فال روزانه فردا آذر ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

این پرخاشگری و هیجان ظاهری است. در اعماق او احساس عاطفی رقیق و نابی وجود دارد که باید آن را کشف کرد. هرگز نمی‌توان براساس ظاهر آدم‌ها قضاوت کرد.

نامه یا خبری می‌رسد که جالب و شنیدنی خواهد بود. گرچه این خبر، همان چیزی نیست که تو انتظارش را داشتی و برای آن لحظه‌شماری می‌کردی، اما در مجموع دل تو را راضی خواهد کرد و نوید خوبی است.

مراقب سلامتی‌ات باش. اگر آنفولانزای مرغی!! بگیری تعجبی نداره چون اصلا مراقب نیستی و فکر نمی‌کنی تو هم ممکنه مریض بشی. ورزش و رژیم غذایی مناسب را فراموش نکن.

افق‌های تازه‌ای در مسیر کاری تو آشکار می‌شود که بسیار عالی خواهد بود. پس از آن بحران مهم و رنج‌های فراوانی که بود، آینده خوبی فراروی تو قرار گرفته است.

متولدین آذر
رنگ شانس : آبی وسفید
اعداد شانس : ۳ ، ۱۲ ، ۵۸۲ ، ۹۳۴ و ۲۳۴۳

روز اقبال : پنجشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، مهر ، مرداد ، بهمن

بحران های عاطفی امروز روی رفتار شما تأثیر گذاشته اند و ممکن است کمی درهم و عصبی باشید. مشکلات خانوادگی ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و نمی دانید چه کاری برای حل آنها از دست شما بر می آید. در واقع این مشکلات از نداشتن مکالمه و ارتباط کافی با دیگر اعضای خانواده سرچشمه می گیرند و باعث شده اند ندانید برای رفع این مشکلات چه کاری باید کرد. اولین کاری که برای از بین بردن این مشکلات باید انجام دهید این است که هم خودتان صحبت کرده و نظراتتان را به زبان بیاورید و هم دیگران را به حرف زدن تشویق کنید. کمک مالى از راه خواهد رسید که سخت به آن نیاز دارید با دوستی قدیمی ملاقاتی خواهید داشت با ورود به مکانی جدید در زندگی تان دوران پر ثمر و شکوفا را تجربه خواهید کرد شما به راحتی قادر خواهید بود تا با فشارهایی که اعمال میشود کنار بیایید راه هایی برای از بین بردن یکنواختی در زندگی تان در نظر گرفته اید فعلاً بهتر است برای مدت طولانی تری شرایط موجود را حفظ کنید.

غصه‌های زیادی در دل دارید و احساس افسردگی می‌کنید. اجازه ندهید این احساس وخیم‌تر شود. چاره‌ای برای ناراحتی‌های خود بیندیشید و بار غصه‌هایتان را زمین بگذارید. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. دوستان جدیدی پیدا می‌کنید. این رفاقت را به دوستی دیرینه‌ای تبدیل کنید و از تجربه دوستان خود بهره بگیرید. فردی که بدخواه شماست از هر فرصتی برای فاصله انداختن میان شما و یکی از عزیزانتان بهره می‌گیرد، اجازه ندهید این فرد به نقشه‌های شوم‌ خود برسد. امروز دست ایشان را رو کنید و وی را به سزای عملش برسانید. تغییری در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برایتان به دنبال خواهد داشت. احتمال زیادی وجود دارد که کنترل زمان از دست شما خارج شود و وقت گرانبهای خود را بی‌دلیل هدر دهید. هرگز فراموش نکنید که اعضای منزل چشم‌به‌راه شما هستند و بیشتر از همیشه مواظب سلامتیتان باشید. همسر یا عشق‌ زندگیتان دائم به کارهایتان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوریتان را فراهم کرده‌ است. در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و از وی درخواست نمایید تا به حریم شخصی شما احترام بگذارد.
فال روزانه فردا دی ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

چاره‌ای نیست. وقتی واقعیتی را نمی‌توانی عوض کنی، باید با آن کنار بیایی. به جای اینکه اعصاب خودت را فرسوده کنی سعی کن با نگاهی متفاوت به اطرافیانت بنگری.

یکی از آروزها و یا خواسته‌هایت برآورده خواهد شد. این روزها شانس و اقبال با تو همراه است. اگر به کارهای هنری و یا ورزشی مشغولی با فکر باز و روحیه‌ای بانشاط به آنها بپرداز چون به موفقیتهای شیرینی دست می‌یابی.

ناراحتی و نگرانی‌های تو سلامتی‌ات را مستقیم به خطر می‌اندازد. پس آرامشت را حفظ کن و از رفتارهایی که روح و در نهایت جسمت را آزار می‌دهد خودداری کن.

به خاطر ندانم کاری دچار ضرر و خسارت می‌شوی. به جای اینکه دیگران را مقصر بدانی باید بدانی کجای کارت ایراد داشته و آن را برطرف سازی. بعضی فرصتهای به اصطلاح باد آورده را دست کم نگیر و قبل از اینکه آنها را از دست بدهی قدرشان را بدان. هنوز وقت برای جبران داری.

متولدین دی
رنگ شانس : سفید و قهوه ای
اعداد شانس : ۸ ، ۹ ، ۶۲ ، ۱۲۲ ، ۷۵۴۴

روز اقبال : شنبه
همراهان مناسب : شهریور ، اردیبهشت

غصه‌های زیادی در دل دارید و احساس افسردگی می‌کنید. اجازه ندهید این احساس وخیم‌تر شود. چاره‌ای برای ناراحتی‌های خود بیندیشید و بار غصه‌هایتان را زمین بگذارید. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. دوستان جدیدی پیدا می‌کنید. این رفاقت را به دوستی دیرینه‌ای تبدیل کنید و از تجربه دوستان خود بهره بگیرید. فردی که بدخواه شماست از هر فرصتی برای فاصله انداختن میان شما و یکی از عزیزانتان بهره می‌گیرد، اجازه ندهید این فرد به نقشه‌های شوم‌ خود برسد. امروز دست ایشان را رو کنید و وی را به سزای عملش برسانید. تغییری در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برایتان به دنبال خواهد داشت. احتمال زیادی وجود دارد که کنترل زمان از دست شما خارج شود و وقت گرانبهای خود را بی‌دلیل هدر دهید. هرگز فراموش نکنید که اعضای منزل چشم‌به‌راه شما هستند و بیشتر از همیشه مواظب سلامتیتان باشید. همسر یا عشق‌ زندگیتان دائم به کارهایتان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوریتان را فراهم کرده‌ است. در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و از وی درخواست نمایید تا به حریم شخصی شما احترام بگذارد.

روز را با نگرانی و اضطراب آغاز کرده‌اید، اجازه ندهید این روحیه تا پایان روز با شما همراه باشد و فکری برای نگرانیهای خود بردارید.   همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز نقشه‌های عاشقانه‌ای برای شما در سر دارد و می‌خواهد شما را مهمان عشقی گرم و آتشین کند. با تمام وجود پذیرای این عشق باشید و شب و روزی عاشقانه و سرشار از محبت را تجربه نمایید. کارهای امروز همان‌گونه که انتظارش را دارید انجام می‌شود. فرصت فراغت امروز را به انجام کارهای خلاقانه اختصاص دهید. روز حساسی را در پیش دارید و اگر حواستان نباشد، سرتان به انجام کارهای غیرضروری بند می‌شود و از کارهای مهم عقب می‌مانید، در نتیجه امروز را بیشتر از همیشه جدی بگیرید و روز را بدون هیچ‌گونه اتلاف ‌وقتی به پایان برسانید. همسر یا عشق ‌زندگیتان امروز حسابی سرحال و بانشاط است و لحظه‌های شادی را پیش‌روی شما قرار خواهد داد.
فال روزانه فردا بهمن ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

به هر کسی اعتماد نکن. بعضی مواقع صداقت و یکرنگی تو به دیگران این اجازه را می‌دهد که از رفتارت سوءاستفاده کنند. نباید بگذاری هر کسی به حریم خصوصیت وارد شود.

به زودی در وضعیت جدیدی قرار می‌گیری و درباره یک موضوع باید نظر نهایی‌ات را بگویی. از راه دور خبرهای خوب و امیدبخشی می‌رسد.

قصد داری با استرس و اضطراب روزت را خراب کنی؟؟؟ باید از افکار و یا افرادی که اعصاب تو را تحریک می‌کنند دوری کنی و کمی با خودت خلوت کنی. در اینصورت می‌توانی به آرامش برسی.

تا زمانی که برای رسیدن به آرزوهایت تلاش نکنی، هیچ چیز به دست نمی‌آوری. فقط نشستن و در تخیل خود یک زندگی رویایی و کامل را تجسم کردن کافی نیست. باید تلاش کنی با حداقل به قسمتی از آرزوهایت برسی.

متولدین بهمن
رنگ شانس : آبی تیره
اعداد شانس : ۴ ، ۸ ، ۱۰ ، ۸۴ ، ۹۱۵ و ۹۹۹

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : خرداد ، آذر ، مهر

امروز تردیدهایی که در رابطه با یکی از دوستانتان به سراغتان آمده اند ذهنتان را به خود درگیر خواهند کرد. این شخص از شما پولی قرض کرده است؟ یا قول داده است کاری برایتان انجام دهد؟ آیا می توانید به او اعتماد کنید و با خیال راحت به او تکیه کنید؟ بهترین راه برای پیدا کردن پاسخ این سوال این است که به سوابق او و رفتارهایش تا به حال رجوع کنید و از این طریق در مورد او قضاوت کنید. اگر پیش از این رفتارشان با تعهد همراه نبوده است به احتمال زیاد هنوز هم چیزی تغییر نکرده است و با همان آدم قبلی روبرو هستید. روی احساساتتان کنترل داشته باشید،این روزها هیچکس در اطرافتان قادر نیست شمارو وادار به تغییر عقیده کند،شما به خواستهای خود اطمینان کامل دارید ایدهایتان را برای رسیدن به موفقیت حفظ کنید اما در راهای رسیدن به ان تغییراتی ایجاد کنید ، درمورد مسائل عاطفی مسیری که پیش گرفته اید شمارا از مواجهه با مشکلات نجات نمیدهد ، بیش از حد تحملتان باری به دوش نکشید.

عازم سفر هستید، اما به هر قیمتی که شده از این سفر صرف‌نظر کنید چرا که خطری مهلک جان نازنینتان را در این سفر تهدید می‌کند. انسان ولخرجی هستید و خرج‌های شما با دخلتان برابری نمی‌کند، به همین دلیل وضعیت مالی خوبی ندارید. از این وضعیت درس بگیرید و در آینده به جای ولخرجی، به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید و شرایط مالی خود را ثبات بیشتری دهید.  کم‌محلی به همسر یا عشق ‌زندگیتان را کنار بگذارید و از در احترام و محبت با ایشان وارد شوید. یادی از خاطره‌های خوش گذشته خواهید کرد. در این شرایط با دوستان قدیمی تماس بگیرید و با حضور در کنار رفقای دیرینه، خاطره‌‌های خوش گذشته را زنده کنید. با فرد باتجربه و دنیا دیده‌ای ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و تجربه‌های ایشان را در آینده به چراغ راهی برای موفقیت‌های خود تبدیل کنید. اگر مواظب گذر زمان نباشید، امروز زودتر از چیزی که فکرش را بکنید بدون انجام کار مهمی به پایان می‌رسد. از اطرافیان دوری گرفته‌اید و مانند سابق در دورهمی‌های خانوادگی یا دوستانه شرکت نمی‌کنید. قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد گوشه‌گیری تبدیل کند، تغییر رویه دهید و حضور بیشتری در جمع دوستان و اعضای خانواده داشته باشید.
فال روزانه فردا اسفند ( پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ )

احساس عاطفی تازه پیدا می‌کنی که تا حدودی ناشناخته است. باید مثل جسم از روح خود نیز مراقبت کرد و آن را در مسیری انداخت که موجب رشد و کمال آن باشد.

همیشه نباید منتظر یک اتفاق یا خبر خوش باشی. بعضی وقتها باید خودت دست بکار شوی و با یک ابتکار روحیه‌ات را تغییر دهی.

احساس خستگی و بی‌حالی می‌کنی. همین مساله تو را نگران می‌کند و گمان می‌کنی بیماری خاصی گرفته‌ای در حالی که چنین نیست و فقط یک افسردگی روحی است و باید هرچه زودتر از بین برود.

کار جدیدی که به تو واگذار شده، نیازمند دقت و کوشش است تا ثمره مالی داشته باشد. خود را کاملا وقف کارت بکن تا بتوانی موفق شوی.

متولدین اسفند
رنگ شانس : آبی آسمانی وقهوه ای روشن
اعداد شانس : ۷ ، ۱۱ ، ۷۳ و ۳۵۴

روز اقبال : پنجشنبه

همراهان مناسب : اردیبهشت ، تیر ، دی ، آبان

امروز در هر کاری که بخواهید انجام بدهید با احساس سردرگمی و بلاتکلیفی روبرو خواهید بود و این موضوع مانعی جدی بر سر راه تکمیل کارها و مسئولیت هایتان خواهد بود. شما طوری در مسیرتان پیش می روید که انگار در توده ای از غبار گرفتار شده اید و نمی دانید باید کدام جهت را در پیش بگیرید. تسلیم این احساس خود نشوید و رفتار عمل گرایانه و منطقی همیشگی خود را در پیش بگیرید. شاید این کار به اندازه همیشه برایتان راحت نباشد، اما با داشتن تمرکز کافی موفق خواهید شد. حفظ انرژیتان از اهمیت زیادی برخوردار است. کارهای معوقه را به حال خود رها نکنید، حتی اگر بین ایده های بلند پروازانه و مسئولیت های جدیدتان گیر افتاده باشید. شما نمیتوانید از هیچ کس توقع داشته باشید، با شکوه و شکایت هم کاری از پیش نمیرود. بجای آنکه مدام به فکر حفظ منافع خود باشید، با اطرافیانتان بیشتر همکاری کنید. از دادن وعده های تو خالی به دیگران خودداری کنید، به دردسر خواهید افتاد.

بخت با شما یار است و شرایطی پیدا می‌شود تا به یکی از آرزوهایتان برسید. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم کنید. روحیه احساساتی دارید و زود تصمیم می‌گیرید. امروز ممکن است این روحیه کار دستتان بدهد. در چنین شرایطی اجازه ندهید احساسات بر شما غلبه کند و تصمیمهای عقلانی بگیرید.  قصد انجام تغییرات مهمی در زندگی را دارید، اما از این تغییرات می‌هراسید و نگران هستید. جایی برای نگرانی وجود ندارد و تصمیم خود را با یکی از دوستان که تجربه بیشتری دارد، درمیان بگذارید و از ایشان درخواست کنید که برای انجام این تغییر شما را یاری دهد. انسان خودساخته‌ای هستید و دستاوردهایی که در زندگی دارید را شخصا به دست آورده‌اید. این روحیه را ادامه دهید و به الگوی از موفقیت و خودساختگی برای دیگران تبدیل شوید. کینه‌توزی را کنار بگذارید و از در بخشش و گذشت با اطرافیان وارد شوید.  خطری در کمین است و بیشتر از همیشه مواظب سلامت خود و اعضای خانواده باشید. همسر یا عشق ‌زندگیتان رفتار خودخواهانه‌ای دارد، در اولین فرصت از ایشان درخواست کنید که چاره‌ای برای اصلاح این رفتار بیندیشد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار