فال روزانه یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

فال روزانه  یکشنبه 3 تیر ۱۴۰۳  و فال روز تولد 2 تیرماه و فال روزانه فردا دوم تیر ماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند.

به گزارش رصد روز،  فال روزانه  یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳  و فال روز تولد ۳ تیرماه و فال روزانه فردا سوم تیر ماه و Daily Omen و طالع بینی امروز را در رصد روز ببینید. فال روزانه همانطور که از نامش پیداست ، هر روز تغییر می کند. فال روزانه بر اساس گردش ستارگان و خورشید کار می کند و به همین جهت است که برای متولدین هر ماه ، فال روزانه متفاوتی ارائه می شود.در ادامه فال فردا ۳ تیر ۱۴۰۳ را می خوانیم.

فال روزانه فردا فروردین ( یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ )

کلید موفقیت در دست توست. شرایط می‌تواند چیزهایی را به نفع یا ضرر تو تغییر دهد اما در عین حال برنده نهایی تو هستی چون اراده تو بر شرایط غالب است.

باید ورزش را جدی گرفت و از مصرف چیزهایی که سلامتی تو را تهدید می‌کند جدا خودداری کرد.

اشتباهات عده‌ای برای تو مشکل مالی درست کرده و تو ناامید و دلسرد شده‌ای. به جای ناراحتی باید با صبر و حوصله آنها را متوجه خطاهایشان بکنی.

1متولدین فروردین
رنگ شانس : قرمزملایم
اعداد شانس : ۶ ، ۹ ، ۱۵ و ۳۴۳

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : مرداد ، خرداد ، آذر

اگر دلتان برای یاری دلتنگ است و رنجِ فراق، بر شانه‌هایتان سنگینی می‌کند، نگران نباشید. این دوری‌ها مقطعی و گذراست و به زودی طعم وصال، کامتان را شیرین خواهد کرد. روزهای پرنشاط و سرشار از عشق در انتظار شماست. از معاشرت با افرادی که انرژی منفی را به شما منتقل می‌کنند، دوری کنید و لحظاتی را به خلوت با خود و اندیشه‌تان اختصاص دهید. به یاد داشته باشید که تاریکی شب، مقدمه‌ای برای طلوع خورشید است و بزودی شادابی و طراوت به روح و جسمتان باز خواهد گشت. در محیط کار یا تحصیل، فرصتی برای ارائه ایده‌هایتان به دستتان خواهد رسید. اگر در ابتدا با مخالفت یا بی‌تفاوتی روبرو شدید، دلسرد نشوید. به پرورش و ارتقای ایده‌هایتان ادامه دهید و با عزمی راسخ، مسیر خود را دنبال کنید. به زودی شاهدِ ثمربخش بودنِ تلاش‌هایتان خواهید بود. در آینده‌ای نزدیک، از جانبِ دوستی دور، خبری خوش به شما خواهد رسید که موجی از شادی و شعف را در وجودتان برمی‌انگیزد. برای رسیدن به آرزوهایتان، تلاش و پشتکار، کلیدِ اصلیِ موفقیت است. وقت خود را صرفِ اموری بی‌فایده نکنید.

امروز فردی قصد آزار و اذیت شما را دارد، اجازه ندهید این فرد به نیت شوم خودش برسد.  قصد انجام معامله بزرگی را دارید و این معامله امروز زمینه ناراحتی و نگرانی شما را به دنبال داشته است. نگران هستید که ضرر هنگفتی متحمل شوید. اما غم به دل خود راه ندهید و با خیال راحت این معامله را انجام دهید و مطمئن باشید که سود چشمگیری را روانه حساب‌‌های بانکی‌تان خواهید کرد. بی‌احترامی به اطرافیان چیزی به غیر از تنهایی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه به نفع شماست که از امروز احترام بیشتری به اطرافیان بگذارید. روزی سرشار از محبت را آغاز کرده‌اید و جوانه عشق در دلتان شکوفه زده‌ است، این احساس را غنیمت بدانید و دوستان و آشنایان را غرق در محبت کنید.  مدتی است که انرژی و نشاط همیشگی را ندارید و احساس خستگی می‌کند. اجازه ندهید این احساس، روز شما را خراب کند. با انجام کارهای دلخواه به آرامش برسید و انرژی لازم را بدست آورید.

 

 
فال روزانه فردا اردیبهشت ( یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ )

همیشه کارها بر یک روند نخواهند بود. به خصوص که تو در شرایط فعلی، بعضی از پشتوانه‌هایت را از دست داده‌ای. خود را برای تغییرات عاطفی جدید آماده کن که به زودی از راه می‌رسد.

کارهای روزمره، خسته کننده خواهد بود. هر از گاهی باید در آب راکد موجی انداخت تا حرکت تازه‌ای پیدا کند. به دیگران کمک تا در روزهای سخت تو را از یاد نبرند.

برنامه‌های مالی تو همچنان پیش می‌روند. جایی برای نگرانی نیست. برآورد هزینه‌هایت بهتر است با بررسی و تحقیق باشد تا بعدا مشکلی برایت پیش نیاید.

2متولدین اردیبهشت
رنگ شانس : صورتی وآبی روشن
اعداد شانس : ۵ ، ۶ ، ۱۳ ، ۱۸۸ ، ۴۵۲۴

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : تیر ، شهریور ، دی ، اسفند

امروز گره‌ای از کارتان باز می‌شود و پولی به دستتان می‌رسد که مدت‌ها در انتظار آن بودید. این مبلغ، حاصلِ تلاش‌های بی‌وقفه و صبر و شکیبایی شماست. بخشی از آن را صرفِ خوشگذرانی و تفریح کنید. شما لایقِ شادمانی و لذت بردن از ثمره ی زحماتتان هستید. اگر در این گذر از زمان، فردی از اطرافیانتان توجه شما را به خود جلب کرده است، تردید را کنار بگذارید و با شجاعت، گامی در جهتِ ابرازِ عشق و علاقه‌تان بردارید. چه بسا این آغازِ یک پیوندِ عاطفیِ عمیق و بادوام باشد. یکی از دوستانِ شما در این روزها نیازمندِ یاری و همدلیِ شماستT فرصتی را به او اختصاص دهید تا از مشکلات و دغدغه‌هایش با شما سخن بگوید. چه بسا با صبر و شکیبایی و ارائه ی راهنمایی‌هایتان، بتوانید مرهمی بر زخم‌هایِ روحِ او باشید. ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که مجبور به عذرخواهی برای اشتباهی باشید که مرتکب نشده‌اید. اما به یاد داشته باشید که حفظِ عزت نفس و صیانت از شخصیتتان، از هر چیز دیگری مهم‌تر است. به جای عذرخواهی، با صداقت و صراحت، سوء تفاهم را برطرف کنید و حقایق را به روشنی بیان نمایید.

اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای انتظار شما را می‌کشد. امروز بیشتر از همیشه مواظب باشید و کاری نکنید که خطری به دنبال داشته باشد.  از جانب اعضای خانواده یا دوستان فرصتی برای افزایش درآمد برای شما فراهم می‌شود. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و سود چشمگیری به جیب بزنید. امروز همسر یا عشق‌ زندگی‌تان در بستر بیماری افتاده و حال‌‌وروز خوشی ندارد، در چنین شرایطی لحظه‌ای عشق ‌زندگی‌تان را تنها نگذارید و با پرستاری از ایشان، به وی ثابت نمایید که در خوشی‌ها و ناخوشی‌ها کنارش هستید.  کارها را در زمان مقرر انجام نمی‌دهید و برای انجام کارهای مهم امروز‌و‌فردا می‌کنید، ادامه این وضعیت اصلا به نفع شما نیست و به خاطر داشته باشید که راه موفقیت و پیشرفت با انجام‌دادن به‌موقع کارها و زمان‌بندی دقیق هموار می‌شود.  یکی از آشنایان سفره دلش را پیش شما باز می‌کند. پذیرای صحبت‌های این فرد باشید و به ایشان ثابت کنید که سنگ‌ صبور خوبی برای وی هستید. با فردی آشنا می‌شوید و این آشنایی زمینه رفاقتی درازمدت را میان شما و این فرد فراهم می‌کند.

 

 
فال روزانه فردا خرداد ( یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ )

به کسی که نسبت به او شناخت کامل و دقیقی نداری نمی‌توان اعتماد کرد. باید دوستی‌ها و رفاقت‌ها را در عمل آزمود و سپس آنها را باور کرد. رفاقتی که از آزمون‌ها سالم عبور کرده باشد مثل چک تضمین شده است.

می‌توانی نامه‌ای برای یک دوست عزیز بفرستی. هرچند امروزه این رسم برافتاده و جایش را به تماس تلفنی و ایمیل داده اما نوشتن یا خواندن یک نامه لذت دیگری دارد. هم تو را سرذوق می‌آورد و هم دوستت را خوشحال می‌کند.

مسائل پیچیده و مهمی در امور مالی پیش می‌آید که باید نسبت به آنها کاملا هشیار باشی. توانایی و هوش اقتصادی تو همیشه زبان‌زد همگان است پس باید در حد و اندازه‌ات ظاهر شوی.

3متولدین خرداد
رنگ شانس : نارنجی
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۲۴ ، ۴۳۳ ، ۲۵۴۵

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : مرداد ، فروردین ، مهر ، بهمن

در این روزها، روابطتان با خانواده، دوستان و اقوامتان بیش از پیش استحکام خواهد یافت و رشته‌های محبت و صمیمیت میان شما عمیق‌تر خواهد شد. چه بسا در این رفت و آمدها و تعاملات، یارِ دیرینه‌تان را بیابید و طعمِ عشقِ حقیقی را بچشید. منتظرِ یک سورپرایزِ دلچسب از جانبِ یکی از دوستانتان باشید که مدت‌هاست از او بی‌خبر بوده‌اید. این هدیه یا خبرِ مسرت‌بخش، موجی از شادی و شعف را در وجودتان برمی‌انگیزد. در کنارِ تمامِ این شادکامی‌ها و رویدادهای مبارک، از سلامتِ جسمانی خود غافل نباشید. کارهای نیک و پسندیده‌تان در گذشته، گویی حامیانِ قدرتمندی برایتان در این مسیرِ پر فراز و نشیب رقم زده‌اند. دوستان و اطرافیانتان در سختی‌ها و چالش‌ها، پشتیبانِ شما خواهند بود و با یاریِ آنها، بر موانعِ پیش رو غلبه خواهید کرد. شما از استعدادها و ظرفیت‌هایِ بی‌نظیری برخوردارید که می‌توانید به واسطه‌ی آنها به هر آنچه که در ذهن دارید، دست پیدا کنید. در حالِ برنامه‌ریزی برای سفری هستید که تاثیرِ شگرفی بر روح و روانِ شما خواهد گذاشت. این سفر، فرصتی برای تجدید قوا، کسبِ تجاربِ جدید و خلقِ خاطراتِ شیرین خواهد بود.

کار ناتمامی دارید که ذهن شما را به خود مشغول کرده است. امروز فرصتی فراهم می‌شود تا این کار ناتمام را به پایان برسانید. قدر پول و سرمایه‌ خود را بدانید و ولخرجی نکنید. در غیر این صورت زودتر از چیزی که فکرش را بکنید قرض و بدهکاری بالا می‌آورید و حساب و کتاب زندگی از دستتان خارج می‌شود. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده‌ امروز سر شما کلاه نگذارد. این دشمن نقشه پلیدی در سر دارد و امروز می‌‌خواهد روزگار شما را به سیاهی بکشاند. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی شماست و طعم عشقی گرم و پرحرارت را خواهید چشید.  وقت خود را به انجام کارهای پیش‌پاافتاده سپری نکنید و توجه بیشتری به اعضای خانواده اختصاص دهید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوش دوران گذشته را در ذهنتان تداعی می‌کند. محبت عشق زندگی‌تان را پیش خودتان نگذارید و پاسخگوی لطف ایشان باشید. فرصتی برای انجام کارهای انسان‌دوستانه مهیا می‌شود. با انجام کارهای خیر به آرامش برسید و روزتان را سرشار از شادکامی کنید.

 

 
 

 

فال روزانه فردا تیر ( یکشنبه ۳ تیر  ۱۴۰۳ )

همسر به تو احتیاج دارد. بخصوص پس از اتفاق اخیری که برای او افتاده احتیاج به محبت و توجه بیشتری دارد. بعضی مسائل کوچک را باید با گذشت نادیده گرفت و رد شد.

عوض کردن محل سکونت یا کار و ورود به یک خانه جدید می‌تواند نشانه ورود به یک مرحله تازه باشد. باید از گذشته‌ها به اندازه کافی درس آموخته و در آینده از آنها استفاده کرد.

سنگین می‌آیی و می‌روی. تحرک نداشتن بزرگترین نقطه ضعف توست. تن‌پروری و خوابیدن، روح آدمی را می‌کشد. چون اسب جنگی باید چابک و راهوار بود.

گام‌های درست و حساب شده مفید بوده و در پایان منافع زیادی خواهد داشت. جایی برای نگرانی وجود ندارد چون مشکلی نیست که از عهده حل آن برنیایی.

4متولدین تیر
رنگ شانس : سفید نقره ای ، آبی نیلی
اعداد شانس : ۲ ، ۴ ، ۱۲ ، ۴۵۶ و ۹۷۴۲

روز اقبال : دوشنبه
همراهان مناسب : اردیبهشت ، اسفند ، آبان

تماسی تلفنی از جانبِ فردی دریافت خواهید کرد که خبرِ مسرت‌بخشی را به گوشتان می‌رساند و شادیِ وصف‌ناپذیری را در وجودتان برمی‌انگیزد. این خبر، نویدبخشِ تحولاتِ مثبت و رویدادهای مبارک در آینده‌ی شماست. اگر در این روزها، دغدغه‌ی کارهای عقب‌مانده و ناتمام، ذهن شما را به خود مشغول کرده است، توصیه می‌شود تا اندکی به ذهن و روح خود فرصتی برای استراحت و آرامش دهید. در روزهای آتی، زمانِ کافی برای انجام تمامیِ وظایفتان خواهید داشت. در خصوصِ تصمیمی که اخیراً اتخاذ کرده‌اید، برای اقدام عجله نکنید و با وسواس و دقتِ نظر، تمامی جوانبِ آن را بررسی نمایید. شاید در این روزها، شاهدِ تغییراتی در رفتار یکی از دوستانتان باشید که موجبِ نگرانیِ شما شده است. صبر و شکیبایی، کلیدِ حل بسیاری از مشکلات و سوءتفاهم‌هاست. با گشاده‌رویی و دلی مهربان، به صحبت‌های او گوش فرا دهید و سعی کنید تا از دیدگاه و احساساتش آگاه شوید. در انتظارِ دریافتِ خبر یا نامه‌ای مهم هستید که می‌تواند نتایجِ امتحانی، پاسخِ استعلامی یا پیامی از جانبِ فردی خاص باشد. این خبر، نقشی تعیین‌کننده در مسیرِ زندگیِ شما ایفا خواهد کرد.

برای حل مشکلی که امروز با آن روبه‌رو می‌شوید آرامش خود را حفظ کنید. از مشکلات فرار نکنید و به خاطر داشته باشید که زندگی فراز‌وفرودهای زیادی دارد. حضور بیشتری در جمع داشته باشید و از انزوا دوری کنید. در غیر این صورت دامنه دوستان شما روزبه‌روز کوچک‌تر می شود. پولی که برای خرید کالای  ارزشمندی نیاز دارید امروز به دستتان می‌رسد. موقعیت خرید کالای دلخواه خود را از دست ندهید و قبل از اینکه این پول خرج شود، کالای دلخواه را سفارش دهید. مشاجره‌ای میان اعضای خانواده ایجاد می‌شود. برای حل این مشاجره آستین بالا بزنید و اجازه ندهید دلخوری‌ میان اهل منزل ریشه‌دار شود. محبتی که به همسر یا عشق ‌‌زندگی‌تان دارید دوطرفه است و امروز عشقی متقابل را دریافت خواهید کرد. کار مهمی را آغاز کرده‌اید و به‌رغم زحمت‌های زیادی که کشیده‌اید، این کار به پایان نرسیده است، اما غم به دل خود راه ندهید و مطمئن باشید که با تلاش بیشتر، فاصله‌ای با پایان این کار مهم ندارید.  وقت بیشتری را برای ارتقا مهارت‌های شخصی خود اختصاص دهید و با کسب دانش یک سروگردان بالاتر از دیگران قرار بگیرید و دیدگاه خود به زندگی را تغییر دهید.

 

 
فال روزانه فردا مرداد ( یکشنبه ۳ تیر۱۴۰۳ )

فرصتی به تو داده می‌شود تا بتوانی خطاهای گذشته‌ات را تصحیح کنی و دوباره دل او را بدست آوری. باید از خطاهای گذشته پند گرفت و به گونه‌ای عمل کرد که هرگز دیگر تکرار نشود.

اخبار خوشحال کننده و دیدارهای سودمندی در انتظار توست. روش زندگیت را عوض کن تا از این حالت تنش و التهاب خارج شوی. باید به آینده‌ات امیدوار باشی.

با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.

همیشه اگر به مشکلات کوچک مالی توجه نکنی تبدیل به غول بزرگی خواهد شد. برای جلوگیری و مقابله با این غول بزرگ باید حوصله به خرج داد و با تلاش و کوشش مسائل را حل کرد.

5متولدین مرداد
رنگ شانس : زرد ، طلایی
اعداد شانس : ۱ ، ۴ ، ۳۴ ، ۶۵۳ و ۶۷۴۳

روز اقبال : یکشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، آذر

ستاره‌ها نویدبخشِ روزی سرشار از زندگی، نشاط و شور و شعف برای شما هستند.  از این فرصتِ ناب برای گفتگو و تبادل نظر با اطرافیانتان بهره ببرید. هیجانات و احساساتتان را به زبان بیاورید و از شنیدنِ سخنانِ آنان نیز دریغ نکنید. چه بسا کلامِ آنها، نوری بر تاریکی‌های ذهنِ شما بتاباند و دریچه‌ای نو به سویِ درکِ عمیق‌ترِ زندگی بگشاید. در این روزها، ذهنِ شما درگیرِ افکاریست که از شنیدنِ سخنی خاص نشأت گرفته است. این افکار، گذرا و بی‌اهمیت هستند و نباید اجازه دهید تا بر آرامشِ روح و روانِ شما سایه افکنند. به جای غرق شدن در افکارِ منفی، با دوستانِ خود معاشرت کنید و از اوقاتِ با هم بودن لذت ببرید. دوستی‌ها، مرهمی بر زخم‌هایِ روح و تجدیدِ قوایِ معنویِ شماست. اگر در حالِ حاضر، طعمِ شیرینِ عشق را نچشیده‌اید، نگران نباشید. در این روز نشانه‌هایی از آغازِ یک پیوندِ عاطفیِ عمیق و بادوام را مشاهده خواهید کرد.  ممکن است درگیرِ بحثی ساده با یکی از اطرافیانتان شوید. اما به جای تبدیلِ این بحث به یک چالشِ بزرگ، با سعه‌ی صدر و دلی آرام، به حل و فصلِ آن بپردازید.

حال‌و‌روز خوشی ندارید و ناخو‌ش‌احوال و بیمار هستید، اما اجازه ندهید که بیماری شما را از پا در بیاورد. امروز به هر قیمتی که شده انرژی بیشتری پیدا کنید و از بستر بیماری بلند شوید. مدتی است که به فکر خرید کالای گران‌قیمتی افتاده‌اید و می‌خواهید با خرید طلا یا کالاهای آنتیک و شیک، تجربه‌ای از خریدی لذت بخش را به خودتان هدیه بدهید. امروز بهترین زمان برای خرید است و مطمئن باشید از کالایی که امروز خریداری می‌‌کنید نه تنها راضی و خوشنود خواهید شد، بلکه به لحاظ مالی نیز این کالا افزایش قیمت پیدا می‌کند و از این خرید سودی به جیب می‌زنید. اتفاق غیرمنتظره‌ای در زندگی‌تان رخ می‌دهد. این اتفاق ممکن است در نگاه اول ناراحت‌کننده به‌نظر برسد، با این حال غم به دل خود راه ندهید زیرا در نهایت همه‌چیز به نفع شما تمام خواهد شد. احساس می‌‌کنید که اطرافیان درک درستی از شما ندارند و این وضعیت زمینه ناراحتی و افسردگی شما را فراهم کرده ‌است. در اولین فرصت با اطرافیان صحبت کنید و آن‌ها در جریان دیدگاه‌های خود قرار دهید تا قضاوت‌های نادرست را کنار بگذارند. نظرهای خود را با صدای بلند اعلام کنید و بی‌پرده سخن بگویید. این رویکرد باعث خواهد شد تا اطرافیان بیشتر از همیشه روی حرف‌های شما حساب باز کنند و اعتبار بیشتری در بین دوستان وآشنایان پیدا کنید. عازم سفری غیرمنتظره هستید و در این سفر اصلا به شما خوش نخواهد گذشت، در نتیجه به صلاح شما است که تا جای ممکن است سفر را به آینده موکول کنید.  انسان پرحرفی هستید و لحظه‌ای از صحبت و گفتگو با اطرافیان دست بر نمی‌دارید، این روحیه زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کرده و از پرحرفی شما گریزان هستند. ادامه وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که پرحرفی را کنار بگذارید و با صحبت‌های سنجیده و معقول، محبت اطرافیان را بدست آورید.

 

 
فال روزانه فردا شهریور ( یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ )

زمانی رسیده که می‌توانی یک نفس عمیق بکشی و مطمئن باشی که به زودی به خواسته و آرزویت می‌رسی.

موقعیت اقتصادی تو در حال حاضر خوب است پس سعی کن درست و به موقع خرج کنی. باید سعی کنی از موقعیت‌های کاری یا تحصیلی پیش رویت به خوبی استفاده کنی تا همیشه وضعیت مالی‌ات خوب و تضمین شده باشد.

6متولدین شهریور
رنگ شانس : قهوه ای وکرم
اعداد شانس : ۰ ، ۵ ، ۱۶ ، ۸۸۸ ، ۶۸۴۸

روز اقبال : چهارشنبه
همراهان مناسب : دی ، اردیبهشت

به یاد داشته باشید که هیچکس جز خود شما، از صلاح کارتان باخبر نیست. به ندایِ درونیِ خود گوش فرا دهید و با شجاعت، مسیرِ خود را دنبال کنید. نظرات و دیدگاه‌هایِ اطرافیانتان، هرچند که با نیتِ خیر بیان شوند، ممکن است با مسیرِ زندگیِ شما همخوانی نداشته باشند. مدتی است که در آرزویِ گفتگویِ صمیمی با فردِ مورد علاقه‌تان هستید، اما تردید و ترس، مانع از بیانِ احساساتتان شده است.  پنهان کردنِ عشق و علاقه، تنها گره‌ها را کورتر می‌کند و به پیچیدگیِ اوضاع می‌افزاید. از روی ترس و واهمه تصمیم نگیرید. شجاعت و جسارت را چاشنیِ کارتان کنید و با عزمی راسخ، گام در مسیرِ تحققِ اهداف و آرزوهایتان بردارید. به یاد داشته باشید که ترس، مانعی بزرگ در مسیرِ موفقیت است و تنها با غلبه بر آن می‌توانید به آنچه که در ذهن دارید، دست پیدا کنید.  شما از قدرتِ رهبریِ ذاتی و استعدادی بی‌نظیر در هدایت و راهبریِ دیگران برخوردار هستید. از این تواناییِ خود به درستی استفاده کنید و به یاریِ کسانی بشتابید که نیازمندِ کمک و راهنمایی هستند. در هنگامِ تصمیم‌گیری، عقل و منطق را راهنمایِ خود قرار دهید و از اتخاذِ تصمیماتِ شتابزده و احساسی پرهیز کنید.

 نیازی نیست نگران سلامتی‌تان باشید، امروز از هر روز دیگری سرحال‌تر خواهید بود. تغییر مهمی در زندگیتان ایجاد می‌شود. این تغییر را به نشانه‌ای برای آغاز سبک جدیدی در زندگی تبدیل کنید. روحیه سخاوتمندی دارید، با این حال اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان با انجام کار پسندیده‌ای، زمینه رضایت و خوشنودی شما را فراهم  خواهد کرد. از عشق ‌زندگی‌تان برای انجام این کار تشکر کنید و به ایشان ثابت نمایید که قدردان تلاش‌های وی هستید. شرایطی مهیا می‌شود تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید. پدر یا مادر یا سایر اعضای خانواده احترام زیادی به شما می‌‌گذارند و حسابی هوای‌تان را دارند.محبت ایشان را پیش خودتان نگذارید و لطف ایشان را جبران کنید. فردی از شما درخواست می‌کند تا کاری را برای ایشان انجام دهید، اما حوصله انجام این کار را ندارید. به گونه‌ای که این فرد ناراحت نشود به وی بگویید که فرصتی برای انجام درخواست ایشان ندارید.

 

 
 

 

فال روزانه مهر

مهم این است که از یک خطا عبور کرده و آن را جبران کنی. هیچ کس نیست که در زندگی خود دچار اشتباهات کوچک یا بزرگ نشده باشد. پشیمانی تنها کافی نخواهد بود.

برای تغییر اوضاع مالی باید دست به ریسک بزنی. گاهی اوقات تمایل داری دست به تجربه‌هایی بزنی اما همیشه وسوسه‌ها و تردیدها مانع می‌شود. باید این وسوسه‌ها را از خود دور کنی و با جرات و جسارت و البته با فکر وارد کار شوی.

7متولدین مهر
رنگ شانس : بنفش وقهوه ای
اعداد شانس : ۲ ، ۶ ، ۱۶ ، ۴۳۲ ، ۹۱۴۳

روز اقبال : جمعه
همراهان مناسب : آذر ، بهمن ، خرداد

امروز گره‌ای از کارتان باز می‌شود و اموری که غیرممکن می‌پنداشتید، به سادگی و آسانی برایتان انجام خواهد شد. نیازی به تلاش و کوششِ طاقت‌فرسا نیست و می‌توانید از این فرصت برای استراحت و تفریح نیز بهره ببرید. شخصیتِ منحصر به فرد و جذابیتِ درونیِ شما، مانند آهنربایی قوی، خوشبختی و سعادت را به سمتتان جذب می‌کند. شما لایقِ بهترین‌ها هستید و به زودی به آنچه که در آرزویش بودید، دست خواهید یافت. در قبالِ رفتارِ یکی از دوستانتان، عجولانه قضاوت نکنید. به جایِ پیش‌داوری و سوءتفاهم، فرصتی به او بدهید تا توضیحاتش را ارائه دهد و سپس با سعه‌ی صدر و در کمالِ انصاف، در موردِ او قضاوت کنید. هوسِ هر چیزی که به چشمتان می‌آید را نکنید و در خرج و مخارجتان، تعادل و اعتدال را رعایت کنید. به یاد داشته باشید که فراتر از توانِ مالی‌تان خرج کردن، تنها شما را به زیرِ بارِ قرض و مشکلاتِ مالی خواهد برد. چشم و هم چشمی با دیگران، نه تنها شما را به خوشبختی نمی‌رساند، بلکه حسادت و نارضایتی را در دلتان ریشه می‌دواند. به جایِ مقایسه‌ی خود با دیگران، بر داشته‌ها و توانایی‌هایتان تمرکز کنید و در مسیرِ سعادت و موفقیتِ خود گام بردارید.

بخت با شما یار است و شرایطی پیدا می‌شود تا به یکی از آرزوهای‌تان برسید. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم کنید. روحیه احساساتی دارید و زود تصمیم می‌گیرید. امروز ممکن است این روحیه کار دستتان بدهد. در چنین شرایطی اجازه ندهید احساسات بر شما غلبه کند و تصمیم‌های عقلانی بگیرید. از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پولی به دستتان می‌رسد. به لطف این پول اوضاع مالیتان را سروسامان بخشید. اعضای خانواده امروز دردسرهای زیادی برای شما درست می‌کنند. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در آینده به گونه‌ای با آنها رفتار نمایید که از عهده حل مشکلات شخصیشان برآیند. قلب مهربانی دارید و همیشه به فکر اطرافیان هستید. مطمئن باشید محبتی که به دوستان می‌کنید بدون پاسخ باقی نمی‌ماند.  احساس می‌کنید آتش عشق بیشتر از همیشه در وجودتان زبانه می‌کشد و قصد دارید عشق‌ بی‌پایان‌تان را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید، مطمئن باشید که عشق‌زندگی‌تان نیز احساس متقابلی نسبت به شما دارد و امروز بیشتر از همیشه عاشق‌تان است.   انسان نصیحت‌پذیری نیستید و پیشنهادهای اطرافیان را جدی نمی‌‌گیرید. ادامه این روحیه اصلاً به صلاح شما نیست. به خودتان قول بدهید که با رویی گشاده به پیشواز نصیحت‌های اطرافیان بروید و پند افراد باتجربه را آویزه گوش کنید.

 

 
فال روزانه فردا آبان ( یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ )

تا حدود ۹ روز دیگر در بهترین روزهای عشق و عاطفه بسر می‌بری. چنانچه در این ایام تغییری ایجاد شود بسیار تاثیرگذار خواهد بود. به اطرافیان خود به خوبی بنگر. احساس می‌کنی که بیش از پیش مورد توجه واقع می‌شوی.

گوش کردن به موزیک، بهترین راه وقت گذرانی پیشنهادی ما برای امروز توست.

شاید بهتر باشد کمی سرخ‌کردنی و پختنی را از برنامه‌ی غذایی روزانه‌ات حذف کنی و با خام‌خواری یا خوردن میوه و سبزیجات سلامتی‌ات را تضمین کنی. این فقط یک پیشنهاد است.

اگر به فکر پیشنهاد برای اضافه کردن حقوق یا تغییر شغل هستی روز بسیار مناسبی است.

8متولدین آبان
رنگ شانس : قرمزروشن وسیاه
اعداد شانس : ۳ ، ۵ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۸۳ و ۶۵۹

روز اقبال : سه شنبه
همراهان مناسب : تیر و اسفند

امروز شما فرصتی طلایی برای برداشتنِ یکی از مهم‌ترین قدم‌های زندگی‌تان خواهید داشت. اما به یاد داشته باشید که شتاب و عجله در تصمیم‌گیری، سمی مهلک برای موفقیت است. اگر در این مسیر، به یاری و راهنماییِ فردی نیازمند هستید، در درخواستِ کمک و مشورت تردید نکنید. چه بسا یاریِ یک دوست یا همراهِ دلسوز، مسیرِ پیش رو را برایتان روشن‌تر کند و شما را به سویِ موفقیت رهنمون سازد. مدتی است که ارتباطِ شما با یکی از دوستانتان به سردی گراییده است. اما امروز، فرصتی طلایی برای حل مشکلات و آشتی با او به وجود آمده است. با سعه‌ی صدر و در کمالِ احترام، با او گفتگو کنید و کینه‌ها و کدورت‌ها را از میان بردارید. انعطاف‌پذیری و سازگاری با شرایطِ مختلف، کلیدِ موفقیتِ شما در این مسیر است. از تغییر و تحولات نترسید و با ذهنی باز و قلبی شاد، پذیرایِ چالش‌ها و فرصت‌های جدید باشید. شاید در این اواخر، تجربه‌ای تلخ و ناگوار را پشت سر گذاشته‌اید که هنوز داغِ آن بر دلِ شما سنگینی می‌کند. اما به یاد داشته باشید که درد و رنج را نمی‌توان با پنهان کردنِ آن التیام بخشید. با فردی دلسوز و مورد اعتمادتان در موردِ این تجربه صحبت کنید و بارِ غمِ خود را سبک‌تر کنید.

قبل از اینکه زیر بار نگرانی‌ها کمر خم کنید، فکری به حال آرامش‌تان بردارید. یکی از آشنایان به کمک شما می‌آید و زمینه افزایش درآمد‌تان را فراهم می‌کند. لطف این دوست را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت محبت ایشان را جبران کنید.  به ناگاه مهمانی از راه می‌رسد و مجبور می‌شوید فرصت زیادی را به پذیرایی از این مهمان اختصاص دهید. امروز صدای ساز عشق را در گوش خود می‌شنوید و احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر شده‌اید. این روز عاشقانه را به تنهایی به پایان نرسانید و دست همسر یا عشق ‌زندگی‌تان را بگیرید و خودتان را مهمان عشقی آتشین و بی‌پایان کنید.  اعضای خانواده انتظار دارند امروز فرصتی را به آنها اختصاص دهید و با اهل منزل باشید، اما کارهای زیادی برای شما پیش می‌‌آید و زمانی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا نمی‌کنید. اجازه ندهید اهل منزل این رفتار شما را به حساب کم‌توجهی‌تان به آنها بگذارند و به اعضای خانواده قول بدهید که در اولین فرصت، زمانی را در کنار آنها خواهید گذراند.  به خاطر داشته باشید که کار و تلاش اندازه‌ای دارد و با کار بیش‌از‌حد سلامت خود را به خطر نیندازید.

 

 
فال روزانه فردا آذر ( یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ )

با فردی آشنا می‌شوی که برای تو شانس خواهد آورد. البته معنای این خبر این نیست که از این پس باید چشم و گوش بسته مطیع و تابع او باشی. بلکه می‌توان با کمک او به اهداف خوبی رسید.

ناامید و مایوس نباش. به زودی خبری خوشحال کننده می‌رسد و درمی‌یابی که نمی‌توان با ناامیدی به هیچ موفقیتی دست یافت. پس یاس و افسردگی رو از پنجره بنداز بیرون!!!

مصرف دخانیات یا قهوه و کافئین به میزان زیاد آسیب‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. بهتر است با ورزش و فعالیت‌های جسمی، بدنی سالم و تندرست داشته باشی. جوانی و شادابی خود را تقویت کن تا در کارها موفق گردی.

وضعیت مالی تو خوب است و جایی برای نگرانی نیست. باید از اسراف و تبذیر جلوگیری کرد و همچنان میانه‌رو بود. وقتی درآمد تو دو برابر شد آنوقت می‌توان حساب تازه‌ای باز کرد.

9متولدین آذر
رنگ شانس : آبی وسفید
اعداد شانس : ۳ ، ۱۲ ، ۵۸۲ ، ۹۳۴ و ۲۳۴۳

روز اقبال : پنجشنبه
همراهان مناسب : فروردین ، مهر ، مرداد ، بهمن

اگر در ذهنِ خود، به دنبالِ ایجادِ تغییری در زندگی‌تان هستید، درنگ و تردید را کنار بگذارید و با شجاعت و قاطعیت، گامی در جهتِ تحققِ این ایده بردارید. مطمئن باشید که این تغییر، تحولاتِ مثبتی را در تمامی جوانبِ زندگیِ شما، از جمله در عرصه‌ی کار و روابطِ عاطفی، رقم خواهد زد. احساساتِ شما در این روزها، فوران کرده و شور و شعفِ خاصی در وجودتان موج می‌زند. اما به جایِ سرکوبِ این احساسات و نادیده گرفتنِ آنها، اجازه دهید تا بر وجودتان غلبه کنند و شما را به سویِ مسیرِ درست هدایت کنند. گاه، تصمیم‌گیری بر اساسِ احساسات، ثمربخش‌تر از اتکا به منطقِ صرف است. شما در طولِ زندگیِ خود، سختی‌ها و رنج‌های فراوانی را متحمل شده‌اید و هنوز هم در حسرتِ گذشته‌ای هستید که دیگر قابلِ بازگشت نیست. اما به یاد داشته باشید که “ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است”. به جایِ غرق شدن در افسوس و پشیمانی، به آینده‌ای روشن و سرشار از امید و انگیزه بیاندیشید. در این روزها، احساسِ آشفتگی و شلوغی در زندگی‌تان بر شما غلبه کرده باشد. اما نگران نباشید، این شلوغی، گذرا و موقتی است و به زودی، آرامش و نظم به زندگی‌تان باز خواهد گشت.

یکی از اعضای خانواده رفتار ناپسندی را با شما در پیش گرفته و امروز حرفی می‌زند و زمینه دلخوری شما را فراهم می‌کند. اجازه ندهید این رفتار ناپسند ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و دلیل رفتار ناپسندش را جویا شوید. روحیه خونسردی دارید و با آرامش و متانت کارها را به پیش می‌برید، این روحیه کمک‌حال شما در حل مشکلات خواهد بود و مطمئن باشید آرامشی که دارید به اطرافیان نیز منتقل می‌شود و اعضای منزل از اینکه در کنارشان حضور دارید، به آرامش می‌رسند.  امروز بیشتر از همیشه دلتان هوای همسر یا عشق ‌زندگی‌تان را خواهد کرد. تغییری در زندگی شما ایجاد می‌شود. این تغییر در نگاه اول ناخوشایند به نظر می‌رسد، اما غم به دل خود راه ندهید. با تغییری روبه‌رو هستید که در نهایت به نفع شما تمام می‌شود. شرایطی مهیا می‌شود تا حسابی با خودتان خلوت کنید و به آرامش برسید. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و برای روزهای شلوغ آینده، انرژی لازم را کسب کنید.   آن‌گونه که توقع دارید اطرافیان شما را درک نمی‌کنند و این روحیه اعتمادبه‌نفس شما را حسابی ضعیف کرده است. ادامه این وضعیت اصلاً به‌ صلاح شما نیست و در اولین فرصت رابطه‌ای که با دوستان و آشنایان دارید را تقویت کنید.

 

 
 

 

فال روزانه فردا دی ( یکشنبه ۳ تیر۱۴۰۳ )

بعضی عشق‌ها آتشین اما کم‌عمق و سطحی هستند. گردبادی برپا می‌کنند و زود هم سرد می‌شوند. اما بعضی عشق‌ها عمیق است و ملایم. باید به خودت زمان بدهی تا متوجه شوی متعلق به کدام گروه است.

ستاره بخت و اقبال تو به زودی شروع به درخشیدن خواهد کرد. با شنیدن خبر و یا موضوعی یک نگرانی بزرگ را فراموش می‌کنی.

خوردن مقدار کمی شکلات در هفته به تو شادی و نشاط می‌دهد و همین می‌تواند در سلامتی‌ات نیز موثر باشد چون زمانی که روح بانشاط باشد، جسم نیز سالم خواهد بود.

امروز موقعیت اجتماعی دلخواهی خواهی داشت. بعضی برنامه‌های کاری یا درسی‌ات تغییر می‌کند و به پایگاه‌های مطمئنی دست خواهی یافت.

10متولدین دی
رنگ شانس : سفید و قهوه ای
اعداد شانس : ۸ ، ۹ ، ۶۲ ، ۱۲۲ ، ۷۵۴۴

روز اقبال : شنبه
همراهان مناسب : شهریور ، اردیبهشت

جلویِ تخیلاتِ خود را نگیرید و اجازه دهید تا در پهنه‌ی بیکرانِ ذهنِ شما به پرواز درآیند و ایده‌های نو و بدیعی را به ارمغان بیاورند. خلاقیت، کلیدِ موفقیتِ شما در مسیرِ پیش رو است. شما سال‌های متمادی در قید و بندِ محدودیت‌ها و موانعِ مختلف بوده‌اید. اما حال، زمانِ آن فرا رسیده است که با شجاعت و قاطعیت، گامی در جهتِ رهایی از این قید و بندها بردارید و سبکِ زندگیِ خود را مطابق با میل و خواسته‌ی قلبتان تغییر دهید. انرژیِ سرشار و شور و شعفِ خاصی در این روز در وجودتان موج می‌زند. این انرژی، شما را به سویِ پیشرفت و ارتقا در روابطِ اجتماعی‌تان تشویق می‌کند. اگر در حالِ حاضر، در یک رابطه عاطفی هستید و قصدِ جدی‌تر کردنِ آن را دارید، اکنون فرصتی طلایی برای ابرازِ عشق و تعهدتان به طرفِ مقابل است. در موردِ یک مسئله‌ی کاری، از همه چیز و همه کس گله و شکایت دارید. اما به جایِ سرزنشِ دیگران، به دنبالِ یافتنِ راه‌حلی برای حل این مشکل باشید. صبر و حوصله و شکیبایی، کلیدِ گشایشِ درهای موفقیت در این زمینه است.  گمشده‌ای که مدت‌ها در جستجوی آن بوده‌اید، به زودی به شما باز خواهد گشت.

برای رسیدن به موفقیت باید زندگی را جدی بگیرید و با اراده محکم مشکلات را پشت‌سر بگذارید. سود سرشاری از منبع پولی که پیش‌ از این سرمایه‌گذاری کرده‌اید روانه حساب بانکی‌تان می‌شود. با کمک روحیه‌ای شوخ و خوش‌مشربی که دارید، به اطرافیان روحیه بدهید.  کار ناتمامی دارید که مدتی است انجام آن را به تعویق میندازید. موکول کردن بیش‌از‌حد این کار اصلاً به صلاح شما نیست. این کار را در اولین فرصت به پایان برسانید. مشاجره‌ای کوچک میان شما و همسر یا عشق ‌زندگی‌تان ایجاد شده‌است، امروز عشق ‌زندگی‌تان با رفتار و گفتارش به شما ثابت می‌کند که از این مشاجره چیزی به دل نگرفته و از شما دلخور نیست.

 

 
فال روزانه فردا بهمن ( یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ )

یکی از بدی‌های تو این است که زبانت زودتر از عقل و فکرت دست به کار می‌شود و بند را آب می‌دهد باید کمی خوددار باشی تا در زمان مناسبی کارها روبه‌راه شود.

اگر بتوانی صبح کمی زودتر بیدار شوی و چند دقیقه ورزش کنی، مطمئنا روحیه بهتر و شادابتری خواهی داشت. در مواد غذایی مصرفیت هم دقت کن و برنامه‌ریزی داشته باش.

یک دوره کلافه کننده در پیش داری. در برخورد با آن به جای اینکه به آشفتگی دامن بزنی، سعی کن افکارت و یا کارهایت را منظم و به ترتیب اهمیت پشت سرهم قرار دهی. بعضی نقطه نظرهایت در محیط کاری یا جمع دوستان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. برای پیشرفت کارت ناچار می‌شوی بر معلومات و اطلاعات خود در زمینه موردنظر بیفزائی.

11متولدین بهمن
رنگ شانس : آبی تیره
اعداد شانس : ۴ ، ۸ ، ۱۰ ، ۸۴ ، ۹۱۵ و ۹۹۹

روز اقبال : یکشنبه

همراهان مناسب : خرداد ، آذر ، مهر

ستاره‌ها نویدبخشِ روزی سرشار از معاشرت و ارتباط برای شما هستند.  به یاد داشته باشید که حفظِ ارتباط با این افراد، می‌تواند فوایدِ بسیاری در زندگیِ شما به ارمغان بیاورد. در موردِ انجامِ کاری دچارِ تردید و دودلی شده‌اید. اما به یاد داشته باشید که تردید و وسواسِ بیش از حد، شما را از مسیرِ پیشرفت و تعالی باز می‌دارد. با شجاعت و قاطعیت، تصمیمی درخور و سنجیده اتخاذ کنید. یکی از دوستانتان، منتظرِ پاسخِ شما به پیامی است که برایتان فرستاده است. رودربایستی را کنار بگذارید و با صداقت و صراحت، آنچه را که در دل دارید، به زبان آورید. به جایِ کلافگی و افسوس از اشتباهی که مرتکب شده‌اید، سعی کنید از این تجربه درس بگیرید تا در آینده، گامی محتاطانه‌تر و سنجیده‌تر بردارید. به زودی، میهمانِ ناخوانده‌ای از راه خواهد رسید که با حضورِ خود، صفا و عشق را به خانه‌تان هدیه می‌کند. مشکلی که در امورِ مالیِ خود با آن دست به گریبان بوده‌اید، به طورِ معجزه‌آسایی و از راهی غیرمنتظره حل خواهد شد. طرفِ مقابلِ شما، فردی مهربان و با محبت است که با او طعمِ شیرینِ شادی و زندگیِ آرام را تجربه می‌کنید. قدرِ این نعمتِ بزرگ را بدانید و برای حفظ و تقویتِ آن تلاش کنید.

با ورزش و تحرک سلامت جسم و روح خود را تضمین کنید. در آینده‌ای نزدیک زندگی شما رونق بیشتری پیدا می‌کند و اوضاع مالی‌تان بهبود پیدا می‌کند. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و سبک زندگی جدیدی در پیش بگیرید. گرفتاری‌های زیادی در زندگی دارید، اما همیشه از زیر بار این مشکلات شانه خالی کرده‌اید. زمان آن فرا رسیده که با این گرفتاری‌ها روبه‌رو شوید و مشکلات را یکی پس از دیگری حل کنید.  بار سنگین مشکلات را به تنهایی بر دوش نکشید و از آشنایان کمک بگیرید. به خودتان وعده‌داده‌اید تا فرصتی از امروز را به انجام کارهای دلخواه بپردازید و حسابی تفریح کنید. امروز این فرصت فراهم می‌شود، از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و حسابی تفریح کنید. روز حساسی را در پیش دارید و احتمال مشاجره‌ شما با یکی از همسایه‌ها یا همکاران در محل کار وجود دارد. به صلاح شماست که بیشتر از همیشه مواظب رفتار خود باشید و کاری نکنید که پشیمانی به دنبال داشته باشد. مدتی است خبری از دوستان قدیمی نگرفته‌اید و جویای حال‌و‌احوال دوستان نزدیک خود نیستید. در اولین فرصت حال رفقای قدیمی را بپرسید و دیدارها را تازه کنید.

 

 
فال روزانه فردا اسفند ( یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ )

یک توفان احساسی داری. بهتره هیچ تصمیمی نگیری تا اوضاع مساعد شود. همین روزها بدون هیچ دلیل خاصی با مخالفتهای یکی از اعضای خانواده یا یک دوست نزدیک مواجه می‌شوی. مقداری اوقات تلخی و بگومگو با یکی از دوستان داری. آشنایی تازه، فکر و خیالهایی برایت دارد.

یک اتفاق شیرین تا مدتی فکرت را مشغول کرده و خاطره‌انگیز خواهد شد. یک دوست یا فامیل عزیز را مدتی است فراموش کردی، اما او به تو فکر می‌کند.

اگر مبتلا به بیماری‌های ریوی یا قلبی هستی و یا چند وقتیه که احساس سنگینی روی سینه و شش‌هات می‌کنی، بهتره حدالمقدور بیرون نری، اما اگر مجبوری از ماسک استفاده کن.

به زودی با مقداری تغییرات در کار یا تحصیلت مواجه می‌شوی. فکر تغییراتی در محل زندگی یا شغل، تو را آزار می‌دهد. باید تردید را کنار بگذاری و تصمیم قطعی‌ات را بگیری.

12متولدین اسفند
رنگ شانس : آبی آسمانی وقهوه ای روشن
اعداد شانس : ۷ ، ۱۱ ، ۷۳ و ۳۵۴

روز اقبال : پنجشنبه

همراهان مناسب : اردیبهشت ، تیر ، دی ، آبان

روزهایِ شلوغی را پشت سر می‌گذارید، اما به یاد داشته باشید که این شلوغی‌ها، بی‌ثمر نیستند و در نهایت، به رضایتِ خاطر و شادکامیِ شما منجر خواهند شد. دست از تلاش و کوشش برندارید و با عزمی راسخ و اراده‌ای پولادین، در مسیرِ تحققِ اهدافتان گام بردارید. مطمئن باشید که با صبر و حوصله و پشتکار، به هر آنچه که در ذهن دارید، دست خواهید یافت. در موردِ ادامه‌ی کاری که آغاز کرده‌اید، دچارِ تردید و دودلی شده‌اید. مشورت با افرادِ دلسوز و باتجربه، می‌تواند انگیزه‌ی شما را برای ادامه‌ی این مسیر دوچندان کند. نگرانی‌های شما در موردِ مسائلِ مالی، بی‌اساس و بی‌دلیل هستند. تمامیِ مشکلاتتان در این زمینه حل و فصل خواهد شد. به جایِ نسخه پیچیدن برای دیگران و دخالت در امورِ آنها، بر حل مشکلاتِ خودتان تمرکز کنید. از تکرارِ روش‌ها و الگوهایِ همیشگی دست بردارید و با جسارت و شجاعت، گامی نو در جهتِ پیشرفت و تعالی بردارید. خلاقیت و نوآوری، کلیدِ موفقیتِ شما در این مسیر است. از ترس و واهمه دست بردارید و به یاد داشته باشید که زندگیِ شما، کوتاه و گذراست. از تک تک لحظاتِ این سفرِ پرفراز و نشیب، لذت ببرید و با شجاعت و جسارت، به دنبالِ آرزوهایتان بروید.

مدتی است که در بستر بیماری گرفتار شده‌اید و حال‌و‌روز خوبی ندارید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که امروز احساس می‌‌کنید رو به بهبود هستید و این وضعیت در چند روز آینده ادامه پیدا می‌‌کند و بهبودی کامل حاصل خواهد شد. شرایطی برای افزایش درآمد در پیش رو دارید. این فرصت را به بهانه‌ای برای پیشرفت‌های بیشتر در زندگی تبدیل کنید. یکی از آشنایان به کمک شما نیاز دارد، اما خویشتن‌داری به وی اجازه نمی‌دهد تا مستقیماً از شما درخواست کمک کند. این فرد را شناسایی کنید و هر کاری که از دستتان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. عشق بی‌پایانی به همسر یا عشق ‌زندگی‌تان دارید، امروز این عشق را نثار ایشان کنید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و دوستی را تجربه نمایید. مدتی است که دستی به سر و رویتان نکشیده‌اید و خوش‌تیپ نکرده‌اید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید.  به رغم اینکه علاقه زیادی به حضور در جمع دارید، امروز احساس تنهایی می‌کنید و ترجیح می‌دهید با خودتان خلوتی داشته باشید. از فرصتی که برای تنهایی پیدا می‌کنید حسابی لذت ببرید و به تفکر و آینده‌نگری مشغول شوید.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط