تاریخ انتشار این مطلب 1400/07/28 - 07:41:12

فال روز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز، امروز شما چگونه خواهد گذشت؟ فال روزانه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ را بخوانید تا از اتفاقات مهم پیش روی خود در این روز باخبر شوید.فال روشی برای شناخت آینده است ، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد و آیا به نظر شما می توان از آینده خبری آورد؟ فال روز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰، آیا آینده را میتوان بیان کرد؟ آیا فال حقیقت دارد؟ کاری که یک فال خوب انجام میدهد روشن ساختن باورهای ماست که در ضمیرناخوداگاه ما پنهان شده و به عبارت دیگر: آینده ای که فال برای ما پیشگویی میکند از ضمیر ناخوداگاه ماست نه سرنوشت ما و فال گیری نوعی کشف درون شماست .

فال روز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

فروردین:

شاید شما فکر کنید که می‌دانید چه چیز می‌خواهید، اما ممکن است چیزی نباشد که شما واقعاً بدان نیاز داشته باشید. و اگرچه شما این شانس را دارا هستید که به این خواسته هایتان برسید اما تحت هیچ شرایطی نباید شاد بودن را فراموش کنید. علی‌رغم اینکه شاید ناامید باشید، هنوز هم می‌توانید لبخند را بر چهره دیگران بنشانید. ولی به یاد داشته باشید برای پنهان کردن نارضایتی درونی لازم نیست که تظاهر کنید.

فال روزانه فردا متولدین فروردین

میزان انرژی امروز شما ۶۴ %

ستاره شما ۱۶۵ غربی (مریخ)

فال: مسایل کوچک را سرسری نگیرید شاید به نظرتان برسد برخی مسایل آنقدر کوچکند که نمی‌توانند باعث دعوا شوند اما کاملا برعکس گاهی نگذاشتن ظرف‌ها در ظرفشویی یا درآوردن کفش‌ در مکانی نامناسب، سبب دعواهای بزرگی می‌شود. اگر مسایل کوچک بین زوج‌ها حل نشود تبدیل به یک مشکل بزرگ خواهد شد. پس اجازه ندهید مشکلات بی‌اهمیت صمیمیت شما را از بین ببرد و با گذشت زمان شما را از هم دور کند. اگر بتوانید مسایل کوچک را بین خود حل کنید به راحتی از پس حل مشکلات بزرگ‌تر برمی‌آیید
لبنیات پر چرب را زیاد استفاده نکنید.

اردیبهشت:

شاید شما دوست داشته باشید که فعالیتهایتان کاهش پیدا کند و آسایش بیشتری داشته باشید، اما برای داشتن روزی آرام و همراه با استراحت باید مدتی صبر کنید. همچنانکه شما در مورد آینده‌تان برنامه‌ریزی می‌کنید تمام احتمالات ممکنی که شما می‌بینید می‌تواند شما را تحریک کند، برای اینکه شما راحت‌تر هستید که با استفاده از یک روش ملموس به تنهایی عمل کنید. صحبت کردن در مورد ترسهایتان می‌تواند یاریتان کند اما کم کردن نگرانی‌هایتان به وسیله ورزش بدنی سالم نیز می‌تواند برایتان سودمند باشد.

روزانه فردا متولدین اردیبهشت

میزان انرژی امروز شما ۵۴ %

ستاره شما ۱۳۱ شمال (زهره)

فال: ابراز علاقه کنید برای خوشبخت بودن در یک رابطه لازم است هر روز پیام مثبت دریافت کنید. بیان جملاتی نظیر دوستت دارم، دلم برایت تنگ شده، احساس خوبی به من می‌دهی یا خرید یک هدیه، می‌تواند عشق را شعله‌ور کند. فراموش نکنید مردان بیش از زنان به شنیدن این مسایل نیاز دارند. زن‌ها برای حرف زدن و بیان احساساتشان معمولا اشخاص دیگری را در کنارشان دارند اما مردها به ندرت کسی را پیدا می‌کنند. در میان زوج‌هایی که زنان به همسرشان ابراز احساس نمی‌کنند، میزان طلاق ۲ برابر است.از خوردن غذاهای تند پرهیز کنید.

خرداد:

شما اکنون نمی‌توانی آهسته و یکنواخت حرکت کنی برای اینکه دیگران خواسته‌های سنگینی از شما دارند. آنها حتی شاید فکر کنند که شما می‌خواهید تمام وقتتان را با آنها بگذرانید. حتی اگر شما دوست دشته باشید که در خوشی‌هایشان با آنها همراه باشید، اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب‌تر است. با فعالیت گروه خاصی همراهی نکن، اگر فکر می‌کنی که بعداً از انجام دادن این کار پشیمان خواهی شد.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

میزان انرژی شما ۶۶ %

ستاره شما ۹۸ شمال غربی(عطارد)

فال: ابراز احساسات را نادیده نگیرید مردان با درست کردن میز شکسته آشپزخانه ممکن است علاقه خود را به همسرشان نشان دهند در صورتی که زنان با بیان کلمات این کار را می‌کنند. فراموش نکنید که زنان و مردان راه‌های متفاوتی از هم برای بیان احساسات دارند پس به شکلی که همسرتان از طریق آن ابراز احساس می‌کند احترام بگذاریدهنگام خوردن غذا به ظرف غذای دیگران توجه نکنید.

فال روز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

تیر:

شما باید باور کنید که کنترل زندگی‌تان از دستتتان خارج شده است، اما می‌توانید به این اطمینان متکی باشد که این شرایط تغییر خواهد کرد. با وجود این شاید مجبور باشید خواسته‌های سختی را که در محل کار از شما می‌شود تحمل کنید. آرزوهای خیلی بلندپروازانه نداشته باشید. برای دوری کردن از یک کشمکش آماده باشید که برنامه‌هایتان را به تعویق بیندازید. تا موقعی که کار تمام شود به این رویه ادامه بدهید.

فال روزانه فردا متولدین تیر

میزان انرژی شما ۵۷%

ستاره شما ۱۰۴ غربی (ماه)

فال: صحبت کنید هر روز حداقل ۱۰ دقیقه در مورد مسایلی غیر از کار، خانواده، وظایف و رابطه‌تان صحبت کنید. برخی افراد فکر می‌کنند همیشه در حال برقراری ارتباط با همسرشان هستند در حالی که در واقع در حال انجام کارهای روزمره‌اند. ارتباط برقرار کردن واقعی یعنی اینکه شما در رابطه با موضوعات خصوصی، اهداف و رویاهایتان با همسرتان صحبت کنید. به عنوان نمونه موضوعاتی مانند اینکه آیا شده برای چیزی حسرت بخوری؟ وقتی بچه بودی مامان را بیشتر دوست داشتی یا بابا را؟ سال گذشته بهترین کاری که انجام دادی و به آن افتخار می‌کنی چه بوده است؟ هر چه سوالات شما خصوصی‌تر باشد درجه صمیمیت شما بالاتر می‌رود.بیشتر به آرامش خود اهمیت بدهید.

فال فردا

مرداد:

حتی اگر شما در مسیر نسبتاً خوش بینانه‌ای قرار گرفته‌اید، امروز پیش روی کردن می‌تواند تاحدی سخت باشد. شما می‌توانید بر امواج منفی‌ای که شما را پریشان کرده‌اند چیره شوید، اما نسنجیده عمل نکنید زیرا که مخالفت‌های دیگری را جذب خواهید کرد. ورزشهای مسابقه‌ای یا برنامه‌های استراتژی شدید راه‌های جایگزینی هستند تا مقداری از نیروی اضافی‌تان ‌را تخلیه کنید.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

میزان انرژی امروز شما ۶۲%

ستاره شما درجه ۶۱^ شمالی (خورشید)

فال: از روزمرگی فرار کنید تمامی روابط ابتدا و انتهایی دارند. زوج‌هایی که در روزمرگی بمانند به انتهای خط می‌رسند و روزمرگی خوشبختی آنها را در خود دفن می‌کند. اگر می‌خواهید رابطه خوشبختی داشته باشید باید کاری کنید زوج شما احساس بی‌حوصلگی نکند و از روزمرگی بیرون بیاید. چه عیبی دارد هر از چند گاهی کاری انجام دهید که عادت به انجام آن نداشته‌اید. با هم به پارک بروید و بدمینتون بازی کنید.نان سنگک را بیشتر مصرف کنید.

شهریور:

شما تا زمانی که ناخواسته خودتان را در میان موقعیتی پویا که به خلاق بودن شما کمک می‌کند قرار داده‌اید، می‌توانید در مسیر خود باقی بمانید. شاید امروز احساسات شما مثبت باشند، اما از شما برای اینکه می‌خواهید فعالیتهایتان را فقط در یک مسیر با الهام قلبی‌تان انجام دهید سرپیچی می‌کنند. دیگران نسبت به اینکه شما چه احساسی در مورد هر یک از این دو دارید اطیمنان ندارند، برای اینکه شما پیامتان را واضح بیان نکرده‌اید.

  رشد تیراژ و خروج خودروسازان از زیان در گرو اصلاح قیمت انواع خودروهای داخلی است

میزان انرژی شما ۵۵%

ستاره شما ۷۵^ شمالی (ولکان)

فال: آنچه ۲ نفر را به هم نزدیک‌تر می‌کند دلسردنشدن است. دلسردی از جمله دلایل اصلی احساس بدبختی در انسان‌ها است. پس در مورد مشکلات زندگی با هم صحبت کنید و راه‌حلی بیابید تا طرف مقابل شما دلسرد نشود.تا جایی که میتوانید از برنج کمتر استفاده کنید.

فال روز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

مهر:

شما منتظر فرصتی هستید که بتوانید استراحت کنید، اما این کار به این سادگی‌ها هم نیست. به علاوه این حرف به این معنا نیست که شما خیلی سرتان شلوغ است، بلکه شما فقط نیروی جسمی مازادی دارید و نمی‌خواهید فرصت انجام دادن کارها را از دست بدهید. با وجود این برای شما خطر آفرین است که بیشتر از آن چیزی که می‌توانید انجام دهید مسئولیتی را قبول کنید. روی کارتان تمرکز داشته باشید؛ اگر امروز از زمانتان حداکثر استفاده را نکنید فردا افسوس خواهید خورد.

میزان انرژی امروز شما ۵۹ %

ستاره شما ۴۳ غربی (ونوس)

فال: از خودتان زیاد عکس بگیرید!
شاید خنده دار باشه، اما این مورد یکی از مهمترین هاست!
با توجه به اینکه امروز امکان عکس گرفتن به سادگی لمس کردن یه صفحه نمایش(!) و به ترفـه العینی وجود داره، تا میتونید در موقعیت های مختلف از خودتون به همراه دیگران یا تنهایی عکس بگیرین. حتی پیشنهاد میکنم حداقل یکبار چند عکس آتلیه ای از خودتون تهیه کنید. وقتی که سن بالاتر میره(با توجه به خطر کچلی یا چین و چروک صورت) برای اثبات زیبایی جوونی تون به خیلی ها، حتما به این عکس ها احتیاج پیدا میکنین.صبحانه خود را صبح زود میل کنید.

آبان:

احساسات شما هنگامی که خورشید با ستاره اقبالتان، پلوتو، ظاهر می‌شود تشدید می‌شوند. مهم نیست که به خاطر چه ایده‌ای تلاش می‌کنید، شما احتمالاً فقط می‌خواهید برای مدتی کوتاه فشارها را کاهش دهید. شما کاملاً نمی‌توانید از ناراحتی‌ای که اینک احساس می‌کنید رهایی یابید. خوشبختانه این شرایط همیشگی نیست؛ بلکه دوره گذرایی است که در این دوره شما می‌توانید کمک کنید تا بخش آرام شده ذهنتان در هفته‌های آینده بهبود یابد.

فال روزانه فردا متولدین آبان

میزان انرژی امروز شما ۶۲ %

ستاره شما ۹۹ شمال (پلوتو)

فال: کتاب غیر درسی زیاد بخوانید،کتاب خواندن موهبتی هست که واقعا نباید بهش کم توجه بود. صرف دست گرفتن کتاب و خواندن اون، یه قدم خیلی بزرگ هست. مطالعه ی مطالب توی شبکه های اجتماعی و … هیچ وقت اون چیزی رو که مطالعه ی کتاب به شما هدیه میکنه، براتون نداره. پس حتما مطالعه خارج درسی تون رو زیاد کنین. رُمان، علمی، مذهبی و…، سبک مورد علاقه ی خودتون رو توی همین سن پیدا کنین.کنار غذایتان ماست میل کنید.

آذر:

شما امروز وسوسه شده‌اید که از مشغولیتهای اجتماعی کناره گیری کنید، اما به این معنا نیست که شما می‌خواهید تنها باشید. همچنانکه آرزوهای مادی شما بسیار قوی می‌شوند، شما احساسات زیادی را که ظاهر شده‌اند تجربه می‌کنید. اما احتمالاً شما حس و حال بیرون رفتن و یا مهمانی رفتن را ندارید. آزمایش کردن توانائیهایتان کلیدی است برای اینکه بتوانید قدرت بیانی آفریننده و پر اهمیت داشته باشید.

فال روزانه فردا متولدین آذر

میزان انرژی شما ۵۲ %

ستاره شما ۱۹۲ شمال غربی(مشتری)

فال: چند بیت شعر حفظ کنید،فکر کنین در حال صحبت با کسی هستین و اون شخص خیلی خودش رو بالاتر از شما میدونه(گران سر هست به عبارتی)، حالا شما بهش میگید:

“دود اگر بالا نشنید، کسر شأن شعله نیست! جای چشم، ابرو نگیرد، گرچه اون بالاتر است!!”

خوب… واقعا چند جمله و کلمه صحبت لازمه تا تأثییری معادل تأثییر بیت بالا روی مخاطبتون بذارید!!
نیازی به فکر کردن نیست… بعیده شما بتونید توی چند جمله ی کوتاه این تأثییر رو بذارید.
پس از الان به این فکر باشین که هر چقدر میتونید از حافظتون برای حفظ شعر یاری بگیرین.قبل خواب کمی گفت و گو داشته باشید.

فال روز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰/ فال فردا پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

دی:

جهان بیرونی انسانها، مکان‌ها و اشیاء موضوعاتی نیستند که در حال حاضر برای شما اهمیت داشته باشند. حادثه‌های زیادی برای مرزهای نامحسوس ذهن شما اتفاق افتاده است. این موضوع می‌تواند محرکی برایتان باشد، برای اینکه شما از تسلیم شدن در برابر خواسته‌هایتان هراس دارید. اجازه ندهید که ترسهای قدیمی جای خوشی‌های کنونی‌تان را بگیرند.

فال فردا متولدین دی

میزان انرژی شما ۵۶%

ستاره شما ۲۰۳ غربی (زحل)

فال:تکلیفتان با خود را مشخص کنید!،همه ی ما توی زندگی باید تصمیم بگیریم و بهترین وقت تصمیم گیری برای سبک زندگی(LifeStyle#)، سن جوونی هست. مشخص کنید که مسیر زندگی تون چی هست. در مورد مذهبی که میخواید پیرو اون باشید، حتما مطالعه و مشورت و تحقیق کنین. بهترین رو انتخاب کنین. اگر توی این سن برای این موضوع سردرگم بمونید، سن پیری پشیمونی و اضطراب یکی از همراهان همیشگی شما خواهد بود.روغن زیتون را زیاد استفاده کنید.

بهمن:

شما کاملاً قادر هستید که از خودتان مواظبت کنید و این اغلب روش شما می‌باشد. اکنون با وجود این شما به دانستن نیازهای هر فرد دیگری علاقه‌مند هستید. اما جستجو کردن ناراحتی‌های خودتان بدتر است چناچه شما می‌توانید هر نگرش منفی‌ای را تأیید کنید. دوست بهتری برای دیگران بودن شما را خوشحال‌تر می‌سازد.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

میزان انرژی امروز شما ۵۷%

ستاره شما درجه ۱۰۷^ غرب (نپتون)

فال: برای سورپرایز کردن دیگران، نقشه بکشید،اگه فردا تولد دوستتون هست، اونو غافل گیری کنین. این غافل گیری علاوه بر اینکه یه خاطره ی خیلی خوب رو برای دوستتون رقم میزنه، باعث بوجود اومدن یه صمیمت خوب و یادگار برای شما میشه.
غذایتان را آهسته بجوید.

اسفند:

شما به هرجا که نظر می‌کنید امکانات بالقوه‌ای را می‌بینید، اما فردی که همیشه دوستش دارید شما را ناراحت کرده و برای شما سخت است که از این موضوع فرار کنید. اگرچه اختلاف نظر می‌تواند خود شما را به شک بیندازد، ولی نسبت به علائقتان همیشه آگاهی داشته باشید. عامل تشدید می‌تواند اندیشه‌های نابی را ایجاد کند که شما اگر آنها را رد کنید نمی‌توانید آنها را دریابید.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

میزان انرژی شما ۶۹%

ستاره شما ۵۱^ شمالی(اورانوس)

فال: شرکت تاسیس کنید،اگه میتونید محصول یا خدمت جدیدی ارائه بدید، با دوستانتون شرکت تاسیس کنید. تاسیس شرکت(بر خلاف عقیده ی برخی) کار زیاد دشواری هم نیست.
موسس یک شرکت بودن(حتی اگر بعده ها تعطیل هم بشه)، اعتماد به نفس و احساس مفید بودن خوبی بهتون میده.زرده تخم باعث چاقی میشود.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا