فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز ، فال روزانه شما در روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ به شما می گوید دست از نقشه کشیدن و تئوری داشتن بردارید شما به لحاظ روحی در شرایطی قرار دارید که نیاز دارید چیزهایی را به خودتان اثبات کنید. تمرکزتان را روی شنیده ها نگذارید و بی گدار به آب نزنید تا پایان هفته یک لیست از کارهایی که بلدید تهیه کنید. فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ تمام آنچه را که باید بدانید اینطور بیان میکند برای مدتی ارتباطتان را با پیرامون تعدیل کنید و فقط به خودتان فکر کنید. فال روز من / فال فردا از شما می خواهد تا به مدت ۷ شب در موقع خواب با شکرگزاری چشمتان را ببندید و معجزه آن را تماشا کنید.

 

فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰/ فال فردا چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

 

متولدین فروردین

گذشته شما صرفه باید در گذشته بماند و باید فقط از آن درس بگیرید.

هیچ شخصی از گذشته خود راضی نیست.

اجازه ندهید کسانی که به شما می خواهند ضربه بزنند گذشته ی شما را متوجه شوند.

اگر می خواهید آرامش بیشتری داشته باشید کتاب بخوانید.

اجازه ندهید فکر بیش از حد به گذشته باعث نابودی آینده شود.

به سرعت به غریبه ها اعتماد نکنید چون اینگونه اعتماد به افراد نشان دهنده ی ناتوانی شماست.

سعی کنید از بحث ها به آرامش خود برسید. قبل از بحث با کسی سعی کنید جایگاه او را در زندگی خود را پیدا کنید.

به ذهن و جسم خود اهمیت بیشتری بدهید اگر استراحت کافی ندارید حتما استراحت لازم را داشته باشید.

 

فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰/ فال فردا چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین اردیبهشت 

به دیگران فرصت بدهید.فرصت ها به شدت زود گذر هست.آنها را غنیمت شمارید.اجازه بدهید کودک درون شما کمی شادی کند. آن را حبس نکنید.دوستان و خانواده ی خود را در شادی های خود شریک کنید.

با افراد جدید ملاقات کنید و اجازه دهید با شخصیت های جدید آشنا شوید.

ملاقات های جدید می تواند شما را با انسان های جالب آشنا کند.به خاطر احساسات خود از کسی عذرخواهی نکنید.

به دنبال تایید توسط دیگران نباشید ، شما کارهایی انجام می دهید که خودتان دوست دارید.تشکر از دیگران باعث بهتر شدن دوستی ها می شود.صبر کلید مشکلات شما می باشد.

 

فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰/ فال فردا چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

 

متولدین خرداد

امروز روز رضایت بخشی نخواهد بود ، چرا که شما فکر می کنید زندگی دیگران از شما بهتر است. شما از تصویری که در ذهن خود مجسم کرده بودید ، دور افتاده اید و نمی توانید به تکامل برسید. اگر شما نتوانید به خاطر داشته های خود شکرگزار باشید ، مطمئناً ناامید خواهید شد. یادتان باشد که آشفته شدن ذهنتان برای اینکه بفهمید باید دیدتان را مثبت کنید کفایت می کند.

 

متولدین تیر

 

اگر یکی از دوستان نزیک شما بخواهد بر خلاف حدودی که شما برای خود تعیین کرده اید خودش را بالا بکشاند و پیشرفت کند ، شاید شما از نظر احساسی خودتان را کنار بکشید و یا شاید فقط به طور کامل از این شرایط فاصله بگیرید. شما با این نوع رابطه احساس راحتی می کنید و البته به تغییراتی که صمیمیت بیشتر در زندگی تان پدید می آورد اطمینان ندارید. اگرچه شما راحت تر هستید که مشاهدات خود را نادیده بگیرید ، اما بهتر است در مورد نگرانی های خود با دیگران صحبت کنید.

 

متولدین مرداد

 

سعی کنید برای آینده پس انداز کنید.به تفکرات خود بی توجه نباشید و از آن ها ممکن است ایده های خوبی پیدا کنید.سعی کنید فریاد نزنید. روی آرامش روحی خود خیلی کار کنید.اجازه ندهید بداخلاقی شما باعث شود عزیزانتان از شما آزرده خاطر شوند.افرادی دوست دارند به جای شما باشند و شرایط شما را داشته باشند.خود را دست کم نگیرید.فعالیت های بدنی و ورزش را بیشتر کنید.کسانی که با شما صداقت ندارند را از زندگی حذف کنید.روی زمان تمرکز داشته باشید و اجازه ندهید زمان از دست برود.سعی کنید زیاد تلویزیون نبینید و تمرکز خود را روی مطالعه و یادگیری مهارت جدید بگذارید.اهداف خود را فراموش نکنید و سعی کنید در راه رسیدن به اهدافتان به جامعه آسیب نزنید.سعی کنید منطقی به مشکلات نگاه کنید و آن ها را درست برطرف کنید.اجازه ندهید مشکلات بیش از حد بزرگ شوند.مراقب روابط خود با دوستان نزدیک باشید.

 

متولدین شهریور

 

جسور باشید.اگر ناامید شده اید باید بدانید به زودی خبر خوبی به شما می رسد.تا دقیقه ی آخر به جنگیدن در برابر مشکلات ادامه دهید.سعی کنید در برابر اتفاقات محکم باشید.برای داشتن آرامش تلاش کنید.با مهربانی و کمک به دیگران جامعه را بهتر کنید.اگر اختلافاتی دارید سعی کنید تا زمان دارید آن را برطرف کنید.برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید.مسئولیت رفتار خود را به عهده بگیرید.اجازه ندهید الگوهای مخرب وارد زندگی شما شوند.شکست مانع شما نیست بلکه حرکت نکردن مانع اصلی شماست.هیچگاه از چیزهایی که می ترسید فرار نکنید بلکه با آن ها روبه رو شوید.خوشبختی شما در انتخاب دوستان خوب است.دوستان مهربان خود را بیشتر دوست داشته باشید و به آن ها بهای بیشتری بدهید.فراموش نکنید اصلی ترین موضوع در جهان عشق است که به انسان آرامش روحی می دهد.

  آمار کرونا امروز 7 آذر 1400/ ثبت 80 فوتی در شبانه روز گذشته

 

فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰/ فال فردا چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین مهر

 

ونوس سیاره بخت شما در دوازدهمین خانه تان ، یعنی خانه خیال و رویا قرار گرفته است و امروز به شما توانایی عشق ورزیدن و در رویا و خوشی زندگی کردن را می دهد. اما نپتون بین شما و پنجمین خانه تان یعنی خانه احساسات عاشقانه فاصله انداخته است و شما را تشویق می کند که واقعیت را به تخیلات خود ترجیح بدهید. این دو سیاره ذهن شما را آشفته کرده و به مسیرهای متفاوتی می کشانند ، بنابراین امروز شما خودتان دقیقاً نمی دانید که چه چیزی می خواهید. بهتر است امروز را با بی خیالی بگذرانید ، تا اینکه اواسط هفته اوضاع به روال معمول خود برگردد.

 

فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰/ فال فردا چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

 

متولدین آبان 

 

امروز وقتی که شما به خاطرات دوران کودکی خود فکر می کنید ذهنتان آشفته می شود ، چرا که متوجه شده اید شما تا بحال فقط یک روی سکه را دیده اید. اما هرقدر بیشتر سعی می کنید این قسمت های گمشده را پر کنید ، می فهمید که تا بحال هیچ چیز نمی دانستید. این موضوع باعث ناامیدی تان شده است ، برای اینکه آرزوی شما برای دست یافتن به اطلاعاتی خوب تبدیل به دل مشغولی همیشگی تان شده است. شما فقط باید خود را از این چرخه ناراحت کننده خارج کرده و به زمان حال برگردید.

 

فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰/ فال فردا چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین آذر

نقش هدایت کننده شما در منزل و یا در اجتماع امروز برای خودتان خیلی اهمیت دارد ، اما می تواند شرایط سختی را نیز برایتان به وجود آورد. شما می دانید که چه چیزی برای اطرافیانتان بهتر است ، اما ممکن است آنها با نظرت شما مخالفت کنند. در حالیکه سعی می کنید هرکسی را متقاعد کنید که شما درست می گویید ، استفاده کردن از منطق اصلاً کارساز نخواهد بود. لازم است به دوستان و همکارانتان اجازه بدهید راه خود را بروند تا خودشان حقیقت را کشف کنند.

 

متولدی دی 

 

حتی اگر شما در زمینه مسائل مالی همیشه تصمیمات درستی گرفته باشید ، اما امروز که نپتون در دومین خانه شما ، یعنی خانه مادیات قرار گرفته و حواس شما را از روش های منطقی منحرف می کند ، شما این لیاقت و کاردانی خود را از دست می دهید. اگر شما چیزی را بینید که ازش خوشتان بیاید ، فکر می کنید که شایستگی داشتنش را دارید ، اما شما نباید پول هایی را که با سختی به دست آورده اید به خاطر خریدن چیزهای خیلی گران که نیازی نیز بهشان ندارید تمام کنید. اگر هنوز شما فکر می کنید که تصمیم درستی گرفته اید ، پس چند روز صبر کرده و بعد اگر نظرتان عوض نشد بروید و چیزی را که می خواستید بخرید.

 

متولدین بهمن

 

شما فکر می کنید قصد و نیات عاطفی خود را خیلی واضح و روشن بیان می کنید ، اما امکان دارد یک نفر گفته های شما را کاملاً اشتباه متوجه شود. رابطه برقرار کردن زمانی با مشکل مواجه می شود که احساسات انقدر قوی باشند که زبان از صحبت کردن در موردش عاجز بماند. بنابراین وقتی درحال صحبت کردن هستید از دیگران بپرسید از گفته های شما چه فهمیده اند تا بفهمید که آیا پیام خودتان را درست را رسانده اید یا نه.

 

فال روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰/ فال فردا چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ / فال روزانه / فال روز من

متولدین اسفند

شما امروز به حدی دلسوز شده اید که سعی می کنید تمام خواسته های اطرافیانتان را برآورده کنید. اما این کاری که می کنید اصلاً کار درستی نیست. چرا که پایان خوشی برای شما نخواهد داشت. اگر نمی توانید میزان توقعات افراد دیگر را بسنجید نگرانی به دلتان راه ندهید. برای اینکه دوست و یا نامزدتان از شما توقعات غیر معمول دارد. فقط تا حد امکان بهش نشان دهید که هم راستگو هستید و هم گوش شنوا برای شنیدن حرف هایش دارید.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا