فجر ملی(۱) / پرداخت ۱۶ هزار فقره وام رفع احتیاجات ضروری در بانک ملی ایران

بانک ملی ایران با پرداخت بیش از 16 هزار فقره وام رفع احتیاجات ضروری با کم ترین کارمزد از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه به نیازهای ضروری مشتریان پاسخ داده است.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، پرداخت بیش از ۱۶ هزار فقره وام رفع احتیاجات ضروری با کم ترین کارمزد از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه به نیازهای ضروری مشتریان پاسخ داده است.

تسهیلات قرض‌الحسنه رفع احتیاجات ضروری راهی است تا بانک در مواقع ضروری مانند تعمیر مسکن، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، کمک برای ایجاد مسکن در روستاها، ودیعه مسکن و… در کنار مشتریان خود باشد و در همین راستا بانک ملی ایران در ده ماه نخست امسال بالغ بر یک هزار و ۲۷۱ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ریال از این تسهیلات در ۱۶ هزار و ۹۸۱ فقره اعطا کرده است.
از دیگر تسهیلات قرض الحسنه بانک ملی ایران می توان به تسهیلات درمان و بیماری، تحصیل و… اشاره کرد که در مدت مذکور مبلغ ۶۶۵ میلیارد و ۶۷ میلیون ریال از این تسهیلات در ۳ هزار و ۶۷۵ فقره به متقاضیان پرداخت شده است.
پرداخت تسهیلات به بیماران معسر با معرفی کمیته امداد امام خمینی (ره) و هلال احمر از دیگر اقدامات بانک ملی ایران است که چهار هزار و ۶۵۰ میلیون ریال تسهیلات نیز در این بخش تخصیص داده شده است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار