فخرفروشی روزنامه دولت رئیسی به دولت روحانی برای فروش نفت

درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم ۴۳ درصدی در خلال تنها یک‌سال! به گزارش رصد روز، روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی آرزوی محال بود!» از افزایش ...

درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم ۴۳ درصدی در خلال تنها یک‌سال!

به گزارش رصد روز، روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی آرزوی محال بود!» از افزایش صادارت نفت در دولت رئیسی خبر داده است.

درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم ۴۳ درصدی در خلال تنها یک‌سال! بانک مرکزی گزارش کرده که میزان درآمد کشور از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته به بیش از ۵۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار رسیده که این میزان نسبت به دوره قبلی یعنی سال ۱۴۰۰، بیش از ۴۳ درصد افزایش را تجربه کرده است.

این روزنامه افزوده است: در یک نگاه کلی، صنعت نفت از زمان روی کارآمدن دولت سیزدهم دچار تحولات جدی شده و در تمامی شاخص‌ها یک رشد معنادار به چشم می‌خورد. این مهم میسر نشده مگر در سایه دیپلماسی فعال انرژی؛ دیپلماسی که تیم زنگنه در وزارت نفت دولت قبل در اجرایی ساختن آن بسیار ناتوان و ضعیف بوده‌اند.

منبع: ایران

مطالب مرتبط